• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dabli,počkej až bude malý to se z bígla stane žárlivec.
Delf a v jakém stadiu máte vajíčka,kolik si jich necháš dát?Ber to tak,že ty už to budeš mět za sebou a plašit tu budu já.
14. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz
vajíčka nevím jen bohužel 7 folikul,takže tam taky nemusí být žádné pod odsátí a nebo nebou kvalitní
14. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
pokud nějáký vyprodukuji teda tak stále nevím jestli dvě nebo jedno,ale záleží jestli budou a zda budou kvalitní teda kéž by
14. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
Ahojda.tak jak jsem se včera smála manžovi,že nešel signál v tv na hokej tak já ráno nenastartovala auto no to mám za to. :wink: woblu už jste doma.Naše sousedka ob barák rodila sedmýho tak jste tam byli spolu.Narodila se jí Verunka-mi šlohla jméno.Míšo tak at tam jsou krásný vajucha a budou.Delf ne ne všechno dolů.Jestli bude sloužit šilhan tak to bude dělat on.A nebo když k němu chodíš tak bude muset . :wink:
14. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz
No dyť jo,dyť jdeš teprv na odběr,fakt nevím na co myslím,že se ptám na takovou kravinu.Neboj,já myslím,že se jich tam deset najde.Se mi zdálo,když mi říkal dr.,že budem za deset rádi,že je to málo,ale koukám ty,Míša,Gaban,že to je takový průměr a přesně tak, rozhoduje kvalita.Mě bolí teď podbřišek pořád od ms,jde mi to do zad,tak nevím co budu říkat za pár dní.
14. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz
no chodím k šilhnoj,takže to bude on?fákt no to mám radost teda :grinning: andi holky ještě prosím jedna věc to předoperační se nepotřebuje všude na internetu čtu předoperační vyšetření právě a mé dvě kamarádky co měli ivf ho potřebovali.
andi ty jsi nenastartovala auto a manžel se ti nesmál?jako ty včera jemu?
14. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz
ahojkyholky za pár dní bude úroda :wink:
14. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz
ahojko já to měla tak , že bylo 9 foliků z toho 4 vajíčka oplodněná a z těch jen 2 možný k zavedení z toho bylo 1osmi a druhý šesti buněčný.Tak jsme dali zavést obě a z toho jednoho je Valentýnka :wink:
14. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz
gaban a ty jsi neměla asi to isci vid?nepotřebovli jste ho?!my ho právě budeme mít
14. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz
delf ne nesmál cože jsem s tím dělala že.no nejede doted zítra nám ho soused odtáhne k nim do servisu.Ne neměla jsem žádný předoperační nevím asi jim to stačí z karty akorát jsem jim připoměla,že mám tu trombofilní mutaci ale že nic na to neberu.Ale to za tebou příjde ještě sestra a bude se vyptávat před opu.A neboj vajuch bude víc mě řekl při 1ivf 10 a nakonec jich bylo 13 ale spíš záleží na kvalitě.po druhé jsem jich měla 8 a všechna byla o.k. a i se zadařilo i když jen na chvíli. :wink:
14. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz
díky nadi já se lekla aby mi šilhan,když je takový zmatkář nezapoměl něo říct právě
14. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz
delf já ho při opu vůbec neviděla páč už jsem byla v lihu :grinning: ale pak mluvil s manžou,že vše proběhlo v pořádku.
14. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz
no já bych to teda taky brala,že bych přišla lehla a nic nikoho z doktorů neviděla,ale při mé smůle uvidím všechno :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz
Delf,já když byla na čištění dělohy,tam je taky krátkodobá narkoza,tak jsem si připadala trapně,ležela jsem tam rpzcapená,kolem spousta ,bych řeklanepotřebných lidí a furt se nic nedělo,tak jsem anezteziologa požádala několikrát,že potřebuju smrkat a pak ho to přestalo bavit,tak mi dal narkozu šupito presto.Z tohoto zákroku mám takový nejhorší vzpomínky.
14. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz
rpzcapená-rozcapená
14. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
Holky buďte v klidu, já byla na KET tak nažhavená, že jsem roztahovala nohy už na zřízence :grinning: :grinning: Tak mě decentně upozornil, že jako ještě neeee. No v prdeli bych se viděla :grinning: :pensive:
A pak mi pán ještě říkal po převozu na pokoj, že teda to je bez toho příjemnýho, ale ať to klapne.
Si myslel, že jsem na to asi nějaká žhavá bo co :grinning: :sweat_smile:

Dabli, my jsme našeho jednoho trhače cvičili na Selinku tak, že jsme oprášili "jako dítě" mou sto letou fumovou miminici gábinu (jak mrkala a brečela) a tu jsme před ním chovali a ňuňaly se s ní. No na začátku byl na infarkt, pak ho to přešlo.
Po návratu z porodnice, byl z toho na palici aspoň jen 2 dny, bez tvrdého trééééningu by to s ním asi rovnou švihlo :grinning: :rolling_eyes:
Je to strašnej žárlivec.
14. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz
Very no jo má už supermobil :grinning: Je v něm moc spokojená a až bude úplně drandit, to bude prča...... Za pochvalu dík...
14. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz
teda sanu ty mě vždy rozesměješ to ti povím :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz
taky bych brala rychle uspat a at si tam pak je třeba 50lidí to by mi už bylo jedno,jen tak mimochodem kolik jich tam je?
14. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
delf jsou tam 3-4 lidi jak kdy

doktor, anesteziolog, sestra a embryolog :wink:
14. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz
Zdar nazdar, dala jsem do fotoblogu pár fotek a popis porodu, zadala jsem ho ale jako neveřejný - nevím, co to přesně znamená, každopádně mrkněte, jestli se do něj dostanete, kdyžtak vám pošlu IP s odkazem nebo já nevím jak to funguje :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
woblu fotoblog je prázdný, nedostane se tam nikdo, když je neveřejný :grinning:
14. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
Ahá, no tak to je funkce k prdu - tak teda zveřejňuju :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz
vítej woblud doma at jste zdravé a hodně štěstíčka přeji
14. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz
je moc nádherný moc moc
14. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz
woblu kráááááááááásnej chlapec, mazlíček malej :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
No první den vypadal jak Kačer Donald :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
Wobludko, ten je úžasnejjjj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , je krásnej a gratuluji ke kojenííí :wink:

a mizím na krokouše
14. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
jo a ještě gratulka k tomu porodu, bez nástřihu super :wink:
14. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
Woblu a proč ti nepíchli Epidurál??? nebo jsi nechtěla??
14. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.