• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jé wobluďátko,ten je krásnej a takovej maličkej.Máte prima příjmení,jsem si říkala proč máš v albu Tomáška,když máte Martina???Dnes fakt perlim.
14. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
Wobli, na fotky mrknu :dizzy_face: ... a změň si data v profilu :wink:
14. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
Ahojko :grinning:
Very, o tom tam čoveče nepadla řeč, ale asi by to ani nebylo vhodný - oni potřebovali, aby se to konečně pořádně rozjelo, takže mi dávali nějaký čípky (někde ve zprávě o rodičce bych to vyčetla...), aby zašla branka a údajně to mělo mít nějakej tišící účinek - ale toho jsem si teda nevšimla ňáko :sweat_smile: a pak jsem taky měla infuzi s oxytocinem.
14. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
Woblu epi jsi odmítla nebo nechtěli bodnout????? Wobluďák je nááááááááááááááááááádhernej, k pomuchlování :dizzy_face:
14. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
Tak skouknuto :slight_smile: ... V čepičce je kouzelnej :dizzy_face: Babička vyzdobila postýlku, ne :dizzy_face: ? A vážení :dizzy_face: ...
14. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
Woblu, aha, no mě oxytocin pak taky napíchli, to je na kontrakce myslím, hmm tak možná že ses neotvírala tak proto ti ho ani nedoporučili a nebo se jim prostě nechtělo jako všude a jak to tu psaly holky o to si musíš říct a dopředu :wink:
14. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
Mějte se, jdu budit parazita, celej den vejskal a teď chrápe, jsem mu nějako zapomněla říct, že má spát v noci :sweat_smile:
14. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
Mě taky oxytocin bodli těsně před pak to jedlo jako dráha....
A epidural i dokonce někomu pomůže, aby se otevíral rychlej, v mém případě to nedopadlo, ale pomohlo to, abych jim tam nezlikvidovala nadstandardní sáleček...
14. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jé woblu krásný miminečko. :wink: sanu tak ty jsi měla plánovaný porod né?tak to už se připravili :slight_smile: Míšo a delf tak na zítra držím pěstíi at je uroda jak na UZ tak OPU. :wink:
14. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
tak mu to zítra řekni wobludko at spí v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz
Woblu řekni mu to rovnou ne až zítra, žádný zdržovačky :sunglasses:

Andy no jo vyvolávanej, ale s epi nepočítali, já to ale pro sichr hlásila hned ráno, aby když tak věděli.... netušila jsem do čeho jdu jak dlouho to bude trvat atd.... tak pro jistotu jsem to pojistila...... :wink:
14. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz
sanu tak tak hlásit předem.Ale máš krásnou holčičku.Sanu kolik vážíte?Sousedka má taky holčičku narozenou koncem října tak jsem jí omrkla a má 10 kilo no hodně papá. :wink:
14. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
hele sanu díky za to že jsi mě předtím rozesmála si na to vzpoenu zíta a budu se tlemit až budu na sále :grinning:
14. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
Tak delf ať ti ta dnešní noc uteče a zítřek je pohodový.Už se těšim jak poreferuješ.Míšo, u tebe ať je sliznice ok.Všem maminkám nerušenou noc a Dani tobě ať přežiješ společně se studenty uplakanou sobotu,protože to co hlásí,to neni květen.
14. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
Mě epi pomohl moc, otvírala jsem se dobře už totiž před tím :wink:

Woblu, jj jak píše Sanu, sdělit Marťovi co nejdřív :grinning:

Delf na zítra držím pěstičky a ať jsou bohaté Velikonoce :wink: :grinning:
14. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz
dobrou ahojkyholky a díky
verýsku tobě taky kéž by byli a hlavně kvalitní,to poznají už hned jak je odeberou,jestli jsou kvalitní?
14. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz
Míšo, tobě ať dopadne dobře UTZ :wink:

Dančo, no třeba se studentům nebude chtít, mě by se zrovna v takovým marastu nechtělo vystrčit ani špičku nosu :grinning:

jinak hlásím krokodýl v troubě a zatím drží :sweat_smile: , příště budu teda chytřejší v určitých věcech a zase by jsme to nebyli my, kdyby jsme té náplně neměli obrovsky moc - nenažranci :grinning: :pensive: a zapomněli jsme krokodýlkovi nastříhat hřbeta, ale to neva - příště :wink:
14. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz
Delf, neřeknu ti, nikdy jsem na tom nebyla :pensive: , ale myslím si že hned při odběru to nepoznají
14. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
ahá to neva bude hold překvapení dne :grinning:
14. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
Delf to jsem ráda, že můj trapásek někomu pomohl :grinning: Zítra držím pěst!

Very toho musíš vyfotit!!!!!!!!

Selinka má teďpřes 9 kilo, přesně nevím. Před 2 týdnama měla 8.800
14. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz
posílám vám sem fotečky krokouše :grinning:
14. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz
Krokoušek - můj první v životě, manža pomáhal, chystal suroviny, stříhal tlamu a zdobil oči s nosem :sunglasses:
14. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz
díky sanu
14. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz
jen teda nevím kdo to bude jíst, je toho tak pro návštěvu :sweat_smile: :grinning:
tý jo verýsku to vypadá nádherně teda šikulka jsi
Very týjo paráda!!!!!!!!!!!!!! Jsi borec!!! :fearful: Teda s manžou.... :sunglasses:
14. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
Very nevíš jestli jde zpětně najít aukce na mimáči?
14. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
Sanu, tý jo to nevím, někdy mi tam zůstanou, když je mám ve sledování ale někdy zmizí asi podle toho co s nima udělá majitel si myslím, ale nejsem si jistá? :sweat_smile:

jinak díky za pochvalu, snaha byla.....ještě uvidíme jak bude chutnat krokoušek jeden :wink:
14. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
Very to je nádhernej krokouš jste šikovný to je škoda jíst :wink:
14. kvě 2010 ve 22:09  • Odpověz
díky díky díky, budu muset teď vyvětrat :grinning:

Andi, to máš recht, my tady přemýšlíme jak do toho???? :sweat_smile:
14. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.