• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
delf ve 12.45.Jdeš taky?To by bylo supr. :wink: štěnátko je nádherný.
12. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz
no já nevím kdy půjdu nakontrolu jen kdyby náhodou tak budu vědět,že tam někoho znám :wink: teda jen virtuálně.
12. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz
delf tak já si vezmu sebou poz.znamení malýho modrýho koníka :grinning:
12. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
ahojky,

bery, chodím na Dubinu do Sportlifu :dizzy_face: dneska nebyla moje oblíbená instruktorka, tak to nebylo ono, ale stejně je to fajn :dizzy_face:

agi, je to teda pěkná kravina.,.za prvé by ti to určitě v Sanusu řekli a za druhé můžeš mít jenom posunutou ovulaci :wink:

delf, štěně je boží :dizzy_face: taky bych brala, ale těch starostí kolem :pensive:

Zítra jdeme s Anetkou po 100 letech ke kadeřníkovi, taks e těším, že zas budem vypadat jako lidi :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz
Teda tady ted bude kontrol,...delf, andi, ahojko, at všechny dobře dopadnou :dizzy_face: ptát se, ptát se, ptát se :wink: :grinning:
12. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz
Sari, Marince še nej k 1. ročku...nerada bych zapomněla :dizzy_face:
12. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
vše
12. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
ahoj holky, zdravím z hor :slight_smile: Díky moc a moc a moc za podporu, trápilo mě to, ale jak jste mi to všechny vysvětlily, mám hned lepší náladu :slight_smile: Miso, díky za vysvětlení toho protokolu!! Taky je mi líp, když vím, že je to ten dluohý (prostě že vím, jaký je, protože doktor to jako dlouhý protokol neoznačoval, asi nechtěl ten termín "protokol" vůbec používat).
Jdu pít :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ahóóój holky, ztracená těhule se hlásí :grinning: :grinning:

Holky není to tak, že na Vás prdím nebo tak něco, snažím se občas i trochu číst co se tu děje abych byla spoň zhruba v obraze, ale já si asi neumím uspořádat čas, protože přes den Vás nestíhám a večer už tady nikdo není..

Jdu hodit aktuální foto, protože dneska mi paní v obchodě řekla, že na nákupy mám ještě dost času :sweat_smile: , vtipálek. Mě to břicho nějak moc neroste, copak za to můžu :slight_smile: a to zítra začínám 31tt. Fuj, kdo bude rodit teda nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

A jdu si přečíst co se tu děje..
12. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
zdravím všechny

my jsme měli dnes návštěvní den, byla jsem se podívat u kamarádky na 2 měs. chlapečka, to byl drobeček a pak u další kamáradky, která má holčičku přesně o měsíc starší než je Verunka, bylo to super :slight_smile: Ale Verunka je teda pěkná dračice :slight_smile:

ahojko ségra dobrý, už tolik nezvrací, no už je v 10 tt ted 19.5 jde na první kontrolu a bude mít těhu průkajdu :slight_smile: a svatba to nevím,ale spíše asi ne, no uvidíme :slight_smile:

holky bříška máte pěkný, ty týdny vám teda naskakují to je mazec :slight_smile:

no jdu se podívat na sekanou, abych ji nespálila
12. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
Přidám se k Sanusce, taky bych vždycky chtěla ny všecky reagovat, ale pak když píšu, tak nějak nevím koho jsem to ještě chtěla.. :slight_smile: . Ale čtu všechny.. A všem co ještě čekají na toho drobka v pupíku držím pěsti :dizzy_face: . A těhulkám taky..

Márinko, velikánská gratulace k první narozeninám, hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:.

Dabli, ty už máš krásný čísílko :slight_smile:!!!!!!!!! Ultrazvuk u Eliáše si nenech ujít, je to úžasný, krásně tě uklidní, uvidíš :wink:, bude to dobré..
12. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz
Agi, mě teď v těhu zjistily nedostatečnou funkci štítné žlázy a doktorka mi na to řekla, že jsem to s největší pravděpodobností měla už než jsembyla těhotná. Dostávala jsem to různě, v rozmezí 28-35 dnů .. To je snad blbost, co ti ten doktor řekl, ne?
12. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
Woblu vydrž!

Jaji sekanou nespal, byla by to velká škoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

čep, tobě už to taky krásně letí :wink:

Mišo, držím co můžu ať na příští kontrole máš konečně pořádnou peřinu :slight_smile:

Až bude nějaký sraz, mohla bych konečně přijít, co říkáte?
12. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz
A zase nikde nikdo :frowning2:
12. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz
Jusi... tak už 30 :astonished: !!! Bříško fakt maličký , ale pěkný :wink: ...
12. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz
autor
jusi- máš recht!!!! :slight_smile: :slight_smile: taky si říkám, že je to nesmysl.Já ovulaci mám , teda aspoň Václav to říká a já mu věřím :slight_smile: :slight_smile: . A už to na sobě i pozoruju kdy je.

Někdo se mě ptal zda jsem si dělala ovulační testy, tak né ani nevím jak to vypadá. A jelikož jí mám tak jdu skočit na manžu ,tak brou noc :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sweat_smile:
12. kvě 2010 ve 22:18  • Odpověz
dočítám...

Agi, ten MUDr. přes štítnou by se měl věnovat svému oboru a ne neplodnosti. To je ale kravina, co řekl... :wink:

Delf, tvrdě do něj - za svý prachy chceš přece informace, ne?

Bery, přeju, ať Tě nevolnosti netrápí... i když, jak ses na ně těšila, že?

Holčiny, dočetla jsem zatím pondělí - na seriál o umělku koukám, je to taky jediný seriál, vlastně ne, ještě Přešlapy. A asi proto se mi to docela líbí. Jasně, je to přitažené za vlasy, to jo. A hlavně, není to vůbec "výchovné", což jsem od toho čekala... ale kdyby tam byla pravda a reálné příběhy, tak se zas na to nikdo nedívá, obávám se... :grinning:

psí moč je agrasivní :grinning: :grinning: potvrzuju, nám takhle pochcípaly thuje u našich, mohl za to sousedův pes v kotci, ten kotec měl být těmi thujemi zakrytý, ale nepodařilo se...

Psala mi Muchla do IP, že o srazu nevěděla a že stejně byly s holkama u dr. Snad příště... ale ony mají pravidelné kontrola, tak uvidíme, snad to nebude zas ve čtvrtek, myslím jejich kontrola.

Tak mám poprvé v novém bytě vyžehleno :dizzy_face: Anežka byla skoro bez teploty :dizzy_face: Poprvé od neděle jedla kaši :dizzy_face: A poprvé od neděle slušně usnula, tak snad se už v nové postýlce nebojí, hurá :dizzy_face: :dizzy_face:

Jusi, krásný :dizzy_face: :dizzy_face:

Všem, kdo jdou na kontrolu, přeju hodně štěstí!! :wink:

Manžel přišel z odpoledky, pádím. Pa :wink: a brou :wink:
12. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz
Jusi, sraz je první čtvrtek v měsíci v Pardubicích, v jednu :wink: Jsi samozřejmě zvána!

Woblud, vydrž. Mimochodem, proč myslíš, že malý řve hlady?? První tři dny děti (prý) nemají hlad, řvou proto, že řvou, to je normální. S hladem to obvykle nemá nic společného. Kojení nevzdávej, stojí to za to... homeopatika na mlíko máš??
12. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz
Delf Kira je nádherná,to musí být radosti a hravosti,zíra držím pěstičky a na všecičko se optej

Jusi krásné bříško

Ahojko at kontrola dopadne OK

Dani super, že je Anežka bez teplot,jak jsou na tom krabice,kolik jich ještě čeká na vybalení?,

Jdu zkusit usnout,páč miláček má dnes pařbu s prací a to bude zas chrápando ,jak si dá pár pivek tak to je řezba
12. kvě 2010 ve 23:00  • Odpověz
.... story s dětma a srprostýma slovama :grinning: :grinning:

opalovací krém, faktor 50, jsem někde četla...

Delf, dobře s tou neschopenkou!

a už fakt jdu do pelíšku, dočtu zítra :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 23:21  • Odpověz
bré ranko,

děkuji za podporu :grinning: sliznici věřím, včera jsem dostala na podporu sliznice ještě dvojitou dávku Neovalinu, Agolutin se přestal vyrábět a tohle je od jiného výroce, tak třeba ..... zítra si jdu pro další dvojitou a v sobotu utz :grinning:

Agi jj už jsem v akci, od soboty píchám Puregon :wink:

Sovi Kučera slovo protokol moc nepoužívá, ale na papírech to je napsané, přesně je tam "dlouhý analogový protokol" :wink:
13. kvě 2010 v 06:26  • Odpověz
Dobré ráno všem,otvírám ....Dnes to na sluníčko nevypadá,spíše na smutný den.
Já jdu hodit vanu a vyrážím k mudr.pak se pochlubím,jak jsem byla či nebyla hovorná.Bude to teda až večer,protože budu v práci dýl.Si říkám,jestli vůbec dělám dobře,Míša doma,delf doma všichni v poho a já budu dřít,půjdu zřejmě i o víkendu,teda podle počasí,když bude hezky vyrážím k čepečkovi na pouť.Tak pa.
13. kvě 2010 v 06:29  • Odpověz
Míša mě předběhla.....
13. kvě 2010 v 06:31  • Odpověz
Dobré ráno
Můžu se k vám přidat?Už je to dlouho co jsem si tu s váma psala možná si mě někdo pamatujete.
Tento měsic podstupuji své 2IVf a mám douhý protokol stejný jako jsi psala ty misi77, 4.5 jsem dostala tu injekci jak zastavuje činnost vaječníků a 18.5 jdu na kontrolu a chtěla bych se zeptat dorazí u mě menstruace? Doktor říkál,že to po této injkci dorazí kolem desátého dne to znaměná u mě zítra a může se stát,že nedorazí?A co potom v tom rozpise v protokolu je napsané,že pokud se krvácení nedostaví tak se normálně postupuje v léčbě tak to asi teda nevadí.Já,že většinou dostávám vyvolávačku,ale doktorovi jsem to říkala,ale jištoval mě,že to dostanu tak mám strach,aby se to nějak zase neoddalovalo.
Jo u mám doktora Štěpána ml. je fajn.
děkuji moc za odpověd a znad i za přijetí :wink:
13. kvě 2010 v 06:50  • Odpověz
Ahoj Evi, vítám tě :wink:

no můžeš a nemusíš to dostat, já u 1IVF nedostala a našli mi cystu a musela jsem na odsátí, ale ted u 3IVF bylo všechno ok

a já to dostala po zastavovačce asi týden :wink: u každého je to jinak

jdu k zubařce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zatím pa
13. kvě 2010 v 07:21  • Odpověz
dani, spadnul na 2800 a byl dehydrovanej, prsa kde nic tu nic - i sestra z nich vymackala par kapek... Tak to delam tak, ze prikladam, dostane Nutrilon, kdyz neni absolutne tuhej, tak znovu prikladam a pak cca 2 hodiny spi. A tak dokola. Ale nez to pochopily sestry, to byl boj. Ty homeopatika se daji koupit v lekarne bez predpisu? Vis nazev?
13. kvě 2010 v 07:41  • Odpověz
Dobré ránko...

Evi... ahoj, nějak si tě nepamatuju :confused: ...

Woblu... co? Tolik má dole :astonished: ??? To samý měla kamarádka 3 roky zpátky... teď rodila podruhé a s sebou si normálně zabalila Nutrouš :sweat_smile: ...
13. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz
Jj, homeo koupíš bez předpisu... mají na skladě nebo objednají... jde o RICINUS COMMUNIS 5ch, stojí kolem 70 Kč. Užívá se, tuším, 5 kuliček 3x denně...
13. kvě 2010 v 08:09  • Odpověz
Ahoj chci se zeptat včera mě večer začali hrozný křeče pod prsama do půlky břicha a jakoby bylo tvrdé. Asi do deseti minut ležení to přešlo.

Jinak jsem včera řvala u přešlapů jak jim tam umřelo miminko. Ach jo vzpomněla jsem si na sebe
13. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz
sarii , ono to je opravdu dlouho co jsem tu byla,ale čtu si váš skoro furt,možná v té době co jsem tu psala jsi tu nebyla ty :wink:
13. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.