• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
no uvidíme děvčata, fakt jsem myslela, že tam bude aspon 7mm, pan doktor mluvil nadšeně, tak snad bude dobře

ještě aby v laboratoři vybrali ty nej vajucha :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani jj přesně tím se uklidnuju, že po OPU ještě pár dní sliznice roste a mění strukturu na přijetí embryí

jsem dle rad Jusinky začla nahřívat podbřišek na prokrvení, tak se válím v betli :sunglasses:
15. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz
Miso, pokud to Kučera vidí optimisticky, tak snad ví, co říká... já ti moc přeju, aby se to ještě o něco zlepšilo. Počet folíků je taky fajn.

Rychnov, tvému manželovi našli ve vzorku, který dal, jen dvě použitelné spermie? Můžu se zeptat, jaký měl výsledek spg? Docela mě to překvapilo... Můj manžel má 99 procent patologických forem, miliion spermií a prý 30 procent živých... no i kdybych to brala tak, že rychlých má 1 procento, tak pořád je to takto nějak kolem stovky použitelných spermií... teda, doufala jsem, že bude embriolog vybírat tak ze stovky...
15. kvě 2010 v 16:46  • Odpověz
Tak jsme byli na pouti ve Ždáru nad Sázavou-to je pro madli,myslím,že se ráno ptala-počasí nic moc,teda nepršelo,ale zima a studený vítr.Stánkařů taky moc nebylo,hlavně samý cukrovinky,ale atrakcí tam je spousta,pro mě některé i neznámé a myslím,že bych na ně nevlezla,mi bylo blivno už jen při pohledu.
Delf,vidíš jak jsi to zmákla.
Míšo,když je dr. optimista buď taky,stejně nechápu proč ti zakázal bylinky a já nahřívám břicho při ms,když mám bolesti.
A ještě dotaz,při opu vyžadují oholení úplně nebo stačí jen to udržovací?To je blbej výraz co?Udržovací.....
15. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz
Hoja...

Delf... dobrý, pěkný :wink:

Míšo... zkus dokymu věřit :wink: A jsem taky za prohřívání. Když se nám zadařilo, byli jsme v termálech :wink:. Ale raději se optej Dr. , když ti nedovolí ani bylinky :unamused: ...

Dani... udělala jsi dobře :wink:

Gab... tak paráda, manžel dorazí, v domečku bude veselo :wink: ...
15. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz
Ahojko, nás odradilo to počasí :confounded: , a třeba na rovinu před 2 rokama jsem byla na kolotoči Chikita takový to kladivo a dneska vím, že určo nepůjdu, přesto, že jsem se tam se švárou nasmála, držel mě mimochodem svýma hláškama při životě, zato manža to odnesl, celou jízdu nehlesl a až slezl, tak šel za křovíčko :sweat_smile: :grinning: , šel na to jen kvůli mě, aby mi dokázal že je chlap, objetavec :pensive: :slight_smile:

Šári, jááá pořád čekáááám na fotečky !!!!!!
15. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz
Ahojko nikdy neříkali nic o holení, i když já se holím uplně, tak možná proto, ale nevím

Sarii ptát se ho nebudu, ted už to nemá cenu, už mám na pupiku nahřívacího psa, tak bud a nebo
15. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz
Ahojko já ti řeknu proč, páč nevíme, kde ty bylinky byli trhané a že bych si tím mohla ublížit či přitížit, asi ví víc než já :sunglasses:
15. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz
jo a ještě jsem si dnes vzpomněla na Žofku, ikdyž je to jen nick :wink:

Žofíku, všechno Nej k pomyslnému svátečku !!!! :slight_smile: :grinning:
15. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz
Very... fotečky z narozenin nejsou, ještě jsme neslavili. Čekáme na tchánovce, až se vrátí z dovči...
15. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz
Gabčo, to jsou krásný fotečky a vůbec už nevypadá tak malinká, ikdyž samozřejmě je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz
Šári, já myslela ty z focení s manžou :wink: , z oslavy pak samo taky chceme vidět :wink:
15. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz
tak jsem zde malinko jsem si schrupla na hodinu a půl,ale břicho teda bolí fest,ani holky nevím kdo mi koukal mezi nohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz
Tak delf hezký čísílko. Já jsem tenkrát krvácela asi 2dny.

Very krokodýlek a Michálek nádhera.

Wobluďátko taky nádherný.

Ostatním stimulantkám držím pěstičky.

Jinak my dnes byli na pouti a mám toho plné zuby. Koupila jsem si první bodíčko s tím veselým nápisem.
15. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz
jé dablik jaké bodíčko vyfotit a hod do albumu at se podíváme.
15. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
Hezký odpoledne :slight_smile: ,

Woblu, ten tvůj kluk je úžasnej! Takovýho bych taky brala, i ty míry jsou super.. :slight_smile: . Porod jsi krásně zvládla, bez nástřihu, úžasný, fakt jsem z toho popisu i fotek dost na měkko :fearful:

Gábi, tobě jsem ještě nepopřála "osobně" ke krásný slečně s krásným jménem :wink: . Máte to pěkně za sebou a teď už bude určitě jen dobře, jen se nějak sžít.. A upřímně, tiše závidím Tobě i Wobludce :sweat_smile:

Míšo, žádný chmury!!!!!!! Pořádně se nahřívej a věř!!!! Podívej já taky měla sliznici na poslední KET 8 mm, víc ze mě nikdy nikdo nedostal ani po práškách, po ničem a dopadlo to. Takže nahřívej a věř :slight_smile:. Já tomu nahřívání a prokrvování věřila :slight_smile:

Delf, já myslím že počet je fajn, není důležitá kvantita, ale kvalita :wink: . Na zítra tfuj, tfuj. Břicho bolí, chápu, mě bolelo jako prase :rolling_eyes:

Ahojko, pouť bych si taky dala říct a ty dobroty co tam vedou ještě víc :slight_smile:

A te´d se jdu pochlubit jak bojuju s cukrovkou.. Mám půjčený glukometr, takže jsem se rozhodla, že občas zhřeším a uvidím :confused: . Včera jsem si po obědě zobla dva malinkatý perníčky (úžasná chuť když nesmím žádný sladký :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a po hodině na flukometru 8.9, má být do 7.2.!!! Začala jsem plašit, že chudák prcek má stres, tak jsem 10 minut chodila po bytě (říkala kamarádka že ji ti pomáhalo na snížení glykemie) a za těch 10 minut už jen 7 :slight_smile: . tak jsem dneska zkusila 2 kostičky bílý čokolády, 10 minut chodila a po hodině 6.1. Nádhera, můžu si i něco dát, když pak budu chodit :grinning: :grinning: . Já jsem tááák šťastná :grinning:
15. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
hodím do do albumu až v pátek po kontrole

Prosím nevíte kde je nějaký velký krám s kočárky v Hk a Pardubicích?
15. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
teda jusinko ty jsi číslo no paráda tak to máš vchytaní stačí pak 10 minut chůze a je to,ale moc to nepraktikuj večer nebo se manžel bude divit co to děláš o půlnoci po bytě :grinning:
15. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
Na taťku se těšíme :wink:

Veru musí dlabat , aby Míšu dohnala a neměl pidi nevěstu :wink: :grinning: Zbácla 60 nenatalu a ještě prs k tomu :wink:
15. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz
Dabli Baby centrum Pce.

Jusi už to máš taky za pár :wink: a koukej taky dorazit na srazík :wink:

Woblu jinak kočárek máme super jezdí sám čoveče. :wink:
15. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
Dabli Baby centrum, nebo na Dukle Duha, trochu v Afi.. Ale nejlepší je sednout do auta a jet směr Praha. Stavit se v Kolíně a pak hondě na Černým mostě v Praze.. Jinak na netu :slight_smile:

Delf, když to jsou takový muka.. Já musela totálně překopat jídelníček, a tak jsem někdy pořádně nervní, jak mě to sladký chybí.. Ale asi jsem to tak trochu vychytala, jen se o tom nebudu doktorce zmiňovat, by mě dala :grinning:. Pěkně odpočívej a nech se obskakovat :slight_smile:

Gábi, už jsem zjišťovala kdy bude další sraz, tak snad to ještě před porodem stihnu.. Ráda bych.. Taky s Valentýnkou dorazíte? Dneska jsem si koupila kartáček na zuby a holítka do nemocnice :grinning:, nějak mě chytnul stres, že nic nemám (teda kartáček i holení jo, ale to domácí nechám doma :grinning: )
15. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz
Jusi kam ti to nahřívadlo strkali, na podbřišek nebo přímo pupík nebo na záda nebo nevím

prokrvování věřím, věřím všemu, ale nevěřím svojí sliznici

no tys ji měla aspon 8mm, ze mě po prášcích a povšem dostali maximálně 5,4mm
jen jednou se povedlo na 8,7mm a to nevím jak, myslím, že na tom měl zásluhu Orgalutran, kterej jsem připíchávala u krátkého protokolu, ale jak víme, vajíčka za moc nestály, takže si můžu nechat zdát
15. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
Miso, 8mm byla moje hranice, jinak už jsem taky píchala..
Nahřívání mi kdysi poradila jedna bylinkářka, protože slabou ms jsem měla vždycky a když jsem nahřívala, tak to bylo o chlup lepší (asi fakt sliznice rostla). Nahřívala jsem takovým velkým pytlíkem s peckama, měla jsem ho dost teplý až byl rudý pupek :slight_smile: a dávala jsem si ho na celý podbřišek a ještě spodek zabalila do deky. Spocená teda budeš až na zadku, ale tomuhle jsem věřila.. :slight_smile: . Znělo mi to logicky, prokrví se spodek, vyroste sliznice :slight_smile:.
A V lázních do mě nacpaly bahýnko, pak jsem si ještě do horkýho bahna sedla, další horký bahno mi vyklopily na pupek a celou zabalill do deky.. Ms jsem pak měla jak nikdy :grinning:.
Funguje to, dej tý sliznici šanci :wink:. Podívej na Šárku a termály... :wink:
15. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
Ahojda.Tak delf vidíš jak jsi to zmákla :wink: Míšo to bude o.k. hele a dávaj ještě po transferu něco na sliznici né?No já jsem taky zvědavá jak dopadnu v uterý jestli bude na dolní hranici tak jim řeknu,že prostě ze mě víc nedostanou ted asi. :wink: Jusi tak nahřívat tak to taky zkusím Míšo to by bylo aby jsme ty sliznice nedostaly tak jak potřebujem. :wink: Já mám ms normoš a stejně ta sliznice je jen 7-8 dr.chce víc aspon 10.No poručte že jo. :wink:
15. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz
tak holky pěkně nahřívejte at se u toho zapotíte :sweat_smile:
15. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
tak tak Delf :slight_smile: . Určitě to neublíží..
15. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
no určitě to neublíží a snad jim pomůže držím vše co mám. :wink:
15. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
holky jak je to s pitím musím ted pít hodně nebo jako obvykle to činilo dva čaje a tři kafe
15. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
Delf, musíš pít víc, ať vyplavíš ty hormony z těla, jinak hrozí OHSS :wink:. Aspoň 2-3 litry bys měla dát. Holky nahřívaj, ty pij :grinning: (né pyj :grinning: :grinning: )
15. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
:grinning: tak jo snad to dosebe nacpu tda díky
15. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
ahoj holky,
jusi prosím kde krom internetu si koupila ten nahřívací pytlík? taky mám problémy se sliznicí, bééé :frowning2:
přeji krásný večer :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.