• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jusi dorazíš doufám na sraza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confused: :slight_smile: Teda myslím než se rozsypeš teda na začátku června.....???!!!

Bery taky????!!!!!

No aby se nás sešlo co nejvíc noooo, tak s tím počítejte jo!!! :wink:
17. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
Tak Dabli :slight_smile:, jsem ho honem vyfotila .. Je vidět, že každá má ten pupík úplně jinej .. Každá jinak hezkej, samo :wink:
17. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
Jsem tu, ještě dočíst 3 stránky :sweat_smile: ...
17. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
Jasan Sanu, já s tím počítám :wink: , už mám kolečko v kalendáři :slight_smile:

To je teda blbá fotka, nějaký placatý mám ten pupík :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
teda jusinko ty máš malinké bříško
17. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Dabli, máš pupíka už takovýho překážecího, to už se ti musí blbě holit, ne?
17. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Delf, co na to říct :fearful: , taky nechápu..
17. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
Všichni už jste na hokeji :sunglasses: ?
Delf a jak se dneska cítíš? Už dobře?
17. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
jo jo dnes už jsem v pohodě úplně a jsem ráda hodila jsem se do pohody,ale ono to zas začne až je budu mít v sobě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kolik ted má prcek nevíš?
17. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jsem ráda Delf, určitě ti i pomohlo že víš, že máš tolik dětí, viď :wink:. Teď v tom mám guláš, ty chodíš sem do Sanusu, nebo taky jezdíš jinam,
Kolik teď prcek váží nevím, měla jsem jí na KO ve čtvrtek, ale moje mudr má dovču, tak půjdu až za týden.. Naposledy měl 1080g (před skoro 3 týdny)
17. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
Ahojda.Tak Anetkám vše nej....... :slight_smile: Jusi já měla při prvním těhu co jsem čekala syna taky malý bříško takový do špičky ale malý.A měl 3500. :wink: Míšo,Delf supr. :wink: Vám taky řeknu vtip auto normoš ráno v sobotu nastartovalo ale stejně jsme radši jeli do servisu. :wink: No jsem zvědavá jak já zítra dopadnu na ko s tou sliznicí už se děsím ted,že zas bude na dolní hranici a KET nebude :wink:
17. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
Tak z dneška jsem se pobavila... připravily jste mi příjemný počtení...

Delf... supr :wink:

Míšo... jsi dobře naladěná, dobrý... A co škola?

Dani... neboj se, že by z Anežky byl závislák... I Dr. mi to radila, když jsem u prvních zubů byla na analgetika skoupá... Teď Mar trápěj horní dvojky a dávám ji každej večer Nurofen...

Gabi... už 3 kilča!!! Paráda :slight_smile: !!!

Ještě jsem chtěla něco k Woblu... ale už nevím co :confused: ...

Pupíky jsou krásný, hned si je pohlaďte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
Andi, mě už to psala Lucka minule, že o velikosti bříška to není, tak jsem taky zvědavá co ze mě vypadne :grinning:
Zítra držím pěsti :slight_smile: , už jsem to psala, můj poslední KET byl s 8mi mm sliznicí a dopadlo to..
Auta jsou prevíti, zlobí když je člověk nejvíc potřebuje aby jelo :angry:

Dani, ještě jsem si přečetla, že byt je prodaný! To je úžasný, v týhle době je to skoro na oslavu :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
Sari, máš pravdu, ještě ty míry dětiček

Gabi, blahopřeju ke krásným 3 kg :slight_smile:, zvládáte to bez taťky statečně :slight_smile:

Very, taky super :grinning:. Kus chlapa je to..
17. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
jusi já chodím do HK sanusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: já že kamaráde se narodil včera kluk a měl 1500 a měřil 39 ale má se čile k světu prý tak to bude bojovník asi
17. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
jusi přesně tak no a něco určo vypadne :slight_smile: Tak ti nevím co když zas budu mít 8 a nebudou Ket chtít udělat nevím proč chtěj abych měla aspon 10 .Asi když se to vždycky chytne aby se to nepustilo.Nevím fakt. :wink: Dani hurá byteček je prodán :wink:
17. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
Tak proto Delf.. Snad to s bojovníkem dobře dopadne..
Jsem koukala, že jsi z Okresu Pardubice, víš :slight_smile:

Andi, třeba to e ten důvod.. Snad bude víc :wink:
17. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
snad jo jusinko a bude mu fajn a bude bojovat
17. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
Jenže při 2IVF sliznice ukázková a stejně na revizi v 8tt.Pak Ket taky sliznice o.k. a chytlo se a pustilo.No uvidím zítra. :wink: delf a jakou máš embryoložku?
17. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
chi chi to nevím andi na zítřek držím pěstičky
17. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
Gabi, jasně, kápni jí i do oka, já to Anežce taky kapala. Sice tam píšou, že to do oka není, ale jenom proto, že do oka se má kapat "roztok" a ne "kapky", protože ten "roztok" má "čistší" způsob přípravy. Ale v RK na dětském to kapou do nosu i do oka, mám zjištěno :wink:

Vtipy dobrý :wink: a ten s tím prdem lepší :grinning: :grinning:

Ahojko, s těma klíčema... v týhle zimě, to je gól.

a bříška krásný :dizzy_face: :dizzy_face:

Sari, díky za radu.

Holčiny, přeju krásnou dobrou. Jdu zjistit, jak to hrajou, když už jsem se tu dočetla, že je hokej. A jdu zjistit, zda mi zas žehlička vyhodí pojistky... má to asi za sebou, chuděra, po 9 letech, nu co, nový byt si žádá novou. Nebo jinak, je tu moderní instalace, která se vyhodí okamžitě i při mini zkratu, ještě dříve, než to někoho "probije". Takže vím, že ta žehla je fakt asi nebezpečná... jsou v ní asi 3 mm usazenin a rzi, hm, má to za sebou, jak říkám :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz
Mě taky hokej baví....
Delf,zítra a jsem zvědavá co mi řekne na ten tlak,jestli tam něco bude,jestli změní dávky atd.
Objednala jsem se i na tu masáž,byl ochotný a veme mě už zítra,jsem mu říkala co podstoupím a že bych potřebovala dát trochu do kupy,tak snad to klapne.
Andi,tak ať se k nám čekatelkám brzičko přidáš.
Jusi,fakt máš droboučké bříško,skoro jak můj vytahaný špíček.
17. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz
tak držím pěstičky ahojkyholky at pořídíš dobře a dej pak hned vědět :wink:
17. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz
Hokej dobrý :slight_smile:

Ahojko, masáž bude super :dizzy_face:. S tím špekem jsi mě pobavila :grinning:

Dani, nový byt, nová žehlička.. :grinning:. Nic jiného už ale neměň :sweat_smile:

Dobrou, holky, jsem nějaká zmožená .. zítra držím pěsti na KO
17. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz
hurá tak jsne vyhráli :sunglasses: ,zítra Kanada
17. kvě 2010 ve 22:33  • Odpověz
Sanu už mám taky v mobilu upomínku

holky bříška krásný :wink:

Dančo tak už po netu vybíráš žehličku? :sunglasses:

Andi zítra at je sliznice pořádná:wink:

Ahojky držím pěstičky at jsou pěkný folikuli
17. kvě 2010 ve 22:41  • Odpověz
Ahojda holky :slight_smile:

Nevím, která z vás krom mých facebookových souputnic si na mě ještě vzpomíná, ale dnes jsem sem tak z nostalgie nakoukla (přiznám, že už hodně dlouho se tu neorientuju..)..Moc mě těší nová miminka, je skvělé, jak se to tu krásně "zalidňuje"..Všem maminkám a jejich drobečkům hodně síly a zdraví..No a ještě posílám odkaz na takový výběr fotek z letošního roku- pro ilustraci :wink:
http://majercata.rajce.idnes.cz/Majercata-_prurez_2010/
Jinak doufám, že se mi někdy ve světlé budoucnosti podaří dorazit na srazík v Pardubkách..
Zatím se všechny mějte co nejlépe :dizzy_face:
17. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz
jééé, Evčo, krásný holčičky :dizzy_face: :dizzy_face:

... žehličku nevybírám, bez vody to funguje, takže jsem dožehlila a zkoukla zázraky života. A mám prosbu - má to někdo nahrané nebo si to někdo pamatuje? Jak mi padal ten proud, chybí mi asi 2 minuty a mooooc by mě zajímalo, co se tam říkalo. Tak prosím o info do IP, kdo si pamatuje, konkrétně bych se ptala na 2 scény mezi 1. a 2. reklamou.

Díky za info o hokeji, to jsem přehléda. Tak uvidíme, jak zítra.

Už fakt brou. Od osmi do... spí krásně, ale přijde jedna nebo dvě v noci a bude vyrvál. Ale jsem připravená s čípkem :wink:
17. kvě 2010 ve 22:55  • Odpověz
Evčo tééééda vy už jste velký,pamatuji si miminečka,krásný fotky,holky jsou kočky :wink:

Dani ať máte s Anežkou pohodovou noc :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 23:05  • Odpověz
týýý jo, opravdu nádherné děti, krásné holčičky, také bych takový párek brala :grinning: Nejvíc mě nadchla ta maxi-ohrada pro mimča :grinning: :grinning:

jsem zvědavá na zítřejší novinky ohledně folíků a embrijek, držím palce!

A dobrou :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 23:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.