• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jé tak to asi mluvíme o té samé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no supr kdyby jich bylo víc bylo by to lepší né jen 7 :frowning2: ale třeba to bude štastný číslo. :confounded:
13. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Miso, já žádnou zprávu nemám :confused: Ty máš od Kučery nějakou zprávu? Ale jinak se mi Kučera pořád velmi pozdává a je mi sympatický. Zatím jsem spokojená.
Mimochodem, jestli jsi byla na půl desátou u dr. Kučery, tak jsi asi šla po nás :slight_smile: Já jsem si tě teda nevšimla, ale manžel říkal, že šla k němu po nás nějaká paní :slight_smile:

Jsem na horách, dneska se mi zdálo o miminkách... a říká se, že první sen v novém prostředí se má vyplnit, že? :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
Anii mě to počítali podle poslední MS :wink:

Delf paráda,v sobotu budu držet pěstičky :wink:

Sovi jj říká se , že když poprvé někde spíš,tak se to vyplní :wink:
13. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
díky bery
13. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
ale mám strach ještě nikdy jsem nebyla pod narkozou a tak nějáko mám strach z toho všeho,že nebudou vajucha že nebudou kvalitní atd
13. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz
Sovi já nemám ponětí o jaké zprávě mluvíš??
kopni do mě

Sovi jooooooo tak jste to byli vy, jsem si to myslela, jj seděla jsem v křesle a hrabala se v kabelce, když jste šli z ordinace :grinning:

Jusi jasný věčer jdu na to, třeba se hne

jo a není to Neovalin, ale NEOFOLLIN jsem to blbě napsala :grinning:

Anii mě u 1IVF počítali od prvního dne MS, ale ted to asi bude jinak, by to nevycházelo :grinning: :wink:
13. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz
Delf no tak cooool, držím pěsti na sobotu, já jdu na KO a se dozvím kdy půjdu já :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz
holky díky. Tak jak vidím, je to různé. já měla pocit, že se ke dni ET připočítávají nějaký dny, ale záleží asi na Dr. A u KET vůbec nevím.
13. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
děěcka jsem si koupila spodní prádlo, teda více spodního prádla, nechala jsem tam přes 3tisíce a v sobotu si jdu pro zbytek, to bude další litr možná dva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
jsem šla původně jen kouknout :grinning:
13. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
Míšo ono to občas chce udělat si radost :sunglasses:
13. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz
bery já vím, taky mám radost, jsem si koupila dvě soupravy, a ty porostou se mnou až budu kynout :grinning:
13. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
Míšo jj :grinning:

Já ted letím na kavčo mám spicha s dvouma holkama, co se mnou jezdí do Brna do Repromedy,těším se,doufám, že mě bude dobře :wink:
13. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz
držím pěsti :grinning:
13. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
Míšo nakupuj dokud je za co (nebo bych měla spíš radit, aby jsi šetřila?), protože za chvilku bude závislá na penězích od státíku a teda ten se moc nepředá..... :angry: :grinning:
Ale radost máš, tak to je paráda.

Holky jak se mám zbavit té rýmy? Nos mám pořád jak bambitku dejchám pusou, děs, už mi to leze krkem. Stříkám Olynth a tu mořskou sůl.....
13. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
Hezký den všem :slight_smile: co nového ??? :confused: vidím , že Sanus trápí rýma já ji v nemocnici měla 10 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pomohli mi kapky Pinosol jsou pro kojící i těhule :wink:

bery tak ty jsi těhulka moc strašně moc gratuluju :wink:
13. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz
Sanu rýma je na 14 dní, té se jen tak nezbavíš a já šplíchala Nasivin

no radost mám, ale musím se krotit páč až budu doma tak dostanu mateřskou a možná nějaký příděl od drahého, ale to nebude nic světoborného :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ted mám svoje, tak jsem soběstačná :grinning:
13. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz
Sari taky od nás velká gratulace Márince k 1 narozeninám. :wink:
13. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:

vítám Evu, já si ten nick pamatuju, že tu býval...

Woblud, ta homeopatika můžeš klidně po každém přiložení. Nemá to vedlejší účinky a podporuje to tvorbu mlíka.

Jusi, homeopatika Ti objednají v každé lékárně, aspoň tady v RK to umějí. Krom tohoto na kojení (doporučuju hned dvě tubičky) je ještě homeopatikum na lepší hojení po porodu a taky je něco na porod. Asi bych Ti mohla poslat poštou brožurku, protože na vypisování to moc není... Jo, Verča to krásně vyřešila s tím odkazem... :wink:

Dabli, magnezko Ti ndoktor napíš (magnosolv), je to fakt dobré, doporučuju.

Bery, dobrý!

Jusi - hele, mě taky břicho nerostlo a všichni říkali, že je to OK, proč by nebylo. Jasně, pohoda. Ale kolem 36. tt jsem si říkala, zda je to fakt v pořádku. Asi (možná) bylo, možná ne, ale Anežka se narodila ve 41. tt s 2510 g. A okamžitě je ve škatulce "hypotrofická", tj. "nevyživovaná", protože byla malá vuhledem k týdnu těhotenství. Takže Ti doporučuju, ať Ti udělají ve 34-35. tt měření plodu a kdyby byl menší, ať radši rodíš dřív. Protože pak jsou dohady, co se tam těch posledních x týdnů dělo, když je mimi tak malé a byla zelená plodová voda. Jen můj názor, moje zkušenost... Ono totiž měření je ve 30. tt a pak už ne, což podlě mě (v mém případě) asi možná nebylo dostatečné.

Bery, dobré :slight_smile: :dizzy_face:

Aniii, když to budeš počítat od prvního dne MS, moc se nespleteš :wink:

Delf, no, aspoň tak, sedm dětí by bylo až až :grinning: :wink: A na sestry kašli... však holky z téhle diskuse na ně psaly i stížnost... Jo, to je dávno :confused:
13. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
Ahoj ještě jednou všem,moc děkuji za přivítání a podporu :wink:
13. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz
Danča mě oživila paměť....................................... Jusi ty máš přece těhu cukrovku, tak dle mého ti musej při každé kontrole (mě to stáhli na KO po 3 týdnech) měřit prcka jestli nenarůstá moc ne???!!!!! Po mě to mudra na dietologii chtěla, aby viděla odhady prcka......... :wink:
13. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
rychnov vážně?i stížnost?no to jsou věci teda.no hlavně holky aby ty folikuli nebyli prázdné tak moc se bojím ani nevíte jak bude nás to ted v sobotu stát 11500kč tak jen tak vyhodit peníze oknem se mi nechce teda
míšo to jsem zvědavá kdy půjdeš ty na opu.
sanusko at rýmy rychle přejde.
13. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz
Delf no já myslím, že úterý nebo středa

jakto, že 11500?? my vždycky platíme 10600
13. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
já nevím proč je tam to icsi nebo obráceně se to píše+prodloužená kultivace.nevím.
13. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz
holky moc prosím některou z vás jak to je tak nějáko do detailu při tom opu .mám jít po schodech nahoru a do prava k bílím dveřím tam mám zatukat?a co pak jak to chodí moc moc prosím napište mi mám z toho strach ze všeho teda hlavě z narkozy že jí třeba blbě snesu a po probuzeí se jim tam blééé,to je asi člověk celý svlečený co?já vím blbé otázky ale budu ráda za kterou koliv odpověd
13. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz
Jsem zpět z města, utahaná jako kotě :unamused: a nikoho jsem nepotkala ačkoliv jsem vyhlížela :slight_smile:

Dani, jak píše Sanuska, mám těhu cukrovku, takže mě měří při každé KO, ale mě včera ta baba tak vytočila že mám malinký pupík, že mi to začalo vrtat hlavou.. Ale tak snad dobrý, když jste mě tu tak hezky uklidnili :wink:..
Ty homeopatika zkusím pořádně nastudovat a když bych nevěděla, písla bych ti abys mi třeba tu brožurku poslala. Nebo na příštím srazu bys mi ji mohla předat :wink:

Sanu, te´d jdu na KO až po 4 týdnech, moje mudra má dovču a jinam se mi nechtělo :slight_smile:. Ale ta mudra na diabetologii to taky vždycky chce..

Holky, od kdy se chodí na monitor? Sanu, nebo je to u cukrovkářek jinak?

Delf, přeju úspěšnou snůšku a neboj, foliků může být ještě víc než je vidět na ultrazvuku :o)
13. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz
jusinko děkuji.no já chodila na pási od 36tt tak třeba taky tak začneš chodit
13. kvě 2010 v 18:51  • Odpověz
Holy celý den ležím se strašnou migrénou. Pomóóóc
13. kvě 2010 v 19:19  • Odpověz
dabli chudinko tak at rychle uteče ta potvora.
13. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
Delf neboj, kdyby ti bylo šoufl, tak ti bude šoufl, nebudeš první ani poslední, ale co tak vím, tak většinou to je snad v poho. Já se poprvé taky bála, ale byla to pohoda. Najednou lup a chrupala jsem. Pak to bylo v poho. O břichu nemluvím, protože já měla hned poprvé i podruhé hyperstimulák a to je zase jiná "přepážka", takže hurá na narkozu. Si dáchneš a pak už budeš jen čekat na infošky.....
A v HK přijdeš hore a tam defacto skoro naproti schodům jsou dveře na nich je neklepat myslím, ale oni vylejzaj ven tak se nahlásíš, řekneš, že jdeš na OPU (prostě odběr vajíček) předáš asi papír (už si moc nepamatuju) půjdeš pak se sestrou, převlékneš se hupsneš na postel a budeš čekat až přijdeš na řadu...... asi vás tam bude víc..... já sledovala ruch kolem a "švitořia" se sestřičkama nebo s paní co tam taky čekala na odběr....... Pak se probereš, třeba si ještě trošku pospíš a po 2 hodinách pošupajdíš dom... :wink:

Dabli vydrž migrena je prevít, musíš přečkat. Asi na to moc nic nepomáhá.... :unamused: Zkus si dáchnout.....

Jusi na monitor čéče já nevím asi až vyloženě když budeš v termínu. Já že tam ležela a pak tam rovnou zůstala u Kokrdové v rizikovce, tak jsem chodila častějc a dřív než normálně na monitory....... Ale myslím si, že když budeš bez problému, tak na monitor budeš chodit až tak nějak kolem TP :wink:
13. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.