• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Delf jj, mám, zatím, od 1.6. mi ale povalí výpověd kvůli restrukturalici ve firmě, tudíž musím otěhotnět jinak se pak z hledání worku picnu :grinning:

ale jakmile budou srdíčka, tak jdu na rizikové páč se mi pak výpověd posune až na bůh ví kdy :wink:

mě bos pře 14 dny řekl, že už do práce moc nemusím, že můj region stejně potřebuje přerozdělit a at se v klidu soustředím na mimino
11. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz
Jaji... já koupila Biodermu 50+. Stála 430,-. Daylong barvil oblečení :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: ...
jj díky a je lepší krém nebo mlíko ve spreji? Mám z toho hlavu v pejru, snad vyberu dobře?Sice budem jen v čr nikam k moři nejdeme ale přece je lepší něco mít a mazat, že :slight_smile:
jj šári díky :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
Já mazala Adél pokaždý když jsem šli ven.Teď už mažem jen 30.A pokaždý jsme měli mlíko.Ale ono to je asi jedno.
11. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
jaji, koupila bych 50 :wink: letos už asi koupím 30, ale Veru je ještě malá :wink:

Já s Anetkou chodila do práce až do konce těhotenství, ale nevím jak ybch odcházela z práce kvůli kontrolám UZ a tak...to by u nás nešlo :unamused:
11. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
jj díky holky u nás zase prší ach jooo
11. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
J8 Anetku mažu už ted..před 14ti dny se u našich na zahradě spálila :unamused:
11. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
jaji, tady už se to taky nějak zatahuje :rolling_eyes: jsme chtěly jít odpolko na hřiště
11. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz
jaji já mám radši sprej, je to pohodlnější, má i takovou záklapku aby sám nešplíchal :wink:
luci taky jsem pro tu 50, právě že Verunka je dost často venku a už ná opálené ručičky, tak proto to řeším,abych byla připravena :slight_smile:
chudák Anetka :frowning2:
no my právě Luci taky a navíc do města :rolling_eyes:
no třeba se vyčasí

míšo taky pro sebe nám raději sprey,no uvidím co mi v lékárně nabídnou :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz
U nás správě přehnal slejvák a už zase svítí sluníčko.Doufám že to vydrží než dojedu do práce.
11. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz
jaji, jako nebylo to nic stršnýho...měla červený tvářišky a rudý uši :sweat_smile: za 3 dny to bylo dobrý :wink:
11. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
Pro dnešek se loužím.Jedu vytvářet nějaké hodnoty.Zatím pa pa.
11. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
Než člověk uvaří, vy toho nakecáte :grinning:

ale to je samo v pořádku, jen ať to jede :wink:

Míšo, s tím očůráváním :sweat_smile: :grinning: mazec no, nemám to teda ráda, to se přiznám, ale u našich 3 psi, takže jsem zvyklá, už mi očůrali i kolečko u kočárku o autech nemluvě, takže já bych tě asi kr...nenazvla a mě by to teda dost vytočilo, buď ti to má hrdinka říct do očí a nebo držet hubu a krok :wink:

Delf, no já se Šilhanem měla čest pouze 1 před laparoskopií a vše mi vysvětlil a dokonce mě tak uklidnil, že jsem mu věřila každé slovo, jak ti to psaly holky udělat seznámek a ptát se :wink: a nebát se, není čeho a pokud nebudeš ani pak spokojená Dr.můžeš změnit vždycky :wink:

u nás se taky zatahuje, snad stihneme zajít ještě na nákup, nechce se mi autem :confounded:

Šári, já mám doma Daylong 50+ a fakt špiní oblečení???? :confused: :confused: :confounded: , mi ani neříkej
11. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
Žofi, ať jste brzy fit, oba s Vašíkem a příště můžete dorazit :wink:

teda tady to řádí, to marodění se úplně hrozím co přijde k nám :pensive:
11. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz
jo a ten Daylon extreme 50+ stál 418kč, takže to je fakt +- stejný
11. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
Very je to pes, s tím, že pčůrá kde co, se musí počítat, nám taky občůrává plot a auto a kde co všechno, v tomhle směru jsou fenky lepší
11. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
Verunka se mi probudila tak jdeme jíst a prší tu jak z konve no mazec
tak zatím se loučím :slight_smile:))))
11. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
Míšo, já vím, ti říkám u našich to je zvěřinec :grinning:

my razíme ven, zatím sluníčko, tak ať to stihneme

pááá
11. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
huuuž jsem doma z práce.

Delf, to mě mrzí. Chce to se ptát, ale je mi jasné, že ne každému toto sedne. Já už jsem se ptát naučila - oběhala jsem za poslední dva roky tolik doktorů, že mi nic jiného nezbylo. V tomhle je děsný můj manžel - včera jak jsme byli u toho urouše, tak manžel jen seděl a na každé slovo doktora jen mlčel. Mně nebyla spousta věcí jasných, tak jsem se ptala za manžela :sweat_smile: Kdybych tam nebyla, tak by manžel vůbec nevěděl co má dělat, kde to má dělat, kdy to má dělat... atd. Totéž v CARu - všechno si hlídám já, spolehnout se na manžela, tak by mi zítra dělali odběr vajíček :grinning: :grinning: :grinning: Ptám se pořád a na vše. možná jsou ze mě doktoři lehce otrávení, ale já mám jistotu. Naučila jsem se to hlavně v nemocnici po operaci štítky, kdy mi nikdo pořádně nic neřekl - tak jsem se prosě začala ptát. Jestli je normální taková bolest a maková bolest, jestli je normální takovej a makovej kašel... atd.

Miso, jorkšírek? Tak to bych asi nehrotila. Já hrotím, když mi ty keře počůrává doga :sweat_smile: A pokud ses omluvila, už vůbec nechápu, proč baba vyšilovala :confused:

Jdu taky zahradničit, stavím se později.
11. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz
Sovi jj taky jsem se naučila ptát, páč jsem slepě důvěřovala svému gynekologovi, který tvrdil, že jsem zdravá a pak zjistím, že to není pravda

tak jsem začala zjistovat a vyptávat se

no právě, je to mrnous, no ale to je šumák, jí k tomu něco povím až ji potkám, hvězdu jasnou krasomilu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
děěěcka ja chci taky zahradničit, ale nemám kde, čekám až drahý dodělá u své mámy rekonstrukci bytu a pak snad uděláme ty závlahy, bez nich nemůžu sázet trávu ani stromečky ani nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

čekám na to už od lonska :unamused:
11. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
Ahojda holky :sunglasses: ,
téééda tady se povídalo. :slight_smile: My jsme ted přišli z procházky,stavili jsme se na zmrzce,dala jsem si ostružinovou a merunkovou,prostě mňaaaaam :wink: .

Delf nesmíš se dát a pořád se ptát.Je lepší se hned optat , než aby jsi se tím trápila a honilo se ti to hlavou.:wink:

Žofi ,Vášo koukejte už ty bacily poslat daleko pryč,at už jste co nejdříve zdraví:wink:
11. kvě 2010 v 15:40  • Odpověz
sláva, nazdar výletu....nezmokli jsme už jsme tu, už jsme tady... :grinning:
tak jsem spěchala, honily se mraky a ono nic.....jsme klidně mohli šmajdat ještě po venku :unamused:

ale co sundala jsem v sušárně 2 pračky prádla, tak asi půjdu žehlit :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , sice se mi nechce, ale co nadělám že? :grinning:
11. kvě 2010 v 15:57  • Odpověz
Bery, já si taky dala zmrzku, vanikovo-čokoládovou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: , taky mňamka
11. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz
chci taky zmrzlinu :slight_smile:

Miso, já jedu zítra pryč, budu pryč až do neděle, tak musím tu zahradu trochu ošetřit, abych toho pak neměla moc před odjezdem do lázní.
Stejnak si nedovedu představit, jak mi ta zahrada přežije 3 týdny... manžel samozřejmě zaleje, možná by i odplevelil, ale určitě mi tu zahradu nebude nějak extrémně obskakovat, ani to po něm nechci, vím, jak strašně ho to nebaví...

K tomu ptaní - já o sobě právě vím, že jsem taková, že se dovedu užírat nejistotou co mi vlastně je - tak mě to nutí se ptát raději více než méně, na každou prkotinu.
11. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
Ahoj tak výsledek z dnešní návštěvy genetické poradny: Paní doktorka koukla na výsledek sreeningu ve13tt a tripl testů. Prý to zvýšené Hcg má spousta ženských a i když je tam riziko jako vždy a všude, tak by nás do plodovky nehnala a my souhlasili. Vydupala jsem si ten genetický UZ ve 20tt. a pak dle výsledků by byl odběr plodovky. Jinak nám vzali krev na zjištění karyotypu
11. kvě 2010 v 16:02  • Odpověz
Sovi no tak to máme stejně, drahý ten se těší maximálně jak bude zahradu sekat a tím to končí, proto chce dělat závlahy, aby nemusel po večerech zalívat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže já se psem musíme počkat, chci aby to bylo hotové hlavně kvůli němu, otevřu na terasu a může lítat co hrdlo ráčí :grinning:
11. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz
dabli no tak sláva nazdar výletu, jsme ti to říkali, tak hlavně že je dobře :slight_smile:
11. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.