• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanusko, cucat hřebíček (koření) anebo kmín - je to jistota na žáhu :wink:
29. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
29. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
Dani to si myslíš, abych manžovi nezačala cucat řebíky z dílny jo, že to tak upřesňuješ :grinning: Je mi to jasný dík, musím si to poznamenat, bo to pokaždý zapomenu :unamused:

Maju asi kleknul pc, protože mi do IP ještě nic neposlala :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
žofi, pupík je krásnej, vůbec nejsi velryba :wink: ale teda přijde mi pořád dost nahoře :confused:
29. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
sanu, ty kombinézky myslíš jako venkovní? místo jakoby bundy? my měly 2 tenší a 2 silnější :wink:
29. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
Luci ten už je super, mě to taky ba dělat fotky, ale já to neumím, ale je to super kdo se tím zabívá.... Jako Sari manža, to album Alcatka ta má taky super fotky.... :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
Luci jo jo to myslím, a ne jen to, klidně až se někdy budeš nudit, tak se můžeš rozepsaat tak celkově :grinning: :wink:
29. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
holky soráč za moje spoďáry...ale už na to kašlu, hlavně že to neškrtí....ale vy to jistě pochopíte :grinning: jdu dočíst
29. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
Zofi ty máš pořád tak hezký břicho, a jak je Váša pěkně pořád nacpanej nahoře :grinning: :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Luci paráda :dizzy_face: pochopila jsem dobře, že jsi zdravotní sestřička? Jinak foťák chválím všema deseti, manžel se v nich trochu vyzná a máme podobný :wink: rozhodně pořiďte portrétový objektiv, ten je super na děti :wink:
29. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
sanu, zkusím to dát do kupy, ale už si to nepamatuju přesně :wink: je fakt, že pár věcí, který jsem nevyužila, jsem koupila...ale to nevíš, když nemáš žádný dítěted už vím, že třeba pro mimi do roka, je nesmysl kupovat bodýčka, trička, mikči,..se zapínáním na zádech :wink: overálky jen s ťapkama, pže ponožky škrtěj a slejzaj,... a jiný vychytávky :wink:
29. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
Sanu no jo, co nadělám ???

Luci tak vidíš, povedenej den ne?

Dani,zdá se ti málo oblečení?
29. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
woblu, ted musíme nějdřív pořídit pořádný blesk :wink: objektiv k tomu manža nějaký koupil...musím to zkouknout :sweat_smile: jj, jsem zdr. sestra :dizzy_face:

Holkyyyy, já se tak těším do práce :dizzy_face: ono mě to určitě brzo přejde :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
žofi, docela jo :dizzy_face: ale jśem dneska nějaká KO, tak půjdu zkoumat ten foták, at ho zítra můžem venku vyzkoušet
29. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Zofi prd a bobek maximálně :grinning:

Luci aha aha a nešlo by to psát do IP? :grinning: To jen tak co si vzpomeneš, nemusí bejt jeden seznam.... :wink:
29. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
sanu, ted jdu zkoumat foták a jak si vzpomenu, budu si to psát a pak to hodím do IP, ju :wink:
29. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
zkoumej Luci...
29. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
jak sem naflákaly ty reklamy, tak koník je nějakej pomalej :confused:
29. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
Žofi krááásnej pupíček :grinning:

luuci dobrej foťák, taky si budu muset prikupit, máme ještě starej
29. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
No kůň je dneska šílenej...

Luci jo jo super dík, tak jdi zkoumat, ať můžeš zítra vložit nové fotečky Anetky :slight_smile:

Já jdu na pizzu z mrazáku.... tak si jdu nakrájet olivy...
29. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
Sanu- ten seznam s výbavičkou jsem ti poslala mailem, ne do IP :wink: :sunglasses:

Jinak jsem si zaplavčila ve vaně a je mi božsky :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Evíku tak se teda sejdeme??? :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Žofi- tak nás obě strašili, že to bude bzy a přitom prd a vořech, co? :grinning: :grinning: :grinning:

stále si musím opakovat, že slonice jsou na tom hůř :sunglasses: :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
no jo Evíku :confused: :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Žofi má exkluzivní pupíček- ne jako ta moje vana :pensive: :sweat_smile:
tak hlasim se taky,... jsme po vylete na postu, prisli mi novy svrchnacky, vypadaj lip nez ty co se nam rozpadli, tak uvidime, cestou jsme nakoupili, ja postavila doma na gulasek, uz jsem se s nim i nacpala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , vykoupali jsme, napapali a uz i spinkame... dnes nejak v klidku, az na krmeni... :sweat_smile: uz to zacina byt bojove... ty kraviny co u toho dela... mliko ma pak vsude... :confounded: :sweat_smile:
luci ja teda ponozky musim... jinak si v tech overalcich zatracha nozicky nekam nahoru a zasekne si je jakoby v nich aje cela skroucena... a kdyz ji na to navliknu ponozticky tak se nam to nestane... :sweat_smile:
luci taky mam nikona... supr vec... :wink:
koukam zofik porad v celku... :sweat_smile:
Maju ahaa tak to děkuju :wink:

Vana je perfektní vynález co, bych někomu dala Nobelovku :grinning:
sonica: na bráně už maj CT :wink:

jinak zdravim...Luci, super dárek..a žofik moc pěkný bíško :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz
a samozřejmě sanuska Sanuska :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz
Evíku ty toho nech, však tam máš 2 prďolky ne.... :wink:
29. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.