• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jo jo jusinka má pravdu taky záleží na materiálu já teda osobně preferovala silikon než latex,ale to záleží na každým co a jak se mu líbí,asi to je jedno jaký má tvar mají to udělané tak aby se správně vyvýjelo dásno+zoubky kámoška používala ten avent a zubařka jí řekla,že má pěkné zoubky,žádé křivé,tak to asi tak moc nezáleží,hlavně aby to mimču vyhovovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
delf, to je bohužel moje deformace z oboru :sweat_smile:
16. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
ahá jusinko
16. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
No s dudákama nevííííííííííííííííííím, já když byla pidi, tak jsem cucala tu pryžovou kytičku a chrup máme se ségrou taky ok........ není to trošku obchodní tríček????????!!! :sunglasses: :wink:

Selinka naskočila hned na dudáčky z Globu jak je prodávaj v tom dětském oddělení jeden je za kilo a zatím vzala všechny co jsem jí tam koupila a jsou silikonové savičky. S takovým "sametovým" povrchem - asi aby se jim to nesmekalo ven...? :confused: :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
Sanu určitě.. Chce to hlavně používat rozum, ne jen kupovat to nejdražší co je na trhu :wink:. Děti jsou byznys..
Ale přiznám se, že mám koupený dudlíky NUK, silikon i latex :slight_smile:, ale i tu obyč. kytičku i když se mi nelíbí..
16. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
To jde jen o to, že já mám malou čelist dědičně a Martin to nejspíš podědí po mně, tak jsem se zubařky ptala, kdy to mám začít řešit, abychom to nezanedbali a ona mi právě doporučila NUK, že má ty dudlíky a savičky širší, takže jsou konkrétně pro nás vhodnější. Takže obecně proti jinejm dudlíkům nic neměla...
16. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
Sláva nazdar výletu, jsem zpátky ze zasedání :slight_smile: Delf, gratuluju k pěti embryjkům a držím palce, aby byla silná :slight_smile:

Rychnov, díky za odpověď, už tomu rozumím. Ono to vyznělo, jako že manžovi našli jen dvě schopné spermie, což mě dost udivilo (říkám si - kde jsou dvě, musí být i další dvě :grinning:)
16. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz
Sanu jooo to nevím ani já co se ve mě skrývá :grinning: :grinning:

Sovi si piš, že s najdou, fi pif :grinning:

já dneska zjistila, že mi sestra na gynekologii nepíchla dvojitou dávku Neofollinu, ale jen jednu ampuli, no hlavně že gelové nehítky a solárko, to je důležitý než pořádně číst rozpisy, blbka

řeknu to zítra doktorovi, třeba mi tu jednu zbylou ještě ďobne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já už to chci veeeeen, bolí mě vaječníky jak blbec, už i když chodím, si nepamatuju, že by mě to loni tak bolelo, jsem je cítila, ale ne tolik :confused:
16. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj holčiny,

tak u nás noc strašná, asi zuby, zkrátka od dvou do čtyř se nespalo a nosilo a chovalo a řvalo na celý barák :pensive: ale pak mě manžílek nechal ráno vyspat do desíti a věnoval se tygrovi, který byl samozřejmě ráno v 8 plný energie. Já nemluvím, mám zvýšenku a není mi nic moc, asi se mi vrací to nachlazení... chjo.

Delf, nezaměňuj OPU a ET, po ET asi něco k snědku dostaneš :slight_smile: Po OPU je jen čaj :wink:
Gratuluju, číslo 5 vypadá dobře :dizzy_face: to bude i na mražení (snad).

Woblud, to hubnutí :confused: Hele, dudlíky zkoušejte, my vyzkoušeli 6 druhů, je to trochu alchymie, ale najdeš ten správný, určitě :wink:
16. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz
Woblud, koukám, že jsme měly stejnöu startovací váhu (62). Při porodu jsem měla 75 a teď 55, takže Tě tipuju na něco podobného. Já to tedy schazovala mnohem pomaleji.. ale neměla jsem otoky, to je pravda. Kila - nekila, hlavně, ať se srovnají ty oči....

Míšo, vydrž!!!

Holčiny, jsem u našich a musím pádit. Večer kouknu. Jinak Anežka mi tu zas nadává, tak nevím, nic ji nebaví, ani počítač. Jestli zas ty zuby nebo prdy nebo snad znovu teplota k tomu kašli??? Chjo....
16. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
Ahojky,tak se hlásím,pracovní neděle v pohodě,ale drželo mě nad vodou,že možná už poslední tento rok.
Delf,to je hezké číslo 5 bojovníčků.
Míšo,však ven půjdou.Já teda zatim žádnou změnu nepozoruju,břicho pobolívá jako na ms už od ms,nic nového,ale jsem dost unavená.
Dani,mi to připomíná jak jsem tu pořád dokola psala o své alergii,jak se člověk nemůže zbavit nachlazení je to na prd,u mě alergie už v poho.
Woblu,s tebe bude tyčka.
Zítra mě čeká určo výměna náplně u péra,snad to provedu dobře,nemůžu tam někde něco splést???
16. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
rychnov když já se nevyznám v těch skratkách právě.co je ET,KET no OPU už vím :grinning: už jsem měla čest. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz
Ahojky,

my se před chvílí vrátily z mamahotelu a manža taky za chvilku dorazí :slight_smile:

U babi a dědy bylo krásně :dizzy_face: Anetka dostala k svátku trampolínu a já předčasně k narozkám kráááásný kolo :dizzy_face: Mám děsnou radost :dizzy_face: Tatka mi pomohl udělat držák na truhlíky, tak už máme krásnej balkonek :dizzy_face:

delf, super :dizzy_face: zvládla jsi to a emrbyjka to taky krásně zvládaj :dizzy_face: já měla z pátka na sobotu noční, takl jsme se v Sanusu skoro potkaly :wink: :grinning:

Jinak nestéhám dočítat, pže za chvíli dorazí švagrová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
Ahojky,
počasí celý víkend na prdlačku, poutě jsme vzdali :wink:

Wobludko, dudlíky jsou opravdu alchymie a zkus značku MAM je australská a malinkým dětičkám vyhovuje, dokonce mají dudlík pro nedonešené dětičky a rozmení 0-2 měsíce a pak 0-7 měsíců atd. my máme odmala oblíbený MAM latex UNI, jen bohužel není už k sehnání v latexovém provední, silikon mají jemnější než ostatní značky, dokonce od včera jsme pokrokočili právě na tento silikonový a Valentýnce jsme ho taky koupili a Gabča psala, že jako jediný ho dudá :wink:

Delf, obrovská gratulace 5 je krásnýýýý :dizzy_face:

Sanu, škrtnutí v krbu by bylo fajn v tomhle hrozným ošklivým počasí, loni touhle dobou bylo krásně a skoro letně :unamused:
16. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
Dančo, ať je vám oboum brzy líp, se vás to teda drží :confounded: :frowning2:

Luci, krásné dárky :slight_smile:

mě dneska mamka dovezla záclony do celého bytu, tak jsem taky nadšená :slight_smile:
16. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
Jo, jinak Anetka poprvé zváldla stříhání vlasů skvěle :dizzy_face: jestli to bylo tím, že je větší nebo to byl chlap?? nevím :sweat_smile:

A bohužel budem muset zajít na alergologii, pže Anetka mívá po zátěžy šílený záchvaty kašle..v pátek jsem myslela, že se mi v autě udusí :pensive: :pensive: :pensive: brácha mě nahlodal s tím, že má námahový astma :cry: :cry: :cry: nejdřív jsem se bála laryngitidy, ale ta to asi nebyla
16. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz
Very, tak ti mamka taky udělala radost...jsou hodný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dudlík už si nepamatuju jakej Anetka dudala..ale Avent odmítala :stuck_out_tongue_closed_eyes: lahvičku chtěla jen Tommee Tippiee
16. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz
Míšo... tak to je dobrý :fearful: , kontrolovat všechno, za každých okolností :wink: . A jak jsi psala solárko, tak to mi připomnělo, že toho času kolem otěhotnění jsem chodila do solárka :wink: , taky teplíčko :wink: ...

To vypadá, jako by dnes byly Vánoce... každý něco dostává :confused: :confused: :confused:
16. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz
Ahojko já začla vaječníky cítit až po několika dnech a ty pícháš menší dávky, tak ti to asi bude trvat dýl, pícháš teprve 4 dny, to přijde :wink:

Sarii já solárko ne, za prvé je mám z ruky a za druhé jsem snědá normálně, tak je ani nepotřebuju a za třetí mě tam nikdy nebavilo ležet ač to bylo třeba jen 10 minut :sweat_smile:

Dani vydržím,nic jiného mi nezbývá, ale je to nepříjemný :confounded:

drahý pustil topení, jsme si přitápěli invertorem, ale radiátory budou lepčejší
16. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz
Holky, to chci vidět sebe až budu píchat hormony..já cítím šíleně břicho i bez hormonu při ovulce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2010 v 16:17  • Odpověz
já je necítla vůbec snad až v den kdy jsem dostala ten pregnyl takm pak jsem to začala cítit
16. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz
No jsem zvědavá na kdy bude odběr,tak nějak počítám taky s tou sobotou a doufám,že bude co odebírat.Říká se to nejlepší nakonec,neni tu už nikdo po mě,že???
Luc,ty jako sestřička musíš být v pohodě,jak injekce tak bolest?
Taky topíme,bo tu fičí jak na výdrholci.
Verýsku,alespoň jste ušetřili,když nepouťujete.
16. kvě 2010 v 16:46  • Odpověz
Šári....skoro to jako ty Vánoce vypadá :grinning:

holky mě to počasí teda prudííí....bych i do toho solárka zalezla, přesto, že říkají rakev zaživa :sweat_smile: , taky jsem tam občas byla :grinning: :grinning:

Ahojko, no jo ušetřili to máš recht, my si to zase vybereme jinde :slight_smile:

a u nás taky fučíííí, ale u nás s naší adresou je to jasný viď Šári :wink: :grinning:
16. kvě 2010 v 16:51  • Odpověz
ahojko, no píchat injekce do jinejch mi nevadí...uvidíme, jaký to bude do sebe :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Počasí je na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale koukala jsem na předpověd, že snad příští víkend by mohlo být líp :dizzy_face:

sarii, slavili jste o víkendu Marinky narozky??
16. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz
Luc,jak říkala sestřička v sanusu-zvládli to jiný,zvládnete to i vy a prd,injekci jsem měla ve špeku.Ta jehlička u pera je úplně v pohodě,tenounká,nic po ní neni vidět,nebolí,ale ta jehla u decapeptylu je blbější,jde hůř do těla,musíš skoro s rozeběhem a po té je břicho rozpíchaný,někdy i ten vpich bolí.
Stimulantky jak je to s výměnou té náplně,když mi zůstane dopíchnout třeba 50,tak sundám jehlu,vyměním,dám novou jehlu a dopíchnu a nebo musím nejprv tu 50 přetočit na nulu,sundat jehlu,vyměnit náplň a pak 50 zase nastavit???HELP
16. kvě 2010 v 17:09  • Odpověz
ahojko, jasný, že to zvládnu... z toho strach nemám...manžovi bych injekce nesvěřila :sweat_smile: :sweat_smile:
16. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
Čauves Luc, to mi připomnělo, že ti mám posílat tu tabulku :grinning:

Joooooooooooooooooooooo MAM dudásky máme, ty maj v Globu, Very jsi mne připomněla.... :wink:
A teda jestli to je latex nebo sililkon netuším, v těchto materiálech se nějak nevyznám :grinning: :wink: :confused:
16. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz
sanu, jojo, čekám na ní :grinning:
16. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz
Dudáky jsme měly stopro silikonový, ty latexový se tak divně rozblemcávaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz
Holky nevím co se děje, ale už dva dny se mě hrozně nafokne břicho až to trochu bolí. Teď jsem si koupila ananasový džus a trochu to polevilo.
16. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.