• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
díky míšo píšu si že jsi pro dva :grinning: kdo další poradí? :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
Míšo super,tak ve středu OPU,ať ti to utíká :wink:

Delf to je nádhera :wink: jo budeš mít dilema,ale uvidíš před trasferem jaké budou kvality

Anetce od Lucky a Sanusce všechno nej k svátku :sunglasses:
17. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
delf, já bych ještě počkala, co ti poradí embryolog :wink:
17. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
jooo a ty statistiky, jsem se dneska s doktorem bavila o těch vývojových stádiích a úspěšnosti

tak ideální je zavádět blastocysty, to všichni víme, ale že tam je 50% úspěšnost jsem nikde neviděla, to mi řekl on dneska

jo už vím, jsem říkala, že doufám, že ty vajucha budou stejné jako u 1IVF a on na to, že postup byl stejný a mělo by to být ok a že doporučuje prodlouženou, ale mi ji stejně vždy měli, takže pohoda, tak jsem říkala, že doufám, že budou zase expandující blastocysty, ideálně 2 jako vloni :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
delf jj jak říkají holky uvidíš jaké bude vývojové stadium a pokud nechceš dvojky ..... :grinning:

no uvidíš, když bude jedna blastocysta a druhá třeba morula bo nějaké buněčné, šla bych do dvou, ale pokud budou 2 blastocysty, tak je vyšší šance dvojčat :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz
jo a našla jsem článek, je to dokonce i česky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

http://www.gyne.cz/clanky/2005/205cl1.htm
17. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj holčiny.
U nás to stále nestojí za nic, ale nebudu si stěžovat... po dvou hodinách dostala čípek na bolest a spaly jsme do půl deváté, hůř na tom byl drahý, vstával do práce v pět... a bílo pod kůží, zuby stále nikde, kašel nepolevuje, chjo...

... historie se opakuje, Míšo, tenhle článek se tu probíral v době, kdy si tu ještě nebyla, tak někdy v létě 2008. Shodly jsme se tenkrát, že je to asi pravda... jen si tak říkám, jak to udělat, aby měl člověk 13-18 vajec a aby embrya dozrála do stádia blastocysty...

jdu dočíst.
17. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
Míšo, článek je zajímavej :wink:
17. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
No holky já jsem zvědavá kdy u nás propukne zubová mánie. Kdy je tak průměr že vyleze první zub...????

Delf taky bych vyčkala na embryologa...

Danu a dávat jí čípek rovnou kdyyž víš jaká je situace teď.................
17. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
Dani njn, jsem nevěděla

jinak já v tom průměru jsem, tak zhruba, poprvé 11 a podruhé 13 vajuch, ted se nechám překvapit :confused:
je to loterie a alchymie, nic než čekat a doufat

zkusím najít něco aktuálnějšího a taky česky, si hlavně musím vzpomenout jakou kombinaci jsem dávala do vyhledávače páč jinak jsem v hájovi :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
jo jsem vám zapomněla poreferovat, co to naše zvíře provedlo nebo spíš co se mu stalo

v pátek spadl ze schodů trumpeta, asi metru a půl nastěstí v pohodě, spadl na zadní a prdítko a skulil se na záda, no ale já to stejně ořvala
máme klouzací schody a on je pošuk, tak honem honem že dolů a jaksi mu to ujelo a on propadl mezi špruslama ze druhé podesty dolů do obýváku, je to trubka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj , všem tu..

koukám bezva zprávy :wink:
delf hezkej počet :wink: a držím pěsti na středu :wink:
Míšo tak držím pěsti na OPU :wink:

Sanu no jo půl roku to už bude brzy :wink:
Náš Důša má pořád první zuby tak taky čekáme , ale kdy začnou padat.....

Jinak Valinka měla dnes 3010g. A dostala Pamycon na ty sople :pensive: chuděra už se brání když se na ni vrhám s kapkama...
17. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz
Jéé Míšo to je teda ťunťa a má z leteckého dne nějaké následky?????
17. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
jj, nekvětnové počasí... :angry:

Luci, držím palce na školku. A ať tu noční zvládneš!!

Bery, ty sny a migréna... drž se!!!

Míšo, dobrý, aspoň tak :wink: A jinak ten článek je dohromady jediné, co se o tom dalo v češtině najít, tenkrát to snad našla Pavla nebo nevím. Takže když vytáhneš někde něco dalšího, budeš hvězda!

Sovi, nedotklo se to asi nikoho, myslím... je to tak, jak říkáš, riziko, které přijímáme... podle mě to za to stojí :wink:

Sanu, vše NEJ k svátku.
A Luci, Anetce taky vše NEJ!

S tím čípkem předem, já nevím, zas aby si na to nezvykle... přece jen je to vlastně brufen...

Delf, super :dizzy_face: :dizzy_face: Ty si byla někdy těhotná? Myslím třeba jenom biochemické, nebo zpožděnou silnou MS? Jestli jo, pak bych dala jedno, protože je to na těhulení připravené. A jestli ne, zkus dvě ať zvýšíš šanci. Jen můj názor, nic nevnucuju...

Sanusko, zuby? Od 4. do 12. měsíce první zub, je to možné kdykoliv... :pensive:
17. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
Gab at je Val co nejdřív uzdravená :wink:
17. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
Gabi, Pamycon má Anežka taky - může se použít do nosu i očí, podle mě zabírá skvěle!
17. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
Delf, hurááááá, ani nevíš, jakou mám radost :slight_smile: Jsem zvědavá, jestli budete zavádět jednoho prcka nebo dva, ale radit raději nebudu, to je na vás :slight_smile: Co se udělá s tím zbytkem, to se taky zmrazí? Nebo vyhodí?
17. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz
Dani at je Anežce líp :wink:
17. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz
Delf paráda.

U nás nic nového jen mě to docela dole občas píchne, ale to je asi normální. už ať je pátek a mimi zase vidím
17. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz
Gab naštěstí nemá, ale aspon pro nás dobře, že se ted bojí na schody, vyleze jen na tu podestu ze které spadl, ale do patra už nejde páč ví, že kdyby to zase ujelo tak schrastí znova :grinning:

Dani hledám, jsem hledala srovnání Gonal F a Puregon a to najde jen cizí diskuze, ted čtu nějakou z Kanady z roku 07, mají ještě další léky, co tu vůbec nejsou, myslím

zajímavé čtení
17. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
ty krááááá...o v emerice stojí jedno IVF okolo 12tis dolarů, no to by mě mohli vohrát :confused:
17. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz
http://www.anamneza.cz/moduly/clanek.php3?id=664&sekce=23

něco dalšího nečetla jsem to, ale vypadá to, že to bude na stejno :grinning:
17. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
Danu já nevím, neříkám pravidelně každej den, ale tak v noci když vidíš že to zase bude to samé co poslední dny, tak bych jí asi trápit nenechala..... myslíš že by si na to tak rychle zvykla....??????????
17. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
Míšo, no to je mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: kolegyně mi říkala, že v Itálii není vůbec IVF hrazené pojištovnou, že si ho tam nemůže skoro nikdo dovolit :pensive: se máme ještě dobře :dizzy_face:

Gabi, at je Valentýnce brzy líp :slight_smile: přibírá krásně :dizzy_face:

Dani, neboj, nezvykne simy Panadol taky jednu chvíli dábali preventivně....vždycky teda tak 2 noci a pak chvilku bez něj..ale myslím, že základem úspěchu je se vyspat :sweat_smile: :wink: At už vás ty nemoci pustěj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz
rychnov bio těhu jsem neměla teda zatím a menstruaci mám jen velmi slabou tak dva tři dny právě no už jsme mluvilo o tom jsem ho probudila postavila před hotovou věc :grinning:
17. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz
jéé Anetky vše nejlepší k svátku. :wink: Bude dortík?
17. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz
Dančo co myslíš mám ji to kápnout i do oka?
17. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz
U nás dortík nebude :wink: Anetce popřejem až manža dorazí z práce a já zas půjdu do práce...už jsem jí dala omalovánky na vodu, tak malujeme :dizzy_face:
17. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
Nakukuju, co delf a vidím super zprávy :dizzy_face: jen tak dál holky :dizzy_face:
Anetkám všechno nejlepší!
Nám dneska přišel rodný list, docela fofr, tak doufám, že se udělá hezky a ve st vyrazíme po ouřadech :unamused:
17. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.