• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dablí já stejně každý den prala, protože jsem se nskutečně, ale neskutečně po porodu potila. Jsem byla pořád na ždímačku!!!!!!!!
19. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
sanu tak to se mám na co těšit.
19. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz
Tak jsem koukla na stránky Sanusu. A co mě teda dostalo.................jak se tam hradecká baba jaga kření ze všech nejvíc, to je vtipné ovšem paradoxně v reálu to je naprostý opak. :astonished: :astonished: :astonished:
Jestli tam něco před tím focením nepíchli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz
Hele třeba budeš v poho, koukni na Very, ta přijela v šestinedělí na sraza jak kdyby někomu Mišáka hlídala, naprostá pohoda. To bylo pro mě nepředstavitelné..... např.
19. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky!
Asi už jsem jako kolovrátek,ale nemůžu si pomoct... Musím si ulevit...
Klaudi stále jen řve,řve a řve! Normálně mi z ní asi už brzo hrábne. :confounded: Když si hraje,tak se zabaví max.na 15 minut,když spí,tak max.45 minut.Pořád chce jen stát a stát,ale tím stylem,že já budu s ní a budeme stát spolu.V chodítku vydrží taky jen chvilku a řve... Prostě mazec.Včera večer jsem už měla pořádnou krizovku.Pociťovala jsem něco jako vztek a lítost najednou.Proč,když jsem si to už jednou zažila s Terkou,to mám jako přes kopírák podruhý. :frowning2: Byla jsem u tchánovců a tam mi říkala tchýně,jak je synáček švagrový strašně hodný,že ho hlídala a nevěděla o něm.Ona že to měla se synem (mým ex) taky strašný,tak že ví,o čem mluvím.Přesto mi to všechno večer doma přišlo nějak líto.Já nevím,jsem možná nějaká divná a navíc to příšerný depresivní počasí :angry: Koníkovat nestíhám,ani nevím,co se tu děje.Snad je všechno O.K.

Dnes ve 13h jdu k soudu,zase kvůli tomu snížení na Terku.Podala jsem návrh na snížení z 3 800 na 3 000,tak mi držte palce,ať to dobře dopadne.

A omlouvám se,že si zase stěžuju :sweat_smile:
19. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahoooj... počasí beze změn :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jusi, Dabli... holky už psaly... kojo podprdy jsou k nezaplacení... nejsou jen "hrůzy", náhodou máte na výběr i moc hezký :wink: ... a po dobu kojení jsem fakt nosila jen ty.

Taky jsem skoukla Sanusácký stránky :wink:
19. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz
hezký den...

Dančo upřímně tě lituju , ty noci probděný jsou na mrtvici a ještě když Vám není dobře.hlavně ať už je Vám líp :wink:

Já v noci taky nespala mlá chrupčila celej den a v noci byla akční já pochodovala po baráku od 1h :sweat_smile:akonec jsem to vzdala šla si s ní lehnout no a já spala a ona koukala.Pak jí přilítolo prso a spala taky :sweat_smile: Jako teprv teď tu snídám a malo jsem uvozila doma v kočáru tak snad jí to na hodku vydrží...

Jusi koukám jsem tu asi jediná co nosí normoš podprdu páč i ty kojenecký na mě vlajou tak mám normální , ale s odepínacíma ramínkama.

a oblečení na porodnici na Jipu byla nouze to byla malá poblitá až do koupání a na novorozencích byli na nás moc hodní a měli jsme všeho akorát :wink:
19. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz
Veruško ahoj......

někomu to říct musíš no ne????A jsme tu od toho :wink: Až budeš u soudu budu na tebe moc myslet :wink:

Nic si z toho nedělej, že Klaudi zlobí podívej ona ti to vynahradí až bude velká jako Terka :wink: Oni to ty prťata vědí jak mamku potrápit i když jsou takhle malinký.....
19. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
Rychnov, já to včera taky zjistila, že ta embryoložka je veterinářka, popravdě mě to dost zarazilo, není to trochu podivné? :sweat_smile: Kdo vlastně dělá embryologa - doktor? Nebo farmaceut?

Jukám co Delf, co Míša, zatím žádné info... teď pojedu po nákupech, zítra jedu do těch lázní... takže mám fofr :slight_smile: Stavím se odpoledne.
19. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
Sanu o tom pocení mě něco vyprávěj to byla hrůza :sweat_smile: Přišla za mnou věrka a ze mě lilo jak z konve tak jsem se omlouvala, páč jsem se cejtila až za roh. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a stránky jsou hezký :wink:
19. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
No jdu něco dělat tak zatím.....
19. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahoj Gábi!
Holčičko,myslím pořád na Tebe a na malou a každý den večer,když si konečně lehnu do posletele si řeknu: Zase jsem nenapsala Gábi jak se mají! :sweat_smile: Je to fakt děs.
No,snad se máte dobře a malá je v pohodě a snad i Ty :wink:

Na stránky jsem taky mrkla - je to o něčem jiným,než ty minulý. :slight_smile: Zkoukla jsem Hradec,ale nevím,která sestřička je ten jejich "Igráček" a "Starucha"... :confused: :grinning: A na Pardubickej Sanus,jak to tam sluší Śári i Provazníčkovi. :slight_smile:

Holky,pocení po porodu taky znám a bylo to příšerný.Postupem času se to ale srovnalo,jen se to musí holt nějak přežít.Já teď už nekojím skoro vůbec.Po těch příkrmech se Klaudi dá raději čajík a tak kojím pouze nad ránem,kolem 3-4hodiny.Takže brzo asi zkončíme nadobro.Ale já jsem spokojená.Myslím si,že jsem svou kojící povinnost splnila svědomitě. :wink:
19. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
každý den večer... :confused: :sweat_smile: Každý večer tam mělo být :wink:
19. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
Jusi, fakt než podprdu za 500kč a více tak tahle stále teď fakt nevím něco kolem 80kč :grinning: ,měli teda jen jeden druh nevím jak v PCE, tam byla Věrka, ale i tak za ty prachy se vyplatí a žádný stresy, drahý prádlo až po kojeníčku :wink:

jinak koukám, že s tím oblečeníčkem všude nouze :confounded:

Sanu, jsi to napsala, jako bych byla nějaký extrém - exot :sweat_smile: :grinning: , ale mě fakt bylo moc dobře a vlastně je pořád a hned ´tukám třikrát :pensive: , abych něco nezakřikla.

a s tím pocením, no já sice až po 6nedělí začala, ale fakt jako prase, 3 x za noc žádný problém se převlékat a dávat nové prostěradlo a peřinu na 100krát otočit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: , zatím se mě to dost drží, už jsem si říkala, že mi to třeba dělá i ta antikoncepce, no prostě jsou ještě hormony asi na pořádným pochodu a nehodlají se zastavit :unamused:

Věru, taky na tebe budu myslet, ať to klapne a nejlépe vše jak si přeješ :wink: a stěžovat si musíš, musí to negativum z těla ven, víš co ty si zasloužíš obdiv, protože být na všechno sama, a k tomu všemu ubrečená Klaudi, smekám holka, já jsem na nerva, když 5 za sebou dítě zakňourá :sweat_smile: a jestli ti to přišlo líto se nikdo nemůže divit, to všechno co tě potkalo musí přijít líto každému normálnímu člověku. :pensive:
19. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
Věru jak píše Gabča, až bude ve věku Terky, tak bude ukázková a my budem třeba šedivý až na patě, jaký budem mít doma sígry..... :sunglasses: :wink: A chodítko se jí nelíbí? ANi třeba kdyby jsi ji jako držela u toho za ruku aby měla ten pocit....... Ale bezmoc chápu, když jsi na to sama, tak to na tebe padá................. Na souda držím pěsti!!!

Gab a jak manža? Si užil malou jen chvilku viď..... :unamused:
19. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
Gabčo, týýý jo, tak Valentýnka tě takhle pokouší :sweat_smile: , ale ona je malinká, ještě si svůj režim musí najít :wink: a pak až to bude vše ok, přijedeme.....máme to v plánu, jak písneš, že můžeme jsme tam :wink: :slight_smile:

a já jdu na ty stránky :wink:
19. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
hmmm, tak mě se to nechce mrcha načíst :angry:

a taky čekám pořád na balíček, má Mišanovi přijít lehátko-sedátko, páč jeho mobilní koš už ho moc nebaví :sweat_smile: a taky gaťata s Anglie :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz
ženy to jste všechny na sanusových stránkách bo co???, že mě to nejde, přetížená síť :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
Starucha je ta vyřehtaná úplně na levo a Igráčka jsem snad ani neviděla ha, musím ještě juknout. Nebo byla ta vyřehtaná Igráček, jeee to musím ještě udělat pořádkovou analízu. Zrzečka je fajn, ta je druhá z leva myslím no jediná zrzka no.
19. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz
Aha tak mě to taky nefachá, tak až odpol, teď mizím, tak zatím

A jsem zvědavá na holky s jakou přijdou..... :slight_smile: Doufám, že budou jen dobré zprávy.
19. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu. Mám na vás prosbu.Chystám se objednat do Sanusu do ambulance na konzultaci (dva roky jsme se snažili s přítelem o mimčo, po dvou letech se to podařilo, bohužel v 7tt se zjistilo zamlklý těhu, a protože moje doktorka s tím zatím nechce nic dělat, rozhodla jsem se, že nebudu čekat vzhledem k věku - je mi 30 a objednám se bez doporučení do Sanusu).
Koukala jsem na jejich stránky a nevím ke kterýmu doktorovi se mám objednat nebo jeslti se na to neptají a je to jedno...Poradíte mi?
Předem díky za odpovědi
19. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz
zapomněla jsem napsat že do Hradce do Sanusu:slight_smile:..ach jo..., hrůza se mnou
19. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky,
tak hlásím, že u nás hnus - malá má už týden teploty 38,5, plnou pusinku aftů a teď i opary - hrůza. V noci nespí, přez den je protivná. Zítra jdu k dr. ať s ní už něco dělá....

Jinak se nemůžu dočkat pondělí. To jdu na kontrolu k DR. a už se těším a bobíky uvidím. Doufám, že jsou ok, už jsem je dlouho necítila.
19. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
Skol zdravím , já chodila k Provazníkovi a byla jsem spokojená :wink:

Sanu vyřechtaná starucha :grinning: :grinning: :grinning: Miroslav je tam za fešáka :wink:
No manžel má z ní nakadíno , kouká na ní jak na obrázek :wink: a zjstila jsem, že na kluka takhle nebyl.Jsme doma isouili, že byl tenkrát ještě mlaďoch ..

Very se domluvíme a dorazíte :wink:
19. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz
Já se taky hlásím na návštěvu,až bude (snad) zase hezky.Jestli můžem... :wink:
19. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
skol - já chodím taky k Provazníkovi a jsem moc spokojená.Skvělá je i Dr.Novotná.Ale oba jsou v Pardubicích.

Tak holky,já jdu na to.Dík že na mě myslíte :wink:
19. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
Věrko, tfuj,tfuj,tfuj :wink: :slight_smile:

Skol, vítej tu :slight_smile: , počkej až dorazí hradečandy, my jsme zatím všechny PCE :wink: (já též hlasuji za Provazníka :wink: )
19. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
věru tak hodně štěstí :wink: a přijeďte jasně že budu ráda :wink: a co takhle mini srazík u nás na terase???dáme zákusek,kafíčko??hlaste se. Až počasí dovolí..
19. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz
Věrko, držím palce a myslím na Tebe!

Holky, díky za podporu, snad už to nějak zvládnem, choroba ustupuje a já budu chodit dřív spát, no...

Sovi, mě by ta veterinářka nevadila, ono je to studium prý těžší, než na doktora... a ta embrya jsou podle mě velmi podobná...

Jo a psala mi Muchla, dorazí na sraz - tak tam bude o dvě plazilky navíc :dizzy_face:
19. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
ahojky holky tak jsem zdééééééééééééééééééé.A dva bobísci v bříšku,tak tfuj tfuj at se jim tam líbí,měla jsem holky přijít na řadu v osm,ale šla jsem až v 9:35,no hůza to čekání,přišel ale pro mě pěkný zřízenec,teda stál by za hřích :grinning: no a zachvilku mi přinesla ženská z kantýny talíř s řízkem a hranoky +džus jsem se přežrala :grinning: :grinning: :grinning:
skol vítej já chodím do HK k šilhanoj no špatný není akorát někdy mě komunikace dost vadila,že nic neřekl dokud ses nezeptala nic ses nedozvěděla,ikdyž naposled co jsem tam byla na měření folikul tak se malinko rozkecal teda asi se dobře vyspal :sweat_smile: ale říkaj o něm,že je dobrej,to se pozná ted jak to dopadne u mě :dizzy_face:
19. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.