• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sarii já do února nevěfěla taky, že něco existuje, je to to co vytéká z prsu po porodu, růstovej hormon, jinak taky mlezivo, pak teprve se dělá mlíko :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
asi budu blinkat, fuj mě je hnusně a nejvíc mě točí, že si neumím pomoct :unamused:
21. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
Woblud, a to je jako normální? Krom svého ne čtrnáctidenního dítětě hlídat ještě jedno k tomu??? A kdo Tě zaúkoloval, to si tedy dovolili dost :confused: :confused:
21. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
.. mě ten výraz colostrum něco říkal... a už vím... bylo mi divné, že by to byl lék??? :confused:
21. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
Dani lék to není, je to doplněk stravy, vitamín, chcete-li, ale úspěšně to bojuje s alergii, nebo právě to vyživuje sližniční systém, což je skoro jako pro mě dělané, že a při redukčních dietách, problémech s trávícím systémem a dál a dál, je toho hodně
21. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz
Míšo... kdo ti to doporučil??? A už jdu načíst, co to je za preparát :wink: ...

Woblu... na svatbě, joo??? To bylo povinné :astonished: ???
21. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
Sarii nikdo, ale známá dělá LR kosmetiku a já už na to slyšela chválu, tak jsem řekla, že to zkusím a pomohlo, ale od nich je to drahý jak mrcha, ted jsem si to objednala přes lékárnu, je to od jiné firmy ale stejné složení a stálo to jen 300Kč, je tam 30 tabletek, berou se 2 denně, má to rychlý nástup učinku
21. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
já to tenkrát pila asi týden a sliznice si dala říct, má to použití teměř u všeho, LR to má jako vodičku takovou žlutou, je to hnusný a doporučují to smíchat s pitím, samotný se to nedá

já mám ted od Barny´s, kanadský výrobce
21. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
mám pupek jak ve 3 měsíci minimálně :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem neměla ani u 1IVF
21. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz
Míšo, hele, kdyby se to stuňovala, nechceš radši k dr. a příp. si jít lehnout na kapačky??
21. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
Ahojko jak píšou holky,peníze vyhozené nejsou, aspon to vyzkouší,vím že je ti to moc líto,člověk ,když je plný očekávání a pak toto,to prostě nasr...,ale musíš věřit,pořád je šance ,že z toho budou třeba ty pravý embroušci :wink: . Mě se stalo to ,že při 4IVF nedošlo k transferu a to si už vše cvakáš sama,takže kolem 50 000,-Kč bylo v prd. a to jsem byla natěšená ,věděla jsem ,že by podle UTZ mělo být 12 folikulů,po OPU mě řekli ,že je jen 6 folikulů,páč z levého vaječníku folíky nevysáli.Z 6 vajíček 4 byly nezralý a dvě po oplodnění rozpadly. Ahojko myslím na tebe a držím pěstičky,at v neděli na kontrole jsou folici pekný :wink:

Míšo zítra at ti zas řeknou dobrou zprávičku :wink: Budeš volat kolem 10h?

Agi šikula zvládla píchanec,at ti je dobře :wink:

Very krásně si to užij te :slight_smile:

Delf jak vyráška je to lepší?
21. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
Dani já si dovalila pití k posteli a snad to přejde, vůbec mě nenapdlo, že to je ohss, nikdy jsem to neměla

:confused:

uvidím co zítra, třeba bude líp, je teda pravda, že se mi břuch zvětsuje a zvětšuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
Bery jj zítra mezi 9 - 10 volám jak to s mrňatama vypadá :grinning:
21. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
Míšo at ti je taky líp a pij pij pij pij,no prostě pořádně chlastej :wink:
Woblu svatba,hlídaní ,´žádná nuda
21. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
Dani, ségra si ho uspala, já ho mám jen na chůvičce, kdyby se náhodou vzbudil, tak mu mám vrznout dudlík :wink: ale on se obvykle budí až na jídlo a to bude ségra zpátky, takže s ním žádnou práci nemám - jsem jen taková pojistka. No a manžel chce dvě děti po sobě, tak si musím zvykat :slight_smile:
Sarii, no to byli tak dobří známí, že skoro jo :wink: Jeli jsme rovnou na obřad, pak jsem dala obídek a dortík a manžel nás zase odvezl domů. Kočár se spícím dítětem jsem zaparkovala stranou od lidí do stínu, takže jsme to zvládli v klídku a pohodě.
21. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz
... tak největší bouchači po produ jsou Verča - s tím věčným pečením - a Wobludka, se svatbou a hlídáním dalších dětí :grinning: :grinning: Ale jak to popisuješ, tak věřím, že se to všechno dalo v pohodě zvládnout, navíc teď vím, že mrňaví, spící nic nechce, to je jiná než teď, kdy to zdrhá a zdrhá a řve a zdrhá :grinning: :grinning:

Míšo, drž se a jak píše Bery.

Holčiny, přeju pokud možno krásnou, dobrou, dlouhou noc :wink:
21. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz
ahojky už se mi nechce zapínat pc tak píšu z mobilu.uvidím zítra jak budou vypadat moje nohy.míšo fakt hodně pij radši.
21. kvě 2010 ve 22:44  • Odpověz
Dobré sobotní ráno :slight_smile:

Miso, to není prdel, řekla bych, že litr tekutin denně je strašně málo i na člověka, který nikaj nestimuluje... Já slyšela, že by se mělo pít 3x víc :confused:
22. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz
Krásné ráno holky :sunglasses: ,sluníčko tu máme hurá :slight_smile:

Míšo jak ti je?

Delf co vyrážka?

Sovi jak je v lázních?
22. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz
ahojky.sovi tak další den v lázních :wink: užívej si to
míšo tak co holka je lépe?fakt zkus dnes hodně pít nezahrávej si.
beryk no nevím zatím se asi žádný pupínek neobjevil novej snad teda,ale jaks mě to svědí snažím se odolat poškrábání,ale dlouho to nevydržím :grinning:
22. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
ahojda,

piju a piju a piju, břicho má pořád jak kopačak, ale už nezvracím, tak snad bude dobře

už vím jak se cítí miminka, když mají prdíky, tohle je totiž úúúplně stejný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sovi já vím že málo piju, jednu chvíli jsem to kontrolovala a vypila tak 2 - 3 litry za den, ale ted ty poslední měsíce to nedávám, u mě je nejjednodušší si dát konvici s pitím na stůl aby ji měla na očích a donutila se napít
22. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
tak to je dobře míšo,že uuž piješ a je ti lépe jen tak dál
22. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
tááááááák zatím máme všech 9 a se dělí, je to tak napůl, půlka lepší, půlka horší, 2 čtyřbuněčný máme už v mrazáku

ET bude v pondělí kolem 13 hodiny :slight_smile:
22. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
juppí míšo to jsou skvělé zprávy
22. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
delf no to jsou, jsem čekala, že jich jěště pár odpadne, ale paní doktorka říkala, že to vypadá dobře, tak snad do pondělí budou 2 super blastocysty, pokud možno expandující :grinning:
22. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz
jo a ten rychlík se zpomalil a paní doktorka říkala, že když jsou některá takhle rychlá, že to taky není moc dobře
22. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
budeme držet pěstičky aby byli a určo budou jsou to bojovníčci
22. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
tk my valíme ve na zahradu pak nakouknu zatím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
Míšo super ,dobré zprávy :wink:

já jdu dovařit obídek
22. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
tak jsme byli venku na procházce už začínáme cvičit kiru no ale řeknu vám to je ale tvrdohlavec s ní bude ale práce :confounded: ted jsem si lehla na chvilku začala jsem cítit břicho tak jsem si lehla.
22. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.