• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jo a jsem objednaná do fakultky Hk na ten UZ ve 20tt, ale ke komu to nevím, protože mě přepojila spojovatelka.
13. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
Dobrý den :slight_smile: , dneska mám trochu času, tak jsem vás přišla pozdravit ..

Díky za pochvalu pupíku :slight_smile:

Dabli, běž si koupit magnesium - hořčík, to je na tvrdnutí, můžeš myslím až 5x denně.. Já to nepotřebuju, mě břicho ještě nikdy netvrdlo (nechápu), ale je dobrý celkově na bolení a stahy, tak ho podle doktorky občas vezmu. Třeba v pondělí, když jsem jeli do Ikei, jsem se nadopovala, aby to pupík zvládnul bez bolení, protože mě bolí po jízdě autem..

Sari, to homeo mají v každý lékarně? A tohle je na rozjetí kojení? Mám si koupit ještě nějaký? A musím to hlásit v nemocnici? Už se pomalu připravuju... :sweat_smile:

Agi nedej se, já taky ovulovala dobře. Přeci není důležitá délka cyklu, ale právě ta ovulace a ta je u každýho jinak a klidně každý měsíc jindy (já měla IUI 12-19 den, jak kdy). Nejsme stroje..

Miso, změna léku určitě prospěje, věřím tomu :slight_smile:. A nahříváš se? Hezky teplíčko na pupík.. Dobře ti to prokrví spodek, tomuhle jsem zas věřila já :sweat_smile:, tak jsem pořád ležela s nahřátým pytlíkem pecek na pupku.. Minimálně jako placebo je to dobrý.. Zubař :confounded:
13. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz
Dobré ráno,

manža nám odjel na golf do neděle tak jedeme k našim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se těším :dizzy_face: ale počásko nif mof :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi, já si tě taky nepamatuju :confused: ale t nevadí..vítej a at 2.IVF dobře dopadne :dizzy_face:

Jinak Anetka dneska vstávala ve 4:30 :rolling_eyes: pže má pro změnu rýmu a kašel...se picnu...týden byl klid a zas :rolling_eyes:
13. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz
jusi, ty máš teda fak pidi pupík...ale krásnej :dizzy_face:
13. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
Luucia tak tebe si pamatuji pak ještě Dani
Jak by jsem se připoměla, po 1Ivf mám Verču tenkrát jsem vám psala,že jsem prodělala ten Help syndrom a rodila jsem v Praze a malá se narodila 31+4 a měla 1240g
13. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
Evi, no je to už dlouhá doba :sweat_smile: :wink: :wink: Ke komu jsi chodila před tím?? To tam ještě mladej Štěpán nebyl..a kdy jdete do akce??
13. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
Luci, dík.. Jen mi to teď vrtá hlavou, jestli droběk dobře roste..To nemá s velikostí břicha nic společnýho, že ne? Na to, že mám cukrovku a měl by být větší.. Mám brouka v hlavě :confused:
Užij si klíděk bez manži u maminky :slight_smile:
13. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
Evi, tak ať to vyjde..
13. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
jusi, to víš, že to nemá vliv...já taky neměla nějaký mega břicho a Anetka měla 4kg :wink: ted by ti měli dělat UZ a odhad porodní váhy..tak uvidíš :wink: jestli to ho už nedělali...
13. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
jusi a to magnésko můžu bez předpisu od doktora?
13. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
luucia,předtím jsem měla Šilhana,proč mě dali ke Štěpánovi nevím,ale je pro mě příjemější takovej klidnější,ale neříkám,že Šilhan je špatný to vůbec ne :slight_smile:
No to akce nevím,4.5 jsem dostla tu injekci co zastavuje ty vaječníky a 18.5 jdu na ULt a měla bych dostat léky na stimulku,tak ted čekám jestli mrcha dorazí a doufám,že nebude žádná cysta,ale vyšetřoval mě už toho 4.5 a vše bylo ok sestra říkala,že když už to bylo ted dobrý,že by se udělat neměla,jenže při mém štěstí :unamused: ,i když nikdy jsem na cysty netrpěla
ted jdu s Verčou cvičit a pak se zase ukážu :wink:
13. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
Luci, uf, dík :slight_smile:, před 14 dny bylo všechno v pohodě a jdu zase až za 14 dní

Dabli, magnézko je bez předpisu. Dojdi si pro něj, uleví se ti :slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
Taky se loučím, jedem k našim a ke kadeřníkovi :slight_smile:

Tak zatím
13. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
Ahoj,
vy jste toho nakecaly :grinning: , zatím jsem nedočetla, jen jsem to prolítla :wink:

Wobludce, už jsem o homeopatikách psala, ale asi to přehlédla, tak jsem ji to poslala znovu.Mě fakt určitě pomohli i k lehčímu porodu :wink:

vítám novou snažilku avaav :dizzy_face:

Jusi, bříško krásný :dizzy_face: , jo do 31tt jsem měla taky malý bříško a pak to mělo nějaký rychlý spád , rostlo a rostlo :grinning:, ale bylo stejně krásnýýý, ikdyž bylo jako nafukovací balon :wink: :grinning:

Luci, užijte si kadeřníka
13. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
Jusi, mrkni na tohle:

http://www.vseprozdravi.cz/homeopatika-monokomponentni/tehotenstvi-a-kojeni.html

je tam všechno, dost jsem z toho měla a použila :wink:
13. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz
Very, zkoukla jsem tvůj pupík a máš recht, pupík ty vyskočil až na konci :wink: .
A Sanusky pupík taky :slight_smile: .

Very díky za odkaz, uložila jsem si ho :slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz
ahojda holky, všem krásný den :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

hurá už zas fungujou :sunglasses:

já jsem dnes byla na gyndě u Dobrkáče,srdíčko ještě zatím vidět není,ale říkal mě, že se vyvíjí ,že už to je žloutkový váček,ve středu jedu do Brna a to už snad uvidím blikat. :wink:

Evčo vítámtě tady,přeji at to vyjde a je z tebe těhule :wink:
13. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
Bery tak dobré zprávy, to je důležité :wink:

Jusi nazdárek :grinning: nenahřívám, ale asi teda začnu :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
Ahoj,
tak jsme dneska byly s Maruškou u zubaře. Mája dobrý, já mezizubní kaz, vrtání a já tam normálně omdlela. Probrala jsem se až s hlavou u země a mokrou utěrkou na hlavě..... Fakt nechápu to se mi stalo poprvé, asi se to dětem nelíbilo.
13. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
tak copak Delf na kontrole, jsem zvědavá :wink: :grinning:
13. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz
Tak v lékarně mi řekli ať si radši domluvím s doktorem na to magnézko, aby jsem si jěště nepřitížila
13. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz
Mišo začni, vážně :slight_smile: , v lázních mi taky bahýnkem přihřáli celý pupek a ms jsem pak měla silnou jak nikdy, tak to asi funguje.. Zkus to, za to nic nedáš :wink:. Se sliznicí jsem taky bojovala, vždyť víš ..

Cep a ty ses odvážila otevřít pusu bez injekce :confused: ? No hlavně, že to dobře dopadlo :wink:

Bery, srdíčko už snad příště bude, když se jinak hezky vyvýjí (to je divný slovo), to je dobře :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj jen v rychlosti

Jusi klid, nemá to nic společného když jsem videěla jiné bříško a mímo mělo 3.200 g a břicho bylo jak na dvojčata............. oproti mému břichu a Sel měla 3.710 g takže se to takhle fakt brát nedá...... :wink:
13. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
Ahojda,

Cep,nic si z toho nedělej.Já dřív omdlívala i po odběru krve.Preventivně hlásím že občas omdlívám a ono nic.Už se mi to dlouuuuuuuho nestalo.A u zabaře už to mám taky zasebou.Mimochodem jdem s Adél k zabaři příští týden.
13. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz
To je divný, Dabli.. Magnézkem si nemáš jak ublížit, bere ho snad každá těhule na bolení břicha i v nemocnici ho dávají.. Ale tak radši dokymu cinkni a uvidíš..
13. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
ahoj holky,
nezlobte se,že Vám sem lezu, ale vy jste tady všechny takové zkušené těhule. Jak se prosím Vás počítá délka těhotenství po ET nebo KET? Vím, že to není stejné jako u klasického početí, kdy je to od začátku MS.
Díky A.
13. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz
anii mě dr přičetl 5 dní k poslední MS a vyšlo mi to uplně přesně :dizzy_face: ale asi zaleží jak dlouho stimuluješ a jak dlouha je kultivace :dizzy_face:
13. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz
ahojky holky.tak asi dnes se dobře vyspal doktor,začal mluvit sám,sliznice pěkná folikul napočítal 7 teda jen takže býda,jsou pěkné už si nepíchám jen dnes večer pregnyl a v sobotu je opu,vyplázneme 11500kč protože budou dělat icsi nebo jak je to+prodlouženou kultivaci.
13. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
no a ty dvě sestry co tam jsou jsou děsné hlavně ta jedna staší říkám jí,že v úterý jsem si zapoměla vyzvednout neschopenku a ona na mě koukala tak evěřícně a prý jestli jsem jako dohodnutá s panem doktorem a já že jo ,že jsem mu to říkala a ona opravdu,že se jí to nezdá a já,tak si mu zavolejte,když mi nevěříte,sklapla a vypsala jí,ah jak ta baba je protivná :angry:
13. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz
Ani mě to počítali dle poslední MS. TP jsem měla 2.11. a malá se narodila 29.10. a to mi porod vyvolávali byla by tam i dýl..... :wink: A byla jsem po KETu.
13. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
Delf tak supr!! :slight_smile: Tak baba z HK je všem velice a velice známá!!!!!!!!!!!!!!§ Je to strašná čarodějnice.
13. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.