• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ráno...

Jééé, Evík... holky jsou krásný a mamka vypadá stále dobře :wink: ...

Dani... tak co noc?
18. kvě 2010 v 07:49  • Odpověz
AHoj

Danu tak co noc??????

Maju ahoooj, holky jsou už veeeeeelikánský a krásný a jedna je po mamce a jedna po taťkovi že jo :slight_smile: Sari mi to teda vyvrací :grinning:

Jsem zvědav na kontroly dneska držím všem pěst!!!!

Jdu vařit zatím pa a v 16 hod je hokej!!!!! :grinning:
18. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz
Dobré ráno

Jusi pupík mě pěkně překáží hlavně v noci. Teď nějak zpomalují střeva tak je to taky super.
18. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

holky koukám na zprávy, na Moravě to je hrůza,chudáci,kdyby už tak chtělo nepršet
18. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
dobré ráno na dnešek držím všm pěstičky kdo má kontrolu a dejte hned vědět jak jste dopadli holky
18. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
dobré ráno,

Evíííík, nazdárek, krásný hoky všechny tři :grinning: :grinning:

Sarii já jsem dobře naladěná porád, ale ted ještě víc, když můj drahý zrovna nevypustí nějakou kravinu, mě včeera dostal, jsem myslela, že ho zadupu do země :stuck_out_tongue_closed_eyes:

škola, jsem to tu včera psala, ze 70 otázek jsem měla 36 dobře, což je z mého pohledu cool páč jsem čekala výsledek podstatně horší :grinning:
jinak v celkovém hodnocení s dalšími řešiteli jsem to udělala na 60%, což není špatný, vzhledem k tomu, že jsem se nijak neučila :sweat_smile:

Ahojko držím pěsti na KO
18. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahojky,Andi ať vám kontrola dopadne OK :wink:
18. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
Andi to bě taky tfuj tfuj tfuj

hele s tou sliznicí, mě doktor dělal ET i při 5mm, říkal, že aspon 6mm by bylo samo lepší, ale i tak se to chytlo

zrovna včera jsem muříkala, že to určo tenkrát nedopadlo kvůli sliznici, ale říkal, že to nemusí být pravda, že tam mohlo být něco špatně ve vývoji embrya, že to už nezjistíme :wink:
18. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
a tak jsi to udělala mišo nebo né?
18. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
delf to já nevím, budu dělat ještě oborové testy z angličtiny, dozvím se až po tom
18. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
záleží na tom kolik budou brát lidí a kolikátá v pořadí budu :grinning:
18. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
Míšo testy z Aj budeš dělat kdy?
18. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz
bery 1.6. dopoledne
18. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
Míšo jé na den dětí,tak přeji hodně štěstí :wink:
18. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
a jooo, den dětí, to už budu mít dva pumprdlíky v pupíku :grinning:

děkuji :slight_smile:
18. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
třeba ti :wink: míšo přinesou štěstí
18. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:
tak co, jde dnes někdo na nějakou kontrolu?
Kromě Delf, ta bude zase telefonovat, že jo :slight_smile:
18. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
:wink: ahojky sovičko jo jo zas volat a dohodout se z embryoložkou na kolikátou hodinu přijít a kolik jich dát a jak se máš?
18. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
Jsme se Sanu probírali Majerovic podobizny, noo :grinning:

Míšo... jj, jen jsem chtěla vědět jak jsi dopadla a ono to je ještě ve hře... Hlavně štěstí s mimísema, škola je na druhém místě, ale fandím ti...

Delf... jsem zvědavá, kolik si jich necháte zavést :confused:
18. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
Sarii jasný, já na to včera skoro zapomněla, že už tam jsou výsledky

a jak říkáš, škola je na druhém místě, na druhou stranu se aspon odreaguju :grinning: jsem zvědavá na tu svou angličtinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahojda,
právě snídám tak jdu dočíst a že těch stránek je :grinning:
18. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
Cha chá... Very snídá a já už jsem po obědě :grinning: :grinning: :grinning: ... Letíme na plavčo, tak tu hezky písejte, ať mám co číst :wink: ...
18. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
tak jsem to dočetla, nevím zda si na vše vzpomenu, ale nějak postupně to vezmu :wink:

Delf, jsem také zvědavá kolik jich ncháte zavést, těžko říct, musíte vědet jak by jste to zvládli, věřím, že se rozhodnete správně :wink:

Míšo, tobě držím pěstě aspoň na těch 6mm, ale moc bych přála třeba aspoń 6,22 :wink: :slight_smile: , jsem vtipná, že? :grinning: , ale fakt ať už to vyjde a pořádně je přikryje mimísky jedny a ten den dětí :dizzy_face: hmmm vidím to tak, že zkoušky uděláš a budeš mít obr radost a za dalších pár dní zjistíš, že jsi těhotná............takže :grinning: pak si budeš říkat jak já, celou dobu nic a pak všechno naráz, ale hlavní budou miminka :dizzy_face:

Sanu, by mě taky zajímalo jak to jako budete provozovat doma??? jako ještě 1 mimčo by se určitě hodilo, ale co pak ??? :sweat_smile: :confused:

vtipy dost dobrýýý o Ing. jsem hned musela říct svému manželovi do telefonu, měl ze mě asi radost :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:

Ahojko, no chudák maminka, taky bych tě lehce přizabila :sweat_smile: :grinning:

jinak bříška krásnýýý

Jusinka malinkatýýý :dizzy_face: , ale to fakt nemusí nic znamenat, ale 4kg mít určitě nebudeš, neboj nic :wink: , na srazík se těším až tě poznám :slight_smile:

Evíku, fotečku krásný, já špízuju na FB :wink: :grinning: a já si taky myslím, žejedna je víc na mamku a druhá na taťku a co jsou taky jejich, že jo :wink: :dizzy_face:

Andi, má dnes KO držím pěstičky
18. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz
Šári, užijte si plavčo, to víš my s Mišákem chrupčili až do 10 :sweat_smile: :grinning: , tak proto ta pozdní snídaně :wink:
18. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz
:pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :cry: :cry: :cry: :cry:
Musím letět do práce,budu večer kolem sedmý, snad,pak víc.Jsem zklamaná. :frowning2:
18. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
Gabčo, Valentýnka krásně přibývá na váze a to je super, dohání to mílovými kroky :wink: :slight_smile: , je to holka šikovná

Woblu, klobouk dolů jak psala Agi, jsi chápavá a né jako někdo, že mele a mele o čem nemá :pensive: , snad jste sehnali dobré dudu a Marťas bude spokojený :wink:
18. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz
Ahojko???? :astonished: :confused: :astonished: , no to jsou mi příspěvky :pensive:
18. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
čus bus.....

Já už teda taky chystám oběd :wink: Very já vytuhla zas dopoledne v obýváku na gauči :sweat_smile: s Vali vedle sebe zrovna tam kde jsme 7 28tt ležely :sweat_smile: asi tam má dobrou zónu.........

holky od Evi jak jsou velký :confused: a krásný :wink:
18. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Jj, holky od Evy jsou velký! A to jsou jen o 14 dnů starší než Anežka. Ale měly trochu jinou startovací váhu, to je pravda...
Což mi připomíná, musím předělat naše fotky, už jsem přestěhovaná a nemělo by mi nic bránit... ale nestihám.

Jdu dočíst :wink:
18. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
jusi bříško má 30t menší..........no však ještě vyroste neboj :wink: hlavní je, že malej roste tak jak má :wink:
18. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.