• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Delf bud v klidu, všechny co jsme tady tak jsme cítily mrchu a nepřišla, takže pohodaaaaaaa, to klapne, to vím :wink:
23. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
mě píchalo břicho od druhého dne a mrchu jsem cítila tak týden před než jsem ji měla dostat
23. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz
míšo díky moc,ale víš ten srah tam je no :frowning2: a co ty už se těšíš vid?! :sweat_smile:
23. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
Delf strach bude vždycky, já ho měla taky a jakej, ale hrozně jsem věřila a těšila se

a ted se těším zase, jak malý děcko :grinning:
23. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
však to z tebe úplně srší ta radost to těšení a to je dobře
23. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
23. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
jen tak dál :wink:
23. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
Delf to je dobré znamení ,mě taky bolelo břicho jak na mrchu :wink:

Míšo jj hokej to včera byly nervy, uvidíme jak dnes :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj,tak podávám hlášení.Foliky povyrostly na těch 18,5 teda ty dva a pak tam viděl dva menší,levá strana ničevo.Sliznice dobré struktury,velikostně cca 8.Dnes ráno ještě decapeptyl,puregon už né a večer jedu na pregnyl.Opu v úterý ráno a pak se uvidí.
Byl tam dnes dr. Škurla,myslím,že ten by mi informačně a přístupově seděl víc.Ještě teda nevím jak to bude s oplodněním,protože jsme říkali,že to zkusíme jen tak a sestřička mi napsala na lístek ať si vemu sebou 11000 kč počítáná ICSI a prod.kultivace.Vzhledem k tomu,že mám problémy s vyšším tlakem musím mít předoperační,takže zítra budu schánět kdo mi na rychlo udělá ekg,protože je to všude na objednání.V jihlavské nemocnici se moc nevyznám,poliklinika tam jsem nikdy nebyla,takže to zkusím v HB kam jakoby spadáme.
Míšo,jakže teda probíhá opu v Jihlavě a co sebou,bylo mi řečeno přezůvky,pití,svačinu a košilce nic.
23. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
ahojky tak to je fajn koukám,že budete platit jak my my jsme platili 11100kč teda o sto více.a tak kdyby jsi přešla k tomu doktoroj škurla nebylo by to lepší?kdyyž ti vyhovuje?já naštěstí nemusela mít předoperační ani se mi na nic neptali zajímavé tak dnes poslední dobanec a je to,oni chtějí asi to ICSI že je jistější když bude méně vajíček ata asi proto,ale jak psali holky někdy méně znamená více,tak mačkám vše co mám aby hlavně byli kvalitní.
bery no kéž by jsi měla pravdu a to břicho by neznamenalo nic vážného,ale těhu :wink:
23. kvě 2010 v 16:24  • Odpověz
autor
ahoj koukám co Misa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

super, super to je na té nejlepší cestě, moc držím pěstičky.Já nikdy blastocystu neměla.

Hokej včera exkluzivita a koukala jsem i na Rusko s Němcema. Rusáci měli co dělat,aby to vyhráli.

Jinak ta chřipajzna je hrozná, pořád mám kašel jak trám ,ale už je to o hodně lepší .

andi2- mě ted přišla ms po 20 dnech a byla jsem z toho pěkně v šoku.
23. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz
Delf,přesně to je 10600kč.Dr. měnit nebudu,zatím jsme na začátku a já se musím naučit ptát,nenechat se odbýt kvůli spěchu atd.Možná časem kdyby nebyly výsledky,ale zatim néé i přestože jsem dnes byla spokojena.Myslím,že rozhodující budou opravdu jen ty dva foliky,hlavně,aby v nich něco bylo,chytly se a vyvíjely a pak se udržely a měly jsme se rádi.Však to tady znáte.
Delf,třeba je to dobré znamení a červíčci si dělaj místo.
23. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz
Ahojda holky.Tak ráno jsem tam volala a sami mi řekli at přijedu na UZ už jsem nešpinila.Zřejmě z estrofemu páč mám v sobě víc hormonů než potřebuju.Sliznice mírně překrvená a moc vysoká..No dr.říkal,že by to možná stopnul ale není můj dr.Tak mě poslal za embryoložkou ta volala nakonec mýmu dr.Ten byl zásadně proti,že mám cyklus stimulovaný apod.že mě vaječníky bolej že se stává když je cyklus stimulovaný že by bylo škoda to stopnout tak mi embryoložka vysvětlovala princip tý stimulky.A utrogestan nezavádět ale polykat to mi taky vysvětlovala proč a klidový režim a jestli chci tak u nich zůstat do druhého dne,No prostě rozhodnout se ted jak.Tak jsem řekla,že teda jo at je rozmrazí a že pojedu domů s tím,že kdyby mi bylo špatně nebo něco tak přijedu.Odpoledne mi volala embryoložka že je teda rozmrazila ale že jsou teda nic moc kvality sic dvě 4 buněčný a 1 morulka.At počítám i stím,že žádný nevydrží.Jinak ráno v 7.30 k mýmu dr.ještě na UZ a v 8 na transfer.No uvidíme teda můžu říct zlatý Ivko takhle mě neboleli vajucha ani před Opu. :wink: Agi taky jsem měla právě jednou dřív ms po 20 dnech hned po revizi.Ale ted 16dc by bylo moc teda brzo.
23. kvě 2010 v 17:45  • Odpověz
Ahojko tak vidíš to bude dobré snad to zmáknou. :wink: Míšo a Delf tak držím pěsti.No já uvidím jak zítra radši se moc netěším.
23. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz
tak akukuji a knečně andi se ukázala a podala zprávu.no páni tak se pak vyznej jeden doktor ti řekne ,že by to stopul a druhý že né tak co je teda správně to je děsné :angry: no každopádně držím pěstičky andi na zítřek a míše taky.
agi tak at rychle odejde chřipajzna,jak přišla potvora jedna.
23. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz
Ahojko OPU normálka ráno na lačno, nic nepít, svačinku říkají standartně, ale dole je kantýna a mají tam luxusní chlepbíčky, tak at ti drahá polovička potom skočí, bude mít mraky času :grinning:

já papučky nenosím a košilku ani doma nemám, spím v pyžamu, takže si ji půjčuju tam erární

jj jak říká Delf, ICSI je jistější, ale záleží na morfologii, pokud máte dobrou, tak bych zkusila, pokud ne, tak jsem pro ICSI, zvlášt když máš jen dvě vajucha :wink:
ber to ako můj názor, rozhodnout se musíš sama
:slight_smile:
23. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz
Agi tak ležet a ležet, řádí bacil, já ho měla letos dvakrát po 15 letech :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andi mooooooc držím pěsti :wink:
23. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz
Delf já hned jak přijela tak jsem ležela.No dneska budu aspon večer koukat na hokej když mám mít klidový režim ale při hokeji nevím teda to je spíš o infarkt někdy. :wink: No věřím šilhanovi tak co nadělám nic ted jen abych nekrvácela a zbyl aspon jeden embrouš. :wink: A co ty?Co ta vyrážka už je fuč?
23. kvě 2010 v 18:19  • Odpověz
míšo dík.A Tobě přeju at jsou to zítra Ti pravý bojovníčci a oni budou. :wink:
23. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz
zatím se nešíří teda tak snad to bude ok .
no klidový režim u hokeje no nevím teda :grinning:
23. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
No tak já ten hokej tak neprožívám a manža je tentokrát v práci tak nebudu poslouchat jeho hlášky.tak jdu zas ležet.Dcerka o mě pečuje donesla mi k posteli pití a uklidila nádobí a dokonce vysypala záchůdky u králind to asi čuměli.Bych mohla ležet takhle častějš :slight_smile:
23. kvě 2010 v 18:41  • Odpověz
Ahojko - já bych být Tebou asi s ICSI nesouhlasila, držela bych se původního postupu - zkusit "přirozeně" a zamrazit. Anebo podle spermiogramu. Nevím... Ale hnát to k transferu a "vyplýtvat" si 1 příspěvkové IVF mi přijde moc hr, když Ti sám doktor nabíd ten "půl cyklus" na zkoušku....

Andi, držím place, ať to dopadne tak, jak má!!
23. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
holky ten hokej to je masakr, to je masakr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

andi- moc držím palečky

miso-jsem zvědavá na tvé bojovníčky, musí to být ti pravý :slight_smile: :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz
No já doufám v to,že s námi někdo ještě pohovoří,jak to vlastně probíhá,vemou spermio,mě foliky a pak než půjdem domů nás obeznámí s výsledky a zeptaj se pro co jsme a nebo si rozhodnou sami?????
23. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz
ahojky to asi nechají na vás to rozhodnutí,vždy je to na tobě
23. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz
Ahojko, spermio budou vědět, počet vajíček taky. To, zda jsou zralá nebo ne, to většinou nevědí, to se vidí do druhého dne. Takže myslím, že spíš s embryoložkou budeš domlouvat, co s tím dál. S Dr. myslím, že ne, ale nevím.

Holky, hokej dobrý, co?? :dizzy_face:
23. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
no já to sleduji ryhnov na pc online radši nekoukám :grinning:
23. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz
Tak uvidíme v úterý,třebas ještě Míša nakoukne a napíše jak to tam chodí.
Hokej bezva už zas hrají,tak běžím,vypadá to dobře,dnes mějte zavřený okna až se budou opilci vracet z hospod ať vám nezbudí děti.
23. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz
to je dobrý nápad ahojky s tím oknem to zas bude v álejích nablito :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz
jupíííííííííííííííííííímáme zlato :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. kvě 2010 ve 22:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.