• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
delfi a hlavně jdi na tu malou já tam pak ležela v křeči a vstát se mi nechtělo......a boty mi v Pce dali jejich .A dostala jsem štrůdl a chlebíček a vodu :wink:
18. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
děkuji za radu holky moc moc to víte,když jdu do něčeho nového tak se radši zeptám zkušených,dobrá tak hlavně dojít na záchod ok tak taky budu chodit v ponožkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: to ses měla gaban to je pohoštění teda.holky ještě nevíte jak s tou neschopenkou,jestli by mi dali vycházky nebo né?
18. kvě 2010 v 16:39  • Odpověz
Delf, vycházky jsou po dohodě, určitě mu to řekni jak se věci mají a myslím, že v tom vůbec žádný problém není a normálně vychajdy napíše :wink:

Gabi, ty taky foto s kočárkem :wink:
18. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
verýsku myslíš?!že bych tam poslala přítele až já budu ležet at se taky činí že?! :grinning:
18. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz
ikdyž už vidím jak je ochoten stát v čekárně plných ženských
18. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz
ty jo, těším se, až se také dobereme k ET :slight_smile: Ještě dva měsíce...
18. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz
no, vlastně spíš tři :slight_smile: Ale pořád je to taková jasnější vidina a budoucnost než třeba před rokem.

Se mnou manžel určitě půjde - už proto, že mě potom poveze domů. Předpokládám, že na ultrazvuky před ET budu jezdit sama, ale na ET se nechám dovézt.

Jak je to v Jihlavě, kde se leží tam? Přímo na oddělení CARu? Oni tam mají n ějaké postele? By mě zajímalo kde, připadá mi to tam strašně malinké :grinning:
18. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz
sovi to uteče uvidíš
18. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz
sovi přítel se mnou jezdil furt od samého začátku
18. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz
delf držím pěstiiiiiiii

Ahojko jak zklamaná?? z doktora nebo, že malá reakce, kuš z tebe něco dostat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

beryk držím všechno co mám na zítra :wink: :slight_smile:

Sovi se dočkáš neboj :slight_smile:

Very o školu ani tak nejde, ale jsem říkala, že se všechno tak dokonale ser.., že to klapne, páč peněz málo, práce nejistá a tak celkově jak je ta krize :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz
Sovi v Jihlavě májí sály a lehárnu vedle sebe, tak dojdeš sama na lehárnu, oni si tě převezou a pak te zase odvezou zpátky, po OPU se nesmí chodit tak 2 hodiny a řídit 24h a po ET ležíš tak hodinku a pak můžeš klusat

manžel tam pak může za tebou

já na ET jezdím sama, jela bych sama i na OPU,a le to jaksi nejde :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz
já budu prý ležet dvě hodiny no to bude děs alee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz
sovi jsem ti zapomněla napsat, lehárna a sály, jsou hned za recepcí jak se bere krev, tak tam jsou mezi ještě jedny dveře a nebo se tam jde přes šatnu hned jak je čekárna, takové bílé dveře, oni ti ukážou, neboj :grinning:
18. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz
míšo tobě držím pěstičky na OPU zítra at je to ok
18. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz
Ahojda.Teda dneska jsem čekala hodinu v čekárně/delf bylo tam i plno chlapů tak se neboj že by tam ten tvůj byl sám/jjsem byla jak na trní fakt.Hlavně jsem říkala jak se zeptám dr.na sliznici a prdlajs jen sem vešla tak trapas jsem potřebovala zrovna smrkat a on jestli nemám rýmu já že ne ale že dcera je ted nemocná a navíc dělám v krámě tak mi chtěl dát neschopenku.Ptal se kolikátý jsem dc tak řekl výborný je to na ket.Takže v pondělí.V neděli je rozmrazí a v po si mám ráno volat to budou nervy..jsem říkala embryoložce aspon jednoooo.Tak se smála,že to bude v pohodě.No uvidíme. :wink: Delf já minule jela s těma zřízencema ve výtahu :grinning: jsem měla pokoj až nahoře.Jinak já si taky neberu pantofle stejně se jen přelezá furt mám teplý ponožky. :wink:
18. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz
Míšo taky držím pěsti.Jak jsi psala o tý sliznici přesně tak jsem četla na netu,že to vliv nemá pak na udržení.Jenže mě minule řekl dr.po tý revizi,že to zkumavkou nebylo na hematologii zase že tou koagulační poruchou taky ne to bych musela potratit až po 20tt Tak nevím. :wink: Delf tak si jedeš zítra pro embroušky. :wink: majerovi-téda holky jsou nádherný a ty kukadla. :wink: very taky mě čeká žehlení tak se mi nechce. :wink: No jsem zvědavá co ta Ahojka snad to bude dobrý.
18. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
jé andi to je supr zpráva teda paráda a myslíš,že kdybych dala příteli neschopenku,že by to vyřídil?to by stačilo,kdyby to řekl sestře ve dveří né?
18. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
Jo sestře a ona to dá dr.nebo vše co se týče neschopenky musí dr. :wink:
18. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz
holky a kdo zavádí ty embria?ty co dělají i iui?
18. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz
no jasně,já jen aby nemusel dovnitř to by byla jeho smrt stačí,když bude muset být v čekárně :grinning: ale já to udělám fikaně nechám jí v autě pak mu napíšu sms at tam skočí a běda jak né tak mu udělám peklo
18. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz
Delf-ale on tam zítra v ambulanci asi nebude má jen ut a čt a měl by Ti dělat transfer.Takže bych mu to řekla asi na sále stejně jak tam ležíš tak tam dr.je a čeká se na embryoložku až donese embryjka.
18. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz
Já jsem se dneska taky zapoměla zeptat na anopyrin vůbec.Tak se ho zeptám v pondělí.
18. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz
ahá andi hm to mění situaci,takže já mu to řeknu a pokud dovolí,tak se stavím dole za sestrou,že doktor říkal,že má napsat vycházky?
18. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz
já že se mi nechce jít za sestrou když tam bude ta fúrie :grinning:
18. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz
Very byli jsme venku jen 2x. tak až bude líp foto určitě dodáme :wink:
18. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz
jo jo gaban hod brzy nějáké foto malé
18. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz
To Ti dr.řekne páč to musí jen on né sestra. :wink: Já budu taky potřebovat recept na ten anopyrin tak mu taky připomenu
18. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
no ale neschopenku mi vystavovala sestra doktor jen řekl řekněte sestře
18. kvě 2010 v 18:47  • Odpověz
no uvidím zítra já jen že nechci potkat tu fúrii sestru,tak že bych tu neschopenku nechala v autě a poslala přítele.
18. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz
Kanadu jsme porazili :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: super
18. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.