• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
delf povídej mi o tvrdohlavosti, máme yorka, ten si taky dělá co chce, někdy poslechne, ale když ná svůj den, tak se na hlavu můžeš stavět a nehneš s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bříško je dobré znamení, se zabydlují mrňata :grinning:
22. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
no kéž by jsi měla pravdu míšo.
no jo to je taky tvrdohlavé zvíře to vaše.jenže kira ví,že má smůlu my nepolevíme a stejjně bude po našem,ale furt to zkouší :grinning: tak co míšo piješ piješ?!já doufám ,že ano
22. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz
piju piju, no u nás je to složitější, já ho cepuju, ale drahý rozmazluje, já ho hlavně budu muset mírnit v tom jeho hopsaní mi po břiše, je jak slon v porcelánu
22. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
tak to je pak blbé teda když ty máš snahu ho cepovat a drahý ho chce rozmazlovat :grinning:
22. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
no ono to tak bude i s dětma, s tím jsem smířená :grinning:
22. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
no míšo tak to si ale rychle pak ujasněte,že když ty zakážeš tak nesmí polevit to jsem se s přítelem hned dohodla,že si nebudeme protiřečit.protož když ty řekneš bílá a on černá tak je to o ničem,ale určo se dohodnete a nebo až budeš mít ty dvojky co se narodí,tak každý bude mít jedno na výchovu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
ikdyž je fakt,že někdy to puruší teda a to je pak vylágoš to ti povím ten dostane sodu :grinning:
22. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz
... tak si dávám dopolední kávu.... jj, dříve jsem to jaksi nestihla... jdu dočíst :wink:
22. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
... delf a nevyprala si ponožky v něčem... nebo špatně vymáchaný?? nebo blbej ostrej lem na kalhotách? Mě překvapuje, že to je jen na nohách.... ale asi to je kravina, všechno...

Míšo, tak hurá, že je líp. A gratuluju k bojovníčkům :wink:

A jdem na sluníčko. Užijte si den!! :wink:
22. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím z malé túry :slight_smile: kamarádky od stolu odjely na celodenní výlet, na který jsem se nestihla nahlásit, tak jsem si udělala výlet sama. Jdu krásnou lesní cestou, asi 3 km, k nějakým jeskyním. Dopoledne už jsem tak 3 km dala, tak budu mít dneska splněno :slight_smile: akorát jsem si říkala, že jestli mě někdo v lese přepadne, tak přijdu o foťák, mobil, navigaci a 4 tisíce co mám v peněžence :grinning: no a protože po dvou km začala být cesta jednotvárná, tak jsem se připojila z mobilu :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
Proč se embrya primárně mrazí ? Proč se ty nejlepší nenechávají na ET a místo toho se dají do mrazáku a čeká se na další ?
22. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
Miso to je dobře že piješ. A s tou konvicí dobře děláš, já to mám stejně, jak nestojí pití přímo přede mnou, nepiju.
22. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz
ahoj sovi, pokusím se ti to nastínit

nejlepší embrya se nechávají na ET, po dvou dnech kultivace už embryolog pozná které jsou lepší či horší, nám mrazili 2 čtyřbuněčná s trošičku horší fragmentací, což říkala, že není nic hrozného, zbylých sedm je dál v kultivaci a počítám, že tak 4 jsou víc než dobrá a zbytek bude těch řekněme o něco horších

a mrazí se proto, že čím dřív zamrazíš, tím menší je pravděpodobnost poškození embrya při rozmražení, takže když ti zamrazí zygotu, což je to první stadium, tak je vyšší pravděpodobnost, že se po rozmrazení rozjede a bude v pohodě, než když třeba zamrazí Morulu, která je předposlední stadium, kdy se to uhnizďuje v děloze
22. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
jinak si užij výlet, tady hřmí, tak čekám kdy bude pršet, to je děs to počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
@rychnov3 no já právě nejsem vědoma něčeho takového právě no uvidím des večer jak budou nohy vypadat zda se to nezhorší právě no sad né :angry:
teda sovi ty si užíváš to se máš.
22. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz
jé míšo hezky vysvětleno aspon užž vím taky proč. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady už byl slejvák tak jsme zvědaví zda přijde zas
22. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
Ahojky,tady krásně svítí sluníčko,mírně pofukuje,ale je to fajn,proto jsem zdrhla z práce,původně jsem tam chtěla být dýl...
Moje drahá polovička uvařila obídek,bramboráčky se směsí mňam...
Delf,jak se cítíš?
Míšo už se ti to blíží...
Beryk a co ty,užíváš si?Taky děkuju za povzbuzení,jak jsem psala,myslela jsem,že vše půjde hladce,našetřili jsme 25 a teď mě to vše překvapilo.
Dani,nejen verýsek a wobludka,ale i ty jsi akční.Kterápak mamča toho nacestuje jak ty a ještě si hodí přednášku na vš,stěhování jste zmákli...Chtěla jsem reagovat na včera,vy máte nakonec Anežku přirozeně viď?Ž e jsi tu psala o tom prvním IVF,že bylo zbytečné nakonec.Asi každý si něco takového prožije,buď se neurodí nebo nevydrží nebo se neuchytí,teď už s tím budu počítat a snad mě to už nepřekvapí.
22. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz
to je masakrrrrrrrr, nechápu oni dali gola v posledních vteřinách :dizzy_face:
22. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
Ahojko dneska jsem koukala do fotoblogů a našla jsem žabku, je stará jak já, měla jedenáct vajíček, ale třetí den po oplození se všechny zabrzdily, sice se vyvíjely, ale příliš pomalu a ET ji úplně zrušili páč nebylo co transferovat, takže i když relatině na začátku to vypadalo dobře, skončilo to špatně

a třeba ty budeš mít dobré všechny a Et nakonec bude, fakt je to loterie

většina z nás jí radila změnit CAR páč jí neudělali ani snad genetiku nebo tak, jak jsem z toho pochopila, no hrozný a ona tuším už byla na 2IVF a podruhé nic
22. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz
Zítra uvidíme,jsem zvědavá kdo bude sloužit,třeba se setkám s novým názorem na celou věc...
Jak dopadnul hokej,smejčím tu byteček tak jsem nějako nezaregistovala?
22. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz
zítra hrajeme večer o zlato :grinning:
22. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz
na zitra budu držet pěsti, pak nás musíš hned informovat :grinning: :grinning:
22. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz
ahojky zítra nás informuj jsem zvědavá teda.no zatím to jde snažím se nepozorovat jen když cítím podbříšek tak se jdu natáhnout a nebo aspon hodím kopyta a židli,no u káuji to ani nejde jen si lehnu aspon na chvilku tak hned slyším mamííí pojd sem koukej atd.no děs. :wink:
jo jo bylo to napínavé byli se až do konce kluci naši,no ale zítřek už nevyhrajeme rusáci jsou dost dobří.
22. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz
He he, to víte, já si užívám tu pohodu, že mě nic nebolí :sunglasses: no prsa trošku, ale to už je slabounkej odvárek :grinning:
Až doteď jsme vegetili na zahrádce :sunglasses:
22. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz
jo jo woblu jen pěkně odpočívej a zotavuj se co prdolka je hodnej?
22. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz
Ahojda holky.Tak já budu muset zítra stopnout asi KET. :unamused: Začla jsem malinkato špinit a to jsem 16 dc na ms je to teda brzo,a jestli to způsobuje ten Estrofem nevím.Volala jsem do Sanusu protože zítra mají rozmrazit tak aby popř.věděli.Mám volat zítra ráno jestli jsem se rozkrvácela nebo né.Když né tak bude ket a když jo tak to o měsíc posunem.Jenže i když nebudu krvácet tak bez UZ to teda nerisknu.Vaječníky mě děsně bolej nevím.Radši to stopnem.Já se toho ketu prostě nedočkám snad. :wink: Woblu se máš že tě nic nebolí ale jo jen si užívej máš to taky zasloužený :wink: Míšo neboj vajucha už vydržej všechna :wink: Ahojko taky držím pěsti :wink: Delf jen pěkně odpočívej :wink:
22. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz
cožé andi :astonished: to snad né myslíš že by to byla menstruace?já doufám,že né :fearful:
22. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
no odpočívat ono se řeke když s tou naší cácorou to nejde ale snažím se když začnu cítit bříško jdu se natáhnout
22. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz
Delf nevím fakt ted už zas nic ale vaječníky to je síla.Když se to nerozjede tak skáknu v ut do Sanusu na Uz a taky jak léky apod. :wink:
22. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz
andi a proč až v út proč né v pondělí?
22. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.