• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanusko, s obědem neporadím, ono je stejně už na rady pozdě, mám pocit :grinning:
Já mám sekanou z mrazáku a bambory od včera, je to mňam.

Ve 12 mám být u kadeřníka, rak jedu.

Rozi, gragulace k hcg, je ro pěkné číslo, tak bude miminko, super!!! Jen tak dál :wink: a bříško ať nezlobí!!
9. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Míšo a piješ ten maliník bo co jsi to psala...?

Dani tak si užij relax u kadeřníka já jdu na melir zítra :slight_smile:

Oběd ne ten není nikdy pozdě páč manža přijede až večer a já to budu mít jako večeři :grinning: Takže jsem potřebovala jen tip co koupit,
ale takovej pečenej králíček tyjo. No uvidíme ještě mám čas to v klidu někde něco koupit.
9. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Sanu jo jo piju maliník, kontryhel jsem prozatím odstavila
9. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Holky mizím, až dorazím z města zase se nahlásím paaaaaaaaa
9. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Sanu, tak gratuluju k holčičce. Včera jsi teda pěkně napínala. :grinning: A ty už taky cítíš normálně kopance? Já jestli něco, tak stále jenom možná takové to bublinkování, ale není to teda nějak extra intenzivní. :unamused: Doktorka sice minulý týden říkala, že ještě mám tak týden, 14 dní čas, ale když to tady čtu, že už vás to kope, tak z toho jsem trochu nervózní. :frowning2:
9. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím po kontrolce...

Je to neuvěřitelné, ale nález se od minula opět vůbec nezměnil, takže mi Hodík s úsměvem pravil, že těch 14 dní ještě v "pohodě" dám (podotýkám, že zítra začínám 37.týden)..Další věc, se kterou obrátil o 180stupňů je porod..Holky- hlavičkama dolů- takže prý spotánní..Konizace- nezájem- musela by být histolka karcinom a já měla "jen" těžkou dysplazii (stupeň před rakovinou)...UTZ na biometrii až 23.6.!!!!!!,takže mě jímá hrůza, kdy budu vlastně rodit...Když si uvědomím, jak byly holky velké už před třemi týdny, že mám rozestup těch svalů a svou současnou fyzickou kondici, která se za těch 14 dní bude ještě horšit..Tak se na porod opravdu "těším"...
Sestřička sama naznačila, že dřív se to praktikovalo jinak a že teď mají cosi jako doporučnení, aby se císař dělal opravdu jen v krajním případě...No a když jsem se ptala Hodíka-jestli, kdy a jak se bude porod vyvolávat- usmál se a prý: Nebojte se, ono to nějak dopadne... :angry:
Jsem to normálně v autě obrečela, fakt už sotva lezu a když si představím, co mě ještě čeká... :frowning2: :unamused: :unamused:
No, popravdě- ani teď na tom nejsem psychicky moc dobře..Holky moje- dneska se už asi nebudu hlásit- musím to nějak vstřebat...
9. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Sanusko, jakej pytel na plíny - takovej pytel do odpadkovýho koše, aby to méně (nebo vůbec) smrdělo. Uvidíme, jak se osvědčí. Zkrátka už nevím, co bych. A chci si látkování zpříjemnit. :wink:

Jinak jsem doma od kadeřníka, kámoška mi zrušila návštěvu, takže mám volné odpoledne, jenom na pátou pojedu na cvičení a před tím je hodinka předporodního kurzu, dnes manipulace s novorozencem, tak se těším.

Manžel přivezl rodiče z dovolené (z letiště), tak mám radost, nejen, že let byl v pořádku, ale i cesta do Prahy a z Prahy byla OK, i když prý někteří jezdí jak šílenci, však to znáte... jdu dočíst.
9. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
Maru a Sanusko, písněte mi do IP mailovou adresu, pošlu svůj seznámek. Netvrdím, že kompletní, ale řada věcí tam je, uvidíte. :wink:

Muchli, kopanečky přijdou každým dnem, uvidíš :slight_smile:

Evčo, je dobře, že holky i Ty jste v pořádku. Ohledně porodu, ani nevíš, jak moc Ti rozumím!!!! Tohle "nařízení" nebo "doporučení" mají snad teď všude. Však to víme, že se císaře dělaly víc a teď se zas jede na přirozené porody.... zase statistiky a čísla, nic jinýho je nezajímá....
Co epidurál? Uvažovala si o tom? Já už jsem rozhodnutá, že jestli mě budou "nutit" porodit normálně konec pánevní, že jedině s epidurálem, takže to rozjíždím po této koleji.... tedy, pokud bude k dispozici anesteziolog, což vůbec není v RK jisté... a zase do jiné porodnice utéct nemůžu... důvody znáte.

Evčo, zvládnem to!!! Musíme...
9. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Evi... holky jsou nachystané, šikulky. A s tím porodem... nesmutni, stejně s tím nic nenaděláš a ještě není nic definitivní. A ve finále to opravdu nějak dopadne... nemysli na to!

Muchli... já pohyby cítila tak nějak míň, žádný extra kopance... takže buď v poho :wink: ...

Jinak KO o.k. Mari má 2 700g. Přibírá pěkně, tak máme zkusit jen kojit bez příkrmu... A na očkování ani nepípla :dizzy_face: .
9. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Sari, jste holky šikulky :slight_smile:

Jedu k našim. Kouknu až večer, asi. Pa :wink:
9. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Evi nebůůůl :wink: když si člověk říká, že už nemůže, tak má sil ještě dvakrát tolik! Jde jen o to se oklepat :slight_smile: Navíc co není dnes, může klidně být zítra. Kdyby je tělo neuneslo, tak už by je vyčutlo na svět, tak relaxuj, dej si nanuka, namoč nohy do kýblu... prostě se nech opečovat :wink: však už to nebude dlouho trvat. A nezapomeň, že některé Ti i tenhle stav závidí - třeba já :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sarii jste šikulky :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
Evi, to mě moc mrzí :unamused: ale ty už to dáš a holky budou krásně dopečený...pak už si na tohle období ani nevzpomeneš :wink: Chápu, jak se cítíš, já nosila jedno a posledních 14 dní už jsem měla dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: seš statečná holka, co nejvíc odpočívej nebo bud tady s náma, at ti to uteče :wink: a na porod nemysli, ono to dopadne dobře at už spontánně nebo císařem :wink:

Sarii, Marinka je šikulka :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
ahoj holky, příští utery jedem pro leky a ke konci tydne bych měla začít stimulovat :wink: to je najednou fofr :grinning:
9. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
Týýý jóóó paráda dadous, jak dlouho trvala příprava s pojišťovnou a tak? Máš krátký nebo dlouhý protokol? Všechno info sem :slight_smile: Já jdu k Šilhánovi příští středu a jdeme se právě domluvit, tak ať mám představu, co mě čeká a nemine :sunglasses:
9. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
woblu, naše příprava trvala dlouho kvuli dadoušovi, ale jakmile se našlo těch par spermonu, tak to už docela frčelo, na pojištovnu jsme čekaly 14 dní a hned mě sestra objednala, pže příští tyden ma dorazit mrcha. S tím protokolem to nevím to se dozvím v utery, ale co jsem vyčetla tak vzhledem k věku, dělaj kratkej,ale to si jen myslím :sweat_smile: Vy vlastně už mate taky věechny vyšetření udělany ne? tak to s tebou sepíše tu žadost na pojištovnu a příští cyklus do toho mužete jít :wink:
9. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
14 dní tak to je dobrý - no my čekáme jen na výsledky imunologie a fragmentace, do konce června by doufám mohlo být oboje... Ahá, tak to já slyšela, že když je problém jen u chlapa, tak se dává dlouhej, ale zase ty už jsi zasloužená matka :sunglasses: ten dlouhej je právě od 16. dne cyklu (mám dojem, musím jít kurnik někam šmírovat :sweat_smile:)
Hele, imunologie se nebojím, ale kdyby se u té fragmentace našly ty chlamýdie jako u Danči a byla už podaná žádost, tak ten pokus propadá nebo to počká? Protože to by se muselo přeléčit a čekalo by se.
9. čer 2009 v 15:46  • Odpověz
ježiš ted nevím ale mam pocit že ta žadost ma nějakej ten měsíc platnost,ale to fakt jen tuším, ale myslím si že dr počka až dojdou vysledky a pak to hned muže poslat. no tak ja budu mít určitě kratkej, pže se setra patal kdy to mam dostat a abych mělal leky ještě před :wink: ta hele ja o tom vím kulovy :grinning: :grinning: si v utery musím vzít notes a všechno si budu psat :grinning: nejdřív se to všechno hrozně tahlo, objednaci doba byla vždycky jeden měsíc a ted to je teda kurňa fofr :grinning:
9. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
Ahoooj

jsem zpět z města, nic jsem nekoupila i když jsem tam slintala na bodýčka na holčičku, náááádherný, ale nějak si musím uspořádat v hlavě co se oblíká pod co nad kdy jak bodýčko no mám v tom hokej :grinning:

Luci prosím tě toho usínáčka jsi koupila kde??????????????? Já na něj nepadla, jen v Tescu měli růžoového nebo modrého slona a to se mi nelíbilo. Mě se líbil ten béžovej jak měla Anetka :frowning2:
Takže jsem holčince nic na oslavu odhalení nic nekouopila, tak zajedem aspoň s manžou asi nacpat pupek :wink:

Maju naprosto tě chápu, asi bych z toho taky byla nešťastná, ale pobreč si a zítra to zase bude ok.... nic jiného nám nezbyde...tobě nezbyde....

Muchli neeee klid, to je třeba jednou za 3 dny, že ucejtím silnějíší "zabublání", ale jinak to není ani zdaleka nějakej kopanec to neeeeeeeeeeeeeeeeeee......

Sari super

Mizím pak juknu
9. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
kočky jdu vás pozdravit a zároveň si jdu hajnout...Vašík usnul, tak to využiju...dneska jsem tu měli dětskou lékařku....jinak jsem vás dočetla...Evíku...co k tomu říct...co si v HK myslej viď? no nic...

Woblu né proto že je Vašík z ISCI, ale protže má taťka nic moc spermijky....

Dad a Woblu držím pěsti...
9. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahoj, tak jsem z rodičáku doma a jdu se natáhnout.
Evi no co dodat ... budu držet palce aby vše dobře dopadlo ... :unamused: je mi to líto, moc jsem ti toho císaře přála ale třeba se ho ještě dočkáš :wink:
9. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
Žofi Váša je kouzelnej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
žofi, diky, Vašiček je užasnej :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
ahoj,
hlásím se konečně z domu :slight_smile:

Evi, tak tě lituji a ještě s 2kočulkama, ty dr. jsou teď poslední dobou nějaký divný, ne?Ani se ti nedivím, že jsi to obrečela, to by asi každá z nás. Nezbývá než ti popřát hodně sil a ať si to holky co nejdřív rozmyslí a chtějí ven :wink:

Žofi, Vašíček je kouzelný :dizzy_face: , a hele pro moji "holčičku" bude věkově akoráde :grinning:

Sarii, tak to Marinka šikulka, zaslouží si obr odměnu :wink: :slight_smile:

Sanu, jakto že jsi malé nic nekoupila?????????????? :confused: :sweat_smile:
9. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
Dadouši, tobě držím pěstičky, ať to všechno proběhne na 1*

Woblu, ty ještě čekáš jak dopadne IUI, ne????
9. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
verysku díky a gratuluju k tt :wink:
9. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
Rozi, gratuluji k Hcg!!!! ať nám to pěkně prospívá a bříška ať už jen rostou :wink:
9. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
Tak přeci je zase nakukuju :slight_smile:

Žofi- krásná nová profilová fotečka a v albíku také.. :slight_smile: :wink: - Vašík je prostě bourák :slight_smile:

Jinak Dani- k tomu epidurálu- mě vůbec nejde o bolest- dala jsem jeden porod, dám i další...Je to spíš o tom, že jsem si o obou alternativách dost načetla a když už jsme u těch statistik, tak nadpoloviční většina "dvojčatovek", které jdou na spontánní porod, stejně nakonec skončí u sekce..Někdy dokonce obě variatny (mít sešitý spodek a břicho- co více si přát)..Já mám prostě hrůzu z těch komplikací, které můžou nastat (obrat plodu B na KP,špatné zásobení kyslíkem, když se to táhne atd..)...Ono je rozdíl rodit spontánně děti, co mají slabá dvě kilka a nebo regulérní termínové "tříkilovky"..
Kubu tahali zvonem a o průběhu porodu, který byl dost komplikovaný, tady raději psát nebudu...Vím, že to tentokrát může být jinak a v pohodě, ale ten strach tam prostě je..Taky si neumím představit, jak budu "tlačit", když mám problém se narovnat zleže..(kvůli těm roozestouplým svalům)..Já nejsem žádná fňukna, ale že to na mě dnes padlo, to tedy jo..A také k tomu přispívá fakt, že vím, že to není ve všech nemocnicích stejné a že to jde i jinak..Když pak na "Dvojkách" Jankatr píše, že chtěla rodit spontánně, ale MUDr. jí po několika hodinách, kdy se neotvírala (není divu, když je děloha "vytahaná" a neudělá ty správné kontrakce) důrazně doporučil sekci s komentářem, že svou ženu by dvojčata nikdy sponánně rodit nenechal (právě kvůli těm komplikacím, které můžou nastat)...tak to člověku zkrátka moc nepřidá.. :unamused: :unamused:

A už toho nechám, stejně si nepomůžu...

Sanu, tobě samo gratulka k holčině- úplně jsem na to zapomněla :pensive: :pensive:..Tak vzhůru do nákupů, co? :wink:
Je mi jasný, že si nepomůžu a neovlivním to
9. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
Rozi- super HCG- myslím, že můžeme gratulovat, paráda :dizzy_face:

Jo a Verýsku tobě samo také gratulka k těhu a srdíčku, jen tak dál :slight_smile: :wink:
9. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
Dad, děkuji, snad bude vše OK i nadále :wink:

jsem tu nějak neviděla Gabču, kdepak je???
9. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
Tak jsme zpět, a já i s krémovou česnačkou ze Stejku v žaludku :wink:

Maju ty jo, stejně to je o ničem, že to s tebou neproberou, přece ty za holky taky zodpovídáaš plus k tomu tvoje zdraví...... Neříkám, že jim tam budeš diktovat jak chceš porod podle tvých představ tak a onak, ale myslím si, že by měli vyslechnout i slova rodičky.... :pensive:

Very ne nic jsem nekoupila :pensive: Usínáčka jsem nesehnala a ta bodýčka byla sice krásná, ale nějak jsem si v ten okamžik nedokázala sesumírovat v hlavě co kdy bude potřeba jaká velikosst jestli to stejně využiju, aby to nebylo slabé na konec října zač listopadu, no jsem jelenice =:o/

Snad to tady se mnou holky daj nějak dokupy asi Lůca, ta měla nejbližší dat porodu jako já......

Jooooooooooooooooo a změna asi s kočárkem :grinning: No prostě budu lustrovat, manža zase začal pochybovat, jestli by to nechtělo koupit dražší kočárek................... Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jestli bych si nechtěla rozmyslet tu černou :grinning: :grinning: :confounded: Ach jo, říkala, jsem, že ještě třeba do béžové bych asi šla, ale mám z toho hlavu jak pytel od banánů :grinning:
9. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.