• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
... a s tím únavovým syndromem, je to hrozný, kolik lidí to postihuje... ale řešení prý je nebrat se tak vážně, nechtít být dokonalý a občas si dát voraz... ale to se těžko vysvětluje, hlavně chlapům, jednoho takovýho přetíženýho mám doma...
21. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
Ahojda holky,

já noc na prd ,zas přišla migréna, ale ted už je mi hej :sunglasses:

Dabli ať kontrola dopadne OK :slight_smile:

Agi at první píchanec hravě zvládneš

Dani týjo už nočník ,to je Anežka šikula :slight_smile:

Delf jak se cítíš? Šetři se. :wink:

Míšo,Ahojko at vám krásně roostou folíci a sliznice :wink:
21. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahoky :slight_smile:

všem díky za odezvu, manža je samo v práci, prý už dobrý i hlava přestala bolet, jediný + v tomto stavu je, že si aspoň všechno pamatuje a věci mu dávaly souvislosti, to tenkrát ne, nepamatoval si různý lidi atd.
řekl, že na Dr. hází bobek slušně řečeno, že když tak max zkusí léčitele, no uvidíme kdyby se to ještě opakovalo, tak ho stejně znovu požene k Dr a na CT. Tenkrát na CT nic moc nezjistili, a ten nález co tam byl, tak v papírech a na netu zněl strašně, ale Dr. vysvětlila, že to prostě někdo tak má a přitom je úplně normální, takže asi tak.

A to máme dnes odjet na Vysočinu do pondělka, v sobotu má jít pomáhat bráchovi na stavbu, pak se překontrolovat auto, no mě z něj švihne fakt, ikdyž ono je někdy horší právě to psychický vyčerpání než fyzický :unamused:

věřím, že to byla jen slabost a už bude dobře a jestli ne, mažeme směr špitálek :wink:

Agi, já měla naposledy taky stimulovanou IUI, dominantní byly dva folíci, ještě si ze mě dělal srandu, že by to mohli být dvojčátka :dizzy_face: , držím pěsti a víte jak to je, čím víc je člověk nemocnej a v pr... tak to většinou vyjde :sweat_smile: Agi, tak a´t taky jo :wink:

Sovi, stále na přijmu to je super :wink:

Dabli ať KO dopadne dobře, ale ona dopadne uvidíš :wink: :slight_smile:

Věru, no tak snad klaudince krámování vydrží, to je přeci dobrá zábava to baví i mě :grinning:
21. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
Dančo, teda super mega gratulace k nočníku............hurááá konečně další maminka, která nočníkuje :wink: :dizzy_face:
ze začátku to s tím vylitím bude asi víckrát :sweat_smile: , kamarádce malej rozšlapal bobeček, on se vyčůral a ona to šlo vylít a on mezitím hodil ještě bobánka :sweat_smile: :grinning:
21. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
ahoj,

Ahojko no neke, držím pěsti na KO, to jsou věci, jsem tě nakazila :unamused:

já si včera v lékárně vyzvedla Kolostrum, Gynex bych musela přes net a než by přišel bylo by pozdě, Kolostrum mám ozkoušené, sliznice mi po něm bez jakýchkoliv hormonů narostla sama na 5mm, což se normálně nestalo, tak jsem si předepsala dvojité dávky a v pondělí uvidím

holky já nevím proč, ale já citím, že to dopadne, vůbec nevím z jakého důvodu :slight_smile:
21. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
rychnov paráda to je skvělí s tím nočníkem jen tak dál šikulka je to.
míšo pozitivní myšlení je nejlepší lék co je,
bery tak nějáko ani nevím jak se cítím mám smíšené pocity,v jednu chvíli si říkám určitě to vyjde a pak mě zas přepadne že né,takže se to střídá u mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted jsem byly na koupi lednička seje prázdnotou ráno jí otevřela slečna a první hláška byla tady není termix musíme koupit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ted jsem si zas na chvilku lehla a udělala kafe,o miláček mě nějáko opatruje :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi si na to rychle zvyknu :grinning: jen jestli to nedopadne tak nevím kdo bude víc sklamaný :sweat_smile:
21. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
tak já jsem o půl 8 nakojila ve velké posteli a mla´doch si tam chrní a chrní, se chodím dívat jestli vůbec žije :grinning:

Míšo, to je fajnové, že si věříš, děláš pro to maximum a pak tam bude ta láska na první pohled přeci :wink: ....a víš jak to, když ji miluješ, není co řešit :slight_smile:

Delf, jednou jo a jednou ne, to zažila asi každá :pensive: , jen musíme věřit, že prostě jo, proč by to zrovna mě nemělo vyjít si musíš říct :wink: , prostě to vyjde a hotovo :slight_smile:

a mě před rokem tento den holky tady vyhecly, abych zítra ráno testovala :grinning: :grinning: :grinning: a já o tom začala přemýšlet, břicho mě jaksi táhlo, zdálo se mě to na mrchu, ale v noci mě píchal vaječník a najednou jsem si začala fakt věřit, že to tam prostě je a hned jak ráno manža odjel do práce.....šupinky dupinky na záchod a bylo to tam ve vteřině ..............// :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak já bulela :grinning:
21. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
Miso, jé, takové pozitivní myšlení je super :slight_smile: Doufám, že budu mít taky takové :slight_smile:

Ad co se mi zdálo první noc - no holky, nevím nevím - zdálo se mi, že jsem měla na sobě nějaký oranžový mejkap v cca pěticentimetrové vrstvě. A že jsem si do něj hmátla prstama a pak jsem v něm měla takvé brázdy :grinning:
Tak nevím, zda se mi to splní - snad raději ani nechci :grinning:
Ale o miminkách už se mi zdálo, minulý týden na té pracovní akci, takže jsem spokojená :slight_smile:
21. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz
Náš spící medvěd
21. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
Very, vzpomínky na testování, to mě asi nepřestane dojímat... :wink:
21. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz
Míšo, víra základ úspěchu, super!!
@verysek1 spící medvěd je krásnej. A bude spát i v noci??? :confused:
jé verýsku to je pěkné s tím testem.
teda íšo ty máš sny to by se z toho jeden po......... :grinning:
medvěd?no já nevím ale spíš medvídek hold se mu spinká moc dobře.
21. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
medvídek je vzhůru :grinning: , trochu se mi zdá, že chrčí, ale svoji Dr. si prospal je tam jen do 11, tak snad se z toho nic nevyklube, popř. pohotovost někde na Vysočině to jistí :wink:

@rychnov3 Dančo, ten - ten může spát pořád, teda jak kdy, ale někdy si celý den pochrupuje až se sama divím, že ho to pořád baví :grinning: , sice jsou to jen chvilky, ale prostě pochrupuje, spát v noci bude určitě, jen né třeba do 6, ale jen do 5 (no jen :sweat_smile: - co by za to jiné maminky daly, že??? :sweat_smile: ), takže i do 5 je zlaté krásné :wink:
21. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
a já jdu konečně balit, jsem nemohla v ložnici rachotit, když tam spinkal, sice jsem mohla balit zatím jemu věci v pokojíčku, ale vždycky se najde nějaký důvod se tomu vyhnout :grinning: .....tak te´d už musím, ale budu jukat

řeknu vám upřímně, že tohle počasí mě jako už srákááá a to dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
21. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz
no děvčata, doufám, že mě má víra nezklame, loni jsem to taky cítila a jak to dopadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Very tady je hezky, jen brutálně fouká vítr, ale zase mi krásně uschne prádlo :grinning:

doufám že taky budu mít takové hodné dítě nebo děti co pořád spí, abych si mohla v klidu dělat doma :sweat_smile: :sweat_smile:
21. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
:wink: holky to je zase krámů a přitom mu bude stačit, jeden overal na spaní, max 2 na hraní nebo nějaká souprava, jedny rifle a je to, jenže co kdyby náhodou a zase táhneme čtvrt skříně :grinning: :sweat_smile: , overálků několik, bodyček hromadu, rifle 4x no já jsem poděs fakt že jo :wink: :grinning:

Míšo, asi to tenkrát nemělo být, ale jednou se to musí povíst :wink: , hele a ono hodný děti je relativní, teď tu zrovna kňučí a mručí, se mu zase něco v mobilním koši nelíbí a už se mu chce zase spát a neví jak zabrat, tak se tu na mě rozčiluje a já jednou rukou píšu a druhou jzdím s košem a musím pořádně, neboť nějaké jen sem tam ho nebaví, on chce pořádně a nejlépe drncáky, takže všechny prahy v bytě pěkně přejet atd. :grinning:
21. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz
Míšo, hezky???? :confused: :astonished: :confused: , tady se to trochu protrhává po dost vydatným dešti a když kouknu směrem k Vysočině, tak tam je černo, ale zbytek všude kolem dokola se vyjasňuje, takže snad bude taky hezky, zítra by mělo :wink: ....budu věřit

a to zasr... lehátko zase nikde :angry: :angry: :angry: :angry: , mě chytá nerv jak prase :grinning:
21. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
hoja hoja
první dobanec jsme zvládly na jedničku :slight_smile: :slight_smile: .Si říkám ,aby taky né, vždyt už mám za sebou 2 stimulace :pensive: :pensive: .

Dani- jak jsem tak četla , že Anežka už chodí na nočník tak jsm se chtěla podívat do albíčka jak rostete a ty tam nemáš žádné fotky :confused: :confused: :confused: .

Jdu vás dočíst a půjdu do postele , pže jsem si udělala lipový čaj, slivovici , med a paralen a cejtím jak ze mě leje zak z vola.
A jak vyšlo sluníčko tak mám lepší náladu a už se i těším na středu na Václava jak rostou folici :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
very- ty máš Mišánka ze stimulovaný IUI??? Já myslela ,že to bylo přirozeně a úplně nečekaně.
21. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
zdravím všechny při pátku :slight_smile:

uvařeno máme, vypráno taky a odpolko jdeme ven podívat se na nějaké věcičky do takka,mají tam na dětské slevu na vše 30% tak třeba něco pokoupíme :slight_smile:
jinak počasí je v nás střídavé,chvilku prší pak zase svítí sluníčko no apríl jak má být :slight_smile:
no a o víkendu nevím co podnikneme, manža asi jede na výlet na motorce, tak budeme sami :frowning2:

Very to s manžou mě mrzí :frowning2: a jak to že ještě lehátko není?? To se ti nedivím, já bych už vybouchla

agi míše i ostatním snažilkám držím pěstičky at vše vyjde :slight_smile: myslím na vás
21. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
Dani s tím nočníkem je to super, my taky chodíme ale jen občas se vyčůráme a kakat se nám tam nechce, vždy Verunka udělá bobek do plínky a pak si přinese nočník a chce dělat eee :grinning:
no časem se to snad podá, čekám na léto, kdy Verunku nechám běhat jen v tričko a budeme odchytávat :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
autor
sovičko- plán je takový , že budu chodit do práce a dojíždět na utz. Hlavně mě nesmí skolit ta chřipka, proto jsem taky doma abych to vyležela a mohla stimulovat. Hlavně nesmím mít teploty. No do práce jdu až v pondělí tak snad to bude už lepší.
21. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
jaji, very , VM prostě všem vám mooooooooooooc děkuju a vím, že na mne myslíte. Že na nás všechny snažilky myslíte. Já se ted taky na to fakt začínám i těšit, protože je i hezký počasí a tak mám lepší náladu.
21. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
Agi není zač, hlavně ted to klapne a basta :slight_smile:)))
21. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
.... s nočníkem... jen zkouším, já nemám tu výdrž a trpělivost ji vysazovat pořád... to je ještě na dlouho, když bude za rok bez plín, budu ráda....

Agi, mě na novém koni nejde vkládat fotky, celé mi to schazuje počítač. Takže fotoblok zveřejním, ale jsou tam jen původní staré fotky. Lepší to nebude...

Konečně od rána vylezlo sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
Agi hoj :slight_smile:
šikulka, zvládla první ´dobaneček :wink: :grinning:
no já brala jen clostilbegyt, aby byly folíci, neboť před tím nějak byly anovulační cykly některé :wink:
to právě nikdo neví, jestli přirozeně nebo po IUI, něco mezi nebem a zemí :sweat_smile: , jelikož byl Míša větší, my s manžou pěkně opití, tak nikdo neví, kde se vzal tu se vzal a byl tu :wink: :slight_smile: a teď prdí do peřin a pěkně smrdí, teda holky on páchne jako by chodil do hospody na pivo, už jak starý fotr :grinning: :grinning:

Jáji, díky :wink: a jinak dobře pokupte, to ani nevím, že je sleva v Takku, hmm ale dneska tam stejně už nestihnu jít, takže mám peška :pensive:
21. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
jj, tady se oskar už taky vytáhl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dančo, to bude asi tím, jako ty fotky, že to neumí zahýbat za roh :grinning: :grinning: , se tomu musím pořád tlemit :grinning:
21. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
agi gratulka k první včeličce.
teda verýsku ty máš porovnání smrdí jakkdyby chodil na pívo.
21. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.