• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very to je vydra, ale chudera vizážistka, asi si dala hodně práce, ale výsledek žádnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
verysek, no však to mám v plánu.
ale je to komické, moje skříně zejou prázdnotou a obsah skříní mám narvaný v taškách :grinning:
Ještěže jedu autem, neumím si představit, že toto vláčím vlakem. I když "vláčít vlakem" se k sobě docela hodí :grinning:
19. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz
Mně se ta nevěsta od pohledu líbí, ale vypadá to, že vám moc ne :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 16:24  • Odpověz
Sovi máš IP
19. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz
děěěcka ještě vám řeknu novinku, jsem domluvená s paní doktorkou embryoložkou, že mě před ET vezme do laboratoře a ukáže mi mrňousky, ja se taaaaaaak těším :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 16:28  • Odpověz
no teda míšo ty se máš jak jsi to dokázala?
19. kvě 2010 v 16:35  • Odpověz
já to chci vědět taky míšo co je na ní špatného? :wink:
19. kvě 2010 v 16:36  • Odpověz
to jsou věci po dvou deci teda míšo
19. kvě 2010 v 16:43  • Odpověz
njn, neuděláš nic, lidi jsou mrzáci
19. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz
Veru,tak z toho se mi chce tak akorát zvracet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
19. kvě 2010 v 16:49  • Odpověz
delf jinak s tou laborkou, no mají nas tam rádi, my si s manželem vždycky s nima povídáme a děláme opičky
a dneska když embryoložka přišla, tak jsme se nějak začli bavit a já jsem jí říkala, že bych to někdy chtěla vidět, jak to dělají a jak to vypadá, tak mi říkala, že mě tam před ET vezme, na chviličku a ukáže mi mrňouse :grinning:

a pan doktor to stejný, řekl, že kdyby to náhodou nevyšlo, tak že pro nás zkusí udělat ještě něco, předpokládám, že tohle normálně nenabízí, páč u nás se to nedělá, jsou hrozně zlatí
19. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz
Jinak já jsem teda zpět od soudu.Rozsudek bude vybesen v pondělí.Já jsem navrhla ty 3 000, bývalý 2 800 :confused: Jenomže já jsem s tím nesouhlasila a nechala to prostě na toho soudce.Je to všechno o něco víc složitější,než se zdá,ale já se sem raději rozepisovat nebudu. :wink: Takže uvidíme.Celkově z toho ale moc dobrý pocit nemám,protože mě neskutečně štve,že já prostě nijak nedokážu,že jeho příjem je vyšší,než ex uvádí.A soud to bude opravdu počítat z toho,co uvedl.V tomhle je to všechno takové nedomyšlené a matky samoživitelky,jejichž ex manželé jsou OSVČ mají holt smolíka. :angry:
No nic.Necháme to koňoj,respektive panu soudci.

Večer jdu na "merendu" s naší partičkou,tak se těším,jak vypnu.Jsem vyždímaná jako citrón... :rolling_eyes:
19. kvě 2010 v 16:54  • Odpověz
Věru držím pěsti ať je pan soudce rozumný a překvapí, samo, že mile :wink:
19. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz
holky je to fakt smutnééé :frowning2: , nemyslím to nějak zle, ale když víte, že se tak dlouho snažili a když to klapne, tak se to takhle semele - no je to život, ale hnusný, je vás tu takových víc, tak vás maminky , které jste na to jen VY obdivuji :pensive:

Věru, jak jsi dopadla????

Míšo, teda to je mi protekce, takže tam bude láska n aprvní pohled, to až uvidí maminku, tak hned budou chtít zůstat v bříšku :wink: :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz
Věrko, no tak snad se "kůň" rozhodne správně ve váš prospěch, nebo spíš Terky :wink:
19. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
a užij si akcičku, to je potřeba :wink: :slight_smile: , a pořádně vypniiiiii :grinning:
19. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
teda míšo to je zlatý fákt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz
Veru,jak jsem psala... Rozsudek se dozvím až přijde poštou (bude vynesen v pondělí,ale tam osobně nemusím jít,tak ani nepůjdu). Já jsem navrhla 3 000 (z 3 800) a ex 2 800. Teď to je jen na soudci,jak nás rozsekne.

Holky,mě je z toho svatebního albíčka úplně špatně.K tomu prostě nemám ani slov.Kor když jsem si prožila a prožívám to samý.
Nejraděj bych jim tam něco peprnýho napsala :angry: :angry: :angry:
19. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz
Very jj :grinning:

hrozně mě to dojalo, norálně tam nikoho nepustí a nadstandartní pomoc ti jako cizímu taky nenabídnou, fakt zlatí :grinning:
19. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz
Veru i já bych s chutí něco napsala, je to ubohost nad ubohost
19. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
Věru, že mu to stojí za to hádat se o 200,- ach jo

Míšo úroda je krásná :wink: odpočívej
Delfi ty taky a přeju ať se hezky zakousnou :wink: já teda ležela 5 dní :wink:

holky teď jsem viděla video jak se Vali narodila a fotky .....tady řvu jak blázen...
19. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
já to vzdala, napsat ji tam něco, protože ona to dá adminovi, aby to smazal, tak se ani nenamáhám, každým přeju jen tolik, co si zaslouží :pensive:
19. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz
Gabčo, se ti nedivím, ty máš právo jsi v 6nedělí, ale jak tu už kdysi psaly holky to slzení moc nepřejde, víc věcí mě dojímá než dřív, musím se u všeho držet, abych nebulela a u postýlky večer, když spí jsem schopna se rozbrečet na povel :sweat_smile: :grinning:
19. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
Very já taky nic nepsala, ale ráda bych :grinning:
19. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz
jsem si po příjezdu z Jihlavy dala polívku a je mi po ní zle, fuj a to jsem chtěla jít vysávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz
míšo, díky za IP, fakt humáč :frowning2:
Jé vy se máte, že uvidíte embrya, to by mohlo být zajímavé, musíme se s manželem snažit, aby nám je pak také ukázali :grinning:
Co se týče doktora, já jsem z něj úplně unešená, je mi neskutečně sympatický - což je myslím si strašně důležité.
19. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz
sovi já po jeho dnešní nabídce taky, mluvit teda s manželem, ale vůbec by mě nenapadlo, že to udělal

a manžel byl z toho uplně paf :grinning:
paní embryoložka je hrozně příjemná a pořád se usmívá
19. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
ta veterinářka? :slight_smile:
A co myslel tím "něco navíc"? Si nějak neumím představit nic konkrétního... :slight_smile:
19. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz
jj tak MVDr. je moc příjemná
19. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz
Ahojda.To je teda počásko člověk ani nemusí do bahenních lázní páč bahno hned jak člověk vyleze z baráku.Míšo tak supr většinou to tak je někde výjde práce apod a výjde i těhu.Et máš v pondělí tak to jdem stejně já v po Ket aspon doufám,že to Ti eskymáčci zmáknou . :wink: Very to je hnus no jo zdání klame. :wink: Vm no to je právě to nefér,že nepřizná všechny příjmy. :wink: Sovi tak si užívej příští týden má už být lepší počasí. :wink: Delf tak ted mimískům domlouvat :wink:
19. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.