• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Skol, ahoj, neomlouvej se, jsme tu od toho :slight_smile: Hele v HK záleží, koho budeš mít radši. MUDr. Šilhan je sice pohrk, ale je to odborník, dál tam je kdo, MUDr. Dejmek, ten nemluví, ale je rozhodně odborník, mladý Štěpán, toho si taky chválí, a primář. Možná bych to nechala na sestrách, ať Tě k někomu napíšou a uvidíš. Kdyby se Ti nelíbil, změníš. Jo a ve třiceti mít za sebou jedno zamlklé těhu, takhle "brzy", v 7. tt, to sice není příjemné, ale nemusí to nic znamenat, věřím, že otěhotníš přirozeně, ani se nenaděješ. A držím palce! :wink:
19. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz
Delf, super ! Teď to bude napínavý, příští dny :slight_smile: mám tušení, že ti to vyjde :slight_smile: teď se bude prostě jen čekat ? Kdy si máš udělat test ? :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
Rychnov, tak to jsi mě uklidnila :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
sovička snad máš pravdu no na krev mám jít za 14 dní což vychází na 2.6.a to se uvidí zda to vyšlo nebo né.
19. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
Teda dětičky pěkně zloběj koukám, tak pevné nervy. Ten náš taky vysíral, prso chtěl po hodině a pak už bejt jen přicuclej a podudat si, asi po půlhodině řevu si konečně vzal dudlík a spí jak zabitej :sweat_smile: chlap jeden mizernej :grinning:

skol, záleží, jaký přístup Ti vyhovuje - s Dejmkem je to fofr, ten se s váma moc mazlit nebude, tam je to šup šup. Šilhán je takovej opatrnější, dá vám víc času, bude zkoušet asi víc vyšetření apod. Ale výsledky mají oba. S mladým Štěpánem jsem neměla tu čest, ale primář je super, taková zlatá střední cesta, hodně vysvětluje :wink: Ikdyž já jsem to měla dost načtený, tak mi to stačilo, jen jsem se ujišťovala a ptala na to, co mi nebylo jasný :wink:

to jste mi připomněly, že musím manžela taky vyslat do Sanusu, jednak poděkovat, a jednak na spermiogram, aby se nestal zázrak a nečekali jsme po šestinedělí prďocha č.2 :sweat_smile: Přece jenom bych ráda blicí pauzu :grinning:
19. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
Delf, rozmazluj se, dělej jen to, co se Ti bude chtít, já chvíli polehávala, chvíli si byla třeba na zahrádce... hlavně pohodičku :sunglasses:
19. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
ahojky woblud,se nediv je to chlap tak chce prso :grinning: :grinning: ta blicí pauza je dobrá teda ty mě dokážeš teda rozesmát to ti povím
19. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
jo jo mám to v plánu no,ale za chvilku budu muset pro treperendu do školky vůbec se mi nechce ven do toho počasí :sweat_smile:
19. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
pak přijede babička s dědou a odvezou si jí aspon do zítra pak už bude přítel doma tak to bude ok.
19. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
Delf, tak super :wink: :dizzy_face: a ť se mrňouskové pěkně zavrtají :wink: , a co chlap byl s tebou na pokoji jak to dopadlo s vycházkama?

Woblu, to si taky říkám s tím prďochem, sice já už od konce 6nedělí beru antikoncepci, ale na druhou stranu jak to člověk nemá, tak si říkám, teda to by byl gól :sweat_smile: :grinning: , kdyby něco a já bych to ani nevěděla neboť mrcha nikde :grinning: , ale ještě nééé, musím si prďolku užít a pak až druhý :wink:
19. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
čest práci,

už se válím doma
vajuch bylo 12, 11 zralých, zítra budu volat co a jak, ET bude v pondělí
sliznice ani ň

Jusi jo nahřívám jaak kretén a stejně je mi to k h......
Delf držím pěsti
19. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
koukám na nové stránky Sanusu, můj pan doktor tam vypadá dobře :grinning:
19. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
Delh ať se bobísci pěkně zavrtají.

Míšo 11 vajuch je dobrý jěště ta potvora sliznice.
19. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
sliznice lepší nebude, bohužel
19. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz
Miso, jak - nové stránky? Já koukám pořád na ty jedny a Kučera tam fotku n emá....
V každém případě ale gratuluju k jedenácti vajuchům a v pondělí na tebe budu moc myslet... s tou sliznicí mě to mrzí. Má to velký vliv na úspěch?
19. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz
Sovi dej si jen Sanus a najdeš

Sovi sliznice je v podstatě základ uspěchu, bez sliznice nemáš žádnou šanci otěhotnět

děvčata čtěte, já jsem v šoku :grinning:

Vážená slečno, paní,
Vážený pane,

na základě usnesení přijímací komise PdF MU byl dnes do Vaší e-přihlášky importován údaj o přijetí ke studiu (platí pro studijní obor a číslo přihlášky výše uvedené).

Studentkou/studentem se stanete v den osobního převzetí rozhodnutí o přijetí (tedy u zápisu). Zápis ke studiu v oborech v kombinované formě se uskuteční v pátek 18. června 2010. Všechna další upřesnění (místo, hodina, případné zástupy, omluvy) najdete v dopise, který Vám bude zaslán v týdnu od 24. května 2010.
19. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz
aaaaaaaaaaaaaaaa byla jsem 28 ze 143, já se picnuuuuuuuuu :grinning:
19. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz
Míšo ahoj,
úroda je krásná :slight_smile: a sliznice zlobííí :angry: , ale jelikož čtu tvé přijetí na školu, tak ti říkám ..............to vyjde, už jen proto, že nebudeš vědět co dřív, prostě to klapne :wink: :dizzy_face:

Gratuluji k přijetí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz
Very jsem si na tebe hned vzpomněla když jsem to četla

přijali mě zatím jen na jeden, tohle je Učitelství pro 1.stupeň ZŠ, ještě to Lektorství anglického jazyka, ale to asi až po těch oborových zkouškách v červnu

no já to nechápu, fakt jsem myslela, že nic
19. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz
jo pan doktor říkal, že ze sliznice evidentně víc nedostaneme, ale že víme, že poprvé to šlo i při 5mm, ted mám 5,5mm

jinak pak už jen adopce nebo náhradní matka
19. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz
Míšo, já ti říkám, že to tak bývá, dobře si vzpomínám na mé přijetí do práce byla jsem nadšená :dizzy_face: , o pár dní // a zkoušky jsem vzdala hned, neboď jsem tajně chodila k Dr. z práce natož ještě na zkoušky, to by je asi ze mě kleplo, stejně to se mnou vydrželi dlouho :grinning:

a jinak fakt super, ono to tak v životě je, čím míň očekáváš tím víc dostaneš :wink: , takže hele nevymýšlej bejkoviny...jako náhradní matka atd....5,5mm je hezký pořád lepší jak minulých 5mm, už to ber za úspěch :wink:
19. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
verýsku poslala jsem tam přítele,když jsem ležela na pokoji,myslela,jsem,že tam nepůjde a představ si,že neprotestoval a šel :grinning: na pokoji nebyl jídlo jsem snědla sama teda jen polovinu pak už jsem nemohla,ale bylo to dobré :grinning: .
míšo moc pěkná úroda gratulka to je fajn moc držím pěstičky na et :sweat_smile:
19. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz
Very jsem myslela, že toho půl centimetru ještě uděla, no jsem domluvená s Dr., že mi před ET sliznici ještě změří a já, ač mi to zakázal, to risknu a budu pít maliníkový čaj, loni jsem ho taky pařila a chytly se
19. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
Míšo, kéž by udělala i třeba jen pár mm, hlavně ať je to udrží prďolky jedny :wink:

Delf, no vidíš překvapil chlapec :grinning: :sunglasses:
19. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz
No já si právě říkám, že když bude morfologie zase kolem nuly, že bych se s žádnou antikoncepcí netrápila... v nejhorším otěhotním no...
Míšo, ty jo, jsi fakt borka :sunglasses: a úroda pěkná :wink: tak držím palce, ať to stačí :slight_smile:
19. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
Holky tak vám tady přidávám jeden takový odkaz, rádoby jednoho tatínka :angry: :frowning2: (staré dobré sanusky budou vědět) a jedné slečny, která nám párkrát vstoupila do diskuse, jen aby jste věděly s kým jsme měly tu čest, nevypadá na to, že??? no jo zdání klame :confounded:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=632520&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3F
19. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz
holky, díky za vaše reference, uplně jste mi zvedly náladu...já tam hned zítra brknu, mějte se hezky :wink:
19. kvě 2010 v 15:41  • Odpověz
míšo, tý jo, gratuluju k přijetí, to je radosti v jeden den :slight_smile:
Sliznice bude stačit. Musí.

S těmi www tedy nevím. Dala jsem jen sanus.cz a doklikala jsem se na Sanus v HK.

Verysek, co je na tom odkazu špatného? :confused:

Já dneska balím do lázní, takových věcí, to je šílený :slight_smile:
19. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
Sovicko, to jsi tu ještě nebyla, tak nemůžeš vědět o co tam jde v tom odkazu :wink:
balení ještě jde, horší je pak vybalování, když se vrátíš z cest, nejrychlejší je všechno hodit do pračky :grinning:
19. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz
Skol, přijď nám pak říct u koho jsi skončila a jak to probíhá :wink:
19. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.