• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jak to delf??? :grinning: když jsem tam už i já :sweat_smile: :grinning: :grinning: no koukám jak blázen :confused:

a já mizím jdu ke kadeřnici malou dávám segře na hlídání asi do kočárku je nakojená chrní tak snad budu za hodinu doma..
20. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
jaji jak to???????já je tam mám snad všechny i holky z průmyslovky :confused:
20. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz
já s tím nekamarádím já se v tom nevyznám :frowning2: :frowning2: mě stačí mé ICQ a SKYPE :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz
Very, Ty si děláš prču, vyfotit zuby??? Vždyť si tam nedá ani šáhnout, natož pak chvíli držet pusu otevřenou na focení :confused: :grinning: :grinning:

Delf s FB se netrap, dá se žít i bez něj :wink:
20. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz
gab asi si se mnou nechce nikdo povídat :frowning2:

delf to já mám skype taky,ale Fb se mi zdá lepší,ale jak píše Dani tak se dá žít i bez něj :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
Dani 4 zoubky to je super

Verunka jich má plnou pusinku už je ani nepočítám :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
rychnov to mu musíš říc řekní sýýýýr a on se usměje :grinning:
20. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
Gab no týýýýýýýý voe, jsem normálně uronila slzu, ale hlavně, že jste to holky zvládly, muselo to být hrozný :wink: jste šikulky

Dani já vím o sliznici pořádně nic, si myslí, že to člověk ví jako normálně asi bo co :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz
Delf, ani na sýýýýýr nezabírá... :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
holky tak jsem zpět od zubaře :wink:

blití na mě přišlo už když jsem vystoupila z auta :grinning: ,zubařka když mě viděla ,rychle prohlídla,,řekla bez kazu, akorát sklovina mi trošku odchází, ale to prý bude tím blitím a řekla mi, že dělám chybu,že po zvracením nemám jít hned čistit zuby, jen vyplackovat.

Gab dočetla jsem tvúj porod,brečela jsem u toho,hlavně že jste to zvládly a jste zdravý,už bude líp a líp :wink:

Dani gratulka Anežce k dalšímu zoubku :wink:

Sári supr fotka,Márinka je roztomiloučká :wink:
20. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile:
Pokusím se vás dočíst a potřebuju poradit.

Dneska mám do pátku volno ,protože mám děsnou rýmu a kašel. Někde jsem prostě nastydla tak jsem ráda , že mám dovču. Ráno se probudim a zajistila jsem,, že hrozně krvácim a to fakt dost. Strašně jsem se lekla protože MS mám mít až přístí čtvrtek a nemám ani nafasovaný injekce na píchání. Volala jsem sanus a zvedla to starucha ať prej přijedu , že mě mudr vezme.Byla už nepříjemná v telefonu :angry: :angry: .
Byl tam Dejmek a mrknul se na mne jestli to nemůže být prasklá cysta nebo něco jinýho. Jsou to prý opravdu měsíčky a ,že jsou takhle brzo tak to prý se stává. Jsem sice nastydlá ,ale stimulovat že můžu a tak jsem šla za staruchou a ta mi dala menopur s dalšíma injekcema a s příbalovým letákem v němčině :angry: a hodila mi to do tašky a ,že teda ať píchám 2x menopur po 75ml ( to znamená 2 ty lahvičky) a ředim to tim roztokem a šla jsem.

Holky jsem teda nasraná a volat už tam nebudu , ona je fakt děsná. Já jsem nastydlá ani mluvit nemůžu , včera jsme měla teploty a to jsem musela ještě do práce a ona mne takhle odbyde. Vůbec nevím zda toho roztoku na ten menopur mám použít jen jednu lahvičku nebo taky obě. Připadala jsem si tam jak idiot!!!!

Píchala jste teda některá menopur 75 ml 2x denně?????

teď jdu dočítat
20. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz
tak to je blbé rychnov tak už nevím :grinning:
bery šikulka zvládla jsi to
20. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz
agi ta čarodějnice ještě neodlítla potvora jedna já neporadím ikdyž bych ráda,ale bohužel já píchala jen puregon.
20. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
Agi, moje zkušenost s ředěním - obvykle stačí jedna dávka "ředidla", tedy té vody na ředění, ale pro jistotu tam dávají dvě. V podstatě je to jedno. Když dáš víc vody, bude víc naplněná injekce, ale účinná látka pořád stejná. Počkej, až dorazí třeba Sari nebo jiná sestřička, potvrdí Ti to :wink: A přeju brzké uzdravení!!! Teď to stojí za prd, s těma nemocema... lítá to po RK, tak si to chytla od lidí...
20. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
Miso- to je skvělý,ale já budu upřímná a tak napíšu kéž by ta škola tak nějak schořela a ty jsi čekala dvojčátka.Protože, když jednou to šlo tak proč by to nemělo jít po druhé. :slight_smile: :slight_smile:

verysku- to je ta Luci22222 od Soni???????????????????????
20. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz
Agoušku myslím na tebe,at ti je hlavně líp, já s tímhle nemám zkušenosti ,neporadím.
20. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
mě se ted uďálo líp,tak pádím na prochajdu s trhačem :sunglasses:
20. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz
jé holky nejdete některá ted do sanusu potřebovala bych recept na prednison já kravka si to blbě spočítala a mám tak a týden jen právě,že by jste mi ho poslali poštou prosííííím
bery užij si procházky.
20. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz
jak mi zařizoval ty vycházky přítel tak mu je ta ropušnice nechtěla napsat prý po et se nedávají tak jí řekl,že ale musím odvádět dceru do školky a zas jí vyzvednout,tak jak to mám udělat a ona hned to jste měl říct hnedka ,a napsala mu je můra jedna už jsem mohla být bez vycházek :angry: a mám je od 8:00 do 12:00 a pak od 14:00 do 16:00hod.
20. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz
autor
Dani- já s i taky myslím, že se prd stane ,když to zředím menším množstvím vody Hlavně, když vim kolik toho menopuru.Zítra mám začít píchat a ve středu první utz.. V prácii ještě nevědí, že budu potřebovat propustku tak to bude zase keců :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

Bery- :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je krása, mocinky gratuluju
20. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz
Delf, adresu do IP, prednison mám doma zbylý (ale prošlý není), pošlu. :wink:
20. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz
Agi pošli mi na sebe číslo, zavolám ti, já menopur píchala, kdybych to měla psát, tak to bude na dlouho po telefonu ti to vysvětlím rychleji :wink:
20. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
ale ted čtu, že Danča už to napsala, stačí jedno ředidlo, ono to pak míň bolí :wink:
20. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
Agi pošli mi na sebe číslo, zavolám ti, já menopur píchala, kdybych to měla psát, tak to bude na dlouho po telefonu ti to vysvětlím rychleji :wink:
20. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
děcka to je trapný, co s tím je, se mi to poslalo nějak divně
20. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz
taky jsem chtěla poslat po IP rychnov a nejde to něco s tím mají snad to zprovozní rychle
20. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz
tak už to jde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz
Dani vyfot zuby :grinning: :grinning: :grinning:

jaji já si tě přidám když tě najdu....jak tam jsi
20. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
ahoj holky, zdravím z lázní, internet FUNGUJE :grinning: Jinak zatím pocity spíše rozpačité, spolubydlící je vyloženě divná (nemluvná), nevím, kam mám jít na večeři - ale to se nějak vstřebá :slight_smile: Snad ty tři týdny rychle utečou :grinning:
20. kvě 2010 v 16:17  • Odpověz
Sovi tak aspon ten internet, že fachá :grinning:

třeba se spolubydlící rozpovídá :wink: a s tou večeří, bež s davem :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.