• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
nic jdu do spršky a chrupkat :wink:

brou noc všem :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
ne, musí sestra někde kde to máš blízko :wink:
11. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
ahá kruciš no nic tak dobrou a držím na zítra pěstičky.
11. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
No já budu muset čekat,možná proto,že to máme jen přes kopeček,ale spíš,že to náš dr. takto praktikuje.Mě to zas tak neva,hlavně,aby neměl velké zpoždění a byl připraven.
Sovi,výsledek je brzo,ale myslím,že ve vašem případě nebude zas tak nutný,máš to jistě hormonální profil a to se daj výsledky do kupy asi až při další návštěvě.To samé spermio,buď si zavoláte nebo příště řeknou.Uvidíš zítra.
11. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
on doktor říkal, že s námi bude chtít ještě po krvi a utz s oběma mluvit a že už by vypsal nějaké papíry pro pojišťovnu či co... tak nevím. Jak píšeš - uvidíme zítra. My nikam nespěcháme - tedy já ne :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz
sovičko tak zítra taky návštěva v car tak ržím pěstičky
11. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz
ahoj holčiny.

Jéééé, já bych měla takovou chuť si sednout a jen tak si číst... ale nějak nestihám. Dnes jsem celý den pracovala, manžílek hlídal a pak moje mamka.
Anežka je pořád nemocná, vůbec se to nelepší, spíš naopak. :frowning2:
No a když jsem přijela domů, tak jsem krom nošení, hlídání a krmení (bez úspěchu) uklízela krabice... :confounded:

Takže jdu zalehnout, zítra snad dočtu, moc mě zajímá, jak se tu všechny máte, vždyť nevím nic od včerejšího poledne....
11. kvě 2010 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj holky no já zírám, jak se to tu zase rozjelo!!!!!!

Je to supr, ale kdo to má dočítat????? :sunglasses:

Co jsem stihla:

Míša a paní za oknem..... jooo třeba měla z tebe strach, tak to utíkala říct domů za okno, extra nahlas, aby jsi to slyšela :grinning: Ale když už, tak měla rovnou do očí nebo vůbec no....

Luc jeeee no tabuličku ti předám ráda...... nějak během zítřka bych ti ji přeposlala.... i s údajema, co mi teď holky poslaly......
A nějak až se vykřešu z toho mého moribundusu, tak se budem muset domluvit a přijela bych hodit oko na ty hadříky...........!!!

Holky píchačky jedou, to je supr, jsem zvědavá na počty....!!!!

Dabli vidíš, vše ok, jen tak dál..... :wink:

Jaji já mám Avene, je to taky pro citlivou pokožku, snad to Selušáček bude snášet gut, je to prej dobrá kosmetika...

Danu to je na hovňajze co, a co obnáší ten zánět nosohltanu (bo co to Anežku trápí?)

Já dneska hodně polehávala, odpol jsme si i se Seli dáchly v ložnici. Uvidíme zítra...........

Tak všem přeju dobrou nocku a zase nějak zítra asi zase večer...........
11. kvě 2010 ve 22:42  • Odpověz
Dobré ráno,

Sanu jo přesně to jsem říkala doma drahému, bud at mi to řekne do očí nebo at si ty trapné výlevy nechá pro sebe

na počty jsem taky zvědavá, ale víc na sliznici, ta mě trápí víc :wink:
odpo nahlásím stav :wink:

Sovi držím pěsti :slight_smile:

zatím pa
12. kvě 2010 v 07:19  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem 3 den po transféru a řeknu vám vždy jsem si myslela jak ten čas letí ale v mém případě se to slušně táhne. To čekání na 24 května kdy se dovím jak na tom jsem je opradu děsné už nevím co bych dělala chvili čtu pak vařim pak spím ale už ted je mi to strašně dlouhé a bude to asi tím že na něco tak důležitého čekám ale doufám že né marně :wink: :wink:
12. kvě 2010 v 07:23  • Odpověz
Dobré ránko,

Míšo, Sovi, držím pěsti na kontrolu :slight_smile: Míšo, hlavně at je pořádná peřinka :dizzy_face:

Sanu, tak at už ti je líp :slight_smile: a tabulku pak přepošli :wink:

Dneska to nevypadá na nic moc počásko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ani mi to neva, pže se má stavit siss s Péťou a odpol jdu na spininng :dizzy_face: už se těšííííím :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 07:25  • Odpověz
ahoj koci a nechali jste si teda zavést 2 embrya?? a jaký kvality?
12. kvě 2010 v 07:26  • Odpověz
jo nechali jsme si zavést dvě. Doktorka říkala že to jedno je ve výdorném stavu a to druhé je o trošku horší tak aspon jedno doufám že se chytí. Jenže to čekání je opravdu hrozný.Holky mi tu radili udělat si testík dříve tak nevím
12. kvě 2010 v 07:29  • Odpověz
koci, jj, testit můžeš i dřív, ale přesně který den, to ti řeknou holky...já zatím tuhle zkušenost nemám :wink: věřím, že to čekání musí být hrozný :frowning2: toho se na IVF děsím nejvíc :confounded:
12. kvě 2010 v 07:36  • Odpověz
dobré ráno holky,

Márince včechno nej nej nej k narozkám.Sari teda ten čas tak letí

Woblu at vás co nejdříve pustí dom

Dani at je Anežce už líp

Míšo, Sovi kontrola at dopadne OK

Kocino držím pěstičky at se embrouši krásně u tebe zabydlí a nepustí
12. kvě 2010 v 07:53  • Odpověz
Jůůůů, Marinka má dneska první narozeninky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Všechno neeeeeeej :dizzy_face: a at jí rodiče nezlobí :dizzy_face:

sarii, jak jste to na konce vyřešili s dortíkem?? děláte nebo jste objednali?
12. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás celkem nic nového. Těhu nevolnosti mě nepřešli, nejhorší jsou odpoledne kolem 3:frowning2: ale má to i své výhody, zatím jsem nic nepřibrala :slight_smile:. Míma se už pěkně vrtějí někdy to až bolí jak se asi perou.
Byla jsem včera ve školce pro papíry - a Mája 1.9. má nástup, tak jsem ráda k 1.9. ruším rodičák a přecházím na mateřskou. Ani nemůžu věřit tomu, že mi to tak krásně vyšlo:slight_smile:.

Kocino - já jsem testovala po ET 9 den a byla tam slabá čárka. A teď po KET 7 den odpoledne a byla tam taky, ale to asi bylo tím, že se chytli obě a čekám dvojčátka a taky hodně záleží na tom, jak velký ti embrouše zaváděli:slight_smile:
12. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz
ty vogo zdimou me jak stara Tatramatka, uz jsem tu vypotila 15 kilo
12. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz
Woblu vydrž - zítra by tě měli pustit ne?
12. kvě 2010 v 08:10  • Odpověz
Ahojky!
Teda holky :confused: Kdo to má dočítat??? To nedám... :rolling_eyes: Klaudi má opět svůj den a teď když na svou obvyklou půlhoďku usnula,musím to tu trochu pofackovat,zapálit hořáky na sporáku... :sweat_smile:
Navíc tu mám mamku,tak nemůžu sedět a datlovat. :wink:

Jen teda přeju Márince jen to nej,nej,nej i jejím rodičům,ať je stále zdravá a dobře naladěná a ať jsou všichni pořád tak v pohodě jako doteď. :wink: :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holky tak můj manžel byl včera hrozně hodnej. Večer jsem měla strašnou chuť na něco a jen jsem plácla, že bych si dala okurkový salát. No a on šel a s úsměvem mi ho udělal. Prostě zlatíčko :grinning:
12. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahoj. nedočítám, jen chci nahlásit, že žijeme a je nám líp a že Charliemu s těžkým srdcem, ale klidným svědomím našla a vybrala nový milují domov, kde mu bude určitě dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo, jen v rychlosti, Márince vše neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :dizzy_face: :slight_smile:
12. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile:

Marince, krásné 1.narozeninky, všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíííííčka a to ostatní ji koupí mamka s taťkou :wink: :dizzy_face: , Šári, toto hrozně uteklo :sweat_smile: :confused:

Tesi, fajn že má králíček nový a milující domov :wink:

Marůdkům: ať vám je brzy co nejlíp a jste zase jako rybičky!!!!!

Dabli, vidíš jaký je manža zlato :wink: :grinning: , máš na to právo být rozmazlována tak si to užij :wink:
12. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahooj... od samýho rána čekám, že bude pršet a nic...

Děkuji za přáníčka... však jsem už včera vzpomínala, jak to bylo :wink: ...

Luuc... dort zkusím vyrobit, uvidíme :confused: ...

A jinak se i my hlásíme mezi marody... už se to táhne od pátku a ne a ne se to zlepšit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

Woblu... vydrž :wink: , doma bude líp...

Čepi, Dabli a co foto bříšek???

Kolik tt. to už má Jusinka???

A kde je Vysočanka???
12. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpět z Jihlavy.
Manžel dal :grinning: a mně dělali utz a brali krev. Byla jsem tedy 12. den cyklu a bohužel tam doktor neviděl žádný dominantní folikul. Prý jen malé. Jinak ale vše v pořádku, sliznice a struktura dělohy vzorová, sliznice myslím nějak kolem 8mm. Výsledky z krve v 2. dni cyklu prý taky v pořádku, hladiny těch hormonů odpovídající tomu 2. dni. FSH prý vyšší než ten druhý hormon, ale to je prý ten 2. den normální. TO, že doktor neviděl ovulaci, prý nic neznamená, že prý mohlo být ještě brzo nebo byl cyklus anovulační, ale že je to v pořádku. Tak nevím :confused: Trochu mě to trápí. Na Obilňáku před rokem ovulaci viděli. Co myslíte?

Teď pojedu do lázní a na začátku prázdnin jedeme k moři. Na konci června budeme volat, aby vypsali žádanku na pojišťovnu a 20. den cyklu po návratu od moře mi prý píchnou nějakou injekci... už si nepamatuju jakou, na zablokování čehosi, nevíte? :slight_smile: A pak prý cca 14 dní po této injekci udělají utz (myslím... nebo krev?) a pak začnou se stimulací.
12. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
Sari já mám fotečky ve fotobloku

Jinak mám problém volala jsem si na gyndu kam se mám objednat na ten UZ ve 20tt jestli můžu k tomu Pernicovy co jsem u něj byla na sreening a doktor mi řekl, že musím např. Hk. V Hk na té genetice zase říkali, že můžu Pernicu tak já nevím
12. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

U nás furt na prd... Sanu - zánět nosohltanu je zelenožlutá rýma v krku, z toho kašel a k tomu vysoké teploty. No a už třetí den...

Sari, Marince vše nej!! :dizzy_face: To snad není možný, už rok...

Pádím vařit... dočtu (snad) někdy, třeba dnes??

Všem marodům přeju brzké uzdravení!! :wink:

A všem co mají něco v CAR nebo stimulují nebo čekají, tak těm přeju hodně štěstí!!! :wink:
12. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz
Sovi, krásný! :dizzy_face: hele, 12. DC je asi brzo, aspoň u mě to bývalo brzo, mívala jsem cyklus 30 dní.

Dabli, Pernica by to podle mě měl tak dělat, ale nevím, zavolej si mu a zeptej se ho, to je asi snazší, než se ptát nás... Když se informace takhle rozcházejí, nevím... v HK by to bylo zdarma v tom Ústí nevím??
12. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
rychnov, no snad jo.... Mně MS začala minulou neděli. Takže dneska je to 12. den. Když jsem si kdysi měřila BT, tak podle toho jsem měla ovulaci až tak 16. den. Tenkrát na tom Obilňáku jsem byla myslím 13. nebo 14. den cyklu, nepamatuju si to přesně.

Akorát nevím, jestli se teda počítá s tím, že ovuluju... co když ne? To do mě budou cpát ty hormony a nic neuzraje? :slight_smile: Nebo se to dá zjistit i z té krve?
12. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
Jinak teda manžel nic moc, ale to jsme čekali. Milion spermií, 30% živých, 98-99% patologických forem.
12. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.