• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Téma o rakovině jsem tu nastřelila já...chápu že se o tom blbě mluví a ta představa je děsná, na druhou stranu tím, že na to nebudeme myslet a nebudeme o tom mluvit, to riziko nezmizí, že... Mně na tom tématu nic špatného nepřijde, to je jako by bylo blbé mluvit o kouření, ale pokud jsem se někoho dotkla, tak se omlouvám :pensive: Jen mě zajímalo zda jste se některá s tím názorem setkala, ani mně není příjemné o tom mluvit, ale beru to jako riziko, se kterým souhlasím, nic víc nic míň.

Delf, jsem napnutá jak kšandy, do jedné nevydržím :slight_smile: A jak Misa dneska ?
17. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz
beryk děkuji,jak jsi to popsala tak to je přesně ono :grinning: takhle se cítím.tak hlavně aby ty nevolnosti přešli a ty sis užívala těhu
sovička já taky mám strach že uslyším v telefonu je mi líto ale mte už jen jedno,no radši budu sedět a volat aby to se mnou neseklo.
jo jo míšo jakpak jsi dopadla holka kéž by dobře
17. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz
Delf, prdlajs, když tam včera byla 4, budou i dnes. Teda, jestli si dobře pamatuju, že byla 4 :slight_smile:
17. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
sovičko 5 jich bylo :wink: bylo 6 vajíček ale jen 5 zralá a těch 5 oplodnili.
17. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz
Aaaha. Já myslela že na začátku jich bylo 5 a oplodnili 4. No vidíš, tak tím spíše nemůže zbýt jen jedno :slight_smile: když to dobře půjde, kdy bude transfer ? Středa ?
17. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
Můžu se zeptat, kolikáté ivf to pro tebe je ? :slight_smile: ona tu už dlouho nebyla ta tabulka, tak nemám vůbec přehled.
17. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
jo jo říkala ve středu pokud vše bude ok
17. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
tohle je mé první sovi a doufám,že i poslední
17. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
zdaaaaar,

jsem zde :grinning:

ve středu OPU a zhruba za týden si půjdu pro prťouse
sliznice 5,5mm, takže žádná sláva, od středy ale budu brát Estrofem na podporu a nahřívat můžu, to ničemu nevadí až do ET, pak už ne :grinning:
pan doktor naznal, že dobrý, že sliznice ještě asi trochu poporoste má ještě týden, tak snad ty 2mm udělá, aspon :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ahojko sex před OPU tak 2 dny, pak už ne, kvůli spermiu, ale to je relativní, my to zkoušeli 1 den před a 4 před a spermio bylo vždy stené, tak nevím :confused:
17. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
Sanu téma bylo jako každé jiné, jen je nepříjemné, stejně jako tohle téma, ne každej je schopen a ochoten o tom debatovat :wink: :slight_smile:
17. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
Tak to je super :slight_smile: bude poslední, určitě. Já u sebe s jinou variantou nepočítám :slight_smile:
17. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
jooooo a testy jsem udělala na necelých 60%, no na to, že jsem se neučila (ono to v podstatě ani nejde, tak dobrý)

fakt jsem čekala horší výsledek a to dost podstatně :grinning:
Míšo vidíš, za kolik dníí dala toho půl centimetru???????? Věříme jí dál holce jedné zapeklité :wink:

Delf myslím na tě!!!

Luc během dneška pošlu tu tabuličku.....
sovi no poslední bude tak jak tak, jen dofám, že tentokráte s žádaným úspěchem :grinning:
17. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
Sanu za 2 dny 0,5mm, říkal, že mi ji před OPU ještě přeměří, když bude kolem 6mm budu to považovat za úspěch :grinning:
17. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
míšo takže dens pegnyl vid?!supr zpráva tak nahřívej dál vidíš ty budeš mít opu a já si snad půjdu pro děti dítko :grinning:
sanu díky moc hned jak zavolám už jen dvě a půl hodiny tak pak napíšu,pokud si nedám teda frtana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
Dobré ráno,
venku je teda hnus velebnosti... ale naše meteorologická stanice usilovně hlásí slunce, tak snad se brzo dočkáme.
Poslala jsem manžela na nákup s pokynem, ať tam zkoupí dudlíky, tak snad ho přinese, kdyžtak se po něm podíváme. Moc díky za rady. V nocii vzal na milost malíček, tak alespoň prsa si trochu odpočinula.
Sovi, je to jen rizikový faktor. Když jsem byla na UTZ prsou (mladým holkám se mamograf nedělá), tak je případné IVF velmi zajímalo. Ale rozhodně to neznamená, že ji automaticky dostaneš. Takže zůstat v klidu a nepodceňovat prevenci :slight_smile:
Teda švagrový máte na palici. Mně se osvědčilo říct to na férovku. Naši velmi dobrý známý na rovinu řekli, že na oslavu Marťase nepřijdou, protože jim vyšli triply 1:5, jsou z toho pochopitelně v prdeli a děti nemůžou ani cejtit, my jsme řekli, že to naprosto chápem, držíme palce a o Martinovi se s nima teď nebavíme.
Dani, ta vidíš, super. A co zubiska? Už se ty potvory vyklubaly?
Delf, Míšo, držím palce.
17. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
delf jj večer Pregnyl, ty už si ve středu půjdeš pro mrňouse?? není to brzo??

jestli máš prodlouženou kultivaci tak bys měla jít až ve čtvrtek, jsem myslela :confused:
17. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
Miso to nebyla Sanu, to já :slight_smile: chápu, že to nemusí být všem příjemné. Proto jsem se omluvila těm, které to berou špatně. Na druhou stranu to zase nechci dusit v sobě, takový rozpor, no :slight_smile: Nicméně zprávy od doktora jsou velmi pozitivní ! Ve středu to tedy budou nervy, ty, Delf, to bude infarktová nálada ! :grinning:
17. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
Sovi to ne, Sanu se děsila co to bylo za téma :grinning:
17. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
já nevím míšo mě to řekla embryoložka prý asi středa tak záleží asi jak se budou vyvvíjet třeba dnes řekne víc
17. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
Sovi však jo, se zeptej když nevíš, já mám mraky času, tak se vrtám v netu a zjišťuju si různý věci, jako statistiky IVF a takové srandičky :grinning:
17. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
wobludko tak přeji dobré pořízení a at si mladej vybere nějáký :stuck_out_tongue_closed_eyes: držím pěstičky aby si vybral
17. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
to já taky hledala statistika a ic jsem nenašla asi neumím hledat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
17. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
delf acháááá, mě dycky dávali 5 den po OPU, den odběru nepočítám, tak proto, ale třeba máš nějaký super rýchlý ve vývoji a budou už ve středu :grinning:
17. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
delf já to našla v angličtině, na českým netu nic není
17. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
a ty se statistikou nezabývej, jdeš na 1IVF a další už nebude potřeba, ale já už mám na kahánku :grinning:
17. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz
holky včera mi volal bratránek že se jim narodil kluk ted předčasně měří 39 a váží 1500ale má se čile k světu měla termín v červnu,ale ona je nemocná,tak jsou rádi,že to aspon donosila takhle mám radost tenkrát otěhotněla,ale musela to dát pryč protože jejíí zdravodtní stav to nedovolil,tak museli čekat až bude mít vše v pořádku a po 3 letech se mohli začít snažit mám takovou radost je to drobek,ale hlavně,že je ok
17. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz
Holky, když najdete nějaký statistiky, tak je sem dejte :slight_smile:

Míšo, sliznice roste..ještě má týden, tak snad z ní bude aspoň trochu peřinka :slight_smile: a kolik je folíků??
17. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
no míšo to budou úplný supermani :grinning:
17. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.