• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
holkyyyyyyyyyyyyyyyyy :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: na UTZ ten nejhezčí zážitek viděla jsem blikat srdíčko,normálně jsem řvala jak kráva :grinning: ,dr. si ze mě ďála srandu,že až vyjdu z ordinace a lidi mě uviděj ubulenou,že si budou myslet,že mě dr. zmlátila :grinning: , :sunglasses: jsem mocinky štastná :wink: :sunglasses: úžasný, úžasný úžasný :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: dala jsem fotku
večer dočtu pááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :sunglasses:
19. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz
Andi tak paráda, budu držet pěsti :grinning:
19. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz
:grinning: :grinning: bery gratulkaaaaaaaaaaaa, moc moc moc držím pěsti

supeeeeeeeeeeer :grinning:
19. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz
bery parááááááda moc gratuluji holka to je dobrá zpráva :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz
andi už domlouvám a přítel bude taky nebo uvidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz
Bery gratuluju jo to potěší taková zpráva :slight_smile: míšo dík aspon si budem říkat jak nám je :grinning: když jdem stejně.Ale moc Ti to přeju at Ti to výjde já tomu ketu moc nevěřím no uvidíme.
19. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz
Andi díky, musíš věřit, sliznici máš v pohodě, tak co by to nevyšlo :wink:
19. kvě 2010 v 18:41  • Odpověz
Jo míšo a je mi to k prdu se to vždycky chytne a pustí. :wink: Takže jestli to opět bude takhle nebo vůbec nic tak fakt nevím.
19. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz
Beryku, nádheraaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , moc gratulujiiiiii :wink: :slight_smile: , to je krásnýýý

Andi, Míšo těhu tady chodívá po 2 :wink: :slight_smile: , tak věřte :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
Andi já to tak měla poprvé, do 7tt a nazdar, pak ani tuk, a pak pan doktor zjistil, že dlouhýho mám lepší vajucha, tak vím proč to na podzim nešlo
a ted budu muset doslova ležet, sice říkal, že to není nemoc a normálně ženská může fungovat, ale já díky sliznici si to odležím, alespon ze začátku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz
very po dvou?a s kým jsem já? :frowning2: no teda :sweat_smile:
19. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz
Very já věřím seč mi síly stačí, vic už to ani nejde :grinning:
19. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz
delf s berykem, ta je první :grinning:
19. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz
Bery super nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a moc gratuluji :wink: :slight_smile:
19. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz
Míšo já po 1ivku ležela celech 14 dní a nic.A při 2 ivku jsem musela už 4 den do práce a povedlo se ale bylo to asi tím,že bylo kvalitnější a taky při dlouhým protokolu a to jsem měla obyč.menopur páč jsem na něj reagovala dobře. :wink: holky vy jste po Ivf máte větší šanci.
19. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
ahá tak to jo teda :grinning:
19. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
Ahojky,beryk paráda,gratuluji už naplno,odpočívej a užívej si to.
Delf i ty se hýčkej.
Míšo,Andi držím pěstičky.
19. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz
Míša napsala vše :wink: Delf,takže takhle to tu chodí :slight_smile: , už aby to tu jelo je potřeba to zase rozjet, jako tenkrát holky Soník, Majerka, Žofík, Danča, Muchla, Sanuska.......
19. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz
ahojkyholky tak co holka jak je jsem zvědavá na zítřek kéž kdyby se folikuli probudili a bylo jich aspon 7 jak jsem měla já
19. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz
Very mluvíš mi z duše, už by to zase chtělo nějakou tu břichatou vlnu :grinning:
19. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz
holky mě je zle, ale děsně
19. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz
Delf,dr.říkal,že množství už se nezmění,na levo fakt nic a na pravo ty dva.Snad jen,že by mega dorostly,ale už jsem smířená,že to stopnem.Spíš mě bude zajímat,proč na levo vůbec nic,to je ta má citlivá strana,teď jak mám ty utz často,tak mě to pobolívá i přes den.Myslím,že by jsme měli i tohle řešit,tak uvidíme.Včera jsem to ořvala,protože jsem si myslela jak to nepůjde vše hladce a teď,když vím,že cesta za štěstím je trnitá mi sklaplo.Dnes jsem v poho,ale zítra budu zas rozhozená,jdu tam sama,chlap je v práci,tak rozhodnutí bude na mě.
19. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
Míšo po čem?jsi byla na opu ráno.Ahojko jo je to cesta trnitá.Ale poptej se dr.na tu levou stranu. :wink:
19. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz
Hoja... to je zase novinek :dizzy_face:.

Delf... máš to za sebou :wink:... tak válet se a věřit :wink:.

Bery... mám radost :wink:, užívej si to :dizzy_face: !!!

Míšo... taky dobrý... vajucha i přijetí :wink:...

Čepi... ať je Marušce líp... a ty ať to nechytneš!

Ahojko... na ko jdeš zítra :confused: ?

Věru... tvoje ranní povzdechy jsou naprosto pochopitelné :confounded:... Ale bude líp, věř!!!

A odkaz na beremko... fotky hezký, ostatní :rolling_eyes:...

Dani... ať je noc lepší... a brek při přiblížení se k postýlce taky znám :sweat_smile: ...
19. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
Sarii,jo jo,zítra ráno,nahlásím se až na večer,pak šupajdím do práce.
19. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj

No tady to zase jede, jak za starých časů-....!!! :slight_smile:

Odkázek na album.......tak tahle paní to bylaaaaaaaaaaaaaaaaa ahaaaa těšilo mě :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Bery parááááááááááááááááááááááádáááááááááááááááááááááááá :dizzy_face:

Míšo týýý jo, to se máááááááááááááááááááš, jsem si pokaaždé říkala, jestli se nemám zeptat, jeslti bych nemohla bobísky vidět................. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A k přijetí ke studiu gratuluju jsi klug, ale jak psala Very, budeš těhu, takže nevím jak to budeš stíhat......

Věru tak držím pěsti!!!!!

Teď mi došlo s tím brečením když vidí postýlku.............................předevčírem v noci začala Sel brečet, tak jsem ji pak vyndala položila vedle sebe na postel a takovejch 20 minut ležela bez pohnutí koukala na mě a pak usnula..... :confused:
19. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ahojko na zítra přeju co nej rozhodnutí...!!!!
19. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
Sanu co je to klug, to slovo neznám :wink:

Sarii kujííí, jsem tomu nemohla věřit, jaksi jsem s tím nepočítala :grinning:

Andi z čeho je mi blbé?? ti to povím, udělala jsem si odpoeldne doma kučecí polívku a pak jsem si dala výborné jablíčko a to asi nebyla dobrá kombinace

z narkozy to nebylo, tu snáším v pohodě, jen jsem byla po ní unavená

joooo a při OPU se mi zdálo o miminkách, sranda co?? :grinning:
19. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
Míšo klug je chytrý :wink:
Kuřecí vývárek budu vařit o víkendu.

HOlky já se normálně těším za vás, já se pokaždé tak stašně moc na ten KET těšila...................... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Strašně vám držím pěsti a hrozně moc fandím embrouškům!!!!!
19. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
Aha no já opu taky zatím snášela dobře akorát naposledy po tý revizi jsem měla nízkej tlak.tak to jablíčko asi nebylo tak výborný.já mám po jabkách pak furt chut k jídlu.a to si vem že dělám v potravinách no naštěstí tam nemám čas se pořádně najíst to doháním pak večer doma. :wink: Týjo tak to výjde :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.