• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
to věřím,že to bylo vzrůšo
13. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz
delf já měla pokaždý prodl.kultivaci.Embryoložka si vezme na Tebe číslo a bud Ti zavolá nebo Ty budeš volat v domluvený čas.Já naposledy měla Opu 10.9. a Et 14.9.
13. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
Jé manža je bez hokeje není signál :grinning: Musí do kuchyně na TV :grinning:
13. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
teda andi koukej mu spojit ty dátky od antény jo :grinning: beztak jsi je odpojila. :grinning: :grinning:
díky za odpověd holky
13. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
Andi tak ať hejbne kostrou začínaj hrát :grinning:
13. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
Tak a Jusi propásla svou šanci :grinning:

Tak se loučím a zítra nějak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
13. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz
Né já né to samo. :slight_smile: sanu hejbnul už to jde ]-Tak já se jdu taky hejbnout kostrou do pelechu.Všem krásnou dobrou. :wink:
13. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz
já se též loučím dobrou holky.
13. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz
Delf, neplaš!!! OPU není tak zlé. A co si já z toho pamatuju, že dokud jsem nespala, nikdo mi mezi nohy nekoukal. Takže neboj, že bys byla celá svlečená nebo něco, to vůbec ne. No a zvracení po narkoze je normální, na to tam jsou zvyklí, ale myslím, že po 20 minutách narkozi Ti nic nebude. Fakt je to v poho, uvidíš... To až u porodu si užiješ, myslím takové to všechno s holým zadkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zkrátka si (tuším v andělu) dojdeš na sál, tam usneš a za pár minut se probudíš na dospáváku, asi s vložkou. Půjdeš na záchod v doprovodu sestry a za dvě hoďky dom. A mezi tím Ti dají na čtení stokrát ošahaný časopis, ale on na něj člověk stejně nemá myšlenky, takže je to jedno, co tam píšou :grinning: :grinning:

Jusi, monitory od 36. tt v porodnici (aspoň u nás), kecám! Monitory jsem měla u svého dr., tedy jen za přítomnosti setry, a měla jsem je od 36. tt po 14 dnech, normální je asi po týdnu :wink:

Kdo se ptal... prázdné folikuly občas bývají, ale není to pravidlem, tak nebojte, vejce budou :slight_smile:

Taktéž přeju krásnou dobrou :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz
jéééééé, já propásla svoji šanci :angry: :angry:, tady bylo živo .. I Sanuska na mě čekala.. Jsem čuměla na tu blbost na Primě, no.. :sweat_smile:

Díky za info ohledně monitoru, jsem prostě prvnička :slight_smile:

Jsem se ve městě ušmajdala, jdu hodit bok, dobrou noc všem, holky Sanusový.. A teda někdy příštěe :grinning:
13. kvě 2010 ve 22:37  • Odpověz
Ahoj,hlásím se až teď,byla jsem v práci přespříliš dlouho,původně jsem měla v úmyslu do šesti,ale pak jsem si přidávala a přidávala až z toho bylo deset.
Delf,já na tom budu podobně,dr. říkal ať nečekám žádnou velkou úrodu,mám malé vaječníky a povídal,když bude na každém pět budem rádi.
Takže si už píchám a k tomu stále tu denní zastavovačku decaceptyl,je to mazec dvě injekce naráz,to musí i vola porazit néé.Jsem zvědavá jak to pero zítra zmáknu,zas to na mě bylo moc rychlí.
Loučím se ,ráno vstávám v pět.
13. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz
ahojda holky, :sunglasses:
navečer mě zas dostihla ta sviňka migréna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ted už je líp,doufám ,že bude pohodová noc :slight_smile:

Krásnou dobrou noc :sunglasses:
13. kvě 2010 ve 23:18  • Odpověz
Tak hlava nepřestala až do té doby než jsem konečně usnula. Jinak je u nás pěkně očklivě a to chceme zítra jet na pouť
14. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

ted jsem přišla z venku, je zima a chcanec fuj....
14. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
Dobré ráno,

Sovi a jooo, no já měla na mysli zprávu do počítače, ale protokol ti pak dají, je to A4, je tam tabulka a tam ti rozepíšou dávky léků, fasuje se to až při stimulce, jsem tě asi zmátla, se omlouvám :wink: :grinning:
14. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
aaaaa Ahojka už nám taky píchá, tak tfuj tfuj tfuj, hodně štěstí :wink:
14. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
Delf OPU je v pohodě, nestresuj, mě blbě nikdy nebylo, já můžu vstát a hned něco dělat, ale oni mě nikdy nenechají, mohla bych i řídit, ale mám smolíka :grinning: :grinning:

Sovi když jsou folíky prázdné, tak se samo ICSI neplatí páč to nemají kam napichovat, ale neplaš s prázdnejma folíkama, to se tady snad ještě nikomu nestalo nebo já teda to tu nikdy nezaregistrovala

všechno bude v pohodě, pozitivněěěěěě :grinning:
14. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahojda kočky,

tady se jede ve velkém píchání, myslím tím to (naše-vaše) "píchání" :grinning:
takže holčiny vám všem hodně štěstíčka, ať si vás právem najde :wink: :dizzy_face:

Ahojko, ty máš elánu :confused: :sweat_smile: , přijdeš pozdě z práce, brzy vstáváš a ještě jukneš na PC :wink:

my včera obrazili nově otevřené Family centrum u nás, lidí jak sr... a zboží mě nenadchlo, utratila jsem snad nejmíň v životě :grinning: a nejvíc peněz padlo vedle v obchoďáku za jídlo :grinning: - to my rádi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :wink:
myslím, že až se uklidní situace bude zboží mnohem lepší

jinak nemám vůbec pedstavu o tom se péct na víkend, tak kdyby měl někdo nápad, šup sem s ním, jsem vyšťavená - díkyyy :wink:

Dabli, no ono je těch poutí teď všude dost a počasí na prdlačku, prvně jsme chtěli v sobotu na zápas synovci se podívat, pak do ždáru na pouť, ale s takovouhle - nikam nepojedeme :frowning2: :confounded:
14. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahoj koukám tady opravdu včera jelo :wink:
holky to hnus venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: to počasí.....

Delf neboj to dáš usneš a nic nevíš :wink: no já teda doktora mezi nohama měla dřív než jsem usnula :sweat_smile: ale dobrý
hele a po narkóze jsem se vzbudila sama , nic mě nebylo ještě jsem si došla do Obi nakoupit a doma to začlo :sweat_smile:

Sanu co rýma ????lepší?? Dnes se Valentýnka vzbudila no spíš vzbudila mě jak funěla a byla celá osoplená :frowning2: oči zalepený nos oklobanej a vycucla jsem jí půl hadičky v odsavačce...teď spí páč ji unavilo mytí a odsávání...

Jusi monitory ???Pěkná otrava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já je měla už od 29tt, ale začíná se s nima od 34tt
14. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
Holky co pícháte přeju ať to vyjde :wink:
Delf i 7 foliků stačí :wink: já jich měla 9 a proti Woblu jsem byla žabař ta jich měla 24...
14. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
Very ty pečeš????????????seš dobrá my máme dnes buchtičky s krémem.Koupený z pekárny a pudink ten dám :sweat_smile: ten je rychlej
14. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
Gabčo, právě že zatím ne :confounded: ....nic mě nenapadá, jdu udělat oběd, bude nádivka a kuřecí stehna a okurkový salát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Gabi, ať je Valentýnce brzy líp, je to děsný, když těm drobečkům malým něco je :frowning2:

to samé přeji všem ostatním, kdo máte nemocná dítka, ať je brzy dobře :wink: , ale počasí nám k tomu moc nenahrává :angry: :confounded:
14. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
Very ty teda vyváříš.já se nacpu v neděli jedem na oběd ke tchýni :slight_smile:
14. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Delf, já měla vajec celkem 5 (jenom) a to jsem mladá a zdravá. No a stejně se nenašlo 5 dobrých spermošů na oplodnění... Jé, to je dávno, už dva roky... :wink: Tak neboj, ono to dopadne, budeš na tom jistě líp než já tenkrát :wink:
Na všechny aktuální "píchačky" myslím!!

Very, bábovku, ta je nejrychlejší.
Mám novou troubu, že bych ji vyzkoušela?? Jenže zítra jedu zas do Práglu přednášet a v neděli budu mrtvá, navíc mám taky trochu rýmu a hlavně mě štve to počasí (kdyby bylo hezky, studenti by třeba nepřišli, ale takhle jich bude moc, bojím, bojím...).

Gabi, Valentýnce přeju brzké uzdravení... no, je malá, odsát se dá, to ty skoro roční ještěrky zdhací, to je boj :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz
Sms od Wobludky:
Martin mě nepustí k PC, od včera jsme doma, odcházeli jsme s Nutrilonema 2 hod po příchodu se mi začalo dělat mlíko, tak kojíme.Malej ale u toho usína a za 5 min se zase budí,takže ho mam furt u prsu.Cekama na pediatra.
14. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
takže Woblu, gratulace k propuštěníííí !!!!!!!!! :dizzy_face:
jo stres kojení nepřidá, takže po propuštění a hození se do klidu se začalo dělat mlíčko, krásnýýý, ať kojení vydrží a je to jen a jen lepší :wink:
14. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ahojda,
tak Adélka má nový kámošky do party.Kamarádka porodila dvjčata Apolenku a Evelínku.

Woblu gratulujeme k návratu domů.
14. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
Woblu gratulka k propuštění z nemocnice a koukám mlíčko se začalo taky dělat, no paráda :wink:
14. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
Hoja

WOblu tak paráda a až tě Marťas propustí ze služby, tak vlož nějaké fotooo a trošku se rozepiš jak porod a tak........ :wink: A co manža, je ještě v lihu nebo už je to funkční tatík????

Míšo jak je???? Co dneska říkaj vaječníky???

Madli to jsou hezký jména :slight_smile: Holky jsou z IVF nebo přirozeně?

Very a co tam vše maj???? Jako jen věci kolem dětí?? Tak to tě taťka pochválil, že jsi nenakupovala ne??? :grinning:
14. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jo ta teda nemléčná jsem tady asi jediná cooo :frowning2: :confused: :sweat_smile:
14. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.