• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
a ještě prosím jak často a na jak dlouho se pytlík dává? Zatím jsem našla doma nějaký hvězdičky na zimu do rukavic, jak se přelomí ten plíšek a ono to hřeje, tak mě hřeje :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ahooooooj

Jen v rychlosti,

Delf supr, tak držím pěst dál!!!!!! A jak zřízenci????? :grinning:

Míšo já bych taky flintu nezahazovala........ :wink: Vajce jsou ok, tak fandím sliznici dále....

Danu a třeba nejsou naštvaný, když se pošleš domů dřív? :grinning: :fearful:

Gab, taťka vám jede, tak supr, no snad vám vydrží aspoň do úterka doma... :sweat_smile: :pensive:

A počasí je teda na frndu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
no sanu když jsem ho viděla jak jde tak jsem se musela schovat za časopis jak jsem se usmívala,a to díky tomu,že jsi to napsala no supr :grinning:
15. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
akorát to je holky prdel s tou narkozou byli jsme tam tři když tu první přivezli tak něco plácala a sestřička na ní však jo jen se vypovídejte a já se modlila abych nekecala,ale asi né,akorát mi pak museli dát infuzi měla jsem prý nízký tlak to se mi ještě v životě nestalo,no vše je poprvé :grinning: zítra v deset s mám volat to budu zas jak na trní
15. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz
Já měla po druhé narkoze taky nízkej tlak, sestřička mě tam chtěla držet, ale teda já neprotestovala, protože jsem sotva lezla to už mi nabíhal HSS, tak jsem jim z lehátka ani neutíkala......

A dávaj ještě vůbec jídlo po transferech???????????????????????????????????????????
15. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
Jsem to tu rozjela s nahříváním :grinning:

Anii, nahřívala jsem pokud možno každý večer než jsem šla na KET, ten pytlík jsem měla z netu. A našla jsem i s bahýnkem , co jsem měla v lázních (akorát tam to člověk nemá v pytlíku, ale na holo :slight_smile: http://www.asnilek-shop.cz/leciva-raselina/kategorie/cz/
15. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
Hele Jusi slaďoučký je krásný, že vychodíš po obýváku, ale aby jsi pak netlačila nějakýho pětikiláčka.... :grinning: TO jen tak na okraj...... :wink:
Já se přestala hlídat až ve 34tt a pak mi už pořád jen opakovali hlavně málo jezte já jim na to pořád samo kejvala, že samozřejmě....... jako se jim na odhadech zdála pořád větší a větší :grinning:
15. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
Sanu :unamused: , vím.. Ale to je tak těžký se udržet :pensive: :pensive:. Heleď, ale když mi to přece po hodině hezky klesne, tak prcek nekyne, ne? Nebo já to tak chápu.. Ale doktorky se samo zeptat nemůžu :grinning:, tak teda nevím.. Zkusím něco najít na netu :sweat_smile:. Fakt se těším až porodím a najím se, nebo spíš přežeru se :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
Jusi tak řekni doktorce, že máš jednu kamarádku a že ta....................a tak by ses chtěla zeptat jak to s tím je, že máš o ni starost :grinning:
No nevím jinak proč mi KO co KO opoakovali, hlavně málo jezte.................. na gyndě ne dietářka.
15. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz
bych se určitě prořekla :grinning: :grinning: :grinning:.
Mě to zatím nikdo neřekl, minule byl prcek dokonce o dva dny menší.. Tak uvidím příště po těch úletech teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Sanu a po 34tt jsi už jako jedla normálně všechno?
15. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz
Sovi, tenkrát to bylo tak, že výsledek spg při OPU byl necelý milion, rychlost OK, to bylo vždycky, ale morfologie 0%. Zkrátka 0% zdravých. Několikrát se tu psalo, že morfologie se zjišťuje tak, že si prohlídnou prvních 100 spermošů a stanoví výsledek, kolik z nich je zdravých a kolik ne. Z první stovky bylo 0 zdravých... no ale z toho milionu našli některé zdravé a ty použili. Napíchali všech pět vajec, ale protože do spermouše nevidíš, embryo nevzniklo. Byla jen 2 embrya, jedno špičkové, druhé horší a bylo z toho biochemické těhotenství, na malou chviličku se to chytlo a pak odešlo. Takže takhle to tenkrát bylo u nás... v březnu 2008. Pak se posunuly hvězdy (nežertuju, astroložka měla pravdu!!), byli jsme na kyneziologii, dvakrát v Brně na fragmentaci, byly zjištěny a přeléčeny chlamýdie a v říjnu 2008 byl spermiogram 30% morfologicky (tj. tvarově) zdravých!! A to už jsem byla těhotná. :wink:
Sovi, 99% patologických forem znamená 1% morfologii. Na IUI to u Vás teď není, ale na IVF-ISCI to stačí, uvidíš :wink:

Ahojko, holení jak si zvyklá, to se řeší až při porodu, ale na OPU i ET je to jak na normální gyndě, neřežou do Tebe (neoperují) a podle mě vůbec nemají právo toto komentovat, něco vyžadovat apod.

Jusi, chození :grinning: :grinning:

Míšo, do Frantových se jezdí kvůli prohřátí a prokrvení těch partií - teplým bahnem, vodou - takže na prohřívání může něco být. Rozhodně neuškodíš, si myslím. ... hm, jsme se shodly, tak to máš potvrzené ze dvou stran, o těch lázních :wink:

Dabli, John Nell v HK, tam jsme kupovaly my, myslím "stará parta z koně" :wink:

Delf, to pití - dle pokynu Jusinky, ať tu nemáme po dlouhé době OHSS.

Holčiny, přeju krásnou dobrou. Jdu si dát vanu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Poprvé, co mě znáte, si jdu dát vanu, protože ve starém bytě byl jen sprcháč :grinning:
15. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz
... jasně, že jsem 5x aktualizovala minulou stránku, ale Vy už jste dál... :grinning:

Sanu, naštvaný - přednášející jsou placení "od hodiny" a platí nás za to, že přednášíme. A stejně tam musím být do pěti jako k dispozici pro konzultace. A oni nemají přednášky povinné, kdyby nechtěli, tak tam nemusí vůbec. ...vlastně to platí studenti, na soukromé škole, takže poslat je domů trochu znevažuje jejich investici do vzdělání, tak z toho nemám moc čisté svědomí... ale co, moje hlasivky by víc nevydržely... teď si dávám cinzano, bylo načnuté, tak je to třeba zachrání.... asi ne :unamused: :grinning: :grinning:

A už fakt jdu :wink:
15. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
Dani užij si vanu a cinzano :slight_smile:. Dobrou noc :wink:
15. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz
sanu do úterka :confused: haha ten už v něděli zas odjede :angry:
15. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz
Gab, dnes přijel a zítra zase odjede?
15. kvě 2010 ve 22:09  • Odpověz
Jusi ráda tě na srazu uvidím.Jestli bude malá ok tak samo, že se účastníme. :wink:

a porodku už chystáš, lepší dřív než pozdě jak já.
15. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz
ještě nedorazil vytáhli jsme mu klíče tak ho uvidíme až ráno.No já už v noci při kojení.
Holky Vali zas šavlovala to byl teda oblouk :pensive: usnula hladová chudera...
15. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz
Gábi domluveno, první čtvrtek v měsíci se všichn sejdem :slight_smile: .
Takhle jezdí manža pryč odjakživa? Máš to taky těžký :frowning2:, aspoń že máš doma Dušánka.. I když jak jsi psala, on s kýlou, ty po císaři.. Ale máš tam trochu veselo :slight_smile:. Blindění já zatím neznám, neporadím :fearful:
No tašku ještě nebalím, ale tak trošku se už zaačínám chystat, radši. Kdyby něco, tak bych chtěla vidět honzu, co by mi dovezl :slight_smile: . Stačilo když jsem byla v říjnu v Sanusu a měl mi dovézt pár věcí. Vyštrachal kalhotky, který jsem ani netušila že je ještě mám :astonished: :grinning:. A prát pro prcka chci začít jen co se zase oteplí..
15. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz
hoj, jen jsem to přelítla

Gabi neboj Dr. mě u tohoto blinkání, víš, že jsme to řešili i v nemocnici, řekla, že ať se nebojím, že by miminko všechno vyzvracelo, že se toho zdá hodně, ale je to namíchaný se slinama a pokud chce potom blinkání znovu pít ať klidně dám, ale že nikdy nevyblinká všechno, takže ať nemám strach že má hlad :wink:

Jusi, to chození je fakt zvláštní :sweat_smile: :confused:

Danča cinzano, hmmm taky bych si dala, zrovna dnes jssem přemýšlela, že než dokojím a tak vůbec tak to bude 1,5 bez alkoholu to se mnou pak jeden panák domácí slivovice sekne :grinning:

a s tím nahříváním, jste mě úplně naladily, že bych se taky nejraději nahřívala, tak nééé bahnem, ale jdu za tátou :wink:

tak všem dobrou noc
15. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz
Jusi jooooooooooooo jedla, a zavinila to Nelča, páč mi začala ve špitále pašovat Margotky, no tak to už pak bylo několik jablek nebo broskví to nejmenšší zlo :grinning: No jedla jsem na co se Selinka usmyslela, že je chuť no.....

Danu dobrá to úvaha :grinning: :wink: A na zdraví.

Gab aha :frowning2: Tak Váje asi chutnalo a pupíska si trošku přejedla.... ona si řekne až bude hladíček....
15. kvě 2010 ve 22:29  • Odpověz
S tím chozením to tak jeeeeeee!!!! :wink: Jak píše Jusi.
15. kvě 2010 ve 22:30  • Odpověz
A jdu hajati.

Brou
15. kvě 2010 ve 22:33  • Odpověz
Very, běž se nahřát za taťkou :dizzy_face: :slight_smile:

Sanu, dííííííík, jsem potřebovala slyšet, že se neudrží víc těhulí :wink:

Dobrou, jdem to s drobkem taky zalomit :wink:
15. kvě 2010 ve 22:39  • Odpověz
jusi, moc díky. dobrou
15. kvě 2010 ve 23:14  • Odpověz
holky mám dotaz myslím, že to tady tenkrát řešila Wobludka. Když sundám podprsenku tak mi třeba přes noc trochu teče z prsou, to je asi normální Ne?
16. kvě 2010 v 07:21  • Odpověz
Dobré ráno vinšuji

U nás je ráno od půl sedmé, sem tam dudákováni no šlo to...... kdybych neměla ještě ten kašel, tak jsem snad i v poho vyspalá.

Dabli jj může se stát :wink:

Jusi no jooooo jenže já se zvrhla až od 34tt tak jsem lepšííííííí :grinning:

No a jelikož to zase vypadá velice ošklivě a velice zamračeně za tím naším oknem, tak přeju aby jste se tím nenechaly strhnout a den si tak jako tak užily.
Já škrtla v krbu(!) vytřu uvařím obídek a budem se Seli pohodovat....... Teda taková moje představa :grinning:
16. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
Dobré ranko všem,ikdyž počasí nic moc teda opět.jé sanu tak at kašel ryhle přejde teda chuděro.no máš krásnou představu večer napiš zda se tak konalo :grinning:
dablik určitě je to možné já když čekala káju tak mi to mléko nevím jak se nazývá mě teklo od začátku hned,taky to byla pěkná otrava teda.
já dostala čaj když jsem byla včera na OPU no nic moc studený jak psí čumák aale dala mi na výběr hořký nebo sladký,samo že sladký člověk si musí osladit život.
No a já za 30minut budu volat kolik se jich oplodnilo a jak to vypadá uf to zas budou nervy teda. :confounded:
16. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
Delf čekám a držím pěst!!!!!

No v HK po transferu dávali vždycky co jsi chtěla z toho jídelního lístku co je dole restauračka, já měla chlebíčky, jednou nějaké kuřecí, vajíčka a chlebíčky (nooo jooooo tohle si pamatuju :grinning: )
16. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
no teda sanu a já jen studený čaj :frowning2: že by něměli peníze? :grinning: no z těch11000kč co jsem jim tam nechala mohli teda dát něco k zakousnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: škrti
16. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz
díky sanu no už se blíží hodina H :wink: a copak ted děláte vy?
16. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.