• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luuc máš sparing partnera :grinning: , já když začnu nadávat, tak náš pes se bojí a začne mi cestovat po autě jak zběsilej, se musím mírnit, páč se s ním nedá moc řídit :grinning:
11. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz
delf, každýmu sedí někdo jinej..mě třeba nesedí Provazník a holky si ho chválej :wink: prostě každej je jinej :wink: Jestli ti Šilhan nesedí a byla jsi spokojená s Novotnou, tak bych radši dojížděla do Pce :wink:
11. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
já taky holky nadávám občas v autě,jenže slečna už ted vše opakuje, já řeknu ty vole jeden a slečna na mě vole se neříká mami,já řeknu doprdele a ona zas to se neříká mami a pak od ní slyším ty svině,no není k sežrání?! :grinning:
11. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
Míšo, to mám :sweat_smile: ještě jí musím naučit ukazovat fakáče..to je moje oblíbené gesto v autě :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
Delf tak žádný slzy ve čtvrtek si připrav dotazy, klidně si je napiš jako seznam a polož mu to na stůl, že tohle všechno chceš aby ti zodpověděl :wink:
11. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz
delf, přesně jak píše Míša..normálně si to napiš na papír :wink: je to tvoje tělo, vy si to platíte, tak se ptej :wink:
11. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
Luuc, Delf no tak to jsem zvědavá kdo to bude učit naše děti, páč můj drahý na to jaký je nervák, tak v autě kupodivu je v klidu a já naopak, nadávám při sebemenším zaváhání řidiče přede mnou :grinning:
11. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
holky tak Vašík už zase vříská že u něj nejsem..tak musím...musím si malinko postěžovat, že mám zlobivý dítko...bohužel no... :frowning2:
11. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
no míšo tak to se bude učit od tebe :grinning: díky holky jste zlaté ani nevíte jak moc mi takhle pomáháte díky :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
začíná mi růst pupík, se mi tam asi rojí urodička, citím už i vaječníky, ale jen trošilinku, no jsem zvědavá na zítra co sliznice, ta mě zajímá eminentně :sunglasses:
11. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
Delf to ti věřím.Ono kolikrát ani pořádně nevíš na co se máš zeptat.

V autě nadáv taky.A nejsem sama.Adélka mi pomáhá :grinning: :grinning: :grinning: .Nedávno nás ve městě předjel borec.Jel docela rychle.Dojela jsem ho na křižovatce když stál na červenou.Povídám "hlavně že sis pomohl blbečku".Za mnou se ozvala Adélka a povídá:" mami,řiká se ty debile".Opravila jsem ji,že se to neříká.A ona na to,"jo jo,ty jsi to říkala."
11. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
Zofi on bude zase hodný až se uzdraví :wink:
11. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
tak to je dobré madli teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky vnímavé dítko
11. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz
madli :grinning: :grinning: :grinning: ty dětičky jsou kouzelné :grinning: :grinning: :grinning:
uplně se těším na ty naše, jestli budou po drahém, tak se strhám smíchy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Míšo,budu držet palečky.
11. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz
Míšo a na kdy u tebe vypadá OPU??

Madli, :grinning:
to jsem zvědavá na tebe míšo jak dopadneš no určo lépe než já.no aspon jedno pozitivum už nejdu do práce vzala jsem si neschopenku,takže o víkendu nebudu mít tři ranní
madli je o sranda s těmi dětmi

žofíku to já říkám taky,ale neboj až nemoc přejde bude zase líp :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz
delf to je fajn :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz
Luuc u mě dle výpočtů vypadá OPU na příští úterý +-, počítám to podle lonského dlouhého protokolu a +- v neděli 23.5. ET, ale může se to třeba posunout, ale tak nějak by to mělo sedět

madli děkuji :grinning: se těším

Delf napíšu ti dotazy a přepiš si to na papír a fakt mu tam strč, nesmíš se bát, on ti hlavu neutrhne
11. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
delf, dobře jsi udělala s neschopenkou :wink: já si jí plánuju vzít hned od začátku stimulky :wink:
11. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
Delf pto tvuj klid ja se ptám mojeho doktora fakt na všechno, na každou prkotinu, takže pohodaaaaaa
11. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
já ji zas plánuju vzít až jestli bude srdíčko
11. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
jo holky a jaký faktor Verunce koupit?
11. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
Přidám ještě jednu . vylezli jsme před barákem z auta a Adél povídá furt dokola pdeu a do pdeue.Neumí r.Jsem ji napomenula a ona zase dokola.Tak sem se otočila a povídám: Říká se do prdele a prdel.Do pdeue a pdeu nic neznamená.A ona zase po svím.Tak jsem ji znova opravila a pěkně jsem u toho drčele aby to r slyšela.Zvela jsem hlavu a na protějčím chodníku stál chlap a když viděl jak se bavím s Adél,tak mu málem vypadl mobil z ruky a cigáro z pusy.Ale výchovná metoda zabrala.Když zjistila,že to může říkat,tak přestala.
11. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
a ty máš míšo pohodovou práci?jo jo luuci myslím,že taky v tvém případě je lepší už od stimulky.
jo do míšo budu moc ráda.
11. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
Jaji my porvý kupovali faktor 50.
11. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
madli :grinning: :grinning: :grinning: jsi mě pobavila

jaji tak aspon 30 OF je to mrňous, tak aby se nespálila
11. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz
tak holky já se rozloučím jdu s malou na zahradu,tak zatím a moc vám děkuji za podporu jste hodné :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.