• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Gab... už to vidím... dopsáno, dočtu :wink: ...
20. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
Tak dudlík prej jóó, ale jenom na mě, jakmile ho dám do postýlky, tak řev, vychcánek jeden :sweat_smile: desetiminutovka randálu a je klid :sunglasses: já mu dám pacholkovi jednomu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
holky myslíte, že se tu dá najít ještě staré diskuse???? :confused:
20. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz
jasně woblu nedej se oni to moc dobře vědí
very to nevím
20. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
hmmm, zdá se že ne :confounded:
20. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Gabi, pobavila mě Tvoje otázka "kde jste?", nooo, v 7,15 jsme v posteli, pokud nejsme v práci a pokud to děti dovolí, tak jsme v posteli :wink:

Jinak u nás noc konečně zas dobrá, jen nějaké dudlíkování, ale jinak pohoda. Zuby jsou venku, takže máme čtyřzubku :dizzy_face:

Míšo, moc toho o té sliznici nepíšou... A gratuluju k embroušům, vypadá to dobře :dizzy_face:

Delf, Sovi, s tou kultivací - my co jsme tu, jsme obvykle měly zavedení 4. den. Až u dalších pokusů nebo u více neúspěchů se čeká na 5. den, aby se vybrali ti nejlepší jedinci. Jenže 5. den už nejde mrazit a ostatní jdou do háje.... Já se na to tenkrát ptala Dr. Novotné, každé má své výhody - ono se může stát, že do 5. dne se ta embrya prostě nedožijí a pak není co transferovat. Ale neznamená to, že by ta embrya byla špatná, jen nemají ráda laboratorní prostředí. Proto se transferuje 4. den, aby byla v bříšku a měla klid na vývoj. U toho 5. dne je to sázka na jednu kartu, vzpomín Evču Majerovic, všechna embrya z 2. IVF nechali do 5. dne, přežila jen 2 a jsou z toho dvojčata. Ale taky nemusela být a nebylo by na KET. Takže věřte odborníkům, vědí, co dělají :wink:
20. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz
Tak jsem psala admince a po 2měsících od uzamčení se mažou :frowning2: , to je škoda, že nemůžu už hledat staré zprávy :frowning2:
20. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
Very, jj, je to škoda...
20. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz
Jinak teda císař v podání Gabi - nic moc... tak asi to přání, ať má tak pohodovou operaci jako já, bylo na místě... bohužel se to nesplnilo...
20. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
je vidět, že nemám co na práci, když mám čas se vrtat ve starých diskusích co??? :grinning: , ale tak nostalgicky jsem chtěla zavzpomínat :pensive:

jinak Gabči popis je odstrašující...
20. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
Gabi, tak jsem si u té tvé Valentýnky taky pobulela :grinning: , aby ti to nebylo líto :grinning: , aby jste věděly o co jde, Gabča mi poslala soubor, kde jsou dvě kra´toučká videa a pár fotek, až to dáme dohromady, tak vám to určitě ukáže :wink:
20. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
ahá rychnov děkuji za vysvětlení aspon už vím.a gratulka k zoubkům :wink:
20. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz
Šári, hezká fotečka :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
jééé, já jsem také zapomněla pogratulovat naší 4zubce :sweat_smile: :slight_smile:

Anežce gratulka ke krásným 4 zoubkům, tak vyfotit :wink: :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz
tak lehátko zase nedorazilo, ta naše pošta, chjoooo :confounded: :frowning2: :confounded: , snad zítra :wink:
20. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
a jak dlouho už ho máš very objednaný¨?
20. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
:wink: ahojda holky,

dnes v 13h. mě čeká zubař,tak doufám,že ho nepobliju :grinning: ,páč když si čistím zuby,tak se mě kufr zvedá pořád a čištění je většinou s blicími přestávkami

Ahojko myslím na tebe a držím pěstičky :wink:

Míšo velká gratulka k 9 , to je paráda , ted at se hezky dělí, já jsem taky měla OPU ve středu a transfér v pondělí :slight_smile:

Delf hezky odpočívej a přeji jen samou pohodu a úsměv :wink:

Dani v Brně mrazí i pátý den blastocysty,já mám taky jednoho mražáčka :wink:

Woblu jak seš na tom s mlíčkem? :wink:
20. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
beryk hodně štěstí se zubařem snad to dopadne dobře a kdyžtak ho varuj už ve dveřích :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
berýku dodatečně gratulka k srdíčku mimíska :slight_smile:

u nás je uvařeno, Verunka ted spinká,pak půjdeme obědvat
jinak ségra už má těhu průkajdu je asi v 11 tt,termín porodu se ještě přesně neví bud listopad nebo prosinec, u ní to bude složité, protože to první měsíc měla,ale mimi je zdravé a má první fotečku z UZ,brečela jsem u ní, vzpoměla jsem si na sebe a první fotečku Verunky z UZ :slight_smile:

odpolko se chystáme ven, je tam docela snesitelně :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
Delf týden :grinning: , ale myslím, že tady to zase trvá poště, neboť paní z obchodu psala, že jak peníze budou na účtě a ty tam od pondělka jsou tak to pošle :wink: , no nenadělám nic a musím čekat, ono se nakonec nebude Mišákovi ani líbit a mě švihne :grinning: :grinning:

Bery , zubař :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: , a´t ho nepo... :grinning: :wink:
20. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
Dani sím tě já už jsem na nohou od 1h po 3 hodinách.Malá se mi budí přesně jak hodinky,Je naštelovaná z porodnice.Na jipce ji tam najeli režim a ona ne a ne se nastavit podle mě.Teď má hlavu zalomenou a chrní.

Holky a já se ten porod snažila sepsat ještě v dobrým ty nejhorší okamžiky a pocity jsem vynechala. Chuděra manžel ten se hroutil už na chodbě když přiběhl za mnou a na jipce , když mě držel za ruku a klepal se , mi došlo, že mě má opravdu asi hodně rád....
Veru a to jsem ti radši neposlala poslední fotku s břichem před císařem.Já to dnes viděla a nejsem to snad ani já.Páč mě v tý nemocnici úplně vyřídili psychicky a byla ze mě jen troska......
20. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz
Bery zubaře ať zmákneš bez úhony :wink: a moc gratuluju k srdíčku :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz
Sari hezká fotka :dizzy_face: :dizzy_face: nebývá často zvykem, že by se při sprchování prťata smála.......... u nás to bylo naopak, to je asi tím , že chodíte na plavání viď.
20. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz
teda gab to sis užila holka,ale už ted bude lépe uvidíš.
no jo to je ta česká pošta dnes podáte zítra dodáme :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz
Delf, zrovna když tu projížděla poštovní dodávka a já to četla, tak mě bral takový vztek :grinning: :angry: :grinning: , no už jsem si i zkontrolovala z jaké oblasti jde ten balíček, jestli se nám cestou někde neutopil, ale neměl by :sweat_smile: :wink:
20. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
to by měl být slogan dnes podáte někdy dodáme :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
delf to teda jo

Very at ti to lehátko brzičko přijde :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
Holky já teď vlezla na FB vy mi tam všechny naskakujete jak to ??????? :confused: já to ani nestíhám :confused: :confused:
20. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz
já né gab já tam nejsem :grinning:
20. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
holky já mám taky FB ale nikoho z vás tam nemám :pensive: :pensive:
20. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.