• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ahojkyholky nic nemusíš přetáčet mě to vysvětlovala sestřička taky nastavíš si tak dávku jak máš brát píhneš jí nadoraz,vytáhneš pak jehlu a vyměníš nápln a zas dáš jehlu nápln nesmíš měnit když tam máš jehlu jinak by ti vytekla,a domáčkneš zbytek dávky co jsi měla nastavenou chápeš mě?taky jsme měli jen silikonový ty latex fůůůj vůbec mi nesedli :wink:
dablik to se může zvětšovat děloha nebo jsi snědla nějákou potravu která tě nafukuje
16. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz
Miso, a kdy jdeš na odběr? Středa? Pamatuju si to dobře?
Ahojky, a jak to momentálně vypadá u tebe? Jaký máš harmonogram na příští dny? :slight_smile:

My jsme měli teď na tom zasedání takový dialog s kolegyněma a kolegama, jeden kluk tam říkal, jaké je IVF svinstvo, resp. ta stimulace, že nějaká jeho známá byla 5x na IVF a ve čtyřiceti letech má rakovinu. Ale to přece není nikde dáno, že je to nutně z toho, přece... ne?
16. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz
Sovi já jdu na OPU tak na 99% ve středu a s tou rakovinou, ted jsem četla příbalový leták a tam o tom píšou, ale silně pochybuju, že je to po IVF, kolik lidí na IVF bylo a nic

jde o to, že rakovinotvorný buňky má každý a někomu je může popostrčit nějaký lék, ale většinou už je to v rodině a jen se tomu dá podnět, samo, že neúmyslný, to nikdo nemůže čuchat co čemu vadí nebo ne

jsem dneska na netu narazila na článek, kdy očkování proti zarděnkám a přiušnicím a ještě něčemu udělalo z chlapečka invalidu, nemluví, nosí plíny apod.
nebo další holka se nechala ve 14 letech očkovat proti rakovině děložního čípku a po dvou dnech zemřela
16. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz
Delf, za pár dní budeš mít tu čest s ET - embryo transfer - a kdyby se to nepovedlo, tak bude následovat KET - to K znamená zmražený, ale to slovo neznám přesně, takže embryo transfer ze zmražených. NO a po ET a KET Ti bude poskytnuto občerstvení, minimálně pití a sušenka, maximálně oběd.

Luci, chjo, jestli se to astma potvrdí....

Jj, jak píše Verča, máme totiž stejný dudlík (tedy Anežka s Míšou mají stejný dudlík) a byl to jediný, který ji chutnal, takže MAM. A lahvička vlastně taky...

Ahojko, kašli na dopíchávání,l stejně Ti víc než 50 na konci zbyde. Doporučuju dát novou ampuli a až budeš mít z této i z té nové zbytek, nějak to dojedeš nebo vyhodíš. Aspoň takhle jsem to udělala já, co se s tím párat...

Holkýýýý, prodali jsme byt!!!! Teď volali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sami to prodáváme přes měsíc a v MM reality to zvládli za týden! :confused: :dizzy_face:

No a s tou rakovinou, já nevím... podle mě je to blbost...
16. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
Delf chápu,tak jsem si to taky myslela,ale v letáku na zacházení s pérem je,že se to musí stočit na nulu a pak zas nastavit a právě že sestřička mi to určitě říkala tak jak ty.
Sovi,já jdu na ko v úterý,pak předpokládám ve čt a dál se uvidí.Jen nevím,zda si tam nebudu zítra volat,protože normálně se mi pohybuje tlak na té horní hranici,ale nic na to neberu a dnes ho mám hodně vysoký,proto asi ta únava,tak uvidím zítra.
Souhlasím s Míšou,že rakovinotvorný buňky má v sobě každý a záleží jen na tom,čim to rozjedeš.Znám případy,kdy příčinou byla změna klima / dovolená v cizině/ a nic s tim nenaděláš.Je to svinstvo a bohužel je všude kolem nás.
16. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
Gratuluju k prodeji bytu,v dnešní době patříte mezi štastlivce,krize je krize a prodávaj se opravdu jen byty s výhodnou cenou s ohledem na stav a pozici.U nás je na prodej spousta domků,ale ceny jsou strašně vysoké,neodpovídaj stavu a pak se diví,že to ani pražáci nechtěj.
16. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
rychnov gratulka k bytu paráda
16. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
Dani tak s rakovinou to není blbost, fakt je to v příbaláku napsaná, že ve vyjímečných případech může lék, v tomhle případě PUregon, rozjet rakovinu, ale objektivně si myslím, že se to stane tak jedné z statisíců bo milionu
emůžu to ani říct drahému, ten by byl divej, zemřela na ni jeho teta, sestřenice se léčí a segře našli sice nezhoubný, ale by se zjevil, kdyby zjistil co se může stát
mě na rakovinu umřela prababička

jinak gratulka k prodeji bytu, jak píše Ahojka, je to super takhle rychle :grinning:

Ahojko jo, i ten případ znám, u nas ve firmě takhle onemocněla jedna paní
16. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
Dani, super s prodejem bytu :dizzy_face: je to za cenu, za jakou jste chtěli nebo vám jí MM nějak změnili??

S tou rakovinou nevím, ale nedávno mi kolegyně v práci říkala, že dvě její známé nechali dcery naočkovat proti rakovině děložního čípku a obě jí teď mají :pensive:
16. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile:
Miso- držím moc pěstičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
delf- tobě taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

já příští týden volám do sanusu kdy si můžu přijet pro injekce a už se taky těším, že se zase bude něco dít.

luuci- já si taky myslím, že nemoc si prostě nevybírá a tak jako tak, všechny zásahy do těla chemickými prostředky člověku moc nepřidají a u někoho to opravdu může vyvolat různé reakce :pensive: :pensive:
16. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
luuci- podle tvého smajlíku taky tipuju ,že asi švagrová nic moc viď??
16. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
MAM je holt naše značka :wink: , Sanu vy máte určo silikonový, je jich většina a ten co měla Cel na fotečkách je silikon, ale tento od Mam je jemnější a né tak tvdý, Mišule miloval ten latex, ale říkávám sehnat znovu ten samej je nadlidský výkon, asi to byl doprodej, ale jsem ráda, že mu trochu zachutnal aspoň ten silikonový :sweat_smile:

Dani, gratulka tak to je zase na Cízo ne???? :grinning:

Luci, snad se Astma nepotvrdí, ikdyž mě se taky z ničeho nic objevilo a za 2 roky zase zmizelo, ale je fakt, že to možná bylo spojený s alergií a stresem, přestěhovali jsme se k našim, vrátili jsme se sem z Vysočiny a byl klid, alergie sice zůstala, ale né tak strašná a astma zmizelo :wink: a hned 3x ťukám

holky neblázněte s tou rakovinou :confused: :confused: :pensive: , je pravda jak píše Ahojko máme ji v těle všichni, nebo ty buňky, ale......fuj úplně mě z toho zamrazilo, mamka to očkování chce dát ségře :pensive:

Míšo, kdybych se tu už neobjevila tak na zítra na KO držím pěstičky !!!!!!!!!
16. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
autor
gaban- Valentýnka je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , přeju vám jen to nejlepší :slight_smile: :slight_smile: .

Holky tak jsme včera měli divadlo a dopadlo to skvěle a to naprosto. Ve chvíli kdy jako baba jaga nasedám na lopatu tak ta lopata pode mnou rupla. :grinning: :grinning: :grinning: Lidi se začali brutálně smát a mi nebyli vůbec schopný hrát.Já se tlemila jak blázen , ještě , že jsem měla velkej nos a obrovskou paruku do obličeje ,že to nebilo tak vidět :grinning: :grinning: .
16. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz
ahoooj agisku :dizzy_face: no švagrová nif mof...za prvé je těhotná, pak je chytrá jak rádio :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska mě ještě vytočila, pže mě uháněla, že dorazí navečer, pak to změnila na 14. hodinu, to se mi nehodilo, tak sjem jí napsala, že v 16. a ona že jo a v 15:45 napsala, že je unavená a jde si lehnout a dá ještě vědětpak přijel manža, že s ní mluvil a že už nedorazí :rolling_eyes: Anetka kvůli tomu nespala, těšila se a furt se ptala, dky přijde :rolling_eyes: a toho je víc...dělá v evrposký komisi a díky tomu je namachrovaná a všechno ví nejlíp :rolling_eyes:

agi, věřím, že tentokrát to u vás dopadne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

very, mě se to očkování taky celkem líbilo, ale je fakt, že není pořádně prozkoumaný a může duělat v těle cokoliv :rolling_eyes:
16. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
agi, to divadlo muselo být super :grinning: nejlepší jsou takový ty neplánovaný srandy :grinning:
16. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
Luci, teď jsem to ještě probrala s mamkou to očko a mamka mi říkala, že už to taky slyšela, takže ségra říkala, že ty prachy radši utratí :grinning: , to je naše nákupčíííí :grinning:

Agi, tak to je dobrý zápich, bych se taky tlemila :grinning: , ale zase to bylo pestřejší a rozhodně budou mít všichni na co vzpomínat
16. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz
miso, tak to budu ve středu zase držet palce :slight_smile:
ahojky, a tobě tedy později :wink:
Rychnov, gratuluji k prodeji bytu, to je opravdu fofr - a máte o starost méně a o peníze více :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
Agi super,hlavně,že sis neublížila a věřím,že to mělo u obecenstva úspěch.
Dnes jsem plná dotazů,chodim občas na masáže,myslíte,že se můžu ještě do ET objednat,pak asi néé co myslíte???Potřebovala bych ještě tu pánev trochu rozmasírovat,ale chodím k masérovi už vidím jak mu to vysvětluju,ale budu muset až uvidí to rozpícháné špeky. A do kdy můžem sexíkovat,cca 5 dnů před opu pauza?
16. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj berušky!
Moc vás zdravím! Opět jsem byla mimo a to už od čtvrtka,protože Terka měla v pátek ředitelské volno,tak jsme hnedka "prchly" k našim. :sunglasses:
Nedočítám... Byly jste pilné pisatelky.Tak se jen zeptám...Je tu něco nového? A když jo,tak doufám,že jen samé hezké zprávy. :wink:
16. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz
autor
ahojky-myslím, že masáž ti určitě ničemu neublíží. A o sexu před opu nemám tušení zda se může či ne.

luuci- švagrová už má nějaký dítko nebo ne???? A je mladší nebo starší???? Tě vyslíchám jak gestapo viď??? Ale mě tohle zajímá protože u nás to je teď dost aktuální. Já vůbec nevím jak se s tím vším vypořádám pokud nebudu těhotná do jejího porodu a ten je v listopadu. Všechno by bylo úplně jiný kdyby byla ona komunikativní ,ale takhle je to o to horší. :pensive: :pensive:
16. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz
autor
taky bych si mooooooc přála aby to klaplo už!!!!!! Nevím o kolik je stimulovaná inseminace blíže k úspěchu o proti normální. Si říkám, že když budu mít teda víc vajíček a dobrý spermouše tak by to mohlo dopadnout. A já se teda přiznám, že od návštěvy kineziologie je mi fakt líp .

Bery- jak často jsi chodila na kineziologii?

a jdu spát, ráno brzo vstávám (zase) :angry: :angry: :angry:

brou noc všem
16. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz
Míšo, příbalový letáky jsem četla u všecho, on ani prednison není neškodný... spíš je podle mě kravina tvrdit, že každý, kdo projde IVF, dostane rakovinu. Jasně, nikdo to tu netvrdil... ale může to k tomu svádět a bylo by to špatně. Jinak stejně jako Ty, drahému jsem vedlejší účinky neříkala, oni to chlapi hůř snáší, zvlášť v případě, že je to "kvůli nim".

Cena bytu? Dostali jsme, co jsme si řekli. Já jsem sice chtěla víc, ale manžílek mě zkrotil a dal cenu nižší, asi to bylo dobře. A hlavně, ten byt je v centru a zároveň v klidu a v zeleni, takže se dobře prodával. No a na pití to není, zobla jsem paralen, tak nepiju... jinak bych si dala :wink:

Agi, na divadlo až zas za rok, letos jsem pracovala, tak jsem nemohla. Ale musela to být mega zábava :grinning:
A kinezku máš tam, kde jsem Ti doporučila, nebo jinde??

Ahojko, do ET masáž můžeš, myslím. No a řekni pravdu, vždyť co, pokud je profík, může Ti i pomoci...

Přeju krásnou dobrou všem :wink:
16. kvě 2010 ve 22:47  • Odpověz
Dobré ráno!!!!

No děvčata co to tady bylo za téma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyby jsme měly rozebírat co je a co není škodlivé v čem se nenajde něco co by mohlo být spouštěčem..................................asi dlouho by jsme hledaly...... :rolling_eyes: Takže všeho s mírou.....
No v IVF to samo teda nejde.......

Danu tak by ti bylo trochu veselejci kdyby sis lokla no... :wink: Ale až budeš moct, tak by to skleničku chtělo..... :slight_smile:

Agi přidávám se k ostatním pěstidržitelkám!!!!

Dneska to opět vypadá na nekvětnové počasí :rolling_eyes:

Věru ahoooj jsem si říkala kde pobíháš....... nového..........tyjo snad ani nic, stimulantky píchatelky vše v pořádku Míšu trápí zase trochu sliznice, ale my jí věříme, že ještě aspoň kousíček doroste.... a jinak ani snad nic čéče....(?)
Co to chodítko, už drandíte????????????? U nás už z lehka jooo mám to v albu :sunglasses:

No a přeju fajn den všem, a všichni kdo čekaj na výsledek, tak 3x tfuj!
17. kvě 2010 v 07:23  • Odpověz
Dobré ránko,

to je venku zase hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mě to počasí neba..ale co jsme koukala na předpověd, tak by snad příští víkend mohlo být líp :dizzy_face:

My máme dneska v plánu úklid, praní, žehlení a odpol jdu na schůzku rodičů nepřijatých do školky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak na noční :rolling_eyes:

Agi, švagrová čeká první dítě...důležitá je jak cosi...je pořád unavená, je jí špatně, pořád se lituje...na štěstí žije v Bruselu, tak s ní moc do kontaktu nepřijdu :sweat_smile: ale řpíští víkend za nima jedem..to se fakt netěším :pensive:

sanu, Cel má na tý fotce v chodítku jak jke zezadu správnej účes :grinning: takovej copánek alá Osmany Lafita :grinning:

Very, ségra dobře dělá..prachy utratit, at má radost :slight_smile:
17. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz
ahojky holky.dnes má montrolu míša vidte,tak držím pěstičky.
17. kvě 2010 v 08:08  • Odpověz
To je fakt, Míše držím pěsti, at sliznice roste :dizzy_face:

Delf, ty už jsi na PN?? taky držím pěsti, at se embryjka hezky vyvíjí :dizzy_face: v kolik budeš vola?
17. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz
ahojky luuci už jsem na neschopence od úterý.mám volat o půl jedné děkuji za držení pěstiček už se vidím jak držím telefon a mačkám si pěstičky teda jen jednu ruku druho to nepůjde.a jak se máš ty?co v prái dobrý?
17. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz
no v práci jakž takž... v pátek jsem měla noční a dneska zas :stuck_out_tongue_closed_eyes: já je nesnáším, jsem pak jak zmlácená :rolling_eyes: ale dneska ji mám se svojí kamarádkou, tak aspon pokecáme :dizzy_face:
17. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz
tak to máš dobrý aspon pokecáte,taky ty noční nemusím přijde mi,že utíkají moc pomalu oproti ranní,je to zajímavé,ale je to tak. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz
ahooooojda holky :sunglasses:

já jsem včerejšek proležela,v noci zas migréna a hnus sny.Ted už mě je bájo,krom nevolností,ale to je v poho.

Míšo držím pěstičky,aby kontrola dopadla dobře :wink:

Delf myslím na tebe,mooooc dobře si pamatuju jak jsem čučela porád na hodinky,kdy už budu moc zavolat a pak rozklepaným hlasem se ptala ........ at mají pro tebe jen skvělé zprávy

Agi asi jednou za 3-4týdny

Dančo gratulka k prodeji

Luci at se dozvíš dobré zprávy o školce
17. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.