• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu, ne, je tam Takko, Deichmann, Elektro, Jysk, Dráček.hračkárna, Kik a DM drogerie a to je asi vše :wink:
a jinak jsem tuhle hledala fotečku Celinky poloha z Matrixe, neboť náš Míša byl asi na nějaké lekci u vás :grinning:

http://verysek1.rajce.idnes.cz/Michalek_4._mesic/#P5060313.JPG
14. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz
Sanu no vaječníky se ozývají, hlavně když si sednu prudčeji než obvykle, tak to uplně jásají :grinning: zítra se dozvím verdikt :sweat_smile:

nějak mě dneska bolí za krkem a od toho hlava, asi počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
Míšo, na verdikt držím palce!!

Woblud, gratuluju k propuštění! Hm a i mlíko bude, tak to má být :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz
Very no scéna jak vystřižená z filmu :grinning: A teda straaaaaaaaaaaaaaaaaaašně tam vidím podobu na tatíčka...... :sunglasses:

Míšo supr, je akce, tak je reakce :grinning: :wink: ..................................................................... :wink: :wink:
Já jsem většinou radši postála nebo šla rovnou do lehu (doma samozřejmě :grinning: )

Dančo a co se ti zdálo první noc když jste spali v novém bytečku????? Teda jestli jste neměly s Anežkou bezesnou noc............. :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
Sanusko, z první noci si pamatuju jediný sen - ptala jsem se kámošky, jak se jmenuje ta mastička na boule :grinning: :grinning: Tak to se mi asi splní... Anežka má právě na čele dvě, na každé straně jednu :wink:
14. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz
Míšo, nádhera :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 15:41  • Odpověz
... samozřejmě ne Míšo, ale Verčo... Míšovi to na fotkách sluší a tak mi nějak uvíznul v paměti :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz
A kde máme Věrku?

Dani no vidííííííííííš a je to tu, ještě povzpomínej, co se ti zdálo ........radši :grinning: Aby jsi pak nebyla zaskočena :grinning:
14. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz
Ahoj,tak dnes už z práce doma,ale jdu v neděli,protože zítra chcem juknout taky do Ždáru na pouť teda pokud nebude chumelit????
Woblu,přesně tak,až se Martínek umoudří,hoď nám foto,ještě jsme ho neviděly nebo alespoň já.
Very,psalas,že máte mražený borůvky,udělej bublaninu,tu mi rádi.
Kdepak máme Koci,se nám nějako po ET taky nehlásí,jak se cítí.
Čepeček asi peče na pouť,taky žádné info.
14. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
Veru ta fotka je nádherná :wink: :grinning: :grinning:

Míšo tak to je bezva , že píchaj dobré znamení :wink:

Dančo nějako mi uniklo, že už bydlíte v novém :confused: :wink:

woblu vítej doma na popisky z porodu se těším :wink: až bude malá spát tak Vám písnu zážitky z císaře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
14. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
Jinak píchačka celkem v pohodě,péro jsem zmákla,ale řeknu vám,místo abych nabrala praxi,tak na wc stojím jak blb a přemlouvám se,že to dám,pak se několikrát rozmáchnu a u kůže se zastavím.Mě někdo pozorovat tak se pose.e smíchy.Ještě,že máme kamery jen na dílně a chodbách.Od kdy jsou tak cítit vaječníky?
14. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
Gabčo a manžíla si vzal dovču nebo bude mít.....? On je jinak stále na cestách viď..... :unamused:

Tak s borůvkama bych si taky dala, ale ty kynuté buchty (takové jako by do čtverce) dělala je naše bábi a ty byli taaaaak vynikající. Dodneška na ně vzpomínáme... :pensive: :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz
holky moc děkuju, říkám byl u Celinky na školení, jen Sanu už tu fotku vymajzla

nakonec jsme upekli macecha řezy a večer se dám do slaného krokodýla, dostala jsem ti p od kámošky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vypadá luxusně, jen nevím jestli z něho nebudu mít já jednu velkou placku :grinning: :grinning:

http://dorty.artmama.cz/slane/slany-krokodyl

jo borůvky jsou mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabi, budeme se těšit :wink:
14. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz
ahojko :grinning: , si umím živě představit :sweat_smile: :grinning:
14. kvě 2010 v 16:34  • Odpověz
Sanu ještě domů nedorazil :sweat_smile: :frowning2: jsem na to sama, ale mám doma kluka tak ten mi pomáhá.Jako vylejvat vaničku s vodou :sweat_smile: koupuv pokojičku.každej nesem z jedný strany.Jsme dvojka on má kýlu já sešitý břicho. :sweat_smile: včera jsem to už nedala tak ji postrkuju nohou po zemi.
Jinak mě manžel potěšil dovolenou dostane dva týdny :wink: ale až v srpnu :sweat_smile:
Malou uvidí tak až dvouměsíční jak naschvál je je i o víkendech pryč a to mu to říká jak blb, že má doma mimino, že ji viděl naposledy v nemocnici.........
14. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
Verčo neblázni :confused: to ty to upečeš takového krokouše??????????? ne že bych neuměla vařit a péct, ale toto je tak pro umělce :wink:
14. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz
Ahooj... venku šeredně a já se sem ani nedostanu :sweat_smile: ...

Woblu... jůůů, doma je doma :wink: a mlíčko, jako by jsi ho naprogramovala ... taky vyhlížím fotky :confused:

Dani... cooo??? Vyučující se taky bojí??? Já měla za to, že jen studenti :sweat_smile: ...

Very... zase joo :confused: :confused: :confused: Fotky jsou hezoučký. Spící andílek, za volantem... a ty kukadla :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz
Very já nic nemazala :confused: :confused: :confused: Na to musím juknout, to mi jako tu fotku mázli jo? :fearful: :rolling_eyes:

Na krokouše jsem zvědavá a co je machocha řezy bo co???????????????

Gab to je strašný, u koho jezdí prosím tě???? Tam maj malej počet zaměstnanců že se takhle točej víkend nevíkend mimino nemimino.......... :unamused:
Důša je hodnej, že píchne....!!!!
14. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz
Ahojko,
já dneska fakt nestíhám, peču koláče, připravuju jídlo, uklízím. A k tomu všemu mám nemocnou Marušku Achjoooo.
14. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz
Sanu, takový krásný chodítko máte :dizzy_face: super a máš teda luxusní kuchyň, sice vidím jen kousek ale i tak - tiše závidíííím :pensive: :dizzy_face:

mažeme na nákup, kouknu večer :wink:

Gabi, to je ten šéf asi úplně natvrdlý ne??? :confounded: , chudák manža, to teda nezávidím :frowning2: , ještě že máš Dušánka, to je velkej pomocník :wink: , jo atoho krokouše zkusím, za zkoušku nic nedám :sweat_smile:

Čepečku, nic moc počasí na pouť, viď :angry: , jsme se chtěli jet podívat ale nepojedeme v tomto hnusu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz
Ahoj holky já asi brzo přizabiju našeho psa. Hárá zase nějaká fena a on skáče na dveře a pořád kňučí, takže já se pořád zvedám a nadávám. A dnes se po mě ohnal. Nevím co s ním.
14. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz
teda vy jste napovídali nám nešel net bohužel,jinak bych se přidala :unamused: moc děkuji za odpovědi jsem ráda,že jste mi to napsali a to odebírá doktor?nebo mají i doktorku?
teda ahojkyholky ty jsi éro
á Danča spala poprvé v novém tak paráda a o bouli se ti zdálo no já nevím teda :grinning:
14. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz
ahojko vaječníky začneš cítit, tak za 4 dny, ono i záleží kolik pícháš, čím míň, tím později je budeš cítit, myslím :grinning:

Sanu jj, akce - reakce, ted už nemůžu rychle ani stoupnout, vidím to na zítra poslední píchačka a v neděli večer Pregnyl :grinning:

Gab jj, doktor viděl 9 folíků, tak tam musí být aspon 2 nejsprávnější vajucha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
jasně,že tam budou míšo ty pořádný silný vajucha :grinning: no aby ten pregnyl nebyl už v sobotu.hele holky musím být celá nahá nebo podprdu můžu mít?
14. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz
mišo jak já 9 to bylo něco, kdyby se ti to povedlo jak nám :wink: :wink:
14. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz
Čepi,se asi stavím na kus dlabance.
Verýsku,krokodýl vypadá božsky.Macecha řezy taky neznám....
Dabli,cože to máte za rasu,že si neváží paničky?
Sanu,Sel roste jako z vody,toto letí.
Sar, a co robíš,že se k nám nedostaneš?
Delf,kdepak éro,poseroutka,co má plno keců a skutek utek.Jak ty před opu,nervíky či pohoda a jaké si to měla dávky,se mi to nechce hledat.
14. kvě 2010 v 17:49  • Odpověz
já měla 150 ráno a večer75 jednotek
14. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
ahojko máme bígla,ale co jsem doma tak si myslí, že si může dovolovat tak jsem ho dnes vyvedla z omylu.
14. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz
nervy ani né teda zatím ale už vidím,že noc bude krušná,že na to budu stále myslet a představy budou :astonished: a nejhorší je ,že nebudu moci jíst to nesnáším tohle.
14. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz
správně dablik musíš ukázat kdo je pán a on to určo není :grinning:
14. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.