• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj holčičky!
Na chviličku nakukuju,ale jste tak strašně pilné v psaní,že asi nedočtu. :confused:
20. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
ahojky tak to není zas tak špatná zpráva moc jsem na tě myslela.
20. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
význam toho "odpověz" je v tom, že pak se nahoře v záhlaví stránky objevím u "Zmínky o mě" červené čísílko, které značí, kde vám kdo odpovídal.
Urychluje to sledování stránek, podle mě... mně se ta funkce celkem líbí a budu ji používat.
20. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
tak ještě jednou a adresně :grinning:
@delf14 význam toho "odpověz" je v tom, že pak se nahoře v záhlaví stránky objevím u "Zmínky o mě" červené čísílko, které značí, kde vám kdo odpovídal.
Urychluje to sledování stránek, podle mě... mně se ta funkce celkem líbí a budu ji používat.
20. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz
aha sovi to je vychytané
20. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
@rychnov3 no jo no :grinning:
je fakt, že spolubydlící na mě koukala jak na zjevení, že sedím celý večer u počítače :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
@sovicka_ Tak to taky zkouším.Ale neviděla jsem nikde tu kolonku "zmínka o mě" :confused:
20. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
teda sovi já bych na to nepřišla
20. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz
@vm72 nahoře jak máš poštu
20. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz
Ajóóó... To je dobrý teda.Obzvlášť pro nás,které tu nejsme tak často,tak nemusíme pak dohledávat,když někdo chce něco přímo nám :grinning:
20. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz
hmmmm, to je "vopruz" funkce! Protože krom do diskuse to jde taky do IP! Je to dobrý na to, že se člověk nemusí hledat, ale parádně to zacpává IPčko. A hlavně, když vlezu na koně a bude na mě blikat 10 IP, tak mě to spíš otráví :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz
to je fákt dobré tak holky já se loučím dobrou no a at vás blechy štípou celou noc :wink:
20. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz
mě to neleze do IP :angry:
20. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
taky, ať štípou :slight_smile: nebo spíš, ať se mlaďáci zavrtávají :grinning:

Jasně, nejde to do IP, ale do těch zpráv o mně... nu dobrá, tak to není tak zlá funkce, no :grinning:
20. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz
no proto rychnov :grinning: jo jo vyřídím jim to dobrou ted už fáááákt mizím :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
teda děvčata na co vy nepříjdete :confused: :grinning:

budu to muset vyzkoušet

Sovi, příjemný pobyt a sbal nějakou ukecanou spolubydlící :grinning:

Dančo, tak to slyším prvně, ale dost dobrýýýý stěma varlatama :grinning: :grinning: :grinning:

vidím tu dole poslední delf, takže zkusím ji :wink:
@delf14 přeju dobrou noc a mimísky pěkně pohlaď ať mají taky krásnou noc a pěkně se dál zavrtávají :wink: :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
všem dobrou noc :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz
@verysek1 Very, já myslela, že už jsem na nějakém srazu při focení řvala po Moravsku... ale asi jsem si (já zakřiknutá osoba) nedovolila :grinning: :grinning: navíc před dětma, že :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 22:09  • Odpověz
Taktéž přeji všem krásnou dobrou :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 22:09  • Odpověz
tak jsem ještě tu...

Dančo, moc děkuji za zmínku o mně :wink: a příště můžeš i na srazíku před dětma, věřím, že v nečekaný chvíli to může vykouzlit dost vysmátý ksichtíky :wink: :grinning:

a jsem tu, protože můj muž šel spát dřív s tím, že jestli se nebudu zlobit, neboť na něho jde zase takový divný stav jako tenkrát :pensive: (je to víc jak rok zpátky)
nevím, zda některá pamatujete, víc jsem si o tom psala s Luckou a spíše přes IP, abych neobtěžovala diskusi, kdy měl manža úplnou slabost a výpadek kdo s kým, prostě mu nic nedávalo smysl atd. :confounded: :frowning2: , tak sice dnes při smyslech, ale zase tak divně, chjooo
tenkrát vůbec na nic nepřišli a prošel docela dost vyšetřeníma, pak se mu to stalo ještě jednou, ale to si taky jakštakš pamatoval, ale o tom mi řekl až dodatečně, abych se prý nestrachovala

holky mě fakt jebne, promiňte ten výraz, přemýšlím, jestli to není třeba nějaké psychické vyčerpání, v práci toho má nad hlavu, dneska školení v Praze, tak třeba vykoukaný z cesty, ikdyž normálně je zvyklý jezdit Francie atd., ale tak třeba mu to jen nesedlo, není každý den posvícení :pensive:

no musela jsem to ze sebe vyhodit, tak všem fakt brou noc a já jdu zkoumat, zda je při smyslech
20. kvě 2010 ve 22:50  • Odpověz
autor
Dani- je to stimulovaná IUI.
Dostala jsem odborný výklad od Misi tak zítra začínáme s manžou píchat menopur.

very- myslím,že to může být psychické vyčerpání. Můj manžel jednu dobu kdy chodil na směny a měl toho strašně moc normálně kolaboval za volantem. Třeba uprostřed křižovatky se zastavila nemohl vůbec jet dál. Polil ho studený pot ,začal se cely klepat a já nevěděla co s nim. Pak se to stupnovalo až zůstal na čas doma. :pensive: :pensive:

tak brou noc všem....a mimískám co se zahryzávají přejí jen ty nejsilnější kousance :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. kvě 2010 ve 23:09  • Odpověz
Agi zítra na tebe budu myslet ať injekce ďobnete v poho :wink:

Very já jsem před 3rokama prožívala něco podobného i do práce,když jsem omdlela mi zavolali ARO, prošla jsem spoustou vyšetření a závěr psychické vyčerpání

jdu zkusit dadnout :wink:
20. kvě 2010 ve 23:25  • Odpověz
Dobré ráno... zase pátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Very... matně si pamatuju, že jsi psala něco o CT... To bych jen tak nenechávala, zase hybaj k Dr., to není pr.ed :confused: :confused: :confused:
21. kvě 2010 v 07:17  • Odpověz
Ahojky!
Tak noc u nás proběhla nad očekávání dobře - nad očekávání proto,protože Klaudi má (už podruhé a po dost krtké době) rýmu,takže dýchání nic moc.Ale držela se statečně,holka moje malá,byla jsem u ní asi jen 3x.Teď si hraje na gauči - má tam svůj košík s hračkama,tak krámuje,tak jsem zvědavá,jak dolouho jí to vydrží a kdy zase spustí tu svoji ohranou písničku :sweat_smile: :astonished: :rolling_eyes:

Agi - přeju hodně štěstíčka při stimulované IUI.Ať je tohle ta nejsprávnější cesta a tu smůlu smůlovatou už konečně porazíte :wink:

Veru - jakpak je manželovi? Hele,já bych ho taky raději dostrkala k MuDrcoj.Tohle fakt nevypadá dobře :confounded:
21. kvě 2010 v 07:53  • Odpověz
mně to neleze do IP, mně to leze do "Zmínka o mně" :grinning:
A jinak dobré ráno :slight_smile:
21. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz
Agatice, jé, další píchačka :slight_smile: A jaký máš plán na příští týden či týdny ty?
21. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz
ty jo, dneska jsem s úžasem zjistila, že už k vám chodím skoro měsíc :astonished: :astonished:
21. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
dobré ranko.tak dcéra ve školce,dnes se jí tam moc nechtělo :unamused: agi držím pěstičky na pví včeličku.
vm at je kladii brzo dobře a rýma zmizí je to prevít,taky jí nesnáším,dospělí si poradí,ale co chudák dítě :angry:
sovi jen si užívej holka at jsi fit,copak se ti zdálo v noci,v jiné posteli to se splní,teda aspon se to říká :grinning:
verýsku co popisuješ tak to má i můj švára asi taky ale jemu se stalo,,že i omdlel,o naštěstí tam byla vždy ségra když se mu to stalo a taky na nic nepřišli,taky byl na hodně vyšetření a nic je to zajímavé
21. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
Ahoj tak jsem krásně spala celou noc v obýváku, ale teď mě zase v bříšku píchá a to jsou snad nervíky z kontroly

Very můj brácha měl únavovej syndrom. Úplně vyčerpaný, bez energie a život ho vůbec nebavil. Tenkrát jěště na škole pomohli homeopatika a teď se mu to vrátilo a na nic doktoři nepřišli. Označili ho asi za blázna
21. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
dobré ráno.
Tak u nás noc dobrá :slight_smile: vrací se nám hodné mimi :slight_smile:
A už 2x, přesně dvakrát, se vyčůrala do nočníku... tedy, při sestupování ho pokaždé vylila, takže pomoc žádná velká, ale zkoušíme.
Jinak manžel lehnul s chřipkou, ještě odpol. byl plný energie, ale večer rázem konec, asi dokonce střevní bacil to je. U mě jakž takž, Anežka řádí jak černá ruka, uvidíme dál. Ale Agi - Rychnov je plný chorob... tak Tobě, ať je líp a zvládneš IUI s tím NEJ výsledkem!

Dabli, držím palce na kontrolu.

Všem přeju krásný den!
21. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.