• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
sanusko děkuji a to mě probudí oni nebo sama?
13. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
když jsem byla za embrioškou tak říkala něco o třech zatím tak uvidíme.
13. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
Delf no oni na tebe "houknou" a pak stejně budeš spát dál. Teda já si to nepamatuju že mě probouzeli, jsem si pak dál chrupala a probrala jsem se sama. Já nevím třeba tak do 20 minut.....
13. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahojda.Ahojko já jsem taky nebyla doma při stimulce ani po OPU ale to už se mi ptaly po OPU jestli chci neschopenku.Já měla hodně dovolený tak jsem měla po ET dovču. :wink: Delf tak vzhůru do boje neboj budou tam a bude jich určo víc. :wink: eva ahoj já si tě pamatuju ale z diskuze z Ketu jsem tam v lednu chodila když jsem byla po ketu.Tak už nechodíš k šilhanovi.Já jdu taky v uterý ale ty jdeš asi dýl když jdeš k štěpánovi. :wink: Bery supr jen tak dál :wink: jusi já měla taky malý bříško při synovi až ke konci trošku dorostlo a měl 3500 a 50cm.Zato při druhým při dceři ta mi to vynahradila ten břuch :wink: Woblu tak at je vše o.k. a už Vás pustí dom :wink: Jinak delf na ty sestry fakt kašli mě ted už dvakrát blbě objenaly ale nepřiznaly to samo.Ted jsem sestře do telefonu jasně řekla den i datum na kdy chci objednat.Aby pak na mě zas nekoukaly v čekárně cože tam jako chci. :wink: A všichni co marodí at jste co nejdřív fit. :wink:
13. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz
Holky když píšete něco k fotce, tak kde tam máte smajly??????????????????????????????? Jako k fotce něčí v albu....
13. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
no stejně než jim tam usnu jim,řeknu že mám strach :grinning:
ahojky andi
13. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
tak jedu si píchnout pregnyl,tak zatím pá.
13. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
Delf to víš, že řekni :grinning: Sestřička ti to odkejve, že se bát nemusíš, tobě se uleví a během pár vteřin budeš chrupčit :wink:
13. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz
Sanu asi se nakonec nevejde a vpředu se asi neudělá asi..delf to zmákneš :wink:
13. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
Miso, reagovala jsem na to, že jsi psala, že "Kučera vždycky do zprávy píše..." - o tom protokolu.
A jinak je to teda dobré, ty jsi nás viděla, manžel tě viděl.... a já neviděla nic, já jsem se hnala k sestřičce :frowning2: :slight_smile:
Holky, když jsou ty folíky prázdné, tak jakto, že se pak platí těch deset tisíc??

Jinak všechny zdravím z hor, je tu krásně, byť prší - krásný vzduch, pohodička, večerní popíječka, ale taková mírná :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
no dnes holky ještě nešílím,ale počkejte zítra to mě odsud vyhodíte jak budu plašit a nebo mě pošlete do háje,když já jsem takový posera teda :wink:
13. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
Delf klid tě budem když tak přehlížet nooooo :grinning:

Kecám samo......

Andi co se mi kam nevejde????? :confused:
13. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
díky sanu za upřímnost :grinning:
13. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
sovi my byly na horách v unoru a taky pohodička se člověk trošku odreaguje.A jakpak asi Rozi v lázních?určo taky pohodička.delf neboj no já se taky bála hele vloni jsem byla třikrát a ještě žiju :grinning:
13. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
no andi aspon nějaké pozitivum,že žiješ to je flavní :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
Sanu já myslela ty smajlíky když třebas píšu tak nakonci řádku se nevejde a na začátku dalšího se neudělá.Tak jsem to asi blbě pochopila no jo prášky mi lezou na mozek.A taky neusnu manža tu křičí věčně goľy.
13. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
tak jak u nás stále má prupovídky k tomu hokeji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz
jo delf tak já kvůli tomu že mám tu trombofilii tak jsem se bála no ale je to chvilka a navíc tam jsou fakt sestřičky hodný.tam jo.
13. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
jo?jako ta na gyndě?ta čarodějnice stará,ježíš já bych jí poslala na mars fakt
13. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz
Andi já je tam nemám pravě vůbec.... ty smajly.
Tak jdi taky křičet góly, dá se na to koukat :wink:
13. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz
Delf ta je na štěstí jen na ambulanci, kdyby dávala narkozy, tak to bych strach měla, to asi joooooooooooo :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
teda sanu ted jsi mě skvěle pobavila teda málem jsem vyprskla přesnídavku na pc :grinning:
13. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz
sanu už mě to taky napadlo ono to jde slyšet i od sousedů si nevyberu.delf ne jako na gyndě to fakt ne.
13. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
To jo páč než by ta čarodějnice nabrala žílu tak by mi už nemusely dávat ani narkozu.
13. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz
teda holky vy mě tak krásně rozesmíváte,ten můj se furt na mě čučí a diví se čemu se lemím stále.
13. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz
13. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz
jo delf to musí bejt no mě přejde smích v uterý na ko až bude sliznice zase na dolní hranici a zase další měsíc čekat a zase to už budu mít dřív snad vnouče.
13. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz
Andi ale tak to nevíííš, třeba sliznička mile překvapí :wink:

Tak já čekám na Jusi, když si stěžovala, že tady nikdo není když ona jo..... a Jusi nikde...... :grinning: :confused:
13. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz
snad bude andi budeme držet pěstičky pořádně.holky pokud odeberou vajíčka v sobotu a mám tu prodlouženou kultivaci a udrží se nějáký kdy bych je dostala?a oni my budou volat ze sanusu jestli se vyvyjí a nebo já si budu volat?
13. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz
Prodloužená je automaticky myslím, když ti je nezavedou do 3 dnů (ale nevím už přesně).... a volala jsem si já jaká je situačka většinou kolem 13 hodiny.... to bylo vzrůšo..... :sunglasses:
13. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.