• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
v pondělí tam není můj dr.v ordinaci.no já už se zítra zeptám jak s lékama až budu volat.Bez UZ do toho nejdu.
22. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
no jasně to bude lepší bez utz to nedělat at víš na čem jsi třeba je jen sliznice překrvená tak proto
22. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz
No právě delf a když je překrvená tak jsem četla na netu ,že to stejně není dobrý.No uvidíme jestli se rozjede v ms nebo co. :wink:
22. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz
ahá tak to jo no držím pěstičky aby to bylo ok kéž by :dizzy_face:
22. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz
Určitě poreferuju,hned jak přijedu.
Tak hoši hokejistický překvapili a jde to i bez velkých hvězd...Někdy je dobrý vyměnit starý za mladý...
Sarii,ono né že by byl kontryhel škodlivý,ba naopak,ale musíme vědět,kdy ho použít.Má schopnost zužovat cévy,tedy zastavovat krvácení,takže u problémů s příliš silnou ms proč né,ale v našem případě neni vhodný,fakt to zděšení bylo hrozný a hned mi podal vysvětlení.
Tady už taky sprchlo,ach jo,tento způsob léta zdá se mi poněkud divný...
22. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz
no ahojky já myslím,že letos an pořádné léto nebude my jedeme za měsíc na dovču a když to vidím venku tak je to děs ted jde o to kolik nás pojede jestli tři a nebo už v pěti :grinning: já bych brala to druhé :sweat_smile:
22. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
Andi to může být Estrofem, mám pocit, že to tam píšou a jestli se to nerozjede, tak bych to riskla, ale samo že s UTZ aby jsi věděla, držím pěsti na zítra a na pondělní KET

Vajucha snad už vydrží, dneska už byly 3 den, takže by měly :slight_smile:
22. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
už jsem vypila skoro 3litry a je mi o poznání lepěji, tak snad bude dobře :grinning:
22. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz
no vidíš míšo jen tak dál nepřestávej když to je lepší at se to zas nevrátí :wink:
22. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz
Míšo jenže ten dr.vzkázal po sestře že mám ráno jen volat.Když nebudu špinit tak je rozmrazí a o UZ ani slovo. :wink: Jen hodně bumbej. :wink:
22. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz
Andi,to je ale pech,když to je nejmíň potřeba,tak jsou problémy.Uvidíš sama,když se ti to nebude zdát a nebo třeba zkus ráno sjet do nemocnice na gyndu ať se na tebe mrknou.
22. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
Jsem já to ale trubka,dělám jahodovobanánový dort ze zakysaný smetany a hádejte jaký si koupím želé?Jsem si nevšimla a koupila jsem zelený.No to bude paráda,to nebude ani puňta jíst...
22. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahojko a třeba to zrovna bude výborný :wink: Taky mě to napadlo,že bych nevolala a jela rovnou osobně ale aby tam na mě nekoukali jak tele na vrata.
22. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
no andi nebudou na tě koukat a když jo tak co no hold to je důležitá věc a platíš je tak co tak at se mrknou :wink: já být tebou tak jak píše ahojky zajela a budeš vědět co a jak.
no ahojky to bude zajímavé až to budeš mít hod foto jsem zvědavá.
22. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
Ahojky, jen nakukuji :wink:
moc jsem nedočetla, jen jsem četla o Colostru od LR, já jsem používala několik jejich Aloe Vera a Stříbro a různou kosmetiku, včetně parfémů a hodně si to chválím :wink:
22. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
Def,takové věci já neumím-hoď foto-zapnout,vypnout,emailovat,ale něco si uložit,otevřít druhé okno cha cha.Už je hotovo,vypadá to jako vodníkovo tajemství.Nu což,nebudou jiný zbyde víc na mne,ale tohle se vždycky u nás sní a komu se nebude líbit želatina,tak si jí může sundat.
Verýsku,tak jak se máš u nás na vysočině?
Andi,bude záležet s jakou ochotou se setkáš,ale prohlédnout by tě měl,max. zaplatíš 90 kč jako za pohotovost.Já vím,máme stejný problém,v ordinaci nám sklapne viď,ale my se polepšíme,už na tom pracuju.
Delf,budeš testit?
22. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz
mě Aloe doktor zakázal, ale Colostrum neodsuzoval, a mě pomohlo, jinak kosmetiku, já mám ted od nich make-up a nijak mě nenadchl

mě vyhovoval od MAry Kay :grinning:

Andi jasně ěž tam rovnou, tebe to stojí prachy a oni jsou tam od toho, takže si dupni

piju piju až mě z toho pálí žáha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz
ahojky no chtěla bych ale nevím jestli nebudu srab víš
22. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
ale jo ono to je jedno kdy se to člověk dozví zda z krve nebo o něco dřív doma z testu,doma si aspon pořvu v soukromí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz
no jo holky valím spát dobrou noc :wink:
22. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz
Holky moc děkuju.Pokud to bude do rána bez špinění jako že zatím je tak tam ráno sjedem. :wink: také Všem dobrou.
22. kvě 2010 ve 22:31  • Odpověz
... tak jsem zde a dočítám. Odpol. jsme byly u babičky, taťku jsme nechaly doma něco dělat, večer jsem žehlila a teď jsem si konečně sedla...

Andi, držím palce, ať to dobře dopadne!! A věřím, že ano :wink:

Delf, odpočívej aspoň trochu...

Míšo, asi je už líp, to je fajn.

Sovi, to vypadá jako vrcholná pohoda, ty lázně, to je dobře :slight_smile:

Woblud, Ty jsi případ, takových moc není, co jsou po porodu víc v pohodě než v těhotenství. :confused: :grinning:

Delf, jj, Anežka je přirozeně (po vyléčení chlamýdií se zlepšil spermiogram a bylo....).

Hokej byl bomba!!! Zítra nevím, já už jim tři zápasy nevěřila, že by mohli porazit Kanadu, Finsko a Švédsko, jsou fakt dobří :wink:

Přeju krásnou dobrou :wink:
22. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz
zdaaaar,

ET zítra ve13.00, máme už jednu časnou blastocystu ostatní jsou morulky, takže náááádhera a dvě nám asi odpadnou páč jsou ňáke zabržděné, takže bude asi 5 mrazáčku, to je dobré skore

se těššššííííííííííííím :grinning:
23. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
Ahojda všem krásnou neděli :sunglasses:

Míšo gratulka,to je paráda :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Andi at to máš v pohodě :wink:

Ahojky at kontrola dopadne dobře :wink:

Delf jak je? Opatruj se :slight_smile:

Agi co ty? :wink: Doufám,že bacily už jsou pryč a ďobání zvládáš v poho :wink:

Hokej byl včera super :wink: Už se těším na dnešek večer :wink:
23. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
Míšo, gratuluju!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak u nás zas noc na prd. Anežka si chtěla hrát, od tří do půl páté... chjo....

Přeju krásný sluníčkový den :wink:
23. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
holky děkuji, ted už to klapne :grinning:

bery hokej byl infarktovej, jsem tady hulákala jak na lesy a děsila psa, chudák lezl pod postel, jak byl vyděšenej :grinning:

Dani Anežka má přehozenej rytmus, asi :wink: držím pěsti at se to brzo srovná :slight_smile:
23. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
Miso, tak to je opravdu nádhera, zítra ti budu držet palce :slight_smile: A kdy má testování Delf, za týden v pondělí?
23. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
Hokej byl drsnej a dneska bude ještě drsnější :slight_smile: akorát škoda, že jsou naši po tom prodloužení asi unavení, Rusáci mají výhodu, zase ale hráli později...tak večer uvidíme :slight_smile:
23. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz
sovi na krev se chodí 14 po ET, tzn. že delf by měla jít 2.6. :wink: a já jdu 7.6.
23. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz
ahojky dnes nějáko břiho cítím víc jak na krámy snad se neblíží docela mám strach holky je to normální nebo se mám obávat.
míšo gratulka tak na zítra držíme pěstičky
and tak co jak to vypadá?
rychnov o téda to jste si teda užili,když stávala takhle.
sovičko jakpak se máš?jo jo jak píše míša na krev mám jít 2.6. :wink:
23. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.