• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
o já dopla čaj tak si půjdu udělat další,dle vašich pokynů musím hodně pít a pít a já to teda zkusím :grinning:
16. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz
delf po transferu ti nabídnou i oběd, ale já už spěchala domů tak jsem se na něj vykašlala
16. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
tak holky volaa jsem klepala se jak ratlík,takže výsledek je ze 6 vajíček bylo 5 vyzrálích a těch 5 je oplodněno teda tak zatím na dobré cestě uvidí se zítra opět,to je horší než adrenalinový sport :grinning:
16. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
delf držím palečky
16. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
díky dablik
16. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
zdaaar,

delf supeeeeer, držím pěsti, bude dobře :grinning:

Dani s lázněma už je pozdě a já se na ně v únoru doktora ptala, řekl, že v mém případě nemají smysl, takže jsem nejela

Jusi od včera nahřívám, celý odpoledne jsem měla termofor na pupíku a v noci jsem s ním spala

ted jsem byla na injekci v nemocnici, píchali mi další davku Neofollinu, tak jsem se bavila se sestřičkou, už si mě pamatuje, taky má za sebou IVF v Repromedě, tak jsem jí říkala, že nahřívám, tak povídala, že jo

Sanu já neházím flintu do žita, já jen mám strach, že když bude zase sliznice malá a zase se povede, že to dopadne stejně jak loni a to už bych nerozdejchala, takovej borec nejsem
16. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
díky míšo jen pěkně nahřívej at povyroste pěkně ještě má taky čas moc mačkám vše co mám aby to vyšlo,tak ty jsi spala s termoforem jo no teda ty takhle zahýbáš manželoj jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz
delf jo a manžel chrněl vedle, jsem to měli ve třech :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
no supr grupáč :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
šak, se mě vyptával na co to je a proč a k čemu je to dobrý, jak u výslechu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
Delf supr, tak fandíme embrouškům dále!!!!! :slight_smile:

Míšo stejně by jsi z toho termoforu nic neměla když je teplej :grinning: :grinning:

Selinka chrupe, snad jí to neodnese a já jdu připravovati oběd.

Věrka je kde????? Nebo tam má mamul, tak se nehlásí?
16. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz
díky sanu.no jo to je fakt když je teplej tak z toho by nic nebylo :grinning:
16. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
Sanu dobrýýýý, ale co víš, třeba bych dokázala vzrušit i teplej termofor :grinning:
16. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
16. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
Ahojda,
koukám že se to tu pěkně rozjíždí :sunglasses: .My jsme se elegantně zbavili Adélky a jedem do Pardubek utrácet do Afi.
16. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
Delf, krásně se to vyvíjí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc držím palce!
Gab, malá je celej bráška :wink: :dizzy_face:
Dabli, tak tak, je to normální :wink:

U nás v noci dobrý, dvě - tři hodinky mi vydrží, je hodňounkej, jediný, co ho potřebuju naučit je dudlík - krásně se natláskne, pak už hlad nemá, jen si chce podudat, jenže já ho nemůžu mít pořád na prsu... u mě si třikrát zadudá a do minutky je tuhej nebo uklidněnej, jenže je dost nepraktický tahat prso na požádání... no asi dvakrát se mi to s dudlíkem povedlo, jinak mi ho fluše a vůbec nechápe, tak budem trénovat.
Já zjišťuju, jak mě těhotenství odrovnalo - otoky stále ustupují, už jsem zase do rána o kilo lehčí, takže od porodu mám 17 kilo dole. Snubák ještě nenavlíknu, takže nejspíš ještě splasknu. Nemám vůbec žádný svaly, jak jsem se skoro nehýbala - nožičky jak špejličky, tak budu muset chodit s kočárem na pořádný túry. Bříško se mi krásně zatahuje, takže spokojenost.
S mlíčkem to bude asi v pohodě, krásně čůrá a už si prosral první kaťata, takže už ho ani nepřevažujeme.
16. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
teda madli vy se máte :wink:
woblu díky.tak to vydrží pěkně a co zkusit jiný dudlík?já měla tenkrát pro malou koupený od aventu říkám i stejná značka jako flaška a ono prd z flašky krásně pila a dudlík hned vyflusla popotáhla a hned ho vyhodila pak jsem koupila nuk a hned jí to padlo do pusinky a vůbec ho nevyhodila,tak zkus třeba jiný přinejhorším vyhodíš peníze,ale když nezkusíš tak nepoznáš :wink: a jak je po porodu dobrý?nc nebolí?
16. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz
Míšo no to joo, máš pravdu, netuším co se v tobě skrývá nooo :sunglasses: :grinning:

Woblu tak je Marti dobrej a 17 kilo dole, kolik jsi nabrala? :confused: (2 kila s tím tvým bliněním....?)

Madli jee se máte, taky bych jela něco pokoupit, ráda bych hodila očko do HMka a Nex Yorker :pensive:

A já se asi můžu s antikoncepcí rozloučit, protože mi to dělá rotiku jako dřív, jsem 8DC a teda bez několika slipovek za den se neobejdu pořád lehce teču a pořád :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
to tě tak zlobí antiko?a co jsi brala dřív sanu na ochranu?
16. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz
Krásnou neděli... nic moc, ale neprší, tak buďme aspoň za to rády...

Delf... dobrý :wink:

Dabli... jj, to, že ti začíná sem tam téct mlezivo, je normální :wink:

Gabi... šavlování znám... kdyby to bylo častěji, Dr. ti něco doporučí :wink: .

Aniii... můžeš použít termofor nebo polštářek s peckama. Nahřeješ v mikrovlnce. Ten je u nás v kurzu. Na všechno :wink: . A koupí se v drogerce, zdravotních potřebách, obchodě zdravou výživou...

Woblu... :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
Váha před těhotenstvím byla 62 kg. Blinděním jsem shodila na 53, pak to nabrala na původní váhu a jak se mi začaly dělat otoky, tak váha při posledním vážení v poradně ukazovala 80 kg :sweat_smile: Dneska ráno jsem měla 63, takže o kilo víc než před těhotenstvím, ale asi to ještě půjde dolů. Tělo má dobrý šoky. Taky od porodu špatně vidím (musím doostřovat) a hapruje mi tlak. Sedám si ještě opatrně, ale je to den o de dne lepší :slight_smile:
Delf, taky mě to napadlo, hned zítra pošlu manžela zkoupit dudlíky v okolí :grinning: Sice máme používat na radu zubařky od NUKu (kvůli čelisti, že je nějakej širší nebo co), ale lepší než prso.
16. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz
a jaký máš ted dudlík?
16. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
Delf všechno možný jsem vyzkoušela, ale dřív nebo pozdějc jsem stejně začala špinit, tak jsem se pak na to vykvajzla no... jen mi to nikdy nezačalo tak brzo jako teď. I sem tam cejtím podbřišek, včera úplně jak před mrchou no na hovňačku.
Ještě tomu dám pár dní, když tak cinknu mudroj pak jestli to mám vysadit rovnou nebo dobrat platíčko...... Mám teď Lindynette, tu jsem nikdy neměla a teda evidentně mi nesvědčí jako všechny ostatní :rolling_eyes:

Woblu no, tak to budou koukat pak skrz tebe.... Ten zrak se zlepší nebo už zůstaneš poznamenaná?
16. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
ahá tak to jo teda
16. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
teď od NUKu a ten právě nechce. No třeba ho časem chtít bude, on spíš tak nějak chudák nechápe :sweat_smile:
Jinak dostal krásnej dárek - manžel velkýho Jacka Danielse a mlaďoch malinkýho :grinning: Zbytek dárků nemůžeme najít, protože manžel jak byl na plech, tak to někam dal a nemůže si vzpomenout, kde to nechal... :sweat_smile: jenom v ruce táhnul nějakou plyšovou ovci, co bečí, když jí člověk vrazí jednu do čuumáku :grinning:
16. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
No já doufám, že se to v šestinedělí srovná :sweat_smile: nechci bejt pidlooká :confused:
16. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
tak zkus ten od aventu ten je taky dobrej emá to placatý a je celý zakulacený,tak to prubni,měla jsem doma úplně novaj,ale dala jsem ho kámošce té taky malá nechtěla od nuku a tenhle jo,škoda kdybych ho měla poslala bych ti ho
16. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz
jo tak takvá ovce by nebyla k zahození :grinning:
16. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
Nazdár :wink: ,

Delf, krásný :dizzy_face:

Madli, hezký utrácení :slight_smile:

Woblu, to je paráda ty kg dole :slight_smile:.Oči jsou z toho všecho nějaký vykulený, snad se to srovná..

Sanu, budu brzdit, neboj, Rodit čtyřkiláčka se mi nechce :unamused:. S tou antiko je to na prd, aby se vám brzo nepovedl sourozenec :sweat_smile:
16. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
Woblu a máš silikon nebo latex, Zkus zase NUK, když ho máš doporučený od zubařky, ale jinou savičku.. Třeba se chytne :wink:
16. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.