• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
AHoj

Mari vše nej nej nej zdravíčko štěstíčko a lásku a hodnou mamku a hodnýho taťku :slight_smile:
To tak strašně letí :dizzy_face:

Já chci pokaždé na vše reagovat ale pak prd vím na koho :frowning2: Tak to neberte, na koho nemluvím, že ho nečtu nebo neberu v patrnosti!!!!!!!
Musím zavést Čepečkovo druhé okno (nebo Tesi?).

Míšo tak tfuj na sliznici!!!!!!!!!!!! Já ji zase měla teď aspoň 15 mm dle mrchy, ale už zobu Lindynete, tak jsem zvědavá jaký to bude příští měsíc.....

A vyvoláváme Jusiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!

A urguju fotky od všech, nebyla jsem se srážet, tak nemám přehled, jak jste kdo za ten měsíc vyrostl..... :grinning:

A jdu připravit přibory, manža veze meníčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
12. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz
Tak zkoším vložit fotečky pro sari :wink:
12. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
Holky kde seženu číslo na doktora Eliáše
12. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
Dabli, krásný bříško :dizzy_face:
a jinak ti sem vložím číslo na genetiku do PCE(kde jsem byla, ale já tam byla ve 12tt a pak jako samoplátce u Eliáše), tam působí prof.Eliáš , řekneš sestřičce že chceš k němu objednat, ale tady se to platí, pokud nemáš doporučení, jinak působí i v Hradci, ale to číslo nemám jedině se domluvit tam se sestřičkou jistě ti poradí :wink:

http://www.genetikapardubice.cz/
12. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz
jééé Mári už je rok, to to letí

přejeme vše nejlepší, hlavně hodně zdravíčka :slight_smile: a to ostatní přijde samo :slight_smile:

dábli krásné bříško :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
bré odpoledne,

Márince vše neeeeeeeeeeeeeeej k narozeninám :wink:

Sovi nejspíš ovuluješ, ale třeba je zrovna anovulační cyklus, to má každá, tím se netrap, hormony ti budou cpát právě aby to dobře uzrálo, tak bud v klídku

dostalas taky dlouhý protokol 20 - 22 DC se píchá zastavovačka, která potlačí funkci podvěsku mozkového a zabrzdí vývoj vajíček, za 14 jdeš na krev a utz a když nic tak dle rozpisu začneš píchat hormony a tím se nastartuje to dozrávání vajíček, no a pak se chodí na utz a kontroluje se velikost foliklů a sliznice, většinou je utz tak 3x a pak už doktor ví jak rychle rostou a řekne kdy bude OPU :grinning:

no a moje KO dopadla dobře, peřina tam sice není, ale doktor říkal, že v téhle fázi je normoš a že by to neviděl tragicky (pícham přece jen 4dny, dnes 5tý, tak v pohodě
sliznice byla 4mm a vajuch viděl 9, ale je to jen orientačně, minule taky viděl 9 a bylo jich 13 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
jo a další KO ne v pátek, ale až v sobotu a tam už asi MUDr. rozhodne o OPU

a největší folikl měl, ha ted nevím přesně, ale něco kolem 10,2mm a nejmenší 8,7mm :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz
Dabli... ajo, omlouvám se, jsi vzorná!!! 3. fotka od konce v albíčku :dizzy_face: ... Teda máš už krásný bříško :wink: ... A dej vědět, jak jsi ten UZ vyphonovala...

Míšo, taky good pořízení :wink: ...

Děkujeme za další přání, jste hodné :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz
A taky Lady??? Kde ta je :confused: :confused: :confused: ???
12. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz
Hezké odpoledne,

Míšo, kontrola dopadla dobře..to je fajn :dizzy_face: at dopadne i ta příští :dizzy_face:

Sovi, u tebe jsou výsledky taky dobrý a fakt jak píšou holky můžeš mít zrovna anovulačmí cyklus... to se stává běžně :wink:

Sarii, na dortík jsem zvědavá :dizzy_face: a jaký dárky Mari dostala??

Sanu, už ti je líp??

Dabli, týýjo..pěkný bříško :dizzy_face: jestli budeš mít žádanku na ten genetický UZ, tak se objednej do HK do Fakultky :wink: tě na ústředně přepojí :wink:

Já jdu za chvíli na spin..hurááááá :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz
Sovi, i kdybys neovulovala, tak ty léky Ti vajíčka vypěstujou, neboj :slight_smile: No a manžel, hmmm, tak tyhle výsledky mi něco připomínají, tj. 1-2% morfologicky zdravých spermií. Ale i s tím se dá otěhotnět, neboj :wink:

Dabli, pěkný!

Míšo, dobrý, jen tak dál! :wink:
12. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz
dočítání zatím nedám, jen jsem jukla jak Míša....tak aspoň něco, všechno ještě může být :wink: , budu držet pěsti

my byli venku a teď sedím s mladým na balkoně

jen předávám sms od Woblu:
Samozřejmě nás nepustili, jsem z toho tady na prášky-dítě řve hlady a mě uklidňujou, že to bude dobrý. Ale aby mu dali najíst, to ne. Až teď konečně mi pro něj dali Nutrilon, tak můžeme trénovat v klidu. Fotky dám já pak na FB nebo neveřejný fotoblog, manžel je ještě stále v lihu a nepoužitelnej

toť vše :sweat_smile: :pensive: , tak snad bude brzy líp, věřím, že s kojením zabojují a nevzdá to :wink:
12. kvě 2010 v 16:49  • Odpověz
autor
Hoj :slight_smile:
Marince kráááááááááááásný první narozeniny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Miso- jak nejsem v obraze tak mi uniklo ,že ty už jsi zase v akci ,tak přeju hodně foliků a obrovskou sliznici :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz
tak nakukuji co míša no paráda to je fajn,že kontrola dopadla dobře jen tak dál :wink:
my si dnes přivezli štěnátko malé,no a já zítra kontrola tak snad nebudu opět sklamaná jak minule,doufám.pak vám hodim foto štěnátka.
12. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
taky přeji Marince k prvnímu ročku :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz
autor
Holky dnes jsem byla na kontrole štítný žlázy a mám takovýho blbýho mudr. Prostě mi moc nesedí a pořád mele jen to samý a říká věci který říkal vloni a vlastně žádná změna nikde nic. Jen, že se mi trochu štítná žláza zlepšila.Samozřejmě, že se mne ptá na IVF a co mám za sebou a případný změny mu musím hlásit kvůli zvýšení dávek......atd
A dnes mne dostatl tím, že se mne ptal zda mám délku cyklu pořád stejnou a já mu řekla ,že jeden měsíc to mám po 30 dnech a druhý zas třeba po 32 dnech. On mi na to řekl, že je to určitě ten problém s miminkem ,že se mi netvoří vajíčka a ,že anovuluju. :confused: :confused: . Že prostě nestačí vajíčko dozrát. Holky já si myslím, že je to přece hovadina, v sanusu by mi to snad dávno řekli nebo by to poznali????? Přece to ,že mám ms někdy déle než po 28 dnech nemusí znamenat ,že mám anovulaci. On povídal ,že pokud mají ženy ms po 35 dnech ,že to je jasná anovulace a ,že to jasný problém neplodnosti.
12. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz
Sari dnes jsem se do Hk nedovolala

Agi podle mě to je blbost. Já měla cykly od 30-34dne a v sanusu by na to asi přišli
12. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz
agi to je určo blbost to by snad na to přšli.
12. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
Ahoj,už zase prší....
Míšo,tak potěšil,to je hlavní.
Sovi,taky spokojenost a v létě hurá na to.
Delf,nás čeká ko zítra,tak nezapomeň-ptát se a ptát se,já budu taky.Přeji at je to lepší než posledně.
Woblu,tak snad zítra vás pustí a manžel hned vystřízlivý.
Dani,tak jak jde život v novém?Krabice zůstavaj?
Luc,já myslela spin....kat,ale to nehrozí,ty jdeš protáhnout těělooo.
Sanu,ať je líp.
Čepečku,snad tě těhu nevolnosti přejdou.
Jáji,jak ségra,bude svatba?
Koci,taky nás to čeká,prima lenošení.A zdravím všechny ostatní-verýska,tesi,agi a kdo tu ještě byl.Márince samozřejmě vše nejlepší,ať ji rodiče nezlobí a ať se ručička úplně zahojí.
12. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz
autor
holky si říkám, že je to ocas!!!! :sweat_smile:
12. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz
Ahojda.Sari tak Marince také vše nej k 1 ročku jo letí to :wink: Woblu tak at vás co nejdřív pustí dom :wink: Tessi krásnej králíček máme podobnýho teda podobnou jo zabolí to u srdíčka ale víš kde a u koho bude :wink: Delf já taky chodím k šilhanovi a taky jsem vůbec nevěděla proč mi najednou dal léky nic neřekl až když jsem byla na ko u štěpána ml.tak ten mi to řekl ten řekne sám od sebe i co se děje na Uz apod.Takže se zítra ptej no já si taky řeknu,že se budu ptát a jak vlezu do ordinace tak ztuhnu :wink: agi taky si myslím že je to blbost vždyt někdo má pravidelný cykly jak hodinky a má je bez ovulky a dr by to určo poznal. :wink:
12. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz
No jasně,zapoměla jsem na dabli a to jsem si říkala,jak jí to na fotce sluší.
Agi,myslím,že na to co vše máš za sebou by ti určitě nějaký odborník z gyndy o anovulaci něco řekl,kdyby si jí měla.Ty jsi nikdy nezkoušela ovulační test?
12. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz
Andi,by jsme si mohli podat ruce,v čekárně si připravuju řeč a pak skutek utek,ale furt si říkám,že se polepším,tak snad zítra.
Mě dnes překvapila sovička,že ví o svém těle tolik od dr. no jo líná huba,ale počkejte zítra,zase budu vědět prd.
12. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz
Ahojko tak do toho :wink: já jdu v uterý a nic si nepřipravím budu mlčet a počkám až jak UZ a jestli po UZ bude dr.mlčet tak ho zaplavím otázkama tak že nebude vědět co říct dřív :wink:
12. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz
Dabli krásný bříško

Míšo gratulka ke kontrole,máš to pěkný

Sovi to se stává neboj, to bude OK,dr. to pohlídají

Luci užij si to, kam chodíš?Já jsem si vždy u toho pěkně pročistila hlavu a dobře vyhuntila.

Very dík za info

Woblu at je to s kojením lepší a už vás pustí dom

Delf těším se na foto štěnátka máte psa nebo fenku?Zítra na kontrole at máš vše v poho a nedej se a ptej se!!!!!!!

Agi to je kravina, to by museli na to přijít v sanusu,vždyt si chodila na IUI

Čepi mě je zas nejhůř ráno a nejlepší je,když si jdu čistit zuby,tak to většinou vrhnu

zas mě nejdou smajlíci,vůbec nevím proč?????
12. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
A na beryka jsem taky zapoměla a to jsem si myslela,že i bez okna vše půjde.Bery,mě taky nejdou smajlíci,používám teď mozilu a tady nejsou,ten internet explo... nám nějak blbne,tam ale smajlíci jdou.
12. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz
Ahojkyholky tak at nám zítra kontrola dopadne dobře tady je foto našeho štěnátka je to fena a jmenuje se Kira
12. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz
beryk tak at je co nejdřív dobře při čištění zubů
12. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz
delf tak at je Ko o.k. a pořádně rozmluv dr.až tam půjdu v uterý tak at je upovídanej. :wink:
12. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz
ty jdeš za ním v úterý andi?v kolik?
12. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.