• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jé sovi supr že internet jde paráda a pořádně si odpočin a spolubydlící no pak se ti tak rozpovídá,že budeš ráda,že byla ze začátku ticho :grinning:
20. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz
Miso, taky to tak vidím. Na vedlejším pokoji je taková hovorná paní, tak tu číhám - až půjde na večeři ona, přidám se k ní a k její spolubydlící a bude to :grinning:
20. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz
Holky zítra jdu na kontrolu kolem půl jedné tak na mě myslete.Jsem nastydlá, migréna a všechno mě bolí. Ach jo
20. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz
teda dablik chudáčku tak at ti je brzo lépe a na zítra držím pěstičky a dej pak hned vědět jak jsi dopadla
20. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
jakpak asi dopadla ahojkyholky jsem zvědavá moc na ní myslím
20. kvě 2010 v 17:37  • Odpověz
Sovi ať se ti v lázních líbí a je tam bezva parta :wink:
tak už máme dvě švihandy lazenské :wink:
jak pak se má Rozi??????

Dabli at ti je líp:wink: ,migrény to je svinstvo,zítra budu držet pěstičky ať kontrola je v poho :slight_smile:

já ležím a čučím na hokej,je to zatím nerozhodně,moc jim přeju ,aby vyhráli :sunglasses:
20. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz
no já nevím bery,každý si přeje aby vyhráli,ale já si myslím,že to nedotáhnou,nejsou tak sehraný aby to vyhrály
20. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz
autor
jsem tu , jsem spala jak dřevo, děsná ta chřipka :angry: :angry:

Miso- díkyyyyyyyyyyyyyyyyy máš tam číslo v IP
20. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz
autor
Miso- aha ted čtu tvůj stejný návod jako od Danči. A to mám nejdřív do tý injekce natáhnout ten roztok jen půlku a pak do toho jeden ten prášek a stříknout do kůže. A znova zbylý roztok a do toho prášek a pak zase do kůže. Ptám se jak debil viď???? A kam sis ho píchala, do břicha???

sovičko- já si taky vždycky našla někoho kdo byl upovídanej a na spolubydlící se vyprdni pokud je nemluvka.
20. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
ahojda, jsem sem zapomněla napsat, že mizím do města a pak na Bambiriádu :slight_smile:
nakecaly jste toho moc, ještě jsem nedočetla jen ve zkratce:

Dani, no jasně říká se třeba marmeláda a nebo hermelín :grinning: :grinning: (jako na ty zuby, ale to asi Anežku nenadchne :grinning: ), se na zoubky podívám na srazíku :wink:

Agi píšu ti IP ohledně těch lidí z vítání občánků :wink:
20. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz
huráááááá vyhráli :sunglasses:
20. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz
Delf ale teda byly to nervy,ale hlavně, že vyhráli :grinning:
20. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
to teda byly nervy :slight_smile: já stihla akorát nájezdy, ale málem jsem se u toho potento :grinning:
20. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz
to byl přímo infarktovej zápas :grinning:

ale kooooonečně se dostali dál než do čtvrtfinále :unamused:

Agi jsem ti zapomněla říct, píchala jsem do břicha na střídačku, jeden den vlevo, druhý den vpravo :wink: tfuj tfuj tfuj
20. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz
to teda holky málem infark,ještě,že jsem na to nekoukala :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
Jj, na takovej hokej by snad těhule neměly koukat :grinning: ...

Agi, holky, to je hrozný... se divím, že tam tu jedusestru trpěj :angry: ?
20. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz
no sári trpí jí tam je to děs fakt,jen když jí člověk vidí,tak by radši vzal kramle :wink:
20. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
Sovi, přeju příjemné lázně!! A na večeři s davem - dobrá rada :grinning: :grinning:

Jak asi Rozi... před 6 lety byl ve Frantových internet jen v knihovně, asi 2 hoďky denně a v info centru, 4 PC na celé lázně. Takže jestli neposílili, ani se nedivím, že tam Rozi nechodí...

Delf, zítra odesílám :slight_smile:

Dabli, držím palce na kontrolu.

Hokej - nevěřila jsem jim, ale zvládli to skvěle :dizzy_face: :dizzy_face:

Agi, připomeň mi, je to stimulovaná IUI nebo jedeš 3. IVF??
20. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
... svého času se tu psalo, že je tam snad nějak od založení a že je pod ochranou primáře. Tak asi s tím nic nenaděláme... jen počkat na důchod :grinning: :grinning: Ani Majerka se Žofi svou stížností nic nevymohly...
20. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
Very, a na Moravě se prý při focení neříká sýr, ale "varlatááááááááá" - to tvrdila má kámoška z Ostravy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A je to slušný, odborný výraz, proto ho píšu naplno :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
fákt ryhnov pod ochranou?to tam bude i když bude v důchodu počkej. :grinning: děkuji moc jsi zlatíčko snad to budu moci oplatit někdy. :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
to je dobrý tak to budu učit káju až se budou fotit ve školce
20. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
No on tady taky internet volně není, ale já mám s sebou mobilní připojení, jinak bych měla smolíka :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz
a jak ses zabydlela sovi jaká byla večeře?
20. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz
@sovicka_ Sovi, jasně, mobilní internet, tak to před 6 lety snad neměl nikdo... já rozhodně ne :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz
... zkoušela jsem použít funkci "odpověz", která je vpravo vedle jména autora zprávy. Tak proto je to takové barevné. :wink:
20. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz
ahá tak já to taký zkusím :grinning:
20. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz
@rychnov3 ahá to abych nemusela psát tvé jméno?nebo nechápu jaký to má význam teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
ahojky se tu neukázala vidte holky asi má depku z té kontroly ah jo to je hrůza je mi to tak líto :frowning2:
20. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj,hlásím se až teď,musela jsem v práci natáhnout.
Tak zatim pokračujem,dnes byli 13 a 11 a objevil se jeden 9,kontrola v neděli,pokud budou mít těch 18 tak bude odsátí a zkusíme oplodnění bez ICSI pokud teda bude co.V případě,že se chytí půjdou zamrazit.Pro nás to bude zkušenost,protože kdyby jsme to stopli teď,tak víme jen,že jsem málo reagovala,ale nikdo nezaručí,že to příště bude lepší.Takhle alespoň zjistíme kvalitu vajíček a schopnost spermií.Tak uvidíme co bude.Musela jsem teda zas vypláznout 1000 kč,protože by mi nevyšel puregon.A možná v neděli narazím poprvé na jiného dr.,prý bude záležet jak se domluví.Taky se přidávám do klubu nízké sliznice,jsem na tom Míšo stejně,něco kolem 5,což bych od sebe nečekala,protože ms u mě silnějšího rázu.
20. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.