• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Hele- Sanu- jestli ti jde o barevnou neutrálnost- co taková ta stříbrošedá???..Je to veselejší, než černá a sladit jí k něčemu, snad nebude problém...Mám pocit, že práě easy walker má v letošní kolekci tohle barevné provedení jako novinku- byť je pravda dražší, než ten "základ" :wink:
9. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
Maju no juknu na to taky, já jela u každého kočíku automaticky po černé.....
Manža už je doma?
9. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Sanu, tě teda rozhodil manža s barvou :grinning: , já doufám, že mě nebude nikdo přemlouvat :grinning: , ale kdoví co se do té doby objeví nového :wink:

No jo sanusko, ty tu máš Luci a s kým se budu radit já????? :confused: :grinning: :confused: , to jsem blázen, ještě je času haba kuk
9. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
Sanu- je doma, ale zítra se zase vrací do rachoty- má propustku jen na dnešek- jako "doprovod k lékaři" :unamused:
9. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
ahoj kočky, tak mám za 3. Dostala jsem otázku o jídle ale radši jsem sklouzla ke sportu a jim se to asi nezamlouvalo, každopádně to mám :wink:
Děkuju - maju, míšo,sanu,rychn.
Míšo- tak ať bříška rostou, mě teda nejdřív ať splaskne a pak roste :wink:
Maju-neboj,budeš tam mít manžu a ten to všechno ohlídá
Sanu-dnes jsem viděla nádhernej kočárek s holčičkou, která k němu pěkně ladila v růžovém oblečku a kočárek byl černo-růžovej-líbil se mi. :slight_smile:
9. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Very no normálně mě rozhodil :grinning:

Kdo tady má Jané?????????????????

Maju a neplánuje, že by si vzal dovču???

Rozi nazdárek, tak super, no vidíš, na to že ses neučila... :grinning: A teda dostat otázku o jídle a přejít ke sportu, to asi nebyla nejlepší taktika :grinning:

Holky já fakt nevím, já jak se nerozhodnu hned a rovnou to nekoupím, tak pak akorát blbnu... :angry:
9. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
Sanu-to by bylo fajn, jenže si ji chce vzít po porodu a taky, aby nám něco zbylo na vánoční svátky, protože jinak by Péťa Štědrý den i oba svátky sloužil... :confounded: ....
9. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
Maju aha, tak to by bylo na prdlačku :confounded:

Jo a máme nového favorita :grinning: :grinning:

http://www.slune-cz.cz/kocarek-jane-slalom-pro-s-luzkem-a-autosedackou-strata-2009/

Ale už si nedovedu představit Lamazáčka na stříšce :frowning2:
9. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
Sanu dnes jsem přesně tenhle potkala v PCE a nelíbí se mi to držadlo jak je velký a daleko od stříšky, vypadalo to divně, je to asi nějaký nový typ či co, protože myslím, že ostatní Jané to nemají.

Evi a on ještě neplatí ten týden pro otce po narození mimča??? já myslela, že už jo, tak to je pěkně na draka :frowning2:
9. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Very- to asi platí, ale placené to není... :unamused:

Sanu- kočík vypadá good..- nemá tenhle Žofi??
9. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
Hoj...

Sanu... Janéčko má Jaji... a jak psala, je spokojená na 200% :dizzy_face: ... A ty slevuješ z černé :astonished: ??? No prosím tě :astonished: ??? Hele, ale u Slalomu neotočíš sporťák proti směru jízdy :wink: ... taky jsem ho měla v užším výběru.
9. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
Tak nemá-je jen podobnej.. :slight_smile:

Jo- Sari- Marinka je pašák, že hezky přibývá... :dizzy_face:
9. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
No je pravda, že to držadlo tam je tak trošku vadný :unamused: Když to asi bude na každým kočíku nějakej detail.....chjo

Zofi nevím, juknu jí do albíka

Sari to je cooooo už jsem přešla na šedivou :grinning: A teda vlastně tam je nějaká zelinkavá taky :astonished: :grinning: No a ten Lamazáček by byl takovej barevnej nooo, moc.... no jo zase to je pro díťátko že jo, nebudu s tím běhat někde po mole, ale po Pardubicích..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Ach jo já už ho chci mít koupenej, aby byl klid.

Manža právě dneska viděl Jané u známejch a taky moc spokojení.........

Sakra Very to jsi mi neměla ani říkat :grinning: :unamused:
9. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Dík, za pochvalu :wink: ...
Evi... už je líp, ne :wink: ?
Rozi... gratulka k hodnotě HCG :dizzy_face: !!! Ještě že jsi znásilnila Dr. na ten UZ kvůli břuchu... si tě pohlídá. A co že jsi to dělala za zkoušku???
Dad... to je fičák, ale buď ráda!!!
9. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Holky jak ležím rovně na zádech, tak se mi teď normálně hejbalo jedno místo a vevnitř jak to bublinkovalo :grinning: :grinning: :dizzy_face: Tak jsem berušku hned zdravila :grinning: :dizzy_face: To je super, když toho špunta člověk začíná cejtit :grinning:
9. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
..............hejbalo jedno míssto na břiše....................
9. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
Zofi má ale hodně podobnej. I takovou barvu má Janéčko.
9. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
9. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
A nikdo tu, tak já jdu bádat dál.
Sari- ale jooo- já mám naštěstí krátký oklepávací poločas... :slight_smile:

Sanu- mě právě zmátly ty stejné barvy... :wink: ..Bublinkování si hezky užívej- je to na těhulení to nejhezčí.. :dizzy_face:
Sari- anglinu
Já začala mluvit o jídle a pak jsem jako přešla na zdravé jídlo i kvůli hubnutí a pak, že je potřeba i sportovat a skončila jsem u svého sportu :wink: každopádně mi to holky bylo docela jedno, já furt myslim na mimi, aby se udrželo, jaký týden je nejrizikovější :frowning2:
9. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Evi, já myslela, že právě jo :confused: , tak to mám asi nějaký dopletený :confounded:

Jané má Jajíček, ale myslím, že trochu jiný typ :wink: jj, to je přesně on Sanu :wink:

mi zase nešel net a než jsem to sem napsala, tak už to písla Sarii :grinning:
9. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Rozi, nestresuj ještě ty :angry: , stačí, že plaším já :grinning:
jsou to nervy, taky počítám snad minuty :confounded: , strašný vopruzzzzzzzz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
jdu si dát krupičnou kaši na véču, protože nemám na nic jiného chuť :wink:
9. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Sanu další adept na kočík taky moc hezký, chválím chválím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Rozi gratulka ke zkoušce, hlavně že to máš za sebou :wink:
Jé Very krupičná kaše ... tu bych si dala. Normálně jí nemusím ale teď při té dietě bych si dala plný talíř. Nebo třeba nudle s mákem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jejejej :grinning: :grinning: :grinning: ale holt mám smolíka pacholíka :angry: :angry: :angry:
9. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
No Very kdybych nebyla najedená, tak bych si tu krupičnatku taky udělala ty jo. Ale jsem nějak bez chuti, asi ji udělám zítra....

Rozi klid, no to říká ta pravá že.... Ale musíš myslet pozitivně! Já takyk počítala dny, a čekala jsem kdy mi tam skočí aspoň 10tt, aby tam byla ta čísla dvě.... pak 12tt pak aspoň 18tt a klepala jsem se na ten 20tt a už se těším na 24tt................. :wink:
9. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahojda jé sanu tak holčička.To je supr to se budou vybírat věcičky. :slight_smile:Rozi-gratulka k hcg. :slight_smile:Woblu tak šmíruj něco o dlouhým protokolu nebo mě ho chce ted šilhan dát.A nevím kdy a jak se začíná.Jínak ta žádost platí od podání 3měsíce.Já jí minule o 4dny prošvihla a musela jsem žádat znova.Ale prý jde prodloužit. :wink:majerovi-vydržet,vydržet i když se to řekne vid. :wink:
9. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj holky zdravím, dnes to byl pro mě záhul, ráno utz, iui ám na pátek a ve čtvrtek ráno jedu na pregn.V sobotu přijede manžel tak si to pojistím, ale teď na tom tak netrvám, páč chci k tomu moři :wink: a těhotná bych nikam nejela.
holky taky jsme jeli na kolách do Přelouče na pizzu špenátovku tak jsme si dali do nosu.Pak jsme šli se psem na prochajdu snad 2hodiny kolem rybníka normálně se do sebe nalila pivo jak jsem byla vyschlá :sweat_smile: A taky jsme trénovali řeč no jsem z toho šedivá :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ještě že jde do školy až za rok, trénujem písmenko na začátku slova normálně nadlidskej výkon a utvořit větičku na slovo pes je teda další problém, nejdřív má žízen, pak bulí prostě mi na to chce prdět, ale já mu to neodpustím :angry:

jdu vás dočíst :wink: zatím jsem vypátrala, že sanuska čeká holčičku táááák ode mě velká gratulace a ty pohyby jsou boží viď sanu, tak si je hezky užívej :wink:
9. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Díky-artep a andi :wink:
Míšo-jsem ráda,že nešílím sama :slight_smile:
Sanu-to ti uteče jako voda :wink:
9. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
hele very já když čekala Dušánka tak jsem se cpala jen sladkým tak jestli ty nebudeš mít taky kluka :wink:
9. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.