• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Super, máme toooooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Jágr to neviděl :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 ve 22:52  • Odpověz
No nic, jen jsem se musela podělit o radost, jsem sama doma :grinning:.

Míšo, Andi, hodně štěstíčka na zítra :wink:

Ahojko, jsem zvědavá jak to s doktorem zkoulíte.. Ale zbytečně bych to neplácala, jak píše Dana..

Víc než tuhle stránku jsem nedala, jdu na kutě, ráno mě čeká zubař :stuck_out_tongue_closed_eyes:, tak se pak ozvu na pokec (jesli mě sem drahý pustí :rolling_eyes: )

Dobrou noc :wink:
23. kvě 2010 ve 22:57  • Odpověz
je to bomba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ukápla mi slzička ,prostě paráda mistřiiiiiiiiiii
23. kvě 2010 ve 22:57  • Odpověz
tak to je bomba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Byli skvělí... a to tomu vůbec nerozumím a nijak moc nefandím, jen když jde o nároďák...

jj, zavřít okna - ale tady opilci naštěstí nechodí.... Anežka se stejně obejde i bez nic... teď se ozvala.... to brzy, pádím.... brou
23. kvě 2010 ve 23:02  • Odpověz
já jsem doma taky sama,chlap čučej s partou v hospě :wink:

Míšo, Andi zítra držím pěstičky,tfuj tfuj tfuj,at se embrouškové pořádně zakousnou a jsou z vás těhulky :wink:
23. kvě 2010 ve 23:07  • Odpověz
Jusi at tě zubař netrápí a máš to zítra v poho :wink:
23. kvě 2010 ve 23:08  • Odpověz
Co to je za nekázeň :confused: tady se chrupká :sweat_smile: :grinning:
24. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahoooj

Tak jsem to letmo skoukla.

Míšo blastocystička jo, tak to je supr! :slight_smile:

Andi sliznice moc vysoká????? :confused: To znamená....???

Delf už se ti to krátí coooo :wink: Teda pomalu, ale jistě.

Psala jsem Rozi, tak že je spokojená, už má jen týden a že nestíhá, že toho má moc a každej den chodí osahávat Frantu a pořád se tam něco děje... :slight_smile:
Takže to pro Rozi bude parádní relax... teda je.

A hokej? K tomu není co dodat, naprostá parádička a už jen proto jsem jim to přála, že jim nikdo nevěřil, prostě jsou dobrý.
:sunglasses:
24. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz
dobré ráno no holky moc na vás myslím jak vám to dopadne všechno.
no jo sanu krátí se to včera jsem chtěla vědět zda už mám pregnyl pryč z těla ja je v trapu tak jsem ráda tak ted už jen čekat zda budou ty pravé dvě :wink:
24. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
Woblud, kdyby se chrupkalo, to by bylo fajn. ... Naši noc radši popisovat nebudu...mohly byste závidět :grinning: :grinning: V půl třetí dostala čípek (po půl hodině trápení) a usnula... v půl šesté už vstávala definitivně. Ale naštěstí vydrží hodinu!! sama v postýlce být hodná (po přebalení, po snídani), to je fakt na závidění, takže jsem něco dospala. No a teď vyspává na balkoně, má kšíry, je tam už několikátý den za sebou spokojená, ... aby nebyla, když nespí v noci :unamused: a já jdu něco dělat.

Myslím na Míšu a Andi, aby to klaplo :wink:

Užijte si den! Já dnes riskuju, jedem po nemoci na plavčo, tak uvidíme, zda to zas neodmarodí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
takže na balkoně se jí líbí rychnov?!tak přeji na plavání at se líbí a at se nastydnutí nevrátí. :sweat_smile:
24. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky,
tak hlasim, že jsem doma od DR. - mimi i já jsem ok. Jen ten tlak 160/100, takže se musím stále přemněřovat a budeme doufat , že je to tím, že se k dr. bojím. Jinak mimísek A měří i s nožičkama 15 cm. Mimísek B nešel změřil, neb ležel v klubíčku
24. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz
zdravím všechny

jak píšete hokej super, já se moc na něj nedívám,ale včera to bylo vyjmečně, moc jsem jim to přála

míše držím pěštičky at to vyjde a delf taky :slight_smile:

Verunka se o víkendu naučila jezdit na té odstrkovací motorce :slight_smile: jupíííí

čepi ty už jsi 17 tt to je mazec, jak to letí ten tlak jsem taky v těhu měla vysoký ale je fakt že až od 25 tt no uvidíš, teba se to zlepší a nebo ti dají nějaké léky jako mě :slight_smile:

u nás ráno děsná bouřka a liják, no snad to odpolko bude lepší, chceme jí ven

Ted jsem četla na netu že zemřel zpěvák Petr Muk :pensive:
24. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ahóóóój děvčata :slight_smile: ,

bery, díky, zubař dopadl dobře, prý krásný zoubky, všechno v pořádku (i druhá polovička), takže jestli zdědí prcek zuby po nás, bude to radost :slight_smile: .
Vlastně.. Potřebuju převrtat jednu starou plombu, takže v září si odskočím.. Jezdíme do Přelouče, takže kluci :grinning: asi budou muset jet se mnou, protože si je doma samotný neumím představit (přeci jen tomu mylinkýmu budou dva měsíce a kdyby měla hlad.. :slight_smile:). No uvidíme..

Delf, těhlech posledních pár dnů před testem je nejhorších, ale vydrž co nejdýl :slight_smile:

Woblu, kam jsi zase tak tychle zmizela :sweat_smile: ?

Čep, taky kulím oči jak ti to utíká :astonished:! Ten tlak máš teda nic moc.. Tak se musíš měřit i doma a případně bys dostala nějaký prášky? Nebo co s tím?

Jaji, Muk mě dostal, nijak jsem ho nemusela, ale byl tak mladý.. :pensive:. Venku se to pořád tak divně kaboní..
24. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
http://www.kasa.cz/male-domaci-spotrebice/koupit/327498/zelmer/zelmer-381-6-mix-robi/
holky, tohohle krasavce jsem si právě objednala :slight_smile: . Se tak těším jak se mi budou po porodu péct buchtičky :slight_smile:, že jsem si říkala že ten můj starý šlehač už by mi těsto tak hezky nenašlehal a chce to změnu :grinning: (mi s tý cukrovky už vážně hrabe :sweat_smile: )
No a k němu jsem vzala http://www.kasa.cz/male-domaci-spotrebice/koupit/327498/zelmer/zelmer-381-6-mix-robi/ (ale snad nebude dlouho potřeba)..
24. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
24. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
jé hezký jusinko to se budeš mít.
tak co holky jakpak asi dopadli
24. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnes jsem byla v poradně. čípek je pořád stejně velký a hrdlo zavřený. Srdíčko se nám trochu na začátku schovalo le my ho našli. Jinak fotečku nemám a ani nás neměřil. Musím se objednat na ten test na cukrovku. Jinak už chci mít čtvrtek, abych věděla, že je malé v pořádku.
24. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz
Ahojda holky,

já dnes jsem krom na záchod nevylezla s postele,je mi ňáko porád blivno,čučela jsem na telku jak,přilítli hokejisti a oslava na Staromáku, paráda :sunglasses:

Čep,Dábli super, že kontrola dopadla dobře :wink:

Míšo ,Andi myslím na vás :slight_smile:

Jusi tak zoubky zdravé :slight_smile:

Dančo užij te si plavčo :wink:
24. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Je aprílově, ale ty bouřky a slejváky jsou přímo hnusný...

Čepi, hlavně, ať Tě hlídají!!

Jusi, dobře si vybrala! S touhle domácí sadou se "mazlím" už 9 let, všechno sněhové cukroví, bábovku, teď i ponorák a klasický mixér, fakt dobrá věc :slight_smile: - mám stejnou značku, jako sis vybrala Ty.
24. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz
autor
ahoj holky
jdu mrknout co je nového :slight_smile:
Před chvíli jsem se dozvěděla, že zemřel Petr Muk a musím říct, že mě to teda dost vzalo :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: .
Jinak docela už cítím podbříšek a to mám teprve 3 injekci za sebou.
24. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
zdravím a všem děkujiiiiii,

Ahojko to jestli byly vajucha zralé či ne, ti řeknou tak za hodinu, teda mě to řekli a spermio taky, jestli se oplodní či ne, ti řeknou až další den, paní doktorka ti dá číslo a budeš volat.

jinak já mám v pupíku lepší embrya než loni, obě expandované, jedno je trochu víc dopředu, sliznice se ani nehla, čili 5,5,mm ale má lepší strukturu než při OPU což je dobré
no a další, tak opravdu mám OHSS a to by nám mohlo pomoct, tudíž pít a ležet, všichni nám drží pěsti

joooo a po cestě do Jihlavy jsem potkala čápa, přeletěl mi před autem a sedl do pole, no a když jsem parkovala u nemocnice, tak se spustil brutální liják, takže na mě napršelo štěstí a já přiletěla do ordinace durch mokrá :grinning:
24. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz
Jusi značka dobráá, mám od nich kráječ na chleba, jinak šlehač mám čéče asi braun, ale nevím a vloni jsem na vánoce dostala Odatio od Moulinexu, tak ted nevím jestli jsem to napsala dobře, je to celá sestava, čekám že to využiju naplno až budou ti dva mrnousi :grinning:
24. kvě 2010 v 17:45  • Odpověz
jé ahojyk míšo no to bylo aby nebylo tak pěkně lež a odpočívej a chlastéééééj :grinning:
24. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz
autor
Miso- držííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím vše co mám :slight_smile: :slight_smile: .
24. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz
Míšo, držím palce. A s tím čápem a deštěm pro štěstí, zkrátka to musí klapnout!!!!
... u nás na plesech se říkalo "hačat, bumbat", u Tebe platí "hajat, chlastat" :wink:

Agi, dobré znamení :wink:
24. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz
autor
holky já mám na koni nějaký blbý čas či co??????Mám tam 20:17
24. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz
Ahojda.Tak hlásím,že mám KET za sebou.Máme sic jednoho bojovníčka ale zato prý krásnou blastocystu.Což jsme ještě nikdy neměli nejvíc morulku.Tak uvidíme.Ale byly to nervy nejdřív UZ to šilhan říkal,že tam nevidí problém a že je vše o.k. a pak nervy jestli bude něco na ket.Jo a Delf dneska teda dr.mluvil až jsem čučela no jo ale je odborník já málem ten ket stopla a zbytečně. :wink: Míšo tak držím pěsti a ležet a bumbat já to samý. :wink:
24. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz
Agi já taky o 2 hodky dopředu...
24. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz
Andiiiii držím pěsti, to by bylo aby nebylo, dneska je šŤastnej den :grinning:

Agi mě tam taky skáčou nesmysly, asi se jim něco povrtalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. kvě 2010 v 18:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.