• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jaji, my máme Ferrari 9-18kg..do těch 36 mi to přijde hodně velkej rozdíl, ty malý děti v tom vlajou :unamused: to podle mě není dobrý, ale každej at si koupí, co chce :wink:

sanu, jůů, to muselo být hezký :dizzy_face: mimča tak mívaj tu tepovku :wink: usínáček je dobrá věc..určitě ho pak využijete..my ho vozíme všude, bez něj neusne a i přes den se k němu tulí :dizzy_face:
9. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Míšo neee to jsou sloupky kdo mi tipoval holčičku a kdo kluka... :grinning: :wink:
Nešlo mi to dát do alba, tak jsem to sem vložila tak....

Holky já mám o rok starší dva nápadníky, tak aby z toho holka pak neměla hlavu jak pátrací balon, tak vám Vášu přenechám :grinning: :grinning:

Holky tyjo vy mi děláte jako černý svědomí s černým kočárkem jo :angry: :grinning:
9. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Sanusko, zelená hranice na monitoru srdíčka je 120 - 160 - takže máte naprosto normální mimi :wink:

Jo, jo, Rozi tu chybí.....

Jdu chvíli něco dělat u PC, budu nakukovat, no a potom na 12 ke kadeřníkovi. ... Jsem na trní, naši letí z dovolené, za chvíli mají přistávat, manžílek pro ně jel, tak se těším, až zavolají, že dobře dobjel a dobře doletěli... A byla tu pošťačka, přišel pytel na plíny, jsem si objednala. :wink: já už nevím co bych :grinning:
9. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Luci jo usínáček ne žužláček :grinning: Bylo to v CAčku viď. Dneska jdu s kámoškou na o do Afi, tak se v CA stavím.
9. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
My Vášu taky nevyužijem :grinning: neee, že by se nám nelíbil, ale pochybuju, že Anetka bude na mladší a stejně už máme zamluvený asi 3 nápadníky :grinning:

Já se loučím, jedem k našim. Chci se mrknout v Kefíru po letních šatičkách na dovču :dizzy_face:

Tak zatím pa
9. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
sanu, maj je v každým hračkářství, na netu,...je jich strašnej výběr :wink: my tohohle dostaly, tak jsem jinýho nepořizovala :wink:
9. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Sanu aaaa jooooooooo, jsem to nepochopila :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Luci aha, tak já po něm hodím okem :wink:

Dani jakej pytel na plíny....?
9. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Má někdo tip na vaření oběda??? Dneska mě opustila chuť i fantazie.
9. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Mooooooooc Vás všechny zdravím. omlouvá se, že jsem nedala o sobě dřív vědět, ale po nedělní konzult. s mým dr. jsem opět 2. noc nespala, kvůli tomu nafouklýmu břichu, že v pondělí jsem ho poprosila po krvi, aby mi udělal UTZ, že mě to fakt furt bolí :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak mrknul a folíci jsou fakt dost velký, tak mě to asi tlačí, lae nechápu proč mám furt obří část břicha kolem žaludku, každopádně se těhu potvrdilo i v krvi, moc tomu nerozumím, něco kolem 1150 jednotek HCG, nevím,jak s tímto číslem naložit, ale je mi to jedno. Ve čt. jdu zas na UTZ, jak to vypadá s mými obřími vaječníky a jupí jou, dnes jsem spala víc jak5 hodin :slight_smile:
Sanu- kdy ti to bříško povolilo, dr. mi říkal, že díky těhu to trvá déle :fearful: Jinak supeeeeeeer holčička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Sanu, já dnes nevařím, můj drahý dojídá zbytky :wink:
9. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojky!!!!Sanu, ty jsi je tady včera všechny napínala :wink: Gratuluju k holčičce!!!!Tak už se můžete vrhnout na jména,viď?
Mě u kočárku černá nevadí, dá se to rozrazit doplňky a teď jich jezdí mraky:slight_smile:Skoro bych řekla,že nejvíc je černých či tmavých..
Very, tak už jsi viděla i srdíčko, to je nádhera,viď? Tu práci promysli asi z hlediska strategie, co a jak dál....
Koukla jsem na tabulku a přibývají těhulky a maminky,tak to má být a je vidět, že Sanus má skvělé výsledky!!Někdo teda radši Sanus předběhl a zadařilo se doma:slight_smile: jo a tabulka je luxusně přehledná, Lucii díky!!!¨
Luci a jak vypadá ten usínáček?! Hoď pls nějaký odkaz:wink:
Dani a jinak už máš vše pro Anežku přichystané?!?Ještě ale musíš 14 dní vydržet 2v1 co?:slight_smile:Tak žádný velký skotačení:slight_smile:
Jo a předporodní kurz-gynekologie- asi nic nového,možná pro chlapa dobrý...
Tak občas teď juknu než si přečtu poštu a pak musím do města zařizovat, tak hezký den všem!!M.
9. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Rozi, tak gratuluju k těhotenství a ať tě bříško brzo přestane bolet!!!Snad bude vše brzo oukej a budeš se jen radovat..
Jinak HCG máš krásné, můžou tam být i dvě bublinky,ale to uvidíš o něco později, nevím jeslti už teď ve čtvrtek...
9. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Rozi ahojda :slight_smile: To jak to tam máš všechno teď nacpané víš, oni ty vaječníky zaberou dost místa, jestli tam máš trochu vody (nevím), pak ti bobtná děloha..... jsi nahormovaná, já byla od začátku taky strašně nadmutá jak koza... musíš vydržet, ono se to bude pomalu lepšit.... Ale mě ET zrušili a povolilo mi to někdy po 3 tejdnech.... a ta jako těhulína, se tě to možná bude držet ještě trochu dýl, ale bude se to lepšit :wink:
a HCG je super, moc gratuluju :dizzy_face:

Maru ahooj, dorazít toho 22.6. na sraza? :slight_smile: Dík za podporu :grinning: Holky se proti mě spiklly :cry: :grinning:
Usínáčky hledám, ale nejsou to ty hezký jak měla Lucka, juknu do toho CAčka a když koupím, tak vložím nějak odpol..... :wink:
9. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
sanu :grinning: nenech se vyprovokovat :slight_smile: ja bych do cernyho taky nesla, ale jen proto, ze cerna neslusi mne :grinning: ale je to kazdopadne stylovy :wink:
Segra zase nadava, ze maji vse s detskymi motivy, maji zrekonstruovany statek, tak tam chce stylove povleceni do postylky apod...

Rozi to je ten hss. Tehu ho zhorsuje, ale lepsi tehu s hss nez hss bez tehu :grinning:
9. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Sanu, dorazím,teda aspoň chci:slight_smile: Už jsem o jeden ssraz v Pardubkách přišla,tak bych nerada teď znova:slight_smile: Taky jsem zvědavá na vaše pupíky a novinky :wink:
Jak vůbec včera Evik?!?Vše v pořádku?!?
9. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Maju je na KO dneska :wink:

Maru no proškrtni si to v diáři a hotovo neee :wink: Rádi tě zase uvidíme kor s pupíčkem.... :dizzy_face:
9. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Jo aha,jsem to zas popletla :wink: Tak snad dá vědět co a jak. Sanu, ty víš co si máš všechno pořídit?!?Nebo co je důležité a co ne? Já v tom trochu plavu, páč jsem to začala řešit až teď,tak nevím co je důležité mít jako výbavičku hned a co nepotřebujem..nechceš mi helfnout?!?:slight_smile:
9. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Děkuju Vám holčičky za podporu, za chvíli jedu do HK dělat zkoušku, tak se loučím, ani jsem se neučila, je mi to nějak jedno. K večeru si Vás najdu až se vrátím, mám ke všemu pěknou rýmu,tak jdu shánět nějaké kapky do nosu pro těhule. Opatrujte se.
9. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Rozi tak tfuj tfuj tfuj na zkoušku!

Maru no plavu v tom asi tak na stejno..... :unamused: Co je potřeba co ne, no prostě nemám šajna. Maju mi posílala takovej seznámek co tak kooupit, ale teda je to mazec.
Napiš mi do IP mail pošlu ti ten seznámek aspoň - samo má něco dvakrát.... :wink:
9. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Sanu, tak jsem ti poslala mail:slight_smile: Budeš hodná,když mi to přepošleš:slight_smile:
9. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Maru odesláno :wink:

Já se jdu ustrojit za chvilku razím do města....
9. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Sanu díky, juknu na to:slight_smile:Hezký den!!!
9. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahojda,

Rozi tak velká gratulka k těhu a tfuj tfuj tfuj na zkoušku at to dopadne :grinning:
9. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Hoj Míšo, ty jsi v práci bo ne?
9. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Sanu nejsem, jsem porád doma a nevím jestli do práce vůbec pujdu, uvidim jak to bude vycházet
9. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Jo taaaaaaaaaaaak, já myslela, že v červnu jdeš..... ale doma taky fajn ne :grinning: Manža teď odvezl trhače k babičce, tak zase můžu potrajdat bez myšlenek jestli se jim doma nestejská :grinning:

Jdu se opravdu už strojit.

Jo a už jsem se rozhodla, do kočíku jdu. Jedna holčina mi psala, že kočík promazali hned na začátku a nevrže (maj to prej napsané i v záručáku, že se má mazat na začátku), tak prostě uvidíme. Jo a místo že má i s fusakem. Tak děj se vůle boží no.
A my budeme mít určitě malinkatou holčičku... :grinning:
9. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Sanu no já myslela, že půjdu, ale Dr. mě nechala doma a ted uvidim, jak to bude vycházet, jakmile to dastanu tak můžu naklusat do Sanusu a jít na 14 dní do worku a pak zase marodit je blbost
9. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
Míšo no to jo a už cejtíš že by se mrcha blížila bo něco?
9. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Sanu no právě že ne, jsem byla minulý týden na KO, tak říkala Dr., že mi teprve dorůstajífolíci, takže budu nějak kolem ovu, tak to vypadá spíš až na konec měsíce a na další KO jdu 24.6., tak uvidím
9. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.