• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dabli vidíš, to je paráda :slight_smile: , UTZ ve 20tt je samozřejmostí, dělá se normálně všem. Ses nechala objednat k prof.Eliášovi?
11. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
Very ne zkusím Pernicu v Ústí nad Orlicí co mi dělal ten první sreening
11. kvě 2010 v 16:11  • Odpověz
Dabli, aha, no to je jedno, jistě je to odborník a až mu dáš papíry, určitě prohlédne malé sakum prdum, aby nic nezanedbal, a uvidíš bude to v pořádku, jen tě plaší a zbytečně stresují :wink: , prcek je OK :dizzy_face:
11. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz
holky vám ty týdny skáčou, to je mazec :confused: :dizzy_face: , ale krásnýýý
11. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz
Te´d jsem si přečetla co je ten karyotyp a tam můžou taky něco zjistit. Udělala jsem maximum co jsem chtěla.
11. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
Zdravím,děkuju za podporu,musím říct,že mě to včera pěkně naštvalo a rozlobilo,ale už jsem v pohodě.Člověk ho musí znát,aby pochopil jeho myšlení a dnes jsem se na celou věc podívala s odstupem a je mi líp.Na přesčas mu zůstávám,ale néé,abych si nadělala neschopenku,ale abych si ještě něco přivydělala.Též mě vadí,že každý říká,že první tři pokusy jsou ZDARMA.
Delf,tak se ve čtvrtek zeptej a bojuj,třeba neměl svůj den.Já se budu taky ptát co a jak,mě vždycky štve,že říká-připomeňte mi v jaké fázi jsme-no to by snad měl vědět on a měl by být připraven,posledně mě tím tak zaskočil /i když už jsem si mohla zvyknout/,že jsem nevěděla ani proč su tam.Je fakt,že hned jak si nás najde v počítači,tak je v obraze,ale tuhle otázku si snad ještě nikdy neodpustil.
Míšo,sovi držím na zítra pěstičky a třeba se v Jihlavě potkáte.
Mě už ms skončila,ale pobolívá mě břicho jak kdyby zas měla přijít.Asi přepracovanost.
11. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
dablikolik supr že to dopadlo takhle paráda.
11. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz
míšo děkuji zapamatuji a zeptám se ho na to příště poku mi nic neřekne :wink:
11. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz
dabli, no sláva !!! Držení pěstí se vyplatilo :slight_smile: Bude to v pohodě.
11. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
Dabli,vidíš a jak se říká za ty nervy to nestálo,ale poruč si,viď?
Beryk,jak je co migrény,už líp,prochajda se zmzlinou,to bych si nechala líbit.
Kdoví jak Rozi,nemáte někdo info kolikrát už byla za Frantíkem?
A co wobludka,rozkojíno,spodek v pohodě?
11. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz
Ahojko to je dobře, že jsi v poho, to je důležitý, ty jdeš ve čtvrtek na UTZ ne??

jj možná se Sovi uvidíme, jsem objednaná na 9,30, ale může se stát, že mě vezme dřív, už se mu to několikrát povedlo :grinning:

no jo no jo, co Woblud, se nějak nehlásí, asi se těší domů a užívá si Martínka :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz
Miso a na co ty vlastně jdeš - utz?
11. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
ahoj, uz vim proc kazdej specha domu :grinning: neni tu chvilka klidu, tyraji nas s kojenim - my si vcelku vyhovujem, mladej vypije malo mlicka, ale ja stejne o moc vic nemam, tak mame pruser oba :frowning2: verim, ze doma to pujde, jen se domu musime dostat :-/ tady jsem musela kojit spici dite a kdyz se konecne probralo a rozdrazdilo, tak jsem byla vyzdimana zase ja, no vopruz...
Nedocitam jen gratuluju Dabli k vysledku kontroly!
11. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz
Míšo,jo jo ráno krev a za hoďku výsledek a utz a fasovačka.Dnes jsem si četla leták z decapeptylu a tam je psáno,že se píchá i při stimulce až do opu,což by vysvětlovalo proč ho mám tolik.Já tedy pochopila,že zítra naposled,ale raději si vemu ve čtvrtek jednu injekci sebou kdyby náhodou.
Woblu,to by si mohla ve čtvrtek šupajdit domů,každopádně ti to přeju a též věřím,že doma půjde vše líp.
11. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
ahojky, za hodˇku výsledek? Výsledek z krve je tak brzo? Takže když jdu zítra na krev, tak nám v ten samý den řeknou i nějaký verdikt? No to je skvělé.... pokud to tak je :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
Sovi jj jdu na UTZ co folíci a sliznice

Ahojko mě ráno vzali krev, hned udělal utz a na výsledek jsem si už jen volala, abych tam nemusela hodinu čekat

s Decapeptylem nevím, mě poprvé píchali jednorázovku Dipherelinu a ted jsem měla Zoladex tyčinku, já si ty malý dávky nikdy nepíchala a nevím jak to je při stimulce, takže neporadím

Woblu :grinning: vy jste dva, tak už aby bylo víc mlíčka a byli jste doma v klidu a pohodě :wink:

Sovi jo krev mají za hodinu udělanou :wink:
11. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
míšo tak na zítřek držím pěstičky at je vše ok a díky za ty otázky.
11. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
delf děkuji, já na tebe budu myslet ve čtvrtek :grinning: já pak jdu v pátek na další utz :grinning:
11. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
koukám jak to máme hezky přez den vid :grinning: já jeden den a ty hned druhý den jsem si ted píchla injekci,teda já né,hrdě říkám Příteli jdu si píchnout hlídej malou at za mnou nejde,protože ona by to vykecala vše. a on a nechceš píchnout a já na to že né a pak na něj volám pojd sem a píchni mě :grinning: prostě mi to dělá problém píchnout se někdy né a někdy jo,nejlépe je se píchnout když jsem naštvaná na něho to mi jde tak skvěle.
11. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
delf ty ses výborná :grinning: když jsem na něj naštvaná :grinning: :grinning:

já se na to vždycky těšila a drahý když se na mě díval, tak se radši otočil, takže i kdybych stokrát chtěla, tak on mi to nepíchne ani za nic :grinning: srágora :grinning:
11. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz
jj pěkně obden, se aspon začne něco dít, půjdeme na ET chvíli po sobě :grinning:

já si teda myslím, že pojedu na KO ještě v neděli a to už mi řekne, že večer bude Pregnyl a v uterý OPU
11. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz
no minule mě tak vytočil,že jsem si to píchla ukázkově :grinning: tak to máš teda srágoru doma ten můj se asi v tom vyžívá ten by píchal o sto šest :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz
takže myslíš,že když mám kontrolu ve čtvrtek,že bude kontrola v sobotu?
11. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz
ale začínám teda břicho cítit to jo
11. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz
myslím že asi určo půjdeš,možná už třeba nic píchat nebudeš, ale na ko asi jo pokud třeba nebude už zítra všechno dobře a věčer ti dají Pregnyl

já byla vždycky minimálně na 3 utz
11. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz
i já i já, ale jinak hubnu, už je mi po obvodě velká i ta nejmenší podprda co mám, je to divný, jsem se ty kila z Fostimonu snažila rok a půl dát dolů a ted to jde samo, chm chm mrkev a v zimě :grinning:
11. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz
jo jo no uvidíme zítra si mám zas píchnout jen jednu dávku ráno těch 225,jinak to mám rozdělené přece ráno 150 a večer75.a pregnyl si nemůžu píchnout sama,že?to musí nějáká sestra co?!
11. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz
teda ty sji srandista míšo to ti povím a nebo sánky v létě co?! :grinning:
11. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz
Pregnyl se píchá do svalu, já ho vždycky nafasuju a večer si s ním jedu tady do Znojma do nemocnice na gynekologii aby mi ji ďobli :wink:
11. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
jo jo takže mi ho nemůže prdnout přítel když tak rád píchá. :grinning: já že na pohotovost bych musela daleko
11. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.