• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
taaak jsme po obídku :sunglasses: ,Madli a ted jdem na kokoládku :wink:
15. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
Delf,tak krásných 6 :sunglasses: , já ted naposled jsem měla taky 6,takže štastné číslo :wink: ,mám i jednoho mrazáčka,držím ti pěstičky :wink: , hezky odpočívej,jak se cítíš?
15. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz
beryk děkuji.no bolí mě docela dost břicho chodím jak lazar :grinning: taky jsi krvácela?
15. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
a beryk tobě se ze šesti udrželo kolik?
15. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz
zdaaaaar,

tak KO jakž takž, folíků jako těch velkých 9, jinak je jich tam víc, ale jsou znatelně menší, jak moc netuším, jsem se neptala
a sliznice jako obvykle 5mm, což vidím jako konečné maximum, stejně jako u 1IVF, je to v prdeli dámy, prominte mi to slovo, ale dal by se použít i horší výraz

MUDr. to vidí optimisticky, mám ještě čas, odsátí bude v středu, tak na 99%, ale já co se týče sliznice už nedoufám

Delf držím pěsti :wink:
15. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz
malinko jo,odpočin si :wink: ,řekli už ti kdy to asi tak vypadá na transfér?
15. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
Delf vydrželi 3

Míšo 9 folikulů,to je paráda,kolik jednotek ještě pícháš?Na kontrolu jdeš kdy?
15. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
Delf třeba vyjdou všechny.Přála bych ti to.
15. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz
ve středu beryk říkala,míšo devět je pěkný číslo určo lepší než moje a sliznice hm něco na to ení nějáké bilinky?
15. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
bery dneska 200UI, zítra taky a v pondělí mám KO a doktor říkal, že to vypadá v pondělí už na Pregnyl

jo 9 folíků je pohoda, mě krká ta sliznice, totálně
15. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
delf na sliznici nic není, bylinky nepomáhají a doktor mi je stejně zakázal
děkuji madli,teda holky ještě,že vás mám,s tím mím plašením vždy a vy mě tak hodíte do klidu a to je bezva a jsem ráda
ahá tak to pak jo míšo
15. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
Od toho jsme tady.Mě to tu taky moc pomáhá.
15. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
chodím ještě extra na injekce na podporu sliznice, ale nemají žádný učinek, evidentně, ale slžení sliznice je dobré, pak doktor mi to vysvětloval, musí mít jakési tři vrstvy a ty má, tak třeba se to s nízkou sliznicí podaří znovu
15. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
Míšo a jak je velkých těch 9folikulů?
15. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
míšo i s nízkou sliznicí se dá otěhotnět budeme držet pěstičky.a když doktor povídá tak to je určo dobře
15. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
bery ten největší má 16mm a ty další něco přes 14mm a jeden 12mm

delf dá, mě se to povedlo, ale neudržela jsem je, se bojím, že to skončí stejně
15. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
Míšo no vidíš, když i dr. to vidí optimisticky, to určo pude a budou krásný dvojčátka :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
no aspon někdo to vidí optimisticky, to je na mašli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
beryk ty máš teda zavedené dvě vid?
15. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
no jdu se malinko natáhnout jd na mě nějáká únava pak se zas ukážu.tak zatím
15. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
Delf jj zaváděli 2,hezky si odpočin :wink:

Míšo věř,hlavně že je naděje :sunglasses: ,za pár dnů je budeš mít v bříšku,budeš si ho hezky hladit a ukecáš je,aby se hezky zavrtali a vydrželi :wink:
15. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz
ahoj holčiny,
tak se hlásím z Prahy. Nějak mi odešly hlasivky, zkrátka nejsem asi úplně OK, tak jsem je poslala domů a jdu opravovat seminárky. Ale nejdřív chvíli dočtu. Včera večer jsem to už nezvládla a tak se ráda kouknu, co u Vás nového... :wink:
15. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz
Wobludko, jsi borka, bez epi a bez nástřihu, fakt dobrý :dizzy_face: :dizzy_face: A Martínek je opravdu nádherný mimi, já vím, psala jsem to už včera, ale on je fakt k pomuchlání :wink:

Verčo, ten krokodýl je nádhernej! A je to tedy kus! Hmmmmm, jdu dolu k automatu pro kafe, zasloužím si ho. Dám si sůšu, ale taková krokodýlí vánočka, to by bylo :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak Míšovi to sluší, indián dokonalej :dizzy_face:

Tak jak asi Delf.... aha, už to vidím - Delf, taky jsem měla 6 vajíček, z toho 5 zdravých no a embrya byla jen 2, protože nebylo čím oplodnit, no. To u Vás nehrozí. Tak věřím, že jich třeba těch 5 bude, i na zamražení :wink: A krvácela jsem dost, snad 4 dny. Prý je to v poho :slight_smile:

Míšo, dej si šanci! Třeba slinice překvapí... má dost času, po odsátí ještě pár dní, vždyť Ti transfer vychází za týden, to ještě poroste, přeci... :wink:

Tak a jdu robit. Přeju krásné odpoledne. A kdyby někdo jel do Potštejna na pouť, dejte vědět. Jezdíváme tam skoro tradičně, i když... hm, Anežka ještě není OK a já taky ne, tak mám asi s použí smolíka... :unamused:
15. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz
Ahojky,
všem vám děkuji za pochvalu...............tak jsem Šári znovu vyvětrala :wink: :grinning:

a Míša byl v pohodě při našem blbnutí, při všem tom pečení nám bylo horko, tak jsme se ochladili :wink: :grinning: :sunglasses:

Delf, šikulka zvládla jsi to, a 6 je pěkný číslo, není důležitá kvantita, ale kvalita :wink:

Míšo, zabojuj, když to vidí Dr. dobře, tak snad tě zná a ví o čem mluví, vždyť už jsi těch vyšetření měla taky požehnaně, tak ať se to povede :dizzy_face:

Dančo, chudáku :confounded: ...ať se hlasivky brzy vrátí do původního stavu a je ti dobře :wink: ....seminárky nezávidím, ale tebe to baví, takže proč ne, mimochodem jsem na FB omrkla fotky od nějaké kamarádky z nějakého srazíku, moc hezkýýý Anežka je kočka :wink:
15. kvě 2010 v 15:31  • Odpověz
zdravíme též :slight_smile:

holky to vypadá hezky :wink: Míšo i Defi šance tam vidími já :wink:

Míšo a sliznice určitě na pár mm přidá , uvidíš :wink: však se na Vás štěstí usměje :wink:

Woblu ještě jednou gratulka :wink:Martínek je chlapák moc hezounkej :wink: a jak jsi to zmákla těhu i porod :wink:

Very Míša je boží :wink: :grinning:

A ta moje rozára pěkně vyčůraná jen ji položím do postýlky hned ječí.A v ruce sí jak dudek.Celej den ji nadnáším krásku chytrou a už jsem z ní KO.A manžel se taky řítí k domovu jede vlakem tak snad v noci dorazí.hurá
15. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
Gabčo, nerozmazluj si to, zblázníš se pak - opravdu :sweat_smile: :pensive: , že by si vás manža konečně trochu užil :dizzy_face:

Dančo, krokodýlek moc dobrýýý, je dělaný na slano, porek,šunka, míchaná vajíčka a sýr a fakt mňamka, a těsto je také jednoduché, všem doporučuji, udělat třeba jen jako závin :wink:
15. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz
Veru vypadá to, že je pozdě :sweat_smile: v nemocnici pořád chovejte si , klokánkujte je nedonošená, že to potřebuje a teď to mám :pensive: zapla jsem pračku a zas ji nosím všude s sebou :sweat_smile:
15. kvě 2010 v 16:12  • Odpověz
tak si pořiď nějaké nosítko, bude z tebe indiánská babička :grinning: , ale je ještě malinká, tak třeba se to ještě uklidní, my jsme to mladýho taky odnaučili, ale občas má dny kdy se chce nosit a nejvíc k večeru před koupáním, kdy už je utahaný....takže všechno není ztacený :wink:
15. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.