• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very, rozhodně to bude tím :grinning: :grinning: ale nešlo to už ve starém bytě, tak nevím :grinning: :grinning:
Very, užij si víkend!

Agi, gratuluju k ďobanečku.

Holčiny, kouknu večer, vypínám a jdem na sluníčko :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
Tak doktor říkal, že jsem ani chodit nemusela, když jedu příští týden do Hk. Kouknul, ale na mě. Srdíčko bilo jako zvon, úkazalo se nám a pořád se mlelo.
21. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz
Zdáreček při pátku,nemohu však říci ,že prac.týden za námi,pro změnu mě čeká tento týden prac.sobota.Si tak říkám,že mi to tam na hoře šéf opravdu zařídil,abych mu mohla dělat blbečka dál.
Míšo,jestli si mě nakazila,tak bych potřebovala ještě nakazit tim optimismem co máš.
A pro všechny holky kontryhel opravdu nééé,jsem se na to ptala dr. a stály mu vlasy hrůzou,kde jsem na to jako přišla.A jestli jste si ho prohlédly na stránkách sanusu tak skoro žádné vlasy nemá,ale zděšení bylo hrozné.
21. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz
Ahojko to bude dobrý, nesmíš to vzdávat

a s tou hruzou si to dokážu představit, já když svýmu Dr. řekla, že piju maliník, tak šel do mdlob, jediný co vyloženě neodmítl bylo právě Colostrum, je to růstovej hormon, tak snad mi poroste to co má
21. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
mě honí mlsná to je děs, dycky tak týden před než to dostanu, ted samo to mám rozházený, takže nic, jen přirovnávám, plácám jedno přes druhý

jsem si teď dala chleba s máslem a rajčetem a na to žužu, to já ráda a Muller mix a podobné :grinning: :grinning: :grinning: mě bude dobřeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz
Já to nevzdávám,jen jsem prostě nepočítala s neúspěchem.Jsem to tu kdysi psala,že dělám hrdinu,ale až se něco nepovede,tak budu zklamaná.Bohužel nemáme ani doma žádný manon,tak mě rozhodilo i to,že je to jakoby si vyhodila peníze z okna.Pak,když si to uvědomíš,zjistíš,že peníze nejsou všechno i když takový malý základ všeho.Po absolvování rozhovoru s mým masérem jsem se dostala do takové psychické pohody,že v práci zářím jako sluníčko až se mě každý ptá proč se usmívám,samozřejmě oproti úterku zcela jiný člověk,to jsem byla naštvaná a zamračená na celý svět,ještě ubulená.Zatim to beru tak,že teď to ještě nemá být,ale nechci se vidět u dalšího pokusu.
Verýsku,věřila bych tomu,že u manži to bude psychika.Něco podobného má dcera kámošky,na vyšetření jí nic nezjistili,ale tento stav se jí opakuje.Bohužel kámošku manžel podvádí a dcerka se asi dopídila a zřejmě to bude její reakce,jináč si to neuměj vysvětlit.
21. kvě 2010 v 16:36  • Odpověz
Ahojko tak to je dobře, hele může se povést i s 3 folíkama, důležitá je kvalita ne kvantita :wink:

ale jo chápu tě, já taky kolikrát přijela z kontroly nasra.... na celej svět, páč sliznice nic a zase nic a pak když už jsem nic nečekala, tak si klidně poskočila o 2mm, takže věřit a zase věřit :grinning:
21. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz
Very ohledně manži, u nás takhle byl soused, když se stavělo, trochu záhul do toho si člověk trochu zaflirtuje a bohužel jeho drahá polovička ho drží na oprati a pro tohle nemá pochopení, tak měl strach a dopadlo to tak, že dvakrát po sobě šel k zemi a zjistili mu tuším mírnou epilepsii, ted už v pohodě, ale mám pocit, že bude doživotně užívat nějaké léky
21. kvě 2010 v 16:50  • Odpověz
Ahojko, no s tou známou je to děs, no bohužel nevěra hýbe světem :confounded: :angry:
a bojuj jako lvice, vyvšechny to tady musíte vybojovat do konce - zdárného :wink:

Dabli, super, že srdíčko bilo jako zvon :dizzy_face:

holky já se loučím, za chvíli vyrážíme
určitě se zase brzy přihlásím
21. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz
Verýsku,tos trefila,já jsem lev,ale vůbec to na mě nesedí.Pohodovou cestu,občas tu na nás mrkne sluníčko po odpoledním slejváku tak ať vám svítí na cestu.
Míšo,já nepočítám s tím,že by byl ET.Beru to už opravdu jen jako zkoušku.
21. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz
zdar holky tak konečně po dlouhé době bylo dnes krásněHolky chtěla jsem se zeptat nevíte náhodou jestli prednison může mít jako vedlejší účinek že mám na nohou červené flíčky vypadá to jak boláky a já už nevím z čeho bych to mohla mít neměla jste to nějáká taky?nebo mám začít plašit :astonished:
21. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
vypadá to jako bych byla pokousaná od komára :frowning2: :unamused:
21. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz
Ahojko, drž se!!! A ty peníze nejsou vyhozené, ty jsou náhodou rozumně investované. Aspoň budou vědět, že na Tebe "normální" postup nefunguje a vymyslí něco jiného. Hele, máš to lepší takhle na zkoušku, než kdyby byl ET, to by stálo ještě víc peněz a navíc škrtnutý jeden příspěvkový pokus. Já když zpětně vidím sebe, tak bych mohla říct, že jsem ty prachy vyhodila, protože mi ubyl pokus IVF a přitom byla jen 2 embrya a z toho jen jedno dobré. Tenkrát mi to ale nikdo nenabíd, že to jde zmrazit a nepočítat pokus... Mohla bych na ně být naštvaná, a nejsem... ber to z té lepší stránky :wink:
21. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
Delf a nejsi pokousaná od komára?? Nebo že by to bylo z holení? Jinak ten prednison má tak nízkou dávku, že by nic takového dělat neměl, myslím. Existuje i prednison 20 a když ten se bere 3x denně, tak to něco v organismu dělá, ale tohle slabé, co se bere při IVF, to asi ne, nevím... byla bys tu první...
21. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz
Ahojko přesně jak říká Danča, prachy vyhozené nejsou, apson příště budeš vědět nebo spíš oni, že potřebuješ bud vyšší dávky nebo zkusí vymyslet něco jiného :wink:
jak se říká všechno zlé je pro něco dobré :wink:
21. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
mě je zleeeeeeeeeeeee, břicho mám jak balon a tlačí mi to na žaludek, blééééééééééé
21. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz
rychnov právě že od komára to není to vím na 100%fakt netuším z čeho to může být dnes jsem to měla jen na jedné noze a ted jsem se sprchovala a koumám že už to mám i na druhé noze já fakt nevím z čeho jestli se to víc rozleze tak začnu panikařit :astonished:
21. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz
míšo piješ hodně?
21. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz
Holky dík,v úterý jsem byla fakt špatná,jsem si myslela bůhví jaká nebudu nosnice a prdlajs,v podstatě mi to otevřelo oči a vrátilo do reálného světa,no nic,uvidíme co v neděli a půjdem dál.Ještě se chci optat dr. na ten můj poničený zbylý vejcovod,jsem někde četla,že to může být překážka v umělku,protože se stává,že vylučuje nějaké toxické látky a hubí embryo.Nevím zda se to dá nějak předvídat,tak ho ještě vyzpovídám.
Míšo a nerozjíždí se ti hyperstimulák,přeci jen si měla vyšší dávky?
21. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
ahojky určo se ho na to zeptej to uděláš jen dobře :wink: moc držím pěstičky aby tam byli vajucha a dobré kvality
21. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz
Ahojko já nevím předtím jsem OHSS nikdy neměla a těma dávkama si myslím to není, bývá to když je hodně vajuch a já měla v uvozovkách jen 12, tak to si myslím, že je v poho
jinak se určo zeptej, já to neslyšela, ale třeba budou vědět,a le myslím, že by ti to zjistili z krve, že je něco v nepořádku

delf no nepiju, musím se zase začít hlídat, vypiju tak litr a to ještě při zamhouřeném očíčku
21. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
no radši míšo zvedni dávku a snaž se pít třeba se uleví zkus to.
no s těmi fleky uvidím jak to bude pokračovat snad se to nezhorší
21. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
delf jsem to ted hledala na netu, asi mám lehčí OHSS, páč mi tlačí na žaludek, je mi divně a bolí mě to, u 1IVF mě taky sice bolel pupek, ale ne tolik a jinak

no ale zase je věší pravděpodobnost, že se mrňata uchytí :grinning: no ale každopádně budu pařit co to dá
21. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz
Delf a más příbalovej leták od PRednisonu?? píšou tam něco?? já myslím, že by se ti ukázalo dřív, to už bereš od stimulky ne? a jsou to malý dávky, to by ti určo nemělo nic dělat
21. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
no ale pij radši jo hodně at se o uklidí no to je fakt,že to beru od stimulky když já nevímm čím to vysvělit právě nebo že bych nesnesla utrouš s kombinací prednisonem?já fakt nevím už hledám vše je to zajámavé jinde to nemám jen na nohou právě
21. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
Utrogestan s \prednisonem seí nevadí, ale mužeš třeba mít alergii na nějakou složku, já nevím, já zatím beru Crinone gel a utroš až po dobrání

no neboj budu pít, ale jaksi toho do sebe nedostanu moc, páč se jako citím plná a poleze mi to ušima ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz
tak at ti to leze ušima jen když ti to pomůže a to je hlavní.
to je možné že mi esedí nějáká složka v kombinaci.
21. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz
Jenom v rychlosti nakukuju - dnes jsme byli na svatbě :wink: Malej byl hodnej, až do odpoledne spinkal - čerstvej vzduch mu svědčí :slight_smile: zato teďka je pěkně nasranej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ještě hlídám Honzíka, ale ten naštěstí spí jak dudek :wink:

delf, to se mi nezdá, že by to bylo po prednisonu...
21. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz
Woblu teeeda, tak jste si to užili ne?? :grinning:

delf už jsem si donesla kýbl s pitím, zkusím to vypít než půůjdu chrnět, to zase bude noc na záchodě
21. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
Ahoooj...

Míšo, přípravek Colostrum, slyším prvně :confused: ... musím na to juknout...

Delf, nějaká reakce asi... a jak dlouho ho bereš? Pro sichr cinkni do Sanusu :wink: ...

Dani... gratulka k zoubkům, v noci už bude klid :wink: ... A nočníkování chválím, jen ať si zvyká... Já dávám 3x denně, po spaní a skoro vždycky s úspěchem...

Agi... jste to zvládli, supr! A jak manžílek se studiem?

Cha chá... kontryhel jsem taky pila :grinning: :sunglasses: :astonished: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.