• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luuc jj, má týden, tak snad se dostane přes 6mm :grinning:

velkých dorostlých folíků viděl 9, ale možná bude víc, to je fuk, hlavně aby byly aspon kvalitní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

delf tak že držíme děvčici pěsti, at je v poho

Luuc s tou statistikou, je to anglicky, tak nevím aby to někdo nebral jako provokaci :grinning:
17. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz
To já tématem rakovina pohoršená nejsem, to jen že tady bylo tak veselo a najednou takové vážné ttéma. Holt to patří k životu to já vím :unamused: :wink:

A já pořád tečču, takže doberu tohle plaatíčko a asi na to hodím boba.......zatracená antikoncepce.
17. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
míšo díky už necelých 45 minut a ve mě se to zas vaří hlavně emoce kde převládá strach :frowning2:
sanu a čím se teda budeš chránit?
17. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
Dalf no nevím asi rukama nohama :grinning: :grinning:

Taky čekáááám a neboj, věřím, že to bude ok :slight_smile:
17. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
sanu, aleeee...aby Cel neměla neplánovanýho sourozence :grinning: :grinning: :grinning: jako je to ted u známých..maj za sebouz 3IVF bez úspěchu..pak nečekaně přirozeně počali jedno mimčo, do 8mi měsíců brala HA, vysadila a do 2 ěmsíců byla zas těhu a to kojila!!! :astonished: :astonished: :astonished:

Míšo a musí mít sliznice určitou výšku, aby se udělal ÉT??

Delf, jsem zvědavá, jak dopadne telefonát..určitě dobře..neboj :dizzy_face:
17. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
Luc tak to ještě jde, já jak jsem chodila na stejnej termín, tak holčina má taky půlročního chlapečka a už je zase v 15tt!!!!! :grinning: :sweat_smile: :grinning:
17. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz
sanu, tak to je vostrý :astonished: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
17. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz
to mi přijde úchylný, tak brzo po porodu být znovu

Luuc no někde pokud není sliznice minimálně 8mm ti ET ani neudělají, ale já jsem divnej případ, ze mě víc jak 5-6mm nedostaneš

nám jestli se zadaří aspon jedno, tak já na antiko kašlu páč třeba pak budu eady a bude nečekaně přirozeně, to by bylo žůůůžo
17. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
Delf myslím na tě :wink:
17. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
zdravím všechny po víkendu

vše nejlepší Anetce k dnešnímu svátku :slight_smile:)))

jinak u nás víkend náročný, v so oslava u manži v práci, Verunka tam řádila jako čert a pak v ne návštěva u známých,mají pejska tak Verunka byla ve svým živlu,ale jinak se vše vydařilo a to je hlavní néé
navíc jsem Verunka koupila hezké věci na léto v caa a za super ceny, mám radost a co tu nového? Nějak nestíhám dočíst. ..

sanu s tom HA je to mazec :frowning2:

my se vůbec nechráníme :slight_smile: bud těhu přijde sama a když ne tak vyrazíme do PCE :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
Míšo tak co teda, teď tady vidím protiřečení si, chránit se nebudeš, těhu třeba přijde samo, aleeeeeee co když ti přijde stejně nečekaně jako té holčině nooooo????? :grinning:

Delf už jen chvilečka :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
No jo Anetce vše nej k svátku :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
jsem zde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
Anetce vyřídím :dizzy_face: :grinning: :grinning:

delf, tak cooooooo???
17. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
mám velkou rados holký všechny přežili dvě jsou zamražené a tři nechali. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
taky přeji anetce vše nej k jmeninám
17. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
delf, supeeeer :dizzy_face: a na kdy vypadá ET??
17. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz
juchůůůůůůůůůůůůů gratulkaaaaaa
17. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz
Luuc i já i já přeji vše nej ke svátkovi :grinning:
17. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz
Sanu to není protiřečení, silně pochybuju že by to mém případě byl takovej fofr :grinning:
17. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
Delf no páráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: A jak jste se domluvily na ET?????
A co břicho už je v pho nebolí?
17. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
Míšo, nikdy neříkej nikdy...podívej na ty naše známý...3 IVF nic, ani ťuk a pak v jednom roce 2 zázraky :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Anetce přáníčka vyřídím..určitě děkuje :grinning: :wink: :wink:
17. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
sanusce, k dnešnímu svátku taky přejeme jen to nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
prý záleží kolik si jsich necháme zavést když dvě tak ve středu a když jedno tak musí počkat na toho nejsilnějšího jedince,holky ani nevíte jak jsem štastná,že jsou aspon dva mrazáčky :grinning:
17. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
Luc dík :wink:

Míšo tak tak jak píše Lucka, nikdy neříkej nikdy.... :sunglasses:

Delf a kdy bude rodinná porada kolik zavést...???
17. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz
až se drahá polovičky vyspí a pořádně probere je totiž po noční
delf, tak to jsem zvědavá jak se rozhodnete :wink:
já nevím holky jestli dvě nebo jedno je to velké dilema při dvou je větší šance ale zas by to byl velký záhul
17. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
no joooooo Sanu tobě taky vše nej k svátku, tady jak jsou ty přezdívky, tak člověk nevííííí

já neříkám nikdy, ale myslím si, že s těma problémama co máme to tak horký nebude a hlavně jde o to, jestli vůůůůbec kdy budu těhotná a hlavně jestli se mi to pak eventuelně spraví :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz
delf já hlasuju pro dva :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.