• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jé holky já se musím pochlubit kamarádka mi na aukci vyhrála klouzačku tu 3m pro káju jupí
14. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz
delf to je šikovná kámoška :slight_smile:no já jsem zvědavá jak budou zítra šikovný v servisu bych jinak musela v neděli do práce na kole po x letech :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz
všk u mě má velkou čokoládu :grinning: na kole no ještě aby jsi to uměla,nebo si přidělej přídavná kolečka :grinning:
14. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz
Delf to je super, bude mít Kája radost :slight_smile:

Andi na kole???? v tomhle :confused: :astonished: :confused: , to radši nikam

ještě vám přikládám foto z dnešního vaření a aby jsme se doma s Mišanem nenudili, děláme si výživu na pleť :wink: :grinning: :sunglasses:
14. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz
teda verýsku co to je za indiána :grinning:
14. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz
zkouška, jestli ho vezmou do party :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz
14. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz
delf ono stačí po cestě potkat neznámýho psa páč v jedný vesnici většinou bývaj při cestě tak pak pojede samo :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 22:23  • Odpověz
Very no to bude přímo náčelník :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz
tak to jo to bude debré andi,ale snad budeš mít auto zpravené a kolo nebudeš muset potřebovat
14. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz
taky hlasuju radši pro to auto :wink:

holky loučím se, mizím do sprchy a pak se natlásknout a jít spát :sweat_smile: :pensive:

dobrou noc
14. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz
No ještě jestli to kolo bude funkční :grinning: Ale ty máme tři tak snad nějaký jo.Snad to bude o.k. no jo jak jezdí manža je to v pořádku jen vlezu do auta já tak je problém.
14. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz
dobrou verýsku pěkné sny,no já taky povalím spát,ikdyž to spíš bude převalování v posteli teda.tak dobrou holky :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 22:31  • Odpověz
Very jo tak na krokouše. :wink: Taky dobrou tak ted nevím jestli noc nebo chut :wink:
14. kvě 2010 ve 22:31  • Odpověz
delf v klidu to zmákneš.Taky jdu zalehnout.tak dobrou. :wink:
14. kvě 2010 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj holčiny. Nějak jsem si celé odpoledne nesedla... ale mám na zítra uvaříno, visí záclony a zas jsem něco vybalila :wink:

Sanu, chodítko vypadá dobře, že bych taky pořídila?

Sari, i vyučující se občas bojí, já tedy jo....

Wobluďátko je krásný :dizzy_face:

Dočtu zítra. Přeju krásný víkend všem :wink:
14. kvě 2010 ve 22:35  • Odpověz
Very ty máš hovězí nápady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Aukce jdou vyhledat, je tam na to přímo kolonka. Vyhledala jsem, prodávající jsem se dotázala, tak uvidíme...

Tak se dneska loužím, Jusi zase nedorazila no :grinning:

Pa a dlouhou klidnou všem!!!!
14. kvě 2010 ve 22:36  • Odpověz
Danu je parádní, koupila jsem na mimáči jeté, no popis té paní lehounce nesouhlasila, ale to je fučík, Sel je moc spokojená, jí tam na chvilku šoupnu a vůbec nevím (kdybych neslyšela ten "mixážní pult") že tady je. Se došoupe kam potřebuje, tam to prohlíží......
No pro vás už možná k prdíku ne, Anežka bude už za chvilu chodit......

Tak a fakt pa
14. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz
ahojky holky.tak jsem se probudila a už nezahmouřila očíčka,tak aspon napíšu,aby jste prosím drželi pěstičky budu to potřebovat,prostě jsem posera a moc se bojím jak to dopdne.
15. kvě 2010 v 05:51  • Odpověz
ahojky holky.tak jsem se probudila a už nezahmouřila očíčka,tak aspon napíšu,aby jste prosím drželi pěstičky budu to potřebovat,prostě jsem posera a moc se bojím jak to dopdne.
15. kvě 2010 v 05:51  • Odpověz
Pěknou sobotu...

Very... jestli máš vyvětráno, tak se přidávám k další chvále :wink: ...krokodýl good :wink:

Delf... do toho :wink: !!! :wink:
15. kvě 2010 v 07:23  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: ,

Za chvilku sjedu na nákup do Globu, tak jen na skok..

Nedočítám, jen poslední stránku, nebo se odsud nehnu :sweat_smile:

Sanu, včera bylo u PC obsazeno :rolling_eyes:. Manžel se učí na zkoušky, psal seminárku, takže jsem ho nechtěla moc prudit (už tak byl napruzenej) :grinning:. To chodítko je úžasný! Jak píšeš, Sel si dojede kam chce :grinning:, fakt super

Delf, myslím na tebe :wink: a jsem moc zvědavá na úrodu..

Jen jsem si všima že Wobludka je doma, to je fajn :slight_smile: . Hezky jsi to všechno zvládla :dizzy_face:

Dneska jsem měla sen, narodil se nám prcek, vypadala jak 6-ti měsíční a měřil 71 cm :grinning: :grinning:, to bych teda nedala

Holky já jedu, nebo tam zas bude plno a já to nesnáším :angry:

Hezkou sobotu všem
15. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz
Hezkou sobotu všem,nebudete věřit tady vykouklo sluníčko,ale už je fuč....Váhám zda pojedem na tu pouť,ale asi jo.
Verýsku ty jsi snad pekařka-cukrářka a chválím tvoje spalování,protože já před spaním jíst nemůžu.Michálek se nedivil co mu to na ten obličej jako dáváš?Vypadá na foto v pohodě.
15. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz
hezké ráno,

Woblu gratulka k propuštění a kluk jak buk,je nádhernej

Gab to je teda síla,u nás v práci, když ženská přišla z porodnice,hned si mohli vzít dovču

Very téda ty seš borka, krokouš se ti poved,fotečka Míšánka indiánek krásnej

Ahojky užij te si pout

Delf držím pěstičky,at je vše v pohodě

Míšo at kontrola dopadne OK
15. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahojda,

Sanu kámoška má dvojčátka přirozeně.Mají doma už 5ti- letýho kluka.

Woblu,malej je kouzelnej,jak píšou holky,takovej k pomuchlování.

Very krokouš je super.Já to snad ani zkoušet nebudu.Kdo ví co by mi z toho vzniklo. :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
Ahojko,kam se chystáte na pouť? My měli v plánu zítra Potštejn ale v tomhle počasí to asi vzdáme. :frowning2:
15. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
jukám jestli se tu neobjevila Míša nebo Delf s infoškou :wink:

já letím vařit,vepřovou panenku na zelenině s bramborem :sunglasses:
15. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
ahoj všem :slight_smile: Jen nakukuju co Delf... a držím palce :slight_smile:
15. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
Madli naši měli jet se synovcem taky na pouť na Potšnejn, ale včera na fočuse špatně šlápnul,ségra s ním byla v nemocnici a přijeli s berlemi,ještě to není ani dva měsíce co mu sundali sádru,tak dnes bude doma se mnou.
15. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz
Chudák,tak teto nějakou dobrůtku ať to moc nebolí. :wink:
15. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahojky děkuji,že jste a mě mysleli,tak získali 6 vajíček a zítra v deset mám volat jak to vypadá,kéž by se povedlo a udrželi se aspon dvě,které budou bojovat
15. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.