• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jo to už je v pohodě a budeš mít svojí košili taky.A hlavně po těch 2 hodinách odejdeš většinou Ti nikdo nepříjde říct,že už máš jít.Takže sebou hodinky nebo mobil.
18. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
Já když byla poprvé tak jsem čekala jakože mi někdo příjde říct,že už mám jít a nikdo nikde.Tak jsem šla.Sestře co byla na chodbě jen naschle a pádila jsem.
18. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
ahojky taky at hlava přestane bolet
no neke to si odejdu jen tak?oni neřeknou no to je dobré to mohu teda zdrhnout i dřív :grinning:
18. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
jj po druhý jsem zdrhla po hodině a půl a povedlo se :grinning: A ted v lednu po ketu tam byla se mnou holčina na pokoji a ta hlídala čas ale šla jsem dřív než ona tak jsem dřív zdrhala :grinning:
18. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
Ahojko neboj bude zas dobře uvidíš jak ve čtvrtek :wink: Já byla taky natěšená ted vždycky na další Ket a budto cysta nebo ta sliznice.Ted je to o.k. takže bude dobře zase. :wink:
18. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz
Já jsem taky poctivě ležela po každém KETu 2 hodiny. I doma jsem ležela jak prkýnko. Při posledním KETu jsem mazala po hodině a půl ani možná ne dom a ležení jsem moc nedala. I první den jsem vykládala a nakládala myčku sem tam polehávala... 3. den jsem už mašírovala s psíkama po poli pak jsem už fungovala normálně jen nic netahala...... no a..... teď mi hlásí chůvička, že se vrtí v postýlce.... :sunglasses:
18. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz
A loučím se, všem přeju klidnou dlouhou noc a zítra pa :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz
A sanu poctivě ležela 2 hodky. :wink: No já po 1 IVf ležela celejch 14 dní a bylo to k ničemu.Po 2 IVF jsem 3 den taky fungovala normoš no netahala těžký věci .A povedlo se i když jen na chvíli ..
18. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
taky se loučím, dobrou noc

to je ale vydatný příspěvek :grinning:
18. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz
Sanu dobrou.Takže Delf poctivě 2 hodky :wink:
18. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz
tak dobrou holky a díky moc za odpovědi no třeba taky zdrhnu dřív :sweat_smile: zítra se přihlásím i s dvěmi v bříšku :grinning:
18. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz
já si po ET vezmu asi dovolenou.
Zmražení embryjek stojí v Jihlavě 2800 na 12 měsíců.
18. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz
Všem dobrou noc :slight_smile: A Delf zítra držím pěsti... a Míše vlastně taky.
18. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz
Delf, držím palce na ET!

Ahojko, kineziologie, je to na delší povídání, rozebírá se Tvůj život a to, co mu předcházelo... a my chodili oba, s manželem. Koukni sem:
http://www.prazakova.wz.cz/kontakt.php
Myslím, že paní je fakt třída!

Přeju všem krásnou dobrou a dlouhou noc :wink:
18. kvě 2010 ve 22:54  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska jsem nestíhala, měla jsem návštěvu..
Sanus má nový stránky a hezký, mrněte :wink: (pokud už to teda nevíte). Konečně už vím jak vypadají doktoři např. z Jihlavy, když jsou tu občas zmiňovaný... http://sanus.cz/cs/uvodni-stranka/

Delf, moc na zítra držím palečky :wink:. Po první ETu jsem poctivě ležela, po druhým KETu ještě taky a po tom třetím KETu jsem hned v den zavedení realtivně normálně fungovala a dopadlo to, tak si vyber :slight_smile:. S tím čůráním mají holky pravdu, hlavně se dojdi vyčůrat! Já poprvé měla úplně křeče, jak mě bolel plný močák :grinning:

Andi, jsem moc ráda, že to nakonec klaplo a KET bude :wink:

Ahojko, já bych to asi stopla.. Příště už budou vědět jak na tebe a úrodička bude určitě lepší.. Ale chápu že jsi zklamaná :unamused:. Uvidíš ve čtvrtek..

Bery, na zítra držím pěsti ať bliká srdíčko jako zvon :slight_smile:

Woblu, takže dudlík zaznamenal aspoň trošku úspěch?! Super :wink:

Mišo, jak ty? Nahříváš :wink:?

Jinak zdravím všechny, ale utíkám, už nedočítám, klíží se mi očka :pensive: :pensive:. Papa a zítra zkusím nakouknout dřív :wink:
18. kvě 2010 ve 23:23  • Odpověz
A jsem i první :slight_smile:
Hezký ráno, holky..

Moje noc úděsná, jsem se ve 4 hodiny vzbudila a dvě hodiny čumákovala s pocitem, že nic nemám, takže musím konečně začít mrkat i po jiných věcech, než jen pro prcka.. Takový kojící podprsenky :unamused: , hrůza, se mi ani nechce je kupovat, stejně je budu nosit jen v porodnici.. Holky do nemocnice jste si mám vzít pro prcka svoje oblečení? Nebo je to zbytečný?
19. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz
zdravím všechny

jedeme k babičce a bude tam i ségra, dnes má kontrolu v dr a už ji vystaví těhu průkajdu tak jsem zvědavá jak dopadne

všem hezký den a mrknu večer :slight_smile:

jusi já jsem si sebou do porodnice brala jen čepičku a ponožky na mimi, ostatní ne, v nemocnici mi dali, rodila jsem v hk, nevím jak je to jinde :frowning2:
19. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
Jusi já si myslím, že ti v porodnici dají oblečky akorát pak na cestu domů. Přemýšlela jsem zda si mám kupovat ty kojící podprdy, ale moc se mi nechce. Nosím vyztužený a bez nich nedám ani ránu.
19. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Jusi, jestli budeš kojit, tak Ti garantuju, že kojící podprdu budeš nosit furt a pořád, (já do půl roka), včetně nocí.... A věci na dítě do porodky nepotřebuješ, aspoň u nás ne.
Dabli, dobrý kojící podprsenky mají ve Vesně (v té malé na pěší zóně) a prodávají se i vyztužené, co vím. Holky, jasně, že se dá odkojit bez toho, ale podle mě jsou kojo podprdy vrcholná pohoda.

Jinak u nás noc hrůzy, nejhorší noc od porodu. Budíček v 0,45, řvaní, tak jsem nelenila a šoupla jsem jí čípek s tím, že se uklidní, zuby přespí a bude to. Asi zabral... A najednou byla kočička plná energie, takže si chtěla hrát, lézt po zemi a tak. Spát ani náhodou... Nosit se nechtěla, sedět u televize, to jo, dokonce tam usínala. Ale jakmile jsme vlezly do ložnice, řvala. Takže manžel se přestěhoval do obýváku a já jsem krotila dál, někdy ve 3,15 usnula... no a v půl sedmé budíček, veselá, čilá...
Tak mi řekněte, co tohle znamená.... :frowning2:
Jo a... obdiv dvojčatovkám, protože co se dělá s tím druhým, když první řve, to netuším...

Užijte si den :slight_smile: já ho snad přežiju a dnes fakt jdu brzy spát, protože už nevím...
19. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
Jaji, sestra bude ofiko těhule, hlavně že to takhle dopadlo :wink: . Taky myslím že v nemocnici mi věci na prcka půjčí.. Ale nevím jaký :sweat_smile:, tak abych ho návštěvám neukazovala v růžovým, když budu hrdá mamina kluka :wink:. Počkám na rodící v Pcích .. Užijte si návštěvu u babičky..

Dabli ty koj. podprdy taky teda nemusím, takže koupím jen nějaký úplně obyč, aby mě to tak nebolelo a pak poletí.. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25128687&tab=2, třeba takovou jsem myslela, je příšerná, ale svoji roli v nemocici splní :sweat_smile:
19. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
... prošla jsem stránky Jihlavy a zjistila jsem, že tamní embryoložka je veterinářka :slight_smile: :grinning: :grinning: to je ale krásný. Historie se opakuje, než jsem šla na IUI popisovala jsem tu inseminaci krav, kámoš je inseminátor, ono to má fakt hodně společného :wink: :wink: (jinak web se mi docela líbí).
19. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
Dobré ráno, shodli jsme se, že prďoch je ještě malej na běhání po úřadech, tak jsme vyslali taťuldu :wink: to je hnus to počasí - a naši si užívaj v Istambulu, hned bych jela...
Jusi do porodnice pro mrně plínky a ubrousky na prdítko a brouka pytlíka, čepičku, ponožtičky a možná i rukavičky, někdy se děti dost doškrábou, ostatní oblečení si nech jen na cestu domů.
Dabli, určitě si nějakou pořiď, jinak se budeš furt slíkat, já mám za 2 stovky, vypadám v ní hrozně, ale na doma to stačí :wink:
19. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz
Noc plná hrůzy :unamused:, tak třeba to byla jen vyjímka a zase už to dneska bude lepší (i když takových nocí ještě asi bude :pensive:). Taky vám někdy musí dát najevo i v noci, že ji máte :confused:. Dvojčatovky mají můj obdiv taky..
Dani já mám právě v pláni koupit jen úplně obyč (protože co když kojit nebudu..?) a pak se prostě zařídím.. Na noc nosím podprsenky bez kostic už teď (takový ty sportovní), tak ty bych mohla nosit i pak.. Je to jedna velká erotika :grinning:
19. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
Nedávno se mi dostal do ruky tenhle katalog: http://www.anita.com/cz-cs/Products,Anita_maternity?PSID=7dd6f105111f384662984ffbc2655541 netuším, co to stojí, ale třeba si vybereš, já alespoň se zájmem pokoukala :slight_smile:
Dani to je na zabití, tak snad Ti dá šanci to dospat... no Martin přišel na to, že z dudlíku nic neteče, tak už mi na něj taky prdí :confounded:
Jusi, to né, dostane takovou tu nemocniční košilku :wink: ono je to i lepší, stejně si to poblijou - teda ten náš chudák jaksi neměl čím :sweat_smile: :pensive: ale jiný maminy měly dost spotřebu a tam si jich můžeš brát, kolik chceš :wink:
19. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
Dani :grinning: :grinning:

Jdu pověsit prádlo..
19. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahojky a všem pokud možno hezký den :wink:

Delf, držím pěstičky ať to zvládneš co nejlíp a prťouskové se mají u mamky v bříšku co nejlépe :slight_smile:

Míšo, tobě aŤ dopadne KO dobře a sliznice zase trošinku poposkočí :wink:

Beryku, tobě se snad dneska už ukáže blikající srdíčko, tak to by mohla být fotečka prcka :wink:

Jusinko, s těma podprsenkama, já je taky kupovala na poslední chvíli, Věrka mi poradila vietnamce a fakt za pár korun a bohatě mi stačí, jinak teda se přikláním k tomu co Danča do půl roku se jich nezbavíš pokud budeš kojit, zatím používám jen kojící podprsenky, chtěla jsem vzít jiné a není to pohodlné pro kojení. Na noc tedy nepoužívám, to chodím spát na Evču :wink: :grinning:

a do porodnice, určitě ponožky, čepičku, rukavičky, plínky a ubrousky (přesně jak psala Woblu) já byla s přístupem chrudimského novorozenec.odd. zklamaná, koukaly na mě vždycky skoro jako na blázna když jsem potřebovala druhé body za den (protože se malý třeba poblinkal :frowning2: ), né všechny sestry, ale většina z nich byla hrozná. Ponožky si počůral hned za pár hodin po narození a bylo mi sděleno, že už nemají, tak ať ho jen tak zabalím....................takže ty určitě sebou, byla jsem vděčná, že je mám z domu, neboť ty semetriky by ho nechaly omrznout :confounded: :angry:

Dančo, no tak to teda noc fakt nic moc :confounded: , s tou televizí docela dobrý, no tak třeba ji to uklidňuje, mě taky :grinning: , co ji zkusit pustit rádio na noc??? :sweat_smile:
19. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
Jusi, ale každá porodnice je jiná, Chrudim, HK, PCE, kde budeš rodit??? v PCE? jinak Chrudimská porodnice super!!!!, ale to novorozenecký fakt děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
Jusi noooo jestli budeš rodit v Pcích, tak tam teda byl oblečeníčka nedostatek. Sice nás tam bylo moc, tak nevím jak teď, ale prťous měl třeba 2 dny stejné obleč, protože prostě neměli...... Takže když tak pro sichr, něco do tašky hoď, to uvezete.....

Ostatní samo zdravím :slight_smile:

Danu tak hlavně, že jí bylo dobře :grinning: Ale noc hrůzy nezávidím :confounded: U nás taky nif mof, asi nějaké erpce....

Woblu heleeee tak zus již zde zmiňovaného Sab simplexa, je na prdy, dětičkám chutná a třeba Marťasa překecá, že si dudas ponechá, protožeeeeeee z něj sem tam může slíznout tu dobrotu co mu ji ma něj mamka lupne... :wink:
Na Selinku to teda zabíralo parádně a závislák není...... :wink:

A kojo podprdy, no to nevím jak chcete nosit nějaké s kosticema nebo vystužné, protože až se vám nalejou prsa, tak budete rády, že někdo ty kojo podprdy vymyslel a vůbec to je na pohodu, než pořád vytahovat prso tam a zpátky...... uvidíte :wink: :sunglasses:
19. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
Very, díky za tip, juknu co ty šikmooký nabízejí :slight_smile: .Taky to nechci hrotit (ale zase koupit je chci), kdybych fakt třeba nekojila, tak by mě to tak akorát nakrklo, že mám v šupleti další zybtečnosti..Rodit budu v Pcích, tak jsem zvědavá ne ten přístup, když jinak to tady sotji za :angry: ..

Sanu, mě to bylo hned jasný že Pardubice budou zase jiný :frowning2: , takže ještě i něco pro prcka..
19. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
holky tak pak kouknu na ty podprdy. Teď jsem si koupila ty prsní vložky, abych každý den nemusela prát. Koukám jak vybrat kočárek a je to mazec
19. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.