• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sovi máme yorka a normálně ho mám uvázanýho, ale dneska jsem to nějak nezvládla

hele já svou chybu uznala, ale co ona mi má co nadávat do krav, jí taky nenadávám, že vypadá jak bezďák a mají si udělat branku, lítá tady mraky psů a ochcávají to tam, tak at drží hubu a krok
11. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
zdravím všechny

prosím o radu maminky co koupit Verunce za krém na opalování, určitě jsem rozhodnutá ho koupit v lékárně lae ten výběr je veliký .. .předem díky za info

Agísku mrzí mě ta situace u vás v rodině, je to težké,ale miminko i k tobě jednou přijde a moooc ti to přeji at je to co nejdříve

míšo s tím venčení pejska je to mazec, at si lidi všímají sebe a ostatní nechají na pokoji,ty jsi se omluvila a tím to mělo celé hasnout a nééé aby ti nadávala, fakt to nechápu :frowning2: co je to dnes za svět :frowning2:

Včera jsme byli venku a Verunka mě vlítla do dvou kaluží fakt žúúúžo :slight_smile:))) jo a jinak se chození za ručičku lepší, tak jsem ráda :slight_smile:)))))))))))))))))))

delfi a copak se ti u dr přihodilo????
11. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
Holt jsi měla smůlu že viděla zrovna tebe.Ale ty urážky by si mohla odpustit.To je fakt.
11. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
Jaji malá chodí za ruku? To neznám :slight_smile: .
11. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz
Jaji kaluže mají děti rády, já jich znám mraky co se rády projdou a děljí maminkám jeeeen radost :grinning:

Delf tak nás nenapínej :wink: jsme zvědaví
11. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
Chodím k šilhanoj,ale komunikace na úrovni nuly,je to fakt děs,holky podle mě by měla být komunikace mezi pacientem a doktorem a to vůbec není,nevím kolik mám folikulů kolik narostili prostě nic kdybych se nezeptala jak to teda vypadá,tak nic nevím,řekl,že to není nic moc a další utz ve čtvrtek,tak když to není nic moc proč nezvíšil dávku mám jí stále stejnou,já fakt nevím jsem z toho fákt divná holky.
11. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz
míšo já nenapínám jen jsem jela pro malou k babičce hídala mi.tak se omlouvám,že to bylo tak na rychlo,že jsem vpadla a nic víc nenapsala.
11. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz
Ahoooj... tady to jede :wink:

Jaji... já už krém koupila... Vybírala jsem mezi Daylong x Bioderma a prý je dobrý i Avene... Cenově je to + - stejný.
11. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz
Delf to já napsala jen tak aby řeč nestála, napadlo mě, že jsi někam musela, v pohodě :wink:

tak si vě čtvrtek dupni, řekni, že chceš vědět kolik máš folíků, jak jsou velký, pro tvou informaci se Pregnyl píchá když jsou folíci kolem 18mm, takhle mi to vysvětloval můj Dr., zeptej se ho na kdy vypadá OPU a proč ti teda nezvedne dávku, když je to nic moc

normálně se do něj obuj, máš právo tohle všechno vědět, je to tvoje tělo :wink:
11. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
Delf... ptát se, ptát se, ptát se... máš na to právo :wink:
11. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz
holky Biodermu můžu doporučit, já teda malé děti nemám, ale mám jedno velké v podobě manžela, který se spálí při prvním jarním slunci, takže kupuju minimálně 30 až 40 krém :grinning:
11. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz
šári díky za tip

madli no chodí, dost se snaží,ale musí se na ní houknout aby ti ručku podala,ale je ted fakt hodná :slight_smile:)

míšo máš pravdu, byla včera dost špinavá,ale moc štastná,tak jsem jí nechala a večer vše pračka vyprala :slight_smile:)
11. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
Tak já jsem dopoledne udělala debordelizaci v Anetčinejch hračkách..kousátka a různý hrkátka už tady opravdu nepotřebuje :sweat_smile: a hned je tady volnějc :dizzy_face:

Míšo, přesně tak...baba má mít plot a tyhle nadávky nesnáším :rolling_eyes: nedávno jsme šly s Anetkou nakoupit a v obchodě vycházíme zpoza rohu a prodavačka šla proti nám, vedla nějaký řeči s podobně "chytrou" kolegyní a vrazila do nás a ještě to okomentovala, že jsem slepice :rolling_eyes:

Jaji, já kupuju Anetce v lékárně Avéne OF 50 :wink: je super, ale teda drahej :pensive: ale má atopák, tak si jinej netroufnu koupit :wink:
11. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
Delf,známá chodila taky k Šilhanoj a taky se museli na všechno ptát.Pak chodili za náma jestli jsme se museli na všechno ptát nebo jestli nám to doktorka řekla sama.Jsem se rozhodovala jestli zůstanu tady v Sanusu a půjdu k Šilhanoj nebo budu zůstanu u Novotný a budu jezdit do Pardubic.vyhráli Pardubice.Taky nemám ráda když se musím na všechno ptát.
11. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
Luuc :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
delf, Šilhan je Šilhan...je to takovej mimoň, ale odborník fakt dobrej :wink: u něj fakt platí..ptát se, ptát se, jinaks e nic nedozvíš..on to nemyslí zle, ale je prostě takovej
11. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
ahojda..já teda nakukuju holčinky...jsme nemocní,furt od toho nezúčastněnýho srazu, oba s Vašíkem teď už...

ale jsem jen chtěla napsat že dr. šilhan je nejlepší doktor ze Sanusu HK :slight_smile: :wink:
11. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
já říkám at si komentuje, ale tak aby to teda ten dotyčný neslyšel :stuck_out_tongue_closed_eyes: když si teda musí ulevit

já nadávám zásadně v autě, tam nikdo nic neslyší :grinning: :grinning:
delf jak píšou holky ptám se a obout se do něj
a když nic tak přejdi jinak
my ohledně druhého zase budeme jezdit do PCE i když jsem z HK a sanus mám asi 15 min pěšky od baráku :slight_smile:
Ono v některejch případech je lepší se na všechno zeptat,než když na tebe vychrlej miliony informací a pak si to přeber. :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
jaji taky mám Sanus v HK kousek ale nějak jsem zvyklá na Novotnou.
11. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz
Zofi nazdááár, tak at se brzičko uzdravíte :wink:

Delf tak to vidíš, normálně se ptát a ptát a ptát, ty to platíš, je to tvoje tělo a když je doktor nemluva, tak není nic snažšího než ho bombardovat dootazy

nesmíš se bát a nechat se odbít :wink:
je ahojky žofi, at jste brzičko zdraví :slight_smile:))
víš, že Jani H. čeká mimi asi ano vid?
madli asi tak, já jsem si zvykla na dr, Provazníka i manža, byl fakt ochotnej tak k němu už brzičko zase zavítáme, snad to druhý půjde :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz
Jaji fakt? nevím...ale já už pak z ní moc v kontaktu nebyla....

už jsme nemocní 9. den, je to nějaký nekonečný :frowning2:
11. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
luci díky za tip, musím vyrazit do lékárny a něco koupit
jinak já se od porodu musím na obličeji mazat faktorem 20 jinak je zle a předtím jsem něvěděla co to je mazat si obličej, měla jsem opal. mlíka tak s OF 2 nebo 4 :grinning:
11. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
V autě taky nadávám a už mi pomáhá i Anetka :grinning: :grinning: :grinning: jsem jí naučila slovo magor :sweat_smile: :grinning: :grinning: tak si spolu notujem :grinning:
11. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
chápu žofi, taky jsme byli s Verunkou a byl to děs
jo čeká,ale neví, co to bude potkali jsem se v caa a ted v květnu má termínek a je vdaná, to asi víš
11. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
luci to je gol :slight_smile:)))
já taky občas v autě nadávám :slight_smile: ale Verunka to naštěští neopakuje zatím
a jinak už vyleze sama na menší lavičku a dnes to zkoušela na křeslo, je fakt dost napřed než ostatní děti je to děs :slight_smile:
vždy s manžou koukám jak puci :sunglasses: co se zase naučí
11. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz
děkuji holky jste zlaté ještě že vás mám,když ono mi dělá problém ptát se aspon malinko kdyby něco řekl,ale on nic prostě.Prostě jsem odcházela a div jsem neměla slzy v očích,jak mě to zklamalo.
11. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.