• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
elfjé já ji dneska dávala katičku a jsem si říkala kam jí tam dala že nejdu na řadu..
18. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
kartičku :wink:
18. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz
Andi paráda tak v pondělí KET :wink:

Delf to čučím,že ti vycházky nenapsali hned,mě vždy když vystavili neschopenku,tak mi tam napsali vycházky,ani jsem si oně nemusela říkat
18. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz
mě právě nenapsala jako kdyby tam byla ta hodná sestra tak bych se zeptala,ale když tam byla ta fúrie teda andi to jsi jí nemohla dát něco do kafe aby tam zítra nebyla :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz
bery a jak je máš napsané ty?
18. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz
Delf od 11h.-13h. a od 15h.-17h.
18. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz
Delf mě je taky napsaly když jsem byla těhu stejně jako Bery.Jinak jsem neschopenku neměla.Já dovču.Bery jo konečně no uvidíme jak to bude dál :wink:
18. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
Jsem tu...tak zklamaná ze všeho,neměla jsem ani sílu zůstat v práci celých osm hodin.
Výsledek dnešního utz je,že mé tělo nezareagovalo,levá strana nic a pravá dva folikuly v podstatě zklamání,teď nevím co s tim,zvednul mi dávky,což už je k prdu a ve čtvrtek ko.Buď se to stopne a nebo se odeberou,oplodní a zamrazí,což jsem vůbec nepochopila proč zamrazit,protože,když dojde k opu tak už se to bere jako cyklus IVF pro pojišťovnu,nééé????
Jinak mě šíleně bolí hlava a ta má levá strana dole,snad bych riskla i tu laparku,protože to snad neni normální.
18. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz
Delf třeba tam zítra nebude dneska tam byli 3.Delf by to poznala když je čarodějnice. :slight_smile:
18. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz
... tak mě Very zachránila, je to na streemu (k mému překvapení)... tak už vím, kde se mám ptát, když mi něco uteče :wink: :grinning:

Anii, to víš, že si Tě pamatuju! Jsem ráda, že si tu s námi...

Gabčo, jizvu jsem cítila asi 2 měsíce, nebo jinak, nemohla jsem si bezbolestně lehnout nebo se zvednout. To je asi normální. No a necitelnost - občas ještě teď! Ale už se to vrací do normálu. Takže chce to čas :wink: Maž, masíruj...

Delf, gratuloju a držím nadále palce!!

Bery, taktéž, budu na Tebe zítra myslet!!!

Rozi chybí... běží ji nejhorší týden lázní, ten čtvrtý už jde, to už je to za pár, ale třetí týden se táhne... co si vzpomínám...

Musím pádit na koupando, dočtu večer :wink:
18. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
teda ahojkyholky to jsi zareágovala tak málo to je zajímavé a o kolik ti ted zvedl dávku?
no jo andi to by poznala asi čarodějka jedna.
18. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
Ahojko já ti nevím čéče, já bych asi přmejšlela, aby mi to stopli a pak na další IVFko zvýšit dávky.... ale chápu, že tě to mrzí a je to taková bezmoc.... :unamused:

Anii to jsi ty ta Anii já si tě taky pamatujuuuuuuu, já myslela, že jsi Anii jiná, když jsi se hlásila tak nějak jak nová duše... :grinning: Čaaaaaaaaaaau jak se máš? :sunglasses:

Very jinak Mišák je tega chlapák mede!!!!!

Týjo tak koukám na zprávy a baba říká manžel má zavřeného psa v dílně, ten už je určitě utopenej :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Bych tam zavřela babu, ona to řekne jak kdyby tam nechali kus nábytku :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Agi slyšela jsi to jo!
18. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
První dva dny 225,pak tři dny 200 a teď dva dny 250,mám puregon o čemž povídal,že to je to nejlepší.A to si píchám denně ten decapeptyl,což má být lepší než ta jedna dávka.Nevím,co dělat,jestli to stopnout a vyhodit jen tak 5000 kč nebo pokračovat,doufat a vyhodit ještě víc,fakt nevím.
Psychicky mě trošku srovnal ten masér,on je přesto duchovno,ale byl to šok.
18. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz
ahojkyholky, jéje, tak to mě fakt mrzí :frowning2: Budu na tebe myslet, aby se to ještě za ty dva dny vyvrbilo a bylo jich víc... nakonec, i dva můžou stačit. Ale také nechápu, proč zamrazit - ty ses na to neptala, proč?
Ty jsi měla ten dlouhý protokol nebo ten krátký? A stimulaci máš poprvé?
18. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz
je to těžké rozhodnutí no asi bych to viděla na tu další kontrolu jak to vypadá,pokud by jich bylo tak málo možná lepší stopnout to evím těžko říc,já se moc bála,že právě taky nebudu mít
18. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
Ahojko, moc mě to mrzí, domluv se s dr. Někdy je fakt lepší to stopnout a zvolit jiný postup - podívej na vysočanku, ty to taky stopli a z dalšího pokusu čeká dvojčátka :wink:
Jo prďoch si sice jeden dudlajs vybral, ale nějak odvázanej z něj taky není... po obědě byl hodnej, ale teď navečer vysírá :confounded: :slight_smile:
Evčo, zdravím :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
Sovi,stimuluju poprvé,mám dlouhý protokol.Co se týče toho zamražení tak jsem pochopila,že by se jako použily při dalších cyklech,pochopila bych to,kdyby se odebraly a nepočítalo se IVF,ale to nevím jestli to tak myslel i on.
Jasně,i dvě jsou dobrý pokud by byly ty pravý,zralý a oplodnily se a doženou velikost,teď jsou 10 a 8,ale ale ale.
Byl překvapen i on sám,říkal menstruace pravidelná,krevní hodnoty směřují k hodnotám vyššího věku,ale tohle nečekal.
18. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ahojko uvidíš ve čt na kontrole pokud to bude stejný tak je možná lepší to stopnout a příště aspon zvolí jiný protokol který Ti bude lépe vyhovovat. :wink:
18. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
Souhlasím s Andi
18. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Taky to tak vidím,že uděláme tečku a zkusíme jiný postup.Ptala jsem se kdy by se jako pokračovalo,tak říkal,že se doporučuje pauza tři měsíce,ale,že by jsme využili toho,že to tělo je a neni nastimulováno a začli dřív,nevím,zda pauza jeden cyklus nebo hned,to nerozebral.
18. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahojko počkej na KO a s tím že se počítá IVF, tak nepočítá, teda ne celé, pojištovna ti hradí 4 stimulované cykly a 3 s ET, tzn. že když to zamrazíte aniž by jste měli ET, tak to není kompletní cyklus :wink:
18. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
a stimulovat by jsi mohla asi hned, tělo je nastartované a transfer nebude
18. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz
Jo to říkal,že ti hradí tři a půl cyklu pojišťovna,ale jak dalece vypadá ta půlka to nezmínil.Pokud by to bylo tak jak píšeš,tak to stojí za zvážení,alespoň by jsme vyzkoušeli jak je dobré spermijko.Uvidíme ve čtvrtek co bude a nebude.Jsem byla taková natěšená.
18. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
Ahojko, klíííííd. Jasně, že to člověka naštve! Ale nejsi první, tohle přesně tu měla Věrka (VM). Doporučuju stopnout s zkusit pak lepší postup. Hlavně se tím netrap, bude to dobré!!! A s tím placením to Míša popsala přesně, stimulaci (jako léky) doplácí pojišťovna 4x, ale cyklus s ET jen 3x. Takže pokud by to doktor napsal na ten cyklus bez ET, pak by to asi stálo za zkoušku... u Věrky to bylo tak, že embrya nepřežila, takže to byly fakt vyhozené peníze, u Tebe je přece jen šance ty prachy nevyhodit....
18. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
v rychlosti jsem přelítla, já měla vycházky od 13 hod do 18 hod :wink:

Ahojko :frowning2: :frowning2: , nesmutni,, já jsem tohle nezažila, ale co jsem tu přečetla, přiklonila bych se k tomu co píší holky, ať se to stopne, je to určitě zklamání, ale než vyhodit tolik peněz, tak bych radši počkala na další :wink:

Dančo není zač :wink: :grinning:

Sanu, je to celé děsnýý, ty povodně :pensive:
a náš Mišák ti říkám, tys teď nebyla na srazíku, ale dávám tomu max tento a nebo hned ten další srazík a má vás všechny, jako všechny dětičky dožene. Dokonce i Nelči Kubík se v tom růstu nějak zarazil, na tu jsem spoléhala :sweat_smile: a ono nic, takže náš Mišan bude v mžiku vypadat jako nejstarší :grinning: :sunglasses: :grinning:
18. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz
Klííííd.ono se to řekne,stejně to podvědomí tě hryže i když myslíš na pohodu.Dančo,jak si psala o té kine.... i Beryk myslím,to tam dělá jako co,rozebere tvůj život nebo jak to probíhá????
A nevíte někdo kolik stojí zhruba zamražení embryjí?
18. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
ahojky já budu platit za zamrŽENÍ 3000kč no levné to není.
Holky prosím ještě jedna otázka co mi vrtá hlavou až budu na pokoji čekat na ET musím být asi celá svlečená i spodní prádlo?nebo si mohu nechat podprdu a kalhotky sundat třeba až tam?samo že košily budu mít na sobě,ale mě se jedná o to spodní prádlo :wink:
18. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
delf-na pokoji se převlíkneš.Podprdu si necháš a katata dolů .A budeš v posteli čekat až pro Tebe dorazí a pojedeš si pro mimísky. :wink:
18. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
andi moc děkuji no aspo podprdu budu mít nebudu se cítit tak nahá :grinning:
18. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
Každopádně vám holky držím pěstičky,delf ať to jsou ty správní bojovníčci,Míšo ať je kvalitní úroda i sliznice,Andi ať dopadne ketík a Beryk ať tam jsou krásný srdíčka.Všem ostatním ať je nic netrápí.
Dnes se loučím,hlava třeští,ráno zas brzičko vstávat tak dobrou a díky za názory a podporu.
18. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.