• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very s Mišánkem hezky dlouho hrupali,to je pohoda. :wink:

Dančo jak pak ty s Anežkou? :slight_smile:

Sari užij te si plavčo. :wink:

Ahojko myslím na tebe.... Z čeho si zklamaná s přístupu dr., nebo folikuli, sliznice?????????

Andi jak ty?

Delf už se blíží telefonát,držím pěstičky :wink:
18. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz
Gab jak se cítíš ty co jizva?
18. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
Gabi, to neva, vždyť tě nic nehoní, takový chrupčíí na gauči je fajn :wink: :dizzy_face:
my máme oběd ze včerejška, zapečené filé a brambor

dneska bych měla jít na prádlo do sušárny a asi vytřít chodbu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dančo, na fotečky se těším :slight_smile: ,, na tu vaši modroočku, má krásnou barvu očiček :dizzy_face:

Bery a jak ty?
18. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
... ale jo, noc dobrá, sice byla vzhůru od 3 do 4, vynutíla si řvaním, že jsem ji zvedla, ale žádné bolení, žádné kroucení, jen se chtěla nosit. Tak jsem to zkoušela bez čípku, no ale při každém přiblížení se k postýlce vřeštěla, tak jsem sáhla po meducíně a spalo se dál. Jinak obě máme spuštěnou rýmu, a kašlem už obě míň, tak snad se choroba chýlí ke konci...

Ahojko, to znamená co???? Hele, vždycky může být hůř...

Taky souhlas, že jsou Evčiny holky jedna na mamku a jedna na taťku, rozhodně jsou každá jiná. A obě krásné :wink:

Jinak Agi je na titulní stránce našich místních novin :dizzy_face: ale kdo ji nezná, asi by ji nepoznal, má na sobě kostým. Muselo to divadlo být fajn, psali, že to byla velká zábava. Jen jednu věc mi to připomíná - když jsem byla vloni na tom divadle jako těhule, letěl tam čáp, tak jsem to Agi říkala, že už to určitě klapne. A ono pořád prd... Přeju to všem, ale Agískovi, Hopi a Anii ze všech nejvíc, všechny tři tu byly už v době, kdy jsem sem začala chodit a to bude v říjnu 3 roky....
18. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
Gabi, jizvu mažeš, mažeš??

Holkýýý, kdo se díval na ty zázraky života? Prosím, do IP. Dík :wink:
18. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz
Dančo, jééé kéž by už vám bylo fakt líp :wink:
a s tím čápem si to dobře pamatuji jak si to tu psala, souhlasím s těma těhulkama, tyhle "inventáře" už by se fakt měly dočkat :dizzy_face: :pensive:
18. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz
Dančo já se dívala, ale přiznám se, že zrovna ta první část tak na půl oka :sweat_smile: , zkus mi to písnout třeba to zrovna budu vědět a nebo nedá se to zpětně na primě pustit na netu?
18. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
Nakukuju jestli nemá Delf informace :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jo, Very, tak po mě chtít, abych něco našla na netu, to asi ne.... Písnu do IP.

A fotky na koni mít zkrátka nebudu, padá mi celý internet a musím restartovat, jen se pokusím sem vložit fotku... :confounded: :angry:
18. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
Dančo, ok buď si vzpomenu já a nebo se pokusím vyhledat na Primě, nějak to snad dáme :wink: :grinning:
fotky škoda :confounded: , že by vám někdo překousal kabely :sweat_smile: :grinning:
18. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
jukám jak Dejf a zatím nic
18. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
Jen prolítávám, manžel donesl jen jeden dudlík, zabít, ale Marťasovi se docela líbí :dizzy_face: Nuček, ale silikonovej :wink: hurá hurá hurá
ahojko :confused:
vtipy suprový :grinning: a bříška moc pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
holky stimulantky, držte se
18. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
jééé Dani, ty si mě pamatuješ, to potěší, děkuju :slight_smile:
Já vás čtu celkem pravidelně i když někdy nestihnu dočíst, ale protože většinu znám z dob našich začátků, tak si ráda přečtu, jak se máte. Jen moc nepřispívám, protože mám pocit, že sem moc nepatřím, jak nechodím pravidelně :cry:
Přesto hezký den všem :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
Dani přeju brzké uzdravení :wink:

Mazat moc nestíhám, pořád jizváka šerednýho cejtím :angry: :pensive: a co mě šve nemůžu se pořád otáčet v bokách takže stále celým tělem :sweat_smile:
Mažu jen večer v pelechu a pořád pod ní cítím jako napnutou nit a ty valouny nad i pod šitím mám pořád necitelný......

Zázraky jsem neviděla zato jsem dnes hltala Sama doma bylo tam téma IVfF a nové metody v Embriologii. Zajímavé to bylo :wink:
18. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
Very já dost času proležím,když mi je chvilku dobře tak mažu ven a těšim se i do toho dle počasí si procházku vychutnávám:grinning:
Zítra mě čeká kontrola v Brně UTZ,zak doufám,že bude vše OK a uvidím blikat srdíčko :wink:
18. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
:grinning: tak nové info asi budeme mít bojovníčky říkala,že jsou moc hezké,tak doufám že budou bojovat nadále :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže si jedeme zítra pro ně o půl osmé nástup košile+přezuvky sebou :angry: děkuji,že jste na mě mysleli.tím pádem holky další dotazy bych měla mám se hlásit nahoře v prvním patře směr v levo tam se nahlásit ,asi půjdu na pokoj kde se přestrojím vidte a pak jak to pobíhá prosím.
Tada ahojkyholky co jsem to četla,z čeho sklamaná?málo folikul?nebo komuikace?
18. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
Bery, kam bys v tomhle taky chodila, je to fakt humááááč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zítra už KO, jéjku tak hlavně ať srdíčko krásně blikááá, budu myslet, to by bylo aby nebylo, když ses na srazíku tahala s našim Mišákem :grinning: , já si takhle ošahala prvně Danči bříško, pak odchovala Karličku a jaký z toho mám dneska štěstí :wink: :dizzy_face:
18. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
Delf paráda, a tak teda 2??? nebo jsem to někde prošustrovala? :sweat_smile:
18. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
jo jo dáme dvě,dlouho jsme o tom mluvili a přítel je nadšený,že by jsme měli dvě,tak doufám ,že to nadšení mu vydrží i po porodu :grinning:
18. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
Delf super , takže dvojky :wink:
18. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz
jo jo necháme dvě
18. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
Delf, gratuluju :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz
díky sovi,ale ještě není vyhráno,ještě musí zabojovat u mě a pořádně se zakousnout
18. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
Delf, krásné zprávy :dizzy_face: převlíkneš se na pokoji, oni si Tě odvezou na sál a ET probíhá obdobně jako inseminace, to je hned hotový - na sále se to dělá jen kvůli sterilnímu prostředí, takže nic nebolí, klidně se těš a užívej si to :wink: pak Tě nechají 2 hodiny ležet zadkem nahoru na pokoji, tam s Tebou klidně může být partner :wink: Můj manžel tam procvakal všechny kanály na televizi, sežral mi oběd a odvezl si nás domů :grinning: :dizzy_face: hlavně se před tím vyčůrej, ne kvůli ET, ale jak tam 2 hoďky ležíš, tak já už pak měla nohy křížem :wink:

Venku je hnus, já na férovku vytáhla čepici. Jenže Toníček na procházku musí a mlaďoch se tvářil spokojeně.

Blani, tak na zítra tfuj tfuj :slight_smile:
18. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz
mám vytřenou chodbu a půlku želení za sebou, ještě půlku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale pak už bude padla :wink:

Woblu, jste byli celá rodinka provětrat malýho??? a co foto s kočárkem ???
18. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz
dlouho tu nebyla Nelča!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: , halóoo

a Věrka by téže se mohla objevit :wink:

a zprávy od Rozinky????????????????? :confused: :astonished: :confused:
18. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
jé woblu děkuji to jsi mě rozesmála teda to ti povím.odvezou to nemohu dojít?to se budu teda cítit trapně,takže partner tam může za mnou přijít?no pochybuji,že přijde to radši bude sedět v autě :grinning: a musím mít přezuvky?nebo by stačili třeba jen silné ponožky holky,já že doma nemám přezuvky právě musela bych ted někam jet a koupit a to bude provádět kdo ten přenos embrií?a to už za doktorem nepůjdu dolů?já že bych se chtěla zeptat zda by mi nenapsal vycházky kvůli malé,musím jí odvádět do školky a ze školky právě a nerada bych kdyby mě někdo načapal právě.myslíte,že by mě je napsal?
18. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
a co dudlík jak to vypadá nějáký si vybral?
18. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
Delf já tam taky pobíhhala v ponožkách, protože jsem nechala papučky doma.... A on za tebou může na pokoj pak ne na sál...... teda jeako jestli jsi to nepochopila špatně. A na pokoji budeš třebas i sama, tak proč neeeeee... :wink:
18. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz
Woblu tak co jaká byla prochajda?a co kočík dobrej viď.Já jsem s ním spokojená :wink:

delfi tak na zítra mačkám pěst :wink: a 2 bojovníčci jsou akorát :wink:

a taky Čepeček není :confused: a Lady jak bojuje po lázních??
18. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.