• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
sanu a celinku máš taky z ketu vid.No a kolikátýho prvního vid.
19. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
Sanu ahaaaaa, to jsem neslyšela :grinning:

Andi to říkám taky, že to výjde páč já norálně sny vůbec nemívám a takovéhle ani omylem

Sanu já se taky těším, jak malý děcko :grinning:
19. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
Andi jj z prvního KETu ale 2.IVF :wink:

V 1.IVF Byli KETy 4 z toho jedno biochem....
19. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
Miso a jak dlouho budeš muset ležet? :confused:
19. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
Sovi nemám páru, ale první tři měsíce asi určo, nemyslím doslova se jen válet, ale nic netahat, klideček, na nákup s manželem, to mě zabije, ale asi to jinak nepůjde
19. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
i když já pořád doufám, že mi do pondělí ještě naroste aspon na 7mm, dneska jsem začala brát Estrofem, sice na něj nereaguju, ale co kdyby náhodou a maliníkovej čaj, ten mi loni poradila magistra v lékárně :wink:
19. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
koupím si zítra Gynex kapky, třeba to helfne, jsem ted našla na netu
19. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
Sanu dík.no tak ty Kety taky nejsou špatný..Míšo jo co kdyby náhodou já ten estrofem mám taky 3 tablety denně mi ho stejně nechal.
19. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
já je jednou měla míšo ty kapky a strašně moc jsem potřebovala furt čůrat :grinning:
19. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz
míšo jj gynex jsem brala taky kdysi pak jsem brala Femigard jenže ten mi rozházel cyklus ale asi zabral na tu cystu .
19. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
Miso, tý jo, tři měsíce.... no ale zase ten výsledek pak bude stát za to :slight_smile:

Já jsem dneska našla teploměr, který jsem hledala před deseti dny :grinning: tak začnu měřit asi BT... abych věděla.
A začala jsem brát listovku... třeba to taky něčemu pomůže.
19. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
Delf jo u Gynexu jo páč musíš u toho zvýšit příjem tekutin.já ted taky hodně piju až se divím musím aby se mi přitom estrofemu moc nezahuštovala krev.Když jsem mutant :grinning:
19. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz
Andi právě když jsou prťata z KETu, tak když zvládnou rozmrazení, a dobře se vyvíjej, tak to jsou pořádní borečci, určitě KET nezavrhovat....!!!! :wink:

Míšo gynex si hodně chválej, já ho taky před 100 lety taky brala.
19. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
Andi no mě ho taky doktor nechal i když víme, že to má nulovej efekt

Sovi to je ta lepší varianta, jsou ženský, co ležely celý těhu, skoro, třeba taková NElča, si to odležela dobrých 5 měsíců, bezmála
a listovka určo neuškodí, já ji beru už no dobře dva roky

Delf čůrat?? no tak to není nic novýho, já chodím co hodina, nevydržím normálně, tak po tom to bude po půl hodinách :grinning:
19. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
Sanu, že jsem ho nenašla dřív, a zabírá aspon rychleji nemám moc času :grinning:
19. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
tý sanu kolik ti jéééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak míšo budeš chodit po půl hodinách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
tk jo Sanu.Akorát nevím proč ted budu platit prodl.kultivaci když je rozmrazí až v neděli a v po transfer.minule je rozmrazili už ve středu a v po byl transfer.
19. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
Jdu pokračovat v balení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz
Míšo no řekla bych, že jsem četla, že už v tom prvním cyklu to zabralo... :grinning: :sweat_smile:

Andi no to nevím jak je to s tou prodlouženou kultivací....... to mi už nějak vypadlo...

A dneska se loučím, zítra paaaaaaaaaaaaaaaaaaa
19. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz
Dobrý večer,

tak to je poprvé, co nestíhám dočítat už několik dní.

Všem stimulantkám držím pěsti, přeju hodně štěstí. Beryka vím, no té moc a moc gratuluju k srdíčku. :slight_smile:

My máme květen ve znamení doktorů, začala jsem běžnou gyndou, je z toho výkon, jdu v červnu na krátkou narkozku, seřízneme prekancerozu na čípku a musíme opravit šití po porodu, jizva je divoká a roste. No, snad to přežiju. Další byla cukrovka, nic moc, cukr vyšší, po dokojení dostanu už prášky na cukrovku, pořád to vstřebávám, čekala jsem cukrovku tak kolem padesátky a ted mě to zaskočilo. :frowning2:

Kubíček mi to ale vynahrazuje, dnes neurologická kontrola, vyřazený z evidence, prý protože zdravé děti nedispenzarizují, jupííííí!! Kuba předvedl, vše co umí, plazil se tam po lehátku za hračkama, dostal pochvalu, máme napsáno, že je velmi společenský, tak jsem šťastná. Máme skončit s rehabkou, protože prý není potřeba. Díky tomu, že jsme tenkrát začali tak brzo. No ale s rehabkou jsme se tak skamarádili, Kuba tam nebrečí, tak ho ještě naučí lézt a pak konec. :slight_smile:

Přeju všem hezký večer a když nepíšu, tak na vás myslím. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz
Neli tak at zákrok dopadne a gratulujeme ke kontrole :grinning:
19. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz
Bery normálně jsem si vzpomněla na sebe tenkrát a ukápla mi slza

Jinak album co na to říct. Každému to co si zaslouží. Boží mlýny melou sice pomalu, ale jistě
19. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz
Nelča se objevila super vyvolávání pomohlo :wink: :grinning:

Neli, tak ty z toho holka nevylezeš, je vůbec možný, aby měl tohle všechno zvládnout jeden jediný člověk :confused: :frowning2: , přeju ať to všechno dobře dopadne :wink:
A ke Kubíčkovi, vidí,vidíš mamko, je to kluk šikovnej a všechno dohnal :dizzy_face: , vzpomínám na to trápení, když jste měli začít s rehabkou a dneska s takovu vyšvihnutou pochvalou :slight_smile: ...fakt moc hezký, gratuluji :wink:

také se pro dnešek loučím pááá
19. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
jo a ještě jsem chtěla k Sonče, zaplať pán Bůh, že ona už má teď mnohem lepší věci na práci než smutnit nad "dárcem" oným tatínkem :wink: , jak píše Dabli a já bych ještě dodala............na každou svini se vaří voda, na někoho už sice několikrát vyvřela, ale nevadí dolejeme :grinning: :grinning: :grinning:

a teď fakt dobrou noc vám všem
19. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj holky,

omlouvám se, nestíhám dočítat... v pondělí brutus noční, dneska denní a zítra letíme do neděle do Bruselu :wink: Pak bude víc času

Jen jsem mrkla na odkaz na svatební album a je to na poblití :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a dneska jsem viděla Delf, jak jí vezli na sál :grinning: :grinning: :grinning: ale nehlásila jsem se, pže by asi koukala, kdo jsem :sweat_smile: držím pěsti, at se mrňouskové zahryznou :dizzy_face:

Míšo, super počet vajuch a at se hezky oplodní a rostou :dizzy_face:

Víc jsem nestihla :pensive:

Mějte se krásně a snad nejdýl v pondělí mrknu :wink:
19. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz
Ahojko myslím na tebe,zítra budu držet pěstičky,pokud by to ,ale bylo špatný,tak bych to stopla,posílám hodně síly

Dani ať dnes máte pohodovou noc

Delf posílám těhu bacil,at se embroušci hezky u tebe zavrtaj,hezky odpočívej

Woblu jsi mě zas rozřechtala, blicí pauza

Míšo 11 vajuch nádhera,zítra at ti řeknou dobrou zprávu, v kolik máš volat?Jo a gratulka k přijetí ,seš šikula

Věru at to s rozsudkem pro tebe dopadne dobře

Květi gratulka ke kontrole Kubíčka,tobě at zákrok dopadne dobře,téda holka ty máš porád něco

odkaz -jak píše Very ,Dabli............

Luci tak šťastný let
19. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz
Míšo, moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: myslím ke studiu. A sliznice? nedej se - malina a teplo, to ještě poskočí :wink:
A to "vidět embrya" závidím a přeju Ti to, bude to zážitek :dizzy_face: :wink:

Very, mě ty stránky se svatbou docela dostaly... počítám, jak dlouho je od rozvodu, mladý pán... to není rok... nic, zdržím se komentářů, je mi z toho :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, šťastnou cestu :wink:

Věrko, držím palce na pondělí :wink:

...dnes nám 4 hodiny!! opravovali internet v novém bytě. Protože neznáte aktéry, napíšu jen toto: nechali jsme si rozvést datový kabel do všech místností. Nešlo to, jedem přes wi-fi. Po třech hodinách marného montování se elektrikář poradil po telefonu a zjistil, že to ani jít nemůže, protože data neumí sama zahnout za roh, elektrika a telefon to umí.... takže jsme si zaplatili rozvody a až při reklamaci dodavatel zjistil, jak se to vlastně správně montuje, aby to chodilo. Je to normální????? :confused:

Bery, gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jen tak dál!!

Ahojko, já těch svých 6 vajec měla taky jen z 1 strany, druhá vůbec nezareagovala, přitom jsem zdravá a neměla jsem nikdy žádné problémy... a tenkrát jsem byla i mladá... asi se těžko zjistí, proč jedna strana nereaguje...

Very, dolejem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Míšo, nečetla si někde, jaká je role sliznice? Mluvím o tom, zda v 7. tt ještě nějaká role je. Podle mě už ne. To už se embryo drží děložní stěny a žilky s krví, ne sliznice??? Nevím, laický názor. Chci jen říct, že to může i s nízkou dopadnout... já pořád mám v hlavě to, že sliznice se "jako" rozpustí, jako když hrnec s horkou vodou položíš do sněhu (někde jsem toto četla) a pak se embryo chytí a drží a sliznice mizí... ale nevím.

Brou... jsem slibovala, že půjdu dřív, chjo... ale tady bylo tolik zajímavého čtení... :wink:
19. kvě 2010 ve 22:54  • Odpověz
A gratulace Kubíkovi a držím palce Nelče! To už snad není pravda, s těm achorobama...
19. kvě 2010 ve 22:55  • Odpověz
Dani to je teda síla s internetem :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................

dobrou :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 23:26  • Odpověz
Dobré ráno přeji :slight_smile:

já otvírám :confused: kde jste?????
20. kvě 2010 v 07:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.